PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Αμορτισέρ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 96, 97, 98, 99  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Η ανάρτηση σου εδώ και τώρα!
Έχω εργοστασιακή ανάρτηση...οπότε...τι να λέμε τώρα?
31%
 31%  [ 80 ]
Έχω αλλάξει μόνο ελατήρια...όλα μια χαρά & χαμηλώμενο & τρένο!
6%
 6%  [ 17 ]
Έχω αλλάξει μόνο ελατήρια...αλλά κοπανάει το άτιμο, αλλά είναι τρένο!
7%
 7%  [ 20 ]
Έχω αλλάξει μόνο αμορτισέρ...θεωρώ ότι είναι καλή λύση!
4%
 4%  [ 12 ]
Έχω αλλάξει ελατήρια & αμορτισέρ...αλλά κοπάνει, χάνει σε άνεση!
16%
 16%  [ 41 ]
Έχω αλλάξει ελατήρια & αμορτισέρ...δεν κοπάνει & δεν έχασε σε άνεση!
8%
 8%  [ 22 ]
Έχω αλλάξει ελατήρια & αμορτισέρ...κοπάνει κάπου-κάπου αλλά δεν έχει χάσει την Γαλλική άνεση!
9%
 9%  [ 25 ]
Έχω εργοστασιακή ανάρτηση...και την εμπιστεύομαι....τι χαμηλώματα και ιστορίες...??
10%
 10%  [ 27 ]
Δεν έχω άποψη, δεν με αγγίζει...το αναρτησιακό!
3%
 3%  [ 9 ]
Σύνολο Ψήφων : 253

Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Μάϊ 2013, 10:23:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχω μπει σε 206 με βαριαντ 1 την απλη (δε θες τη 2 αστο για σενα που δεν το στριβεις τσαμπα λεφτα) και ηταν μια χαρα.

δες τιμη kw 1 Και gaz Και βαλε τη πιο φτηνη. σε αυτη τη κατηγορια και με αυτο που θες εσυ (πατημα στα πολλα σωστο λογω μοτερ και ασφαλη σπορ συμπεριφορα) ειναι μαλ***α να δωσεις παραπανω λεφτα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
lambrosp 
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.6 T (16v) xs 2003

Ένταξη: 18 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 133

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Μάϊ 2013, 12:27:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
εχω μπει σε 206 με βαριαντ 1 την απλη (δε θες τη 2 αστο για σενα που δεν το στριβεις τσαμπα λεφτα) και ηταν μια χαρα.

δες τιμη kw 1 Και gaz Και βαλε τη πιο φτηνη. σε αυτη τη κατηγορια και με αυτο που θες εσυ (πατημα στα πολλα σωστο λογω μοτερ και ασφαλη σπορ συμπεριφορα) ειναι μαλ***α να δωσεις παραπανω λεφτα.


Άρα φίλε παναγιώτη μου λες να μην πάω σε κάτι ακριβό γιατι δεν αξίζουν τα λεφτά τους για την συγκεκριμενη χρηση του αυτοκινητου. Θα είμαι οκ με μια απλη coilover αναρτηση εστω κι αν ειναι φτηνη? Εμενα με ενδιαφέρει μια αναρτηση για καθημερινη χρηση σε δρόμους της αθηνας που να μην κοπαναει με 3 εκ χαμηλωμα και να σου δίνει το αισθημα στιβαρότητας στα πολλα χιλιόμετρα και την δυνατη επιτάχυνση. Να μην γίνεται βάρκα γυαλό και να χάνω τα μούτρα. Όπως προείπα το αμάξι είναι δυνατό και είναι επικίνδυνο με την ανάρτηση που φοράει. Επίσης δεν θα πρέπει να είναι και κάτι αξιόλογο για να μπορεί να σετάρεται ανάλογα και να ξεκινάει το αμάξι η δεν παίζει ρόλο και είναι μόνο θέμα ύψους μπρος-πισω? Σε αυτό το θέμα έχω πλήρη άγνια και γι'αυτο σας ρωτάω. Σίγουρα δεν πάω για στροφές και τέτοια αλλα μια απλή ανάρτηση όπως αυτή που μου προτείνεις θα με καλύψη για το ξεκίνημα, την στιβαρότητα στα πολλα χιλιόμετρα και την δυνατή επιτάχυνση? Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάϊ 2013, 08:28:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λαμπρο καλημερα, σορρυ που δεν απαντησα πιο πριν, τωρα το ειδα.
Η gaz gha που ειχα, δεν ξερω αν θα σε ικανοποιησει πληρως.
Ενω στα κλειστα κομματια δουλευει πολυ καλα στην εθνικη ειχα καποια θεματακια με το rebound.
Ηταν καπως πιο αδυναμο απο οσο θα ηθελα, οχι κατι τραγικο αλλα περιμενες μια επαναφορα αντιστοιχη της συμπιεσης. Ε αυτο στη gaz δε το πετυχα, εκτος αν εσφιγγα πολυ αλλα τοτε η αναρτηση δεν ηταν για καθημερινη χρηση, ηταν πολυ σκληρη.
Και το συμπερασμα μου αυτο εχισχυεται και απο την τωρινη πεζω σπορτ που φοραω τωρα, και δεν ειχε ποτε τετοια θεματα.
Χωρις να θελω να την απορριψω την gaz δε μπορω να στην προτεινω κιολας αφου και το 206 σου ειναι τουρμπατο και συμπεριφερεται αλλιως.
Παντως η gaz εχει το πλεονεκτημα της επισκευης, και ισως και της επιλογης ρυθμισης καποιων χαρακτηριστικων σε συννενοηση με το εργοστασιο τους.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sps στις Δευ 20 Μάϊ 2013, 08:36:14, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
lambrosp 
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.6 T (16v) xs 2003

