PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Yokohama vs Toyo
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
geoadonakakis (George)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.6 (16V)

Ένταξη: 21 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 12
Τόπος: Koridallos

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Αύγ 2008, 16:11:41    Θέμα δημοσίευσης: Yokohama vs Toyo Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα τρελοι χειριστες των Peugeot.Θα ηθελα να κανω την εξης ερωτηση:Για 206 1600cc 16ν ποια λαστιχα ταιριαζουν καλυτερα,Τα Yokahama C driver ή τα Toyo piraxes σε διαστασεις 1,95/50/15?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Αύγ 2008, 16:33:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανένα δεν είναι καλό διότι δεν υπάρχουν οι ονομασίες που ανέφερες.

Όταν ρωτήσεις, μάθεις και γράψεις σωστά τα μοντέλα που θέλεις, τότε θα πάρεις και απαντήσεις για αυτά.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Αύγ 2008, 17:40:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Κανένα δεν είναι καλό διότι δεν υπάρχουν οι ονομασίες που ανέφερες.

Όταν ρωτήσεις, μάθεις και γράψεις σωστά τα μοντέλα που θέλεις, τότε θα πάρεις και απαντήσεις για αυτά.


χαχαχα......

εγω λεω yokohama s drive παντως Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geoadonakakis (George)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.6 (16V)

Ένταξη: 21 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 12
Τόπος: Koridallos

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Αύγ 2008, 20:57:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οκ ρε Steve τρομαξα ετσι που το ειπες.Yokoha S drive k ta Toyo Proxes.Οπως μου τα ειπε ο λαστιχας το εγραψα.Δεν προλαβα να το ψαξω.Τωρα καλυτερα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
geoadonakakis (George)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.6 (16V)

Ένταξη: 21 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 12
Τόπος: Koridallos

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Αύγ 2008, 20:58:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Yokohama
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Αύγ 2008, 13:10:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

υπαρχουν κ c drive και s drive... τα c drive ειναι πιο φλωρικα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Αύγ 2008, 15:51:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
υπαρχουν κ c drive και s drive... τα c drive ειναι πιο φλωρικα Laughing

Συμφωνώ σε αυτό, αλλά θα προτιμούσα τον χαρακτηρισμό βολτίσια.

Επίσης, τα Proxes είναι T1R, είναι R888, τί είναι τέλοσπάντων?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
geoadonakakis (George)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.6 (16V)

Ένταξη: 21 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 12
Τόπος: Koridallos

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Αύγ 2008, 16:44:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve δεν ξερω καθολου τι να βαλω.Το 206 ειναι 110hp κ το οδηγαω αλλες φορες ηρεμα κ αλλες σπορ(νευρικα).Κινουμαι κυριως στην πολη.Μου πρoτειναν κ τα Michelin Pilot exalto 2.Το κεφαλι μου εχει γινει καζανι!Τι πιστευεις οτι παταει κ αντεχει?Ειμαι καινουριος κ εχω πελαγοσει...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
ROUKETASPUG (Ιωαννης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Γαιδουρι GARY GTI limited edition

Ένταξη: 02 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 57
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Αύγ 2008, 16:45:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

T-1R που ειχα σε 195\45\16 ειναι απιστευτα, αλλα για λιγο. Ειναι πολυ (Εως αηδιας) μαλ**α, θα στριβεις σαν τρενο, αλλα θα θα εχεις ενα χρονο ζωης στο μισο (και λιγοτερο) απο το χρονο ζωης ενος michelin αντοιστιχης κατηγοριας
Φιλικα Very happy


Οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει νιτρο και τα πιανει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Αύγ 2008, 17:04:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geoadonakakis έγραψε:
Steve δεν ξερω καθολου τι να βαλω.Το 206 ειναι 110hp κ το οδηγαω αλλες φορες ηρεμα κ αλλες σπορ(νευρικα).Κινουμαι κυριως στην πολη.Μου πρoτειναν κ τα Michelin Pilot exalto 2.Το κεφαλι μου εχει γινει καζανι!Τι πιστευεις οτι παταει κ αντεχει?Ειμαι καινουριος κ εχω πελαγοσει...

Έχουμε πεί ίσα με 800.000 φορές στο ανάλογο topic που βαριέσαι να δεις ότι υπάρχει, το S-Drive είναι από άλλο πλανήτη Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Αύγ 2008, 18:01:51    Θέμα δημοσίευσης: Re: Yokohama vs Toyo Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geoadonakakis έγραψε:
Καλησπερα τρελοι χειριστες των Peugeot.Θα ηθελα να κανω την εξης ερωτηση:Για 206 1600cc 16ν ποια λαστιχα ταιριαζουν καλυτερα,Τα Yokahama C driver ή τα Toyo piraxes σε διαστασεις 1,95/50/15?


