PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

C2 - Πυρακια-καψιμο βαλβιδων σε C2 vts Turbo
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
c2turbo (kostas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 27 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 14

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2008, 01:17:47    Θέμα δημοσίευσης: C2 - Πυρακια-καψιμο βαλβιδων σε C2 vts Turbo Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλημερα σας,ειμαι νεο μελος και το συγκεκριμενο θεμα με καιει ιδιαιτερα και θα παρακαλουσα για την οποια βοηθεια σας.ειναι η 4 φορα σημερα που καιω βαλβιδα αφου βεβαια ακουσα τα πυρακια να με ειδοποιουν αλλα ελα που με 36 βαθμους προσπερνουσα ενα 325 με 230κατι χιλιομετρα και απλα εκανα τη μαλ***α μου.να σας πω πως ειμαι κατοχος ενος c2turbo και πως με πιεση εως και 0,5 το αμαξι δεν κανει κιχ.εχψ παρατηρησει πως οση περισσοτερη δυναμη εχει τοσο πιο ευκολα ακουγονται.σημερα το δουθλευα ενα bar kai αλλες φορες μεχρι 1,3.παρατηρψ πως τη μια φορα ημουν 3 πλος και μου την εκαψε σε πατημα 2ησ ταχυτητας μεχρι αλλαγη τριτης μαλλον λογω φορτιου αλλα συνηθως το φαινομενο παρατηρηται κοντα στα 190 χλμ και με στροφες 5χιλιαδες.με προειδοποιει βεβαια αλλα ποτε δεν μπορω να πω οτι το κανει παντα.εχει τυχει να ανοιξω εψς 250κατι χωρις να ακουσω το παραμικρο και αλλες φορες μολις διακοσαριζα εκαιγε βαλβιδες.να πω πως με το ιδιο καυσιμο μια το εκανε και μια οχι οποτε απορριπτω το θεμα βενζινης.εχω αλλαξει και πολλαπλασιαστη μηπως και εφταιγε αυτο αλλα τιποτα.μολις βεβαια αλλαζα το αβανς ηταν οκ αλλα εχανε μεχρι και 50 αλογα και.....δεν ξερω αν ειναι ιδεα μου αλλα εχω την εντυπωση οτι οταν σχετικα ταν πιο κρυο το μοτερ δεν ακουγα συχνα το φαινομενο πυρακια ενω σημερα που περασα λιγο τους 120 τα ακουγα κανονικα και επαθα τη ζημια.οποτε κτος του φορτιου του αυτοκινητου δειχνει να παιζει ρολο και η θερμοκρασια του.αναρωτιεμε τι πρεπει να κανω και ισως αν αλλαζα και εβαζα χταποδι αντι για λουκανικο δεν θα καταφερνα να ριξψ θερμοκρασιες??παιδια τα φωτα σας γιατι δεν ειναι λυση να χανω 60 και αλογα καθε φορα για να πηγαινει το αμαξι.ευχαριστω και συγγνωμη αν σας κουρασα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2008, 07:43:34    Θέμα δημοσίευσης: Re: πυρακια-καψιμο βαλβιδων Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

c2turbo έγραψε:
....εχει τυχει να ανοιξω εψς 250κατι χωρις να ακουσω το παραμικρο....


Razz Shocked Shocked Razz
Σε ποιό γκρεμό και με τί σασμάν????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2008, 09:10:36    Θέμα δημοσίευσης: Re: πυρακια-καψιμο βαλβιδων Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DrJekyll έγραψε:
c2turbo έγραψε:
....εχει τυχει να ανοιξω εψς 250κατι χωρις να ακουσω το παραμικρο....


Razz Shocked Shocked Razz
Σε ποιό γκρεμό και με τί σασμάν????

Και με πόσα μποφόρ ούριο άνεμο?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
c2turbo (kostas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 27 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 14

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2008, 13:26:42    Θέμα δημοσίευσης: Re: πυρακια-καψιμο βαλβιδων Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
DrJekyll έγραψε:
c2turbo έγραψε:
....εχει τυχει να ανοιξω εψς 250κατι χωρις να ακουσω το παραμικρο....


Razz Shocked Shocked Razz
Σε ποιό γκρεμό και με τί σασμάν????

Και με πόσα μποφόρ ούριο άνεμο?

