PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - 15άρες ζάντες στα 1400 κυβικά
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Απρ 2003, 20:48:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κολλημένος με τις 14άρες είσαι φίλε μου και με προβληματίζεις γιατί είσαι καλός γνώστης του αντικειμένου.Μπας και πρέπει να πουλήσω τις 15άρες που πήρα Question Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Lord Cypher 
Μέλος
Μέλος


206 QS

Ένταξη: 15 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 187
Τόπος: Το Στέκι του Πετράν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Απρ 2003, 18:23:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίδες μια μικρή παρέμβαση....
Φοράω τις OZ Supperleggera ΜΑΓΝΗΣΙΟΥ (ναι όντως) 15'', με λάστιχο 195/50/15 Uniroyal Rainsport. Οι ζάντες είναι μαγνησίου, η τιμή είναι αυτή που προαναφέρθηκε, και όσο για το βάρος.... να μην σας πω ότι σηκώνονται με το ένα δάχτυλο Exclamation Exclamation Exclamation
Όσο αφορά την αντοχή του κράματος μαγνησίου είναι πολύ καλή, καλύτερη από αλουμινίου λόγω μεγαλύτερης ελαστικότητας του υλικού (δοκιμασμένες στους κρατήρες του πλανήτη Ασπροπύργου) Exclamation Laughing
Tony, θα τις δεις αύριο και μου λες. Τις πήρα λίγο φθηνότερα λόγω του ότι ήξερα αυτόν που τις έβαλα και τα έσκασα μετρητά.



Remember... No Obstacles... Only Challenges...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tony (Αντώνης)
Μέλος
Μέλος


ibiza FR 1800cc 20v Turbo

Ένταξη: 31 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 100
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Απρ 2003, 23:57:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lord Cypher έγραψε:

Tony, θα τις δεις αύριο και μου λες. Τις πήρα λίγο φθηνότερα λόγω του ότι ήξερα αυτόν που τις έβαλα και τα έσκασα μετρητά.


Lord Cypher ok φίλε μου σε περιμένω αύριο να τις δω και να τις θαυμάσω!!!


Tony - Seat Ibiza Formula Racing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Tony (Αντώνης)
Μέλος
Μέλος


ibiza FR 1800cc 20v Turbo

Ένταξη: 31 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 100
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Απρ 2003, 00:10:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NICK έγραψε:
Κολλημένος με τις 14άρες είσαι φίλε μου και με προβληματίζεις γιατί είσαι καλός γνώστης του αντικειμένου.Μπας και πρέπει να πουλήσω τις 15άρες που πήρα Question Question


Πιστεύω πως η 15αρες ακόμα και σε Rallye που είναι 122hp το αμάξι χάνει. Δες το αλλιώς ο γάλος χαζός ήταν που του φόρεσε 14αρές!!!

Εγώ πάντως που το άνοιξα με έναν που φορούσε 15άρες τον άφησα 2 αμάξια εφόσον κούμπωσα 3τη.

Πιστεύω πως όλα αυτά που ανέφερα εξαρτάτε από το τι θες. Δηλαδή άμα θες ομορφιά και δεν πειράξεις τον κινητήρα σου τότε όχι 15άρες αλλά και 17άρες βάζεις απλός πάντα θα είσαι δεξιά δεξιά λουρίδα. Άμα θες γκάζια τότε φοράς 14αρές για να μην χάσει το βήμα του το αμάξι.


Tony - Seat Ibiza Formula Racing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Απρ 2003, 07:41:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και αν ακομα και με 14αρες σε περνανε απο πανω, τοτε βαλε τις 15αρες/16αρες να ειναι τουλαχ. ομορφο !!!! Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Απρ 2003, 14:44:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορεί να μην είμαστε οι γρηγορότεροι, ας είμαστε τουλάχιστον οι πιο όμορφοι Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Tony (Αντώνης)
Μέλος
Μέλος


ibiza FR 1800cc 20v Turbo

Ένταξη: 31 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 100
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Απρ 2003, 23:39:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
και αν ακομα και με 14αρες σε περνανε απο πανω, τοτε βαλε τις 15αρες/16αρες να ειναι τουλαχ. ομορφο !!!! Wink


Μήτσο κανόνισε την πορεία σου Razz

Τις 15άρες τις γουστάρω πολύ και μάλιστα έχεις και πολλά σχέδια να επιλέξεις.
Το πρόβλημα είναι ότι ήμαστε που ήμαστε 75 αλογάκια αξίζει να βάλεις 15άρες από την στιγμή που ξέρεις ότι θα σου κόψει???

DimiP το πρόβλημα μου που με απασχολεί πολύ είναι πως μου αρέσουν οι 15άρες όμως δεν ξέρω άμα θα έπρεπε να βάλουμε 15άρες στο 1,4 όταν ξέρουμε ότι θα χάσει πολύ το αμάξι και για μελλοντική βελτίωση θα ήταν η χειρότερη λύση 15άρα γιατί άμα φορέσουμε 15άρα και υποθέσουμε πως φοράμε Rallye μηχανή δεν ξέρω άμα το πιστεύεις όμως όταν θα ανοίξεις με το normal rallye θα σε αφήσει 4 αμάξια για πλάκα με το ίδιο μοτέρ. Πιστεύω άρα πως η 15άρα είναι για καλύτερα κρατήματα και μειονεκτεί στις εκκινήσεις και 3ήτες.

