PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΔΩΣΤΕ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΣΑΣ ΠΙΣΩ!!!!
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Απρ 2003, 22:02:55    Θέμα δημοσίευσης: ΔΩΣΤΕ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΣΑΣ ΠΙΣΩ!!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με το που γύρισα σημερα σπιτι απο την δουλειά με περιμενε ενας φακελός απο την lion με μια επιστολή για να επιστρέψω τα κλειδιά του 206 στον αντιπροσωπο και αυτοι λεει θα μου δώσουν αλλα!!! Shocked Shocked Shocked
εντολή λεει απο την μαμα peugeot!
το αμαξι το πήρα τον αυγουστο του 2002!!! ήρθε και σε κανεναν αλλο αυτη η επιστολή? Ειναι λιγο περιεργο παντως Confused Confused Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Απρ 2003, 23:25:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είναι τρελλοί αυτοί οι Γάλλοι... Laughing



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2003, 00:01:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ηρθε τετοια επιστολη σε μενα .
τι τα θελουν αραγε τα κλειδια ;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
1.1 i love you (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


C3 1.6 Elegance

Ένταξη: 06 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 233
Τόπος: Πόρτο-Ράφτη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2003, 01:08:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rolling eyes Rolling eyes Οταν πας στην αντιπροσωπεία θα σου πούν,να μας ενημερώσεις κι εμάς.Πάντως ούτε έχω ακούσει,ούτε έχω διαβάσει κάτι σχετικό Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2003, 08:43:00    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΔΩΣΤΕ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΣΑΣ ΠΙΣΩ!!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

micho έγραψε:
με το που γύρισα σημερα σπιτι απο την δουλειά με περιμενε ενας φακελός απο την lion με μια επιστολή για να επιστρέψω τα κλειδιά του 206 στον αντιπροσωπο και αυτοι λεει θα μου δώσουν αλλα!!! Shocked Shocked Shocked
εντολή λεει απο την μαμα peugeot!
το αμαξι το πήρα τον αυγουστο του 2002!!! ήρθε και σε κανεναν αλλο αυτη η επιστολή? Ειναι λιγο περιεργο παντως Confused Confused Confused
Πως ειναι το κλειδι που εχεις? Μηπως ειναι το παλιο και το αλλαζουν με καινουργιου τυπου σαν αυτα που εχουν τα cc δηλαδη?




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2003, 08:47:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τους πηρα τηλ και μου πανε... είναι λεεί για συγκεκριμένα αυτοκίνητα (ήρθε με αριθμό πλαισίου η επιστολή) και για να δουλεύουν πιο καλά τα χειριστήρια! Shocked Shocked Shocked και τους λεω μα δεν είχα κανένα προβλημα μέχρι τωρα.... ε λεει ετσι είπε η γαλλική peugeot! τι να πεις... περισσότερα για αυτό αύριο που θα πάω απο κει!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2003, 08:49:12    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΔΩΣΤΕ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΣΑΣ ΠΙΣΩ!!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alxdr74 έγραψε:
micho έγραψε:
με το που γύρισα σημερα σπιτι απο την δουλειά με περιμενε ενας φακελός απο την lion με μια επιστολή για να επιστρέψω τα κλειδιά του 206 στον αντιπροσωπο και αυτοι λεει θα μου δώσουν αλλα!!! Shocked Shocked Shocked
εντολή λεει απο την μαμα peugeot!
το αμαξι το πήρα τον αυγουστο του 2002!!! ήρθε και σε κανεναν αλλο αυτη η επιστολή? Ειναι λιγο περιεργο παντως Confused Confused Confused
Πως ειναι το κλειδι που εχεις? Μηπως ειναι το παλιο και το αλλαζουν με καινουργιου τυπου σαν αυτα που εχουν τα cc δηλαδη?

τα κλειδιά είναι τα καινούρια Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2003, 12:38:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είναι σίγουρα από την lion?Eπικοινώνησε καλύτερα με τα κεντρικά και μετά πήγαινε στην αντιπροσωπεία σου...


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2003, 12:48:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Είναι σίγουρα από την lion?Eπικοινώνησε καλύτερα με τα κεντρικά και μετά πήγαινε στην αντιπροσωπεία σου...


ΩΧ Shocked Shocked ΛΕΣ???? Question Question

Μπα.... δεν πιστεύω Scratch Scratch


Για προσέχτε λίγο όσοι πάρουν επιστολή...



