PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - 15άρες ζάντες στα 1400 κυβικά
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Tony (Αντώνης)
Μέλος
Μέλος


ibiza FR 1800cc 20v Turbo

Ένταξη: 31 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 100
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Απρ 2003, 03:02:18    Θέμα δημοσίευσης: 206 - 15άρες ζάντες στα 1400 κυβικά Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σκέφτομαι να βάλω ζάντες αλουμινίου στο 206 μου 1,4 8v. Το ερώτημα μου είναι μπορώ να τοποθετήσω 15αρές με μικρή απόλυα στην ταχύτητα γιατί όπως ξέρετε τα 75 αλογάκια είναι λίγα και δεν θα ήθελα να χάσω το μπαμ που έχει το αμάξι γιατί με το ζόρι προσπαθώ να δεχτώ το 0-100 σε 13,4 και άμα ξέρω πως θα πάω ακόμα πιο ψηλά τρελαίνομαι. Mad

Υπάρχει μήπως κάποιο συγκεκριμένο προφίλ στα λάστιχα ώστε να πηγαίνει το αμάξι όπως με τις 14αρες; Question

Μήπως χρειάζομαι συγκεκριμένη ζάντα π.χ. η ΟΖ η μαγνησίου; Question

Ελπίζω να βρεθεί η λύση γιατί δεν μπορώ να βλέπω το αμάξι μου με τάσια. Rolling eyes


Tony - Seat Ibiza Formula Racing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Απρ 2003, 08:44:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε Αντώνη γειά σου.
Το ίδιο ερώτημα έθεσα κι εγώ σε άλλο σημείο (βλ. ``Αλλαγή ζαντών σε 1.4``).Τα παιδιά έδωσαν πολλές απαντήσεις.Σε γενικές γραμμές οι λύσεις είναι οι εξής:
1)Αφήνεις τις ζάντες ως έχουν και βάζεις 185/60/14 (λύση που ο Μίλτος θεωρεί την ιδανικότερη για 1400).
2)Βάζεις ζάντες 15`` από 1600 ή 2000 (απλές ή αλουμινίου) με λάστιχο 185/55/15,που δεν αλλάζει την περιφέρια των τροχών (λύση που θα υιοθετήσω κι εγώ).
3)Αγοράζεις ζάντα αλουμινίου από όπου θέλεις (αφού βαρέθηκες τα τάσια) ,προσέχοντας το offset,και βάζεις την παραπάνω διάσταση.
Τα 195/50/15 είναι κατά την γνώμη μου υπερβολικά για τα δικά μας.Διάβασε όμως το topic που σου ανέφερα,για περισσότερες πληροφορίες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Απρ 2003, 22:16:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαγνησιου Question Question Question Question Question Question Question Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Τι λες...σου βγαινουν οι τεσσερις ζαντες κανα 1.5 μυριο Question Question Question

Δεν αφηνεις καλυτερα την εξωτερικη εμφανηση και να βαλεις με τα ιδια χρηματα μοτερ απο 1600 RALLYE Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Tony (Αντώνης)
Μέλος
Μέλος


ibiza FR 1800cc 20v Turbo

Ένταξη: 31 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 100
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Απρ 2003, 00:43:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Μαγνησιου Question Question Question Question Question Question Question Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Τι λες...σου βγαινουν οι τεσσερις ζαντες κανα 1.5 μυριο Question Question Question

Δεν αφηνεις καλυτερα την εξωτερικη εμφανηση και να βαλεις με τα ιδια χρηματα μοτερ απο 1600 RALLYE Question


Νίκο πρώτα θα το φτιάξω εμφανισιακά και μετά άμα δεν το δώσω θα πετάξω του Rallye το μοτεράκι. Το δικό μου σε αυτήν την περίπτωση το πουλάω Question η το κρατάω για να το ξαναβάλω στον μέλλων όταν θα πουλήσω το αμάξι ώστε μετα να πουλήσω του rallye το μοτέρ μπας και πάρω κανένα φράγκο πίσω Question


Tony - Seat Ibiza Formula Racing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Απρ 2003, 01:32:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι super-legera μπορει να μην ειναι 100% μαγνησιου (βασικα δεν θυμαμαι τι ειναι) παντως εκει που η superturismo ειναι 8, αυτη ειναι 5 !!! (15αρα).