παλικαρε να ειρονευτεις ηθελες????????εχω αλλαξει γραναζι 5ης και εχει σχεση 45-31,στις 7000 εχω 253χλμ και ο κοφτης ειναι στις 7150.καθολου κατηφορα,πιεση 1,3 και αλογα 260.οποτε την επομενη φορα μη βιαστεις να γελασεις και παλι γιατι αν μπεις διπλα θα το δεις με gps γραμμενο και θα κλαις απο τη στεναχωρια σου.οποιος μπορει ασ με βοηθησει γιαυτο που ρωτησα παραπανω.ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2008, 13:48:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

άσε ρε κώστα που να ξέρουν τα παιδάκια !!!

όποιος έχει αμφιβολία για του κώστα το τουρμπάκι άς έρθει μια βόλτα από σαλόνικα μεριά να δεί πόσο κ πως τα βγάζει!!!!!! Evil Evil Evil









p.s.κώστα ο γιάννης ο σερραίος είμαι!


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2008, 14:01:02    Θέμα δημοσίευσης: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν μπω και δω 250+ σε ισιάδι (όπως λες στο gps), τα κόβω και τα κάνω μπρελόκ...
- Που το έφτιαξες?
- Τι εκκεντροφόρους φοράς?
- Ποιά τουρμπίνα φοράς?

Και για να μην σου μαμάω το topic σου...Πιστεύεις ότι αυτό το μοτέρ είναι φτιαγμένο για τα 260 σου άλογα και να πηγαίνει απροβλημάτιστα????Απορώ πως και αναρωτιέσαι που σου καίει τις βαλβίδες....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2008, 14:06:13    Θέμα δημοσίευσης: Re: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DrJekyll έγραψε:
αν μπω και δω 250+ σε ισιάδι (όπως λες στο gps), τα κόβω και τα κάνω μπρελόκ...


Και 2 ακόμα τα δικά μου Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2008, 14:07:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλά μην παίρνεις κ όρκο! Laughing



κώστα δοκίμασες κάνα πρόσθετο στην βενζίνη?


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2008, 14:30:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ολα αυτα ειναι νομιζω δειγματα κακου προγραμματος...
και ειδικα εκει πανω εχετε παραδοση στους παπατζοπρογραμματιστες Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2008, 14:53:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μητσο(DrJekyll) εχω την εντυπωση οτι πρεπει να το εφτιαξε στον "δικο" σου. Confused

Παντως οπως ειπωθηκε και πιο πριν,η καμμενη βαλβιδα ειναι συνηθως απο κακο προγραμμα ή προβληματικο μπουζι(λιωνει η ακιδα,δεν εχεις σπινθηρα,περναει καυσιμο στην εξαγωγη και...). Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2008, 15:07:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δημήτρη (DrJekyll) στον ίδιο μάστορα το φτιάχνετε...Ελα λακαμά κώστα ο στάυρος με το σαξό είμαι.
Βλέπω προβληματάκια το παρτάλι σου ε? ε ρε τι εχει να γινει το καλοκαίρι Razz Razz Razz .
Πέρα απτα αστεία τώρα,εβαλες άγραφο και παρόλα αυτά εχεις τα ίδια προβλήματα?
Υ.Γ. α και που σαι? μην παιρνεις ορκο για τα αλογα που λες/σου λενε στο νταινο του στοικου.Εχω τρανταχτό παράδειγμα...φρέκο κιόλας.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2008, 15:14:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μην τον κοροιδευετε τον ανθρωπο ρε,εχει τον πονο του... Confused

Τα αλογα ειναι αλλο παραμυθι για αλλη στιγμη,το θεμα ειναι να βρει μια λυση που να μην μενει. Idea
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2008, 15:16:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να φανταστω εισαγωγή του VTS, με άλλα 4 μπεκ επάνω στην εισαγωγή και πρόγραμμα από παράλληλο εγκεφαλάκι, όχι άγραφο + ντίζα...?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2008, 15:21:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DrJekyll έγραψε:
με άλλα 4 μπεκ επάνω στην εισαγωγή

8 μπεκ σύνολο? Shocked



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2008, 15:23:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οοοοοοοοο ναιιιιιιιι!!! Very happy



ο κώστας μάλλον φοράει άγραφο!!!νομίζω!