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2003, 13:01:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατί πρέπει όμως να επιστρέψεις τα παλιά κλειδιά?????? Δεν μπορείς να κρατήσεις και αυτά που έχεις και αυτά που θα σου δώσουν?

Εγώ λέω να μην τους δώσεις τα κλειδιά σου !!!!


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2003, 13:23:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vassop26 έγραψε:
Εγώ λέω να μην τους δώσεις τα κλειδιά σου !!!

Και εγω το ιδιο λεω Μητσαρα.... Confused Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2003, 14:05:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
ξέρω γω....
επανω εχει κανονικα σφραγίδα της lion και επιστολοχαρτο τυπωμενο!!!
θα παρω και εκει να τους ρωτησω....
αλλα μονο σε μενα ηρθε αυτο το πραμα απο όλο το club??? αυτο ειναι λιγο υποπτο.... Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2003, 14:11:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μόλις μίλησα με την lion θεσσαλονικης και μου είπαν οτι είναι καθαρα για προληπτικούς λόγους (απο τι προληπτικούς???? Shocked ) και οτι δεν υπάρχει κανενα συγκεκριμένο τεχνικό πρόβλημα! Shocked μπορω λεει να τα παραλάβω είτε απο αυτούς είτε απο την αντιπροσωπεία που το πήρα. αλλα γιατί μονο στο δικό μου δεν εχω καταλαβει κ οχι σε κανενα αλλο απο ολο το club?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2003, 15:41:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχουμε ακριβως το ιδιο μοντελο μονο που εγω το πηρα μαρτιο

και δεν εχω παρη καμια επιστολη..... Arrow Arrow Arrow

λες να περιμενω Silly Silly Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2003, 15:58:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

είναι λεει για μοντέλα μονο με συγκεκριμενο αριθμο πλαισιου
τι με λενε ρε σεις (σαλονικιοτικο αυτο)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2003, 19:42:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αρε...........Μηπως σου κανουν κανενα πρωταπριλιατικο αστειο Question Question

Δωστα δωστα................πως σε βλεπω μετα να πας για καινουργιο αυτοκινητο Question

Και ξερεις ε.. Question Αυτοι μετα.......LAMOGIO MODE ON Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2003, 20:02:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε συ, άμα δεν πας τι θα γίνει δηλαδή; Θα σταματήσουν να δουλεύουν τα κλειδιά;;; Question Question

Μήτσο, πρόσεχε! Και μην σε παρασύρουν οι σφραγίδες, τα επιστολόχαρτα κ.α. Εδώ φτιάχνουν πανομοιότυπα πλαστά χρήματα, στις σφραγίδες θα κολλήσουν;

Εγώ μάλλον δεν θα πήγαινα καθόλου, κι ας τους να λένε ό,τι θέλουν. Evil

Αυτό όμως είναι δική μου επιλογή, δεν σημαίνει ότι και συ πρέπει να κάνεις το ίδιο.




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Απρ 2003, 09:19:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

11/6/2002
In Australia Peugeot have announced a recall of the 206s from Oct 2001 on to do with the key getting stuck in the starter motor on position. Goto http://www.recalls.gov.au


απο http://www.206gti.net/
πηγα σημερα το πρωι στον αντιπροσωπο μου και οπως ηταν φυσικό δεν ξεραν τιποτα! Evil πηρα τωρα τηλ στην lion στην αθηνα και χωρις να τους πω αυτο που γραφω πιο πανω μου παν ακριβως το ίδιο. Οτι μερικά μοντελα με συγκεκριμενο αριθμό πλαισιου (εκεινη η φουρνια δηλαδη) μπορει να παρουσιασουν προβλημα στην θεση της μιζας στον διακοπτη του αυτοκινητου. Αυτο λεει οφείλετε σε κακο σχήμα του μεταλικου κομματιού του κλειδιού. Πρεπει να πας να δωσεις τον αριθμο πλαισιου σου και τα στοιχεια για να σου παραγγείλουν νεα κλειδια. Ειναι καθαρα για προληπτικους λογους αλλα το περιεργο οτι στο εξωτερικο εγινε αυτο πριν απο κανα χρονο εμας τωρα μας θυμήθηκαν δηλαδη? τελως παντων!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Απρ 2003, 09:50:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατί δεν τους ρωτάς αν μπορείς να κρατήσεις τα παλια σου κλειδιά? Confused Confused


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Απρ 2003, 10:05:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θελω ουτως η αλλως να τα κρατησω, αυτοι κ να τα παρουν τι θα τα κανουν? μονο να μου κλεψουν το αμαξι θα μπορουν! Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1353s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on