Άμα είμαι σε κάτι λάθος πες το ρε Δημητράκη μπας και αλλάξω γνώμη και φορέσω και εγώ 15άρες.

Πιστεύω να κατάλαβες τώρα γιατί άνοιξα το Topic!!! Δεν ξέρω τι να κάνω Sad


Tony - Seat Ibiza Formula Racing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2003, 14:26:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tony έγραψε:
Άμα θες γκάζια τότε φοράς 14αρές για να μην χάσει το βήμα του το αμάξι.


Το 185/55/15 που θέλω να βάλω,έχει το ίδιο ακριβώς βήμα με το 175/65/14 που φοράει το αυτοκίνητο τώρα.Μόνο το πέλμα θα φαρδύνει 1 εκατοστό.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2003, 18:14:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tony έγραψε:
DimiP έγραψε:
και αν ακομα και με 14αρες σε περνανε απο πανω, τοτε βαλε τις 15αρες/16αρες να ειναι τουλαχ. ομορφο !!!! Wink


Μήτσο κανόνισε την πορεία σου Razz

Τις 15άρες τις γουστάρω πολύ και μάλιστα έχεις και πολλά σχέδια να επιλέξεις.
Το πρόβλημα είναι ότι ήμαστε που ήμαστε 75 αλογάκια αξίζει να βάλεις 15άρες από την στιγμή που ξέρεις ότι θα σου κόψει???

DimiP το πρόβλημα μου που με απασχολεί πολύ είναι πως μου αρέσουν οι 15άρες όμως δεν ξέρω άμα θα έπρεπε να βάλουμε 15άρες στο 1,4 όταν ξέρουμε ότι θα χάσει πολύ το αμάξι και για μελλοντική βελτίωση θα ήταν η χειρότερη λύση 15άρα γιατί άμα φορέσουμε 15άρα και υποθέσουμε πως φοράμε Rallye μηχανή δεν ξέρω άμα το πιστεύεις όμως όταν θα ανοίξεις με το normal rallye θα σε αφήσει 4 αμάξια για πλάκα με το ίδιο μοτέρ. Πιστεύω άρα πως η 15άρα είναι για καλύτερα κρατήματα και μειονεκτεί στις εκκινήσεις και 3ήτες.

Άμα είμαι σε κάτι λάθος πες το ρε Δημητράκη μπας και αλλάξω γνώμη και φορέσω και εγώ 15άρες.

Πιστεύω να κατάλαβες τώρα γιατί άνοιξα το Topic!!! Δεν ξέρω τι να κάνω Sad


με συγκινησες ρε ατιμο!!!
ακου λοιπον:
ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΥΧΑΡΗΣΤΗΣΕΙ Ε Σ Ε Ν Α ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΛΛΟ!
ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ!
ναι ! εχασα σε ταχυτητα . ε και ;; μηπως ειχα πιθανοτητες πριν να τα βαλω με τα συγχρονα 16βαλβιδα ;; των 90+ ιππων ;;
οποτε προτιμησα το καλυτερο στησιμο , τα κρατηματα, την ομορφια και οχι την απολυτη επιδοση.
μπορει και να εκανα και λαθος.
ΑΝ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΕΝΑ ΑΛΛΟ 75ΑΡΙ ΤΟΤΕ ΒΑΛΕ 14ΑΡΕς ΚΑΙ ΜΗ ΠΕΙΡΑΖΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ, ΔΩΣΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗ/ΕΞΑΓΩΓΗ
ΑΝ ΠΑΛΙ ΙΚΑΝΟΠΗΕΙΣΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΞΕΡΟΝΤΑς ΠΟΣΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΤΑΕΙ ΤΟ 206 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΤΕ ΒΑΛΕ 15ΑΡΕΣ ΧΑΛΑΡΑ!! ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ 195/50/15 ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟ ΣΩΣΤΟ 185/55/15 !!!
ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ , ΕΣΥ ΘΑ ΤΟ ΟΔΗΓΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΟΥ...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TED (Θοδωρής)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


XS

Ένταξη: 01 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 47
Τόπος: PERISTERI

