PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ποσο μπορει να αποδωσει το μοτερ του Rallye (16v) ?
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
106 maxi (Manthos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 17 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 41

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Αύγ 2008, 23:22:26    Θέμα δημοσίευσης: Ποσο μπορει να αποδωσει το μοτερ του Rallye (16v) ? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορεί να φανεί χαζή ερώτηση αλλά είμαι περίεργος!!! θέλω να μου πεί όποιος ξέρει αν μπορεί ένας κινητήρας από 106 rallye 16v ατμοσφαιρικός να ξεπεράσει τα 200hp και αν ναι πόσο έχει φτάσει ποτέ άσχετα αν είναι αγωνιστικός ή για ένα 400άρι μόνο!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Αύγ 2008, 06:26:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο ότι είχα διαβάσει κάποτε σε ειδικό τύπο τα φουλ εργοστασιακά αγωνιστικά 106 έιχαν 195-220hp το κόστος όμως ήταν αλλού.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Αύγ 2008, 08:52:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim207GT έγραψε:
Απο ότι είχα διαβάσει κάποτε σε ειδικό τύπο τα φουλ εργοστασιακά αγωνιστικά 106 έιχαν 195-220hp το κόστος όμως ήταν αλλού.....

Τι σημαίνει "εργοστασιακό αγωνιστικό 106"?


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Αύγ 2008, 09:16:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημαίνει S16 group A και κάπου είχα διαβάσει προ πολλών ετών για κάποια που έτρεχαν στο βρετανικό προτάθλημα ραλλυ μου φαίνετε 106 Maxi τα λέγαν...Τέλως πάντων δεν έχει σημασία το όνομα από άλογα εκεί έπαιζαν. Όπως και τα 306 ΜΑΧΙ παίζαν κοντά στα 300.(Το αγαπημένο μου rallye car)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Αύγ 2008, 10:00:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και θα πεταχτει τωρα ο steve με αυτα που γραφετε θα αμολησει μια 30ποντη και μετα θα φταιει ο καραγκιοζης οπως μιλαει...

η μ α ρ τ ο ν
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Αύγ 2008, 10:13:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατι ρε Τάκη εδώ στην Ελλάδα είχαν πει για ένα αναβατικό 106 δεν θυμάμαι τώρα πιανού οτι το χαν δυναμομετρήση κοντα στα 190.....Θα μου πεις αμα πιστεύαμε οτι γράφαν...αλλά αυτό είναι αλλού παπά ευαγγέλιο. Τες πά αυτά είχα διαβάσει κάποτε οπότε..........
Όσο για το 306MAXI αν θυμάσαι είχε πάρει και νίκες στο παγκόσμιο, σε ασφάλτινα Μοντε Καρλο και Κορσική άν θυμάμαι καλά, από τα τουρμπάτα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Αύγ 2008, 13:14:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άλλο καπάκι, άλλα εντόσθια, άλλες πεταλούδες, άλλες πολλαπλές...


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
106 maxi (Manthos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 17 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 41

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Αύγ 2008, 14:54:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο internet διάβασα ότι ένα 106 maxi έβγαλε 243hp σε δυναμόμετρο κάτι άκουσα ότι φτάνει και 250 και το έχουν κάνει στη γαλλία αλλά δεν ξέρω!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Αύγ 2008, 15:16:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι το 16βαλβιδο μοτερ του rallye μπορει να πλησιασει και να ξεπερασει τα 200 αλογα ΑΛΛΑ οταν μιλαμε για τετοια νουμερα και οσο πιο πανω παμε τοσο λιγοτερο σχεση εχει με το μοτερ που ξεκινησαμε να μιλαμε...

Υπηρχε ενα μελος εδω του Club (με μαυρο 206cc 1.6 οσοι θυμουνται...) που το ειχε παει (με τη βοηθεια του γνωστου Λιο...) 170-κατι (ατμοσφαιρικα).

Αν σκεφτεις τις αγωνηστικες εφαρμογες που υπαρχουν για το μοτερ του rallye (απo Peugeot Sport και aftermarket) ειναι εφικτο νουμερο τα 200.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Αύγ 2008, 15:30:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατα την γνώμη μου είναι κάπως ανούσιο κάποιος να ψάχνει πόσο μπορει να βγάλει ενα 106...