Και οι τιμες ειναι πολυ μακρια απο το 1.5 μυριο.. καπου στις 70 χηνες η ζαντα ισως...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Απρ 2003, 07:26:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Οι super-legera μπορει να μην ειναι 100% μαγνησιου (βασικα δεν θυμαμαι τι ειναι) παντως εκει που η superturismo ειναι 8, αυτη ειναι 5 !!! (15αρα).

Και οι τιμες ειναι πολυ μακρια απο το 1.5 μυριο.. καπου στις 70 χηνες η ζαντα ισως...


250 € η ζάντα!!!


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Απρ 2003, 07:43:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με 250Ε θεωρώ δεδομένο ότι δεν πρόκειται για ζάντα μαγνησίου ούτε κατά 0,1%.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Απρ 2003, 10:14:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Με 250Ε θεωρώ δεδομένο ότι δεν πρόκειται για ζάντα μαγνησίου ούτε κατά 0,1%.


Μίλτο 250 € η μία & οι 4εις 1000€.


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Απρ 2003, 14:01:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδες μην μπερδευεστε.H SUPER LEGERA ειναι αλουμηνιου 100%.

Η ΄΄καθαρες΄΄ Μαγνησιου ειναι απλα πανακρυβες.Χωρια που δεν φερνουν μονο μια τετραδα αλλα πας για 30 ζαντες τουλαχιστον.Εκτος και αν εχουν παρακαταθηκες.Εγω ειχα ρωτησει για την OZ SUPERTURISMO COMPETITION σε μαγνησιου και μου ειπαν απλα οτι μια τετραδα μονο δεν φερνουν.Ειναι αγωνηστικες ζαντες και γινετε μαζικη παραγγελεια τουλαχιστον 24 με 30.Εκτος μου λεει και αν παρει πχ κανενας αγωνηζομενος και σου δωσει μια τετραδα.Αλλα βεβαια πχ Κυρκος κτλ φορανε 18 αρες οποτε παπαλα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Απρ 2003, 15:19:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τιμες σε oz και οχι μονο,ριξτε μια ματια εδω:
www.karlis.gr


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tony (Αντώνης)
Μέλος
Μέλος


ibiza FR 1800cc 20v Turbo

Ένταξη: 31 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 100
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Απρ 2003, 21:57:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά τι να βάλω παιδιά; 15αρες η 14αρες Question


Tony - Seat Ibiza Formula Racing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Απρ 2003, 23:09:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξερω κατα ποσο αυτο που θα γραψω ευσταθει αλλα εχω ακουσει οτι οι Μαγνησιου χαλανε με τον καιρο και γι'αυτο ειναι ακαταλληλες για καθημερινα αυτοκινητα... Shocked

Οποτε δεν αλλαζει και τιποτα.. Παντως τι ρολο παιζει αν ειναι ή δεν ειναι. Σημασια εχει οτι η super-legera ειναι 2-3 κιλα ελαφρυτερη απο αλλες παρομοιες ζαντες (κατι που καποιος θα το πληρωνε πανακριβα αν αγωραζε καθαρα αγωνιστικες). Οποτε για τα λεφτα της ειναι απιστευτα καλη απο αποψη αποδοσης.

Τωρα για τον αν εσυ Τονυ θα βαλεις 14 η 15 μαλλον εσυ θα το αποφασισεις σκεπτομενος τους εμπλεκομενους παραγοντες. Εμφανιση, πρακτικοτητα, τιμη, τι λαστιχα παιρνει η καθε μια κτλ κτλ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2003, 01:15:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pezomania έγραψε:
Miltellas έγραψε:
Με 250Ε θεωρώ δεδομένο ότι δεν πρόκειται για ζάντα μαγνησίου ούτε κατά 0,1%.


Μίλτο 250 € η μία & οι 4εις 1000€.


Πολλαπλασιασμό γνωρίζω... Wink
Επαναλαμβάνω, 1000Ε είναι πολύ λίγα για μαγνησίου.

Προς Άλεξ:
2-3κιλά ελαφρύτερες σε σχέση με τις άλλες αλουμινίου; Μεγάλη διαφορά!
Και από αντοχή; Πώς αντισταθμίζεται η μειωμένη δομική αντοχή του αλουμινίου διατηρώντας το κόστος χαμηλά;

Η γνώμη μου είναι ή σιδερένιες μαμίσιες, ή βαθιά στην τσέπη για να πάρεις κάτι σωστό μια κι έξω! Ίσως να συμβιβαστώ και με τις εργοστασιακές προτάσεις που έχουν φτιαχτεί αποκλειστικά για το 206, και είναι και φτηνές για την απόδοσή τους (βάρος-αντοχή).