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2003, 19:51:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ειμαι η δεη δεν δηνω φωτα !!!!!! Very happy Very happy Very happy
Απλα λεω οτι εχω και γω το 1.4 75 αλογακια και με ειχε προβληματησει το θεμα ζαντα !
εχω βαλει της πεζο για σωστη εφαρμογη και ειναι 15' πιστευω οτι ειναι μια λυση λιγο απ'ολα . γιατι ταχυτητα δεν χανει πολυ , κρατηματα εχει αρκετα καλο , τον θολο τον γεμιζει σε σχεση με την 14 οποτε ειναι μια λυση που ακολουθησα εγω και με λαστιχο 185/ 55/15 οποτε δεν ακουω και την ζαντα να βαραει πολες φορες στις λακουβες (για το προφιλ μιλαω ) ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ !!!! Τωρα εσυ αποφασιζεις !!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2003, 20:38:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως παιδιά είδα στο peugeot206club.com ένα 206 1.100 με 17άρες ζάντες. Μάλιστα το είχε και γκόμενα. Κουκλί το αυτοκίνητο όμως θα το περνάς ακόμα και με ποδήλατο. Είναι θέμα προτεραιοτήτων τελικά...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Tony (Αντώνης)
Μέλος
Μέλος


ibiza FR 1800cc 20v Turbo

Ένταξη: 31 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 100
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2003, 20:59:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Πάντως παιδιά είδα στο peugeot206club.com ένα 206 1.100 με 17άρες ζάντες. Μάλιστα το είχε και γκόμενα. Κουκλί το αυτοκίνητο όμως θα το περνάς ακόμα και με ποδήλατο. Είναι θέμα προτεραιοτήτων τελικά...


χεχεχε zzzleepy Smile Τελικά παιδιά πείρα τις 14άρες με λάστιχο YOKOHAMA το 539 (185/60/14). Αντε καλορίζικο μου Smile


Tony - Seat Ibiza Formula Racing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2003, 21:03:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πως είναι το αμάξι με αυτή τη διάσταση ελαστικού; Κι από εμφάνιση;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
TED (Θοδωρής)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


XS

Ένταξη: 01 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 47
Τόπος: PERISTERI

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2003, 21:17:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


ΤΙ ΕΚΑΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ


ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ


Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil




ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΕΣ καλοταξιδες !ελπιζω να ειναι αυτο που πραγματηκα ηθελες ! ΟΧΙ ΧΕΙΡΟΦΡΕΝΑ Ε ειναι νεα ακομα !!!!! Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tony (Αντώνης)
Μέλος
Μέλος


ibiza FR 1800cc 20v Turbo

Ένταξη: 31 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 100
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2003, 22:05:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τις αγόρασα όμως δεν τις έβαλα ακόμα όταν τις βάλω θα πετάξω μια photo να τις δείτε. Δεν μπορείτε να καταλάβετε άμα είναι 14άρα η 15άρα Razz σοβαρά το λέω. Smile
Άμα ρωτήσετε πως τις αγόρασα και δεν τις φοράω θα σας πω απλός πως τις πλήρωσα και θα έρθουν την παρασκευή. Άντε να τις δω και τις τέσσερις απάνω στο αμάξι γιατί μόνο την μία είδα και πωρώθηκα.


Tony - Seat Ibiza Formula Racing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2003, 23:23:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλορίζικες όπως και να'χει πάντως Very happy Περιμένουμε φωτό και εντυπώσεις...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Απρ 2003, 07:32:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tony έγραψε:
χεχεχε zzzleepy Smile Τελικά παιδιά πείρα τις 14άρες με λάστιχο YOKOHAMA το 539 (185/60/14). Αντε καλορίζικο μου Smile

Καλοφόρετες και καλοτάξιδες !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Απρ 2003, 14:23:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ady έγραψε:
Tony έγραψε:
χεχεχε zzzleepy Smile Τελικά παιδιά πείρα τις 14άρες με λάστιχο YOKOHAMA το 539 (185/60/14). Αντε καλορίζικο μου Smile

Καλοφόρετες και καλοτάξιδες !!!



επισης


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Απρ 2003, 17:47:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tony έγραψε:
Τελικά παιδιά πείρα τις 14άρες με λάστιχο YOKOHAMA το 539 (185/60/14). Αντε καλορίζικο μου Smile

Αντώνη πόσο πήρες τα λάστιχα; Question Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Tony (Αντώνης)
Μέλος
Μέλος


ibiza FR 1800cc 20v Turbo

Ένταξη: 31 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 100
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Απρ 2003, 21:50:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NICK έγραψε:
Tony έγραψε:
Τελικά παιδιά πείρα τις 14άρες με λάστιχο YOKOHAMA το 539 (185/60/14). Αντε καλορίζικο μου Smile

Αντώνη πόσο πήρες τα λάστιχα; Question Question


YOKOHAMA 539 (185/60/14) μου κόστισαν 79.338δρχ ακριβός.
Οι ζάντες επειδή είναι φίλος από 155.000δρχ σε 120.000δρχ Valbrem 14άρες και τα ελατήρια EIBACH 3.5 πόντους με κούρδισμα και ευθυγράμμιση 52.000δρχ.

Όλα μαζί 251.338δρχ. όπου πιστεύω είναι μια καλή τιμή για αυτά που πείρα και μου λείπουν ακόμα τα αμορτισέρ που θα μπούνε σε κανένα δίμηνο.


Tony - Seat Ibiza Formula Racing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2966s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on