Πάρε όμως ένα για το χαβαλε, το οποίο ειναι πάαααρα πολλά και το οποίο για μένα μονο 106 δεν είναι (γι αυτο και θεωρώ ανούσιο να ψάχνει καποιος ακραίες και ειδικού σκοπού μετατροπές)

http://www.youtube.com/watch?v=nwIY_UKlDZs



Για να μην γελιόμαστε κιολας πολλά απο τα δυνατα 106 και υποτιθέμενα 1600 έχουν κιτ υπερκυβισμού στα 1750cc με στροφαλο-μπιέλλες... Wink


ΑΧ με μοτερ 1.6 16V απο το Π.Π.Αναβάσεων ειναι τόσο τέρας που "κόβει" άλογα γιατι δεν μπορεί να περάσει τη δύναμη στο βουνό. Οσοι πάνε στα βουνά ξέρουν...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
106 maxi (Manthos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 17 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 41

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Αύγ 2008, 15:57:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε plaketokofth ο Τζανετής που είναι στο βίντεο κατα πάσα ίθανότητα είναι 2lt γιατί΄έχει την εισαγωγή μπροστά όπως το 306 το rc κ.ά. Ανούσιο ναι για κάτι τέτοιες περιπτώσεις δεν μου ακούγεται παράξενο αλλά εγώ το ψάχνω καθαρά για να δώ απόλυτες τιμές δύναμης που μπορεί να βγάλει!!! Μην ξεχνάμε υπάρχουν και τα 400 μέτρα! ούτως ή άλλως στις πίστες και στις αναβάσεις τους νοιάζει πιστεύω το πώς αποδήδεται η δύναμη και όχι να είναι το ανώτατο νούμερο στο δυναμόμετρο!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ROUKETASPUG (Ιωαννης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Γαιδουρι GARY GTI limited edition

Ένταξη: 02 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 57
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Αύγ 2008, 16:52:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατι κανεις δεν αναρωτιεται πως ενα ραλυ θα ξεκιναει με τοσα αλογα.. πως θα τα περναει στο δρομο..?αντε και ξεκινησε, πως θα σταματισει? Δεν λεω οτι δεν γινοντε τα παραπανω, αλλα καλυτερα να βρισκουμε λυσεις για τα παραπανω πρωτα, και μετα για το ποσα αλογα γινετε... Γιατι τα πειραζουμε, τα κανουμε τερατα, και μετα μας πηγαινουν οχηματα με σειρηνες και συνοδοι με ασπρες ρομπες. ΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ, τοσα αλογα μπορει να το κανει... πχ με 50000 ευρω, δεν μπορεις να το κανεις 400 αλογα? οτι θελουμε γινετε την σημερον ημερα με την τεχνολογια που υπαρχει, αρκει να εχουμε τα μαμαλα
Λιγο ακομψο ποστ, αλλα παντα
Φιλικα Very happy


Οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει νιτρο και τα πιανει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
106 maxi (Manthos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 17 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 41

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Αύγ 2008, 21:51:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εντάξει πιστεύω ότι όποιος είναι υπεύθυνος και σέβεται τον εαυτό του και τους άλλους (όποιος έχει μυαλό στο κεφάλι του δλδ) θα τα κοιτάξει όλα!!!
όταν θα ρίξει κάτι χιλιάρικα στον κινητήρα θα κοιτάξει να βάλει κάι τα ανάλογα σε καλά φρένα!!! τώρα για το ξεκίνημα εδώ ξεκινάνε τέρατα που ακόμα και με κόλλα στα dragster γλυστράνε με λίγο ψάξιμο και υπομονή όλο και κάτι θα γίνει! πάρε παράδειγμα το rallye του 0-400 που είναι 500 άλογα και όσο να 'ναι κάπως ξεκινάει!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ROUKETASPUG (Ιωαννης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Γαιδουρι GARY GTI limited edition