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
c2turbo (kostas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 27 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 14

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2008, 15:31:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σταυρο εγω δεν μιλαω για δυναμομετρηση εκει,το μετρησα και σε αλλες 10 μεριες και στο ειπα αλλωστε.απο αυτα που ειδεσ τα 253 ειδα αλλου το λιγοτερο 238 πραγμα απολυτο φυσιολογικο.οχι γιαννης γιαννακης γιαυτο το αμαξι.βεβαια δεν το δουλευω τοσο ψηλα.ναι εβαλα αγραφο και λυθηκαν ολα τα προβληματα μου που σου λεγα που ειχε να κανει κυριως με την πεταλουδα.πολυ πιο στρωτα και γραμμικα δουλευει.καμια σχεση.οι θερμοκρασιες εχουν πεσει πολυ αισθητα στην τουρμπινα.αλλο αμαξι.τωρα για το τσακαλια που μιλανε ας παρουνε ενα γερμανικο αυτα που εχουν κοφτη στα 250 αν εχουν οι μπαμπαδες τους και αν δεν περασω απο πανω τους εγω θα τον κοψω απο τη ριζα.ας φροντισουν λοιπον να ειναι παρων οταν τηα κοβουνε τα ριπαπα τους.τελοσπαντων ξεφυγαμε απο το θεμα και δεν βρισκω το λογο μιας και αυτο ακριβως ρωτας τι μπορει να φταει που μηχανικος δεν ειμαι και δεν μπορει να το ξερω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
c2turbo (kostas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 27 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 14

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2008, 15:32:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
DrJekyll έγραψε:
με άλλα 4 μπεκ επάνω στην εισαγωγή

8 μπεκ σύνολο? Shocked
τ25 αγραφο.4 400ρια μπεκ,ντιζατο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2008, 15:42:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κώστα μακάρι να βρεςι άκρη ρε συ...ειναι μπλέξιμο αυτές οι μετατροπες Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes ,όπως τα έλεγα και παλιότερα...

Αντε φτιάξτο και κανονισε να με ράψεις,να παρεις το αιμα σου πισω,γιατι εγω το κανω μαμα!

Υ.Γ. πάντως το προβλημα σου υποθτω και γω πως ειναι λογω προγράμματος...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2008, 22:09:35    Θέμα δημοσίευσης: .... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΠΡΑΒΟ σου για τα 260+++ άλογα σου φίλος, είσαι ο αρχηγός του 0-400, ο υπέρτατος κοντράκιας που τρέμουν όλοι να έρθουν πλάϊ-πλάϊ στο φανάρι, αλλά εγω συνεχίζω να μην πιστεύω ότι βγάζει 253χαω σε κανονικές συνθήκες...νυχτα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2008, 23:18:07    Θέμα δημοσίευσης: Re: .... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DrJekyll έγραψε:
ΜΠΡΑΒΟ σου για τα 260+++ άλογα σου φίλος, είσαι ο αρχηγός του 0-400, ο υπέρτατος κοντράκιας που τρέμουν όλοι να έρθουν πλάϊ-πλάϊ στο φανάρι, αλλά εγω συνεχίζω να μην πιστεύω ότι βγάζει 253χαω σε κανονικές συνθήκες...νυχτα.


χμμ δεν ξερω να πω τώρα για αυτό,μιας και δεν εχω δει ποτε του κώστα το αμαξι σαν Τ,μονο σαν μαμα (μαμα βήμα δεν πήγαινε Razz Razz Razz ) αλλά στο σαξό μου μήτσο και σου ηλια (ιδια μοτερ φοραμε) είδαμε αμφοτεροι 7600+ σαλ με 5η.
Ο στελιος εβαλε τα νουμερα κάτω και νομιζω μας ειχε πει 226 πραγματικα χλμ,κάτι τέτοιο...ας μπει ο στελ να μας το θυμήσει.
Προφανώς με το gps θα παιζει καποια αποκλιση,ετσι δεν ειναι παίδες? τα αληθινα αληθινα χλμ βγαινουν απο τις πραξεις αναλογως στροφες,κ/π κτλ κτλ.
Σιγουρα ομως θαναι κοντα στου gps...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 1 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2987s (PHP: 66% - SQL: 34%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on