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2003, 03:25:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απ'οσο θυμαμαι οταν την ειχα κοιταξει εγραφε οτι εχει μειωση βαρους χωρις να κανει συμβιβασμο στην αντοχη. Τωρα θα μου πεις μα πως γινεται αυτο? Με τη συμβατικη τεχνολογια αναγκαστικα απο καπου θα παρεις και καπου θα δωσεις.. αν εχεις αλλη τεχνολογια κατασκευης (πιο επαναστατικη ισως) ισως ειναι διαφορετικα τα πραγματα..

Εγω παντως δεν ειμαι δυσπιστος γιατι γνωριζω οτι υπαρχουν καινοτομιες στην κατεργασια μεταλλων που παραγουν πολυ υψηλης ποιοτητας κατασκευασματα ακομα και απο συνηθισμενα μεταλλα οπως σιδηρος, αλουμινιο... Κανουν κατεργασια υπο τεραστιες πιεσεις μεταλλου η απουσια αερα πχ με αποτελεσμα να υπαρχει απιστευτη στιβαροτητα ή απουσια φυσαλιδων αερα για παραδειγμα...

Δεν ξερω αν η συγκεκριμενη ζαντα φτιαχνεται καπως ετσι, αλλα θα μπορουσε... Τα μεταλλα που χρησιμοποιουνται στην F1 φτιαχνονται με τις ανωθεν αντι-παραδοσιακες διαδικασιες κατεργασιας. Και μιας και εγραφε στο site της ΟΖ: derived of F1 tech - μαλλον για κατι τετοιο προκειται...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2003, 03:39:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με πείθουν αυτά που λες Άλεξ. Είναι λογικά. Πιθανότατα οι SuperLegera θα είναι κάτι διαφορετικό από τα συνηθισμένα. Αρκεί να βγαίνουν σε offset ΕΤ27 ή έστω σε 28.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2003, 07:38:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Με πείθουν αυτά που λες Άλεξ. Είναι λογικά. Πιθανότατα οι SuperLegera θα είναι κάτι διαφορετικό από τα συνηθισμένα. Αρκεί να βγαίνουν σε offset ΕΤ27 ή έστω σε 28.


Όντως Μίλτο, η διαφήμιση της SuperLegera είναι, ότι έχει τεχνογνωσία & τεχνολογία F1.

Και το κόστος δεν είναι χαμηλό για ζάντα αλουμινίου, όταν σε 15αρα σου στοιχίζει 340.000δρχ, ενω οι περισσότερες μάρκες όπως ΜΟΜΟ κτλ στοιχίζουν γύρο στις 220 - 240.000δρχ.


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2003, 18:46:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pezomania έγραψε:

Και το κόστος δεν είναι χαμηλό για ζάντα αλουμινίου, όταν σε 15αρα σου στοιχίζει 340.000δρχ, ενω οι περισσότερες μάρκες όπως ΜΟΜΟ κτλ στοιχίζουν γύρο στις 220 - 240.000δρχ.


Έτσι εξηγείται το παρακάτω:

Alex έγραψε:
Με τη συμβατικη τεχνολογια αναγκαστικα απο καπου θα παρεις και καπου θα δωσεις..



Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
StAkIS (Χρήστος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 29 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 110
Τόπος: Αργυρούπολη,Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Απρ 2003, 23:05:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tony έγραψε:
Τελικά τι να βάλω παιδιά; 15αρες η 14αρες Question


Εγώ έχω βάλει 195/50/15, με αλλαγή στο βήμα...Μια χαρά πάει το αυτοκινητάκι! Ούτε έχει κόψει πια όσο πολλοί νομίζουν! Είναι μηδαμινό, μπροστά στα κρατήματα που έχει! Twisted evil Twisted evil




206 Θαύματα Του Κόσμου Σε Ενα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tony (Αντώνης)
Μέλος
Μέλος


ibiza FR 1800cc 20v Turbo

Ένταξη: 31 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 100
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Απρ 2003, 23:51:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

14 αρες θα βάλω τελικα με λάστιχο 185/60/14 κατι γα**τες.


Tony - Seat Ibiza Formula Racing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Απρ 2003, 00:23:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tony έγραψε:
14 αρες θα βάλω τελικα με λάστιχο 185/60/14 κατι γα**τες.


Έξυπνη κίνηση. Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3529s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on