Ένταξη: 18 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 133

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάϊ 2013, 08:33:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου! Ήσουν σαφέστατος. Ευχαριστώ που μπήκες στο κόπο και μου απάντησες.Να είσαι καλά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mrtclub (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.6 GT

Ένταξη: 14 Ιαν 2012
Δημοσιεύσεις: 143
Τόπος: Αθήνα, Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάϊ 2013, 10:46:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ας μπω και γω στο θέμα. Το αμάξι μου φοράει τα ps από τον προηγούμενο κάτοχο ωστόσο πραγματικά δε βρίσκω το λόγο να μην αλλάξω ανάρτηση. Το αμάξι πετάει μούτρα, κοπανάει αρκετά, χάνει σε αίσθηση και σε άνεση. Ζητώ μια ανάρτηση το πολύ για 3 εκατ. χαμήλωμα από θέμα ελατηρίου, που να μην κοπανάει μέσα στη χρήση της Αθήνας και να είναι αξιόλογο σε πιο σκληρή οδήγηση. Υπάρχει κάτι να προτείνετε; Μιλάω πάντα για κάτι οικονομικό.



Από Saxo πεζός και από πεζός σε 206!
http://radio-pantofla.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
trs (Κωστάκης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 Dynamic

Ένταξη: 05 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 67

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Μάϊ 2014, 19:24:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα Β4 Bilstein για 206 λενε τιποτα η πα...πακια?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2014, 15:15:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τo τοπικ εδω ειναι για ρυθμιζομενη αναρτηση 206 οχι για...bilstein b4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
trs (Κωστάκης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 Dynamic

Ένταξη: 05 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 67

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2014, 18:00:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπορει να εκανα λαθος, αλλα θα ηταν πιο εξυπνο αν εδινες απλα μια απαντηση απο το να γραψεις αυτο που εγραψες.
επισης στις 56 σελιδες που υπαρχουν στο τοπικ οι μισες και αν γραφουν συγκεκριμενα μονο για αναρτηση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2014, 20:35:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=135
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimisboukis (Dimis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.6 16v (12/2006)

Ένταξη: 06 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 286
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2014, 14:04:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια τα Sachs Performance εχουν σταματησει να κατασκευαζονται πλεον?Ειμαι προς αντικατασταση των αμορτισερ και δεν μπορω να τα βρω.Οι αλλες επιλογες που εχω συμφωνα με τα μαστορια ειναι τα Bilstein τα μαυρα η τα Koni STR.T(πορτοκαλι)Εχει καποιος γνωμη απο τα παραπανω η να προτεινει κατι αλλο.Θελω να κρατησω το χαμηλωμα 3 ποντων που εχω απο τα ελατηρια θυσιαζοντας ομως οσο λιγοτερη ανεση...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2014, 20:36:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εφοσον εχεις ελατηρια χαμηλωματος πας σε κονι str ασυζητητι.
Τα bilstein Β4 δεν ειναι για χαμηλωμα.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimisboukis (Dimis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.6 16v (12/2006)