TOYO !
θα τα βαλεις φθηνα !
θα τα κρατησεις 1- 1.5 χρονο (δεν αντεχουν παραπανω)
θα τα καταευχαριστηθεις
και μετα θα πας να ξαναβαλεις !

Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Αύγ 2008, 19:23:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλος που ειχε τογιο και α539 πιο παλια στο φιεστα του και πρεμιουμ2

δοκιμασε φετος τα bfggodridge και εχει μεινει κατενθουσιασμενος 15000χλμ τωρα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ROUKETASPUG (Ιωαννης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Γαιδουρι GARY GTI limited edition

Ένταξη: 02 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 57
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Αύγ 2008, 19:35:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Clapping
TOYO RULES Yahoo! Yahoo!
Money need.. Embarassed


Οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει νιτρο και τα πιανει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
geoadonakakis (George)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.6 (16V)

Ένταξη: 21 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 12
Τόπος: Koridallos

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Αύγ 2008, 20:03:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το εχω ηδη διαβασει αλλα με φρεναρουν καποιοι λαστιχαδες για τα Yokohama,ακομη κ ο πατερας μου.Μου λενε να βαλω Michelin Pilot exalto 2.Αλλιως ειχα ψηθει τρελα για Yokohama.Γι αυτο το σκεφτομαι.Να ακολουθησω το ενστικτο του peugeotakia?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Αύγ 2008, 22:07:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geoadonakakis έγραψε:
Το εχω ηδη διαβασει αλλα με φρεναρουν καποιοι λαστιχαδες για τα Yokohama,ακομη κ ο πατερας μου.

Πες τους να με πάρουν ένα τηλέφωνο.

Και ο πατέρας σου μαζί Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
georgio3gr 
Μέλος
Μέλος


Saxo vts 1,6

Ένταξη: 14 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 111

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Αύγ 2008, 22:28:28    Θέμα δημοσίευσης: Re: Yokohama vs Toyo Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
TOYO !
θα τα βαλεις φθηνα !
θα τα κρατησεις 1- 1.5 χρονο (δεν αντεχουν παραπανω)
θα τα καταευχαριστηθεις
και μετα θα πας να ξαναβαλεις !

Wink


Ουτε στο μυαλο μου να ησουν...

ΤOYO Τ1R
Τα εβαλα 320Ε σε 195/45/15 στο saxo μου (τα 195-50-15 ηταν και πιο φθηνα)
Τα εχω ουτε ενα χρονο καλα-καλα και τα μπροστα μου αφησαν χρονους αλλα το σκιζω καθημερινως...
Τα καταευχαριστηθηκα...
Θα τα ξαναβαλω γιατι ακομα και τωρα που ελιωσαν τα μπροστινα ειναι βεντουζες και δεν μουριαζει και τα αλλαζω γιατι πεταξε "βυζι" το ενα μπροστινο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geoadonakakis (George)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.6 (16V)

Ένταξη: 21 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 12
Τόπος: Koridallos

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Αύγ 2008, 20:21:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Steve κ παιδες εβαλα τελικα τα Yokohama S Drive και ειναι απλα ΦΟΒΕΡΑ!!!Πατανε τρελα!Μολις ζεσταινονται γινονται απιστευτα φανταστειτε οτι σε στροφη που εμπαινα με 70km τωρα μπαινω με 110km.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Αύγ 2008, 18:59:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geoadonakakis έγραψε:
Φιλε Steve κ παιδες εβαλα τελικα τα Yokohama S Drive και ειναι απλα ΦΟΒΕΡΑ!!!Πατανε τρελα!Μολις ζεσταινονται γινονται απιστευτα φανταστειτε οτι σε στροφη που εμπαινα με 70km τωρα μπαινω με 110km.



καλοριζικα Very happy
για να συνεχισεις να τα χαιρεσαι για πολλα πολλα χιλιομετρα , σταματα να μπαινεις με 110 και μπαινε με 85 !
και θα μπαινεις με +15 απο οτι πριν και δεν θα κινδυνευεις τοσο Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geoadonakakis (George)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.6 (16V)

Ένταξη: 21 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 12
Τόπος: Koridallos

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Αύγ 2008, 19:17:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγινε!Ουτως ή αλλως ειμαι προσεκτικος.Απλα ηθελα να δω τις αντοχες τους με ασφαλεια παντα!Το αμαξι εμπαινε ανετα...Αμα με δεις στον πειραια με ενα μαυρο peugeot να τρεχω φωναξε μου!χαχαχαχα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Αύγ 2008, 20:30:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geoadonakakis έγραψε:
Φιλε Steve κ παιδες εβαλα τελικα τα Yokohama S Drive και ειναι απλα ΦΟΒΕΡΑ!!!Πατανε τρελα!Μολις ζεσταινονται γινονται απιστευτα φανταστειτε οτι σε στροφη που εμπαινα με 70km τωρα μπαινω με 110km.

Στην υγειά σου! Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1872s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on