Ένταξη: 02 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 57
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Αύγ 2008, 09:13:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Man, δεν διαφωνισα. Αλλωστε ειπα, οτι ολα γινοντε.. αλλα κανεις δεν ειπε ποτε ποσα εχει δωσει για να ξεκινανε τα συγκεκριμενα ραλυ. Εδω χερια κομενα κολανε, καρδιες ψευτικες αλλαζουνε, ενα ραλυ δεν θα μπορουνε να κανουν να ξεκινησει Question ΛΕΦΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
και ολα γινοντε Very happy Very happy Ποσο θες? 300? τοσα.. ποσα 400.. τοσα.. Εχω αδικο Question , οσο πληρωνεις παει, εδω μοτερ hayabusha σε σμαρτ εχουν βαλει και περνα φεραρι (Αν ειναι αληθινο το γνωστο βιντεακι που κυκλοφορει). Ας ξεκινησουν καποιοι να βαλουν εστω ενα απλο φιλτρο που το σκεφτοντε 2 μηνες, και μετα πανε στα τερατα (Δεν το λεω για σενα 106maxi αλλα για αλλους που εχουν το μυαλο κατω απο το κεφαλι τους και ισως το διαβασουν)
weeeeeeeeeeeeeeeeeee Very happy


Οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει νιτρο και τα πιανει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
106 maxi (Manthos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 17 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 41

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Αύγ 2008, 20:07:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν διαφωνώ τα λεφτά είναι το παν απλά είμαι περίεργος να μάθω αν ενδιαφέρθηκε κανένας να δεί πόσο μπορεί να πάει ατμοσφαιρικό αυτό το μοτέρ!!! έχω σκοπό όταν με το καλό πάρω αυτό το αυτοκίνητο, είμαι ακόμα με το rallye 1300 '95, να το φτιάχνω μέχρι να μην μπορώ να βγάλω άλλα άλογα! τώρα θα μου πείς ίσως είναι υπερβολή αλλά αυτό το αυτοκίνητο για μένα είναι σαν κάτι άλλους που βλέπεις και ονειρεύονται να πάρουν ένα evo ή άλλα τούμπανα! έτσι το λατρεύω! Κατάλαβες? λεφτά κανείς πιστεύω δεν έχει αρκετά (πάντα υπάρχουν εξαιρέσεις) έτσι μετά πάνε θέμα γούστου! εγώ θέλα ένα μοτέρ που στροφάρει και να έχει όσα άλογα μπορεί να βγάλει ατμοσφαιρικά με κάθε συμβιβασμό! ααααα ρε άτιμη κενωνία!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Αύγ 2008, 22:03:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
και θα πεταχτει τωρα ο steve με αυτα που γραφετε θα αμολησει μια 30ποντη και μετα θα φταιει ο καραγκιοζης οπως μιλαει...

η μ α ρ τ ο ν


Big wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
rallye69 (mike)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 05 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Οκτ 2008, 01:38:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια για το θεμα ποθ ειπατε πιο πανω.το ραλλακι ατμοσφαιρα μονοπεταλοθδο φτανει μεχρι 180 αλογα τροχο.του φιλου μου σιγκεκριμενα 178 στο δυναμομετρο εδειξε.μετα πας 4πεταλουδο που απο οτι εχω ακουσει φτανει τα 220.δεν το εχω δει με τα ματια μου ομως αυτο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Οκτ 2008, 08:44:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μοδερατορες καντε ενα Lock γιατι προβλεπω να εχουμε καταληξη οπως προ του Σ/Κ με το 1400αρι. Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Οκτ 2008, 11:23:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

rallye69 έγραψε:
Παιδια για το θεμα ποθ ειπατε πιο πανω.το ραλλακι ατμοσφαιρα μονοπεταλοθδο φτανει μεχρι 180 αλογα τροχο.του φιλου μου σιγκεκριμενα 178 στο δυναμομετρο εδειξε.μετα πας 4πεταλουδο που απο οτι εχω ακουσει φτανει τα 220.δεν το εχω δει με τα ματια μου ομως αυτο


Σε ποιο δυναμομετρο εδειξε 178 τροχο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Οκτ 2008, 11:29:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

toy oresti 192 στο σαλια τι παει να πει αυτο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1486s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on