Ένταξη: 06 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 286
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Νοέ 2014, 08:12:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε ευχαριστω Σπυρο για την απαντηση.Τα Bilstein μου προταθηκαν σαν πιο ανετα απο τα Κoni,και γιαυτο το λογο τα ανεφερα,πραγμα που δεν γνωριζω.Τωρα το στο 206 εχω κατι κιτρινα Alko και με εχουν κουρασει αρκετα στην οδηγηση απο την αρχη της εγκαταστασης τους.Γνωριζεις αν τα Koni θα ειναι απο θεμα ανεσης και αποσβεσης κραδασμων καλυτερα απο τα Alko?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Νοέ 2014, 22:22:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα koni str απο καποια reviews που εχω διαβασει θεωρουνται αρκετα ανετα για τον προσανατολισμο τους δηλαδη για σπορτιφ αμορτισερ χαμηλωματος.Δεν τα εχω δοκιμασει για να σου πω περισσοτερα.
Τα αλκο τα ειχα βαλει και εγω παλια και οσο ηταν καινουρια ηταν μετρια. Οχι κατι το ιδιαιτερο.
Απλα ξερω οτι τα Β4 σιγουρα δεν κανουν. Σε xsara φιλου που τα βαλαμε δε δουλεψαν ουτε με τα μαμα, φαντασου για τι αθλιο αμορτισερ μιλαμε.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimisboukis (Dimis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.6 16v (12/2006)

Ένταξη: 06 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 286
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Νοέ 2014, 23:00:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απλα διαβαζοντας τοσες σελιδες περι αμορτισερ πολλοι λενε οτι ισως τα Β4 ειναι καλυτερα και απο τα μαμα.Μαλιστα καποιος εισαγωγεας αμορτισερ της αττικης μου ειπε πως παρολο που τα bilstein ειναι φτηνοτερα ειναι συναμα πιο ανετα απο τα koni.Στο net που διαβαζω πολλοι λενε και εχουν και βιντεο οτι πολλες παρτιδες εχουν βγει προβληματικες.τι να πω?Με κοβω προς koni μερια και ελπιζω να μην απογοητευτω οπως με τα alko.Σε ευχαριστω πολυ Σπυρο που ασχοληθηκες με το ερωτημα μου.Θα ποσταρω οταν γινει η αλλαγη γιατι τα alko οπως συμπεριφερονται μαλλον θα πεταξουν κανα θολο απο το καπω Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Νοέ 2014, 07:56:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βασικα, την ανεση πιο πολυ την προσδιδει το ελατηριο, οποτε πανω-κατω οποιο αμορτισερ να βαλεις την ιδια ανεση θα εχεις.Απλα τα κονι εχουν σχεδιαθει για σπορτιφ καταστασεις χαμηλωματος, ενω τα Β4 για αντικατασταση ΟΕΜ.
Απο εκει και επειτα εσυ κρινεις τι πρεπει να βαλεις. Wink


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αλεξ (Αλεξ)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 05 Οκτ 2011
Δημοσιεύσεις: 143

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Νοέ 2014, 20:43:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω αλλαξει 3 σετ αναρτησεις KW H&R και η καλυτερη για μενα μεχρι τωρα ειναι ρυθμιζομενη της Τεκνιξ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tony (thanos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 1.4 (8v) 2002

Ένταξη: 06 Ιαν 2015
Δημοσιεύσεις: 5
Τόπος: peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Ιαν 2015, 15:13:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα στην παρεα. εφτασε η ωρα λοιπον για αλλαγη αναρτησης στον πεζουλα η χρηση θα ειναι ποιο πολυ αθηνα, δεν θελω κατι "τρελο" να σφιξει λιγο κ να ειμαστε λιγο ανετα μεσα στο αμαξι. μαμα ελατηρια, ουτε χαμηλωματα. τα λεφτα που μπορω να διαθεσω ειναι ταβανι 300ευρο. για πεστε για πεστε Very happy


tony kart evk
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tony (thanos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 1.4 (8v) 2002

Ένταξη: 06 Ιαν 2015
Δημοσιεύσεις: 5
Τόπος: peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Ιαν 2015, 20:58:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η εκδοση ειναι Qouiksilver αν παιζει καποιο ρολο Question


tony kart evk
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimisboukis (Dimis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.6 16v (12/2006)

Ένταξη: 06 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 286
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιαν 2015, 07:39:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη προσφατα αλλαξα σου λεω τι κοιταξα εγω στα λεφτα που ειπες.Bilstein μαυρα,Koni πορτοκαλι,Sachs advantage και Monroe,Τα koni τα πορτοκαλι τα φτανεις οριακα γιατι τα εχουν απο 280-320 ευρω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιαν 2015, 19:33:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

record sp απο 206 διλιτρο με κωδικους εμπρος 104371&372 και πισω 004375.
Κοστος και τα 4: 160 ευρω με μεταφορικα.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 96, 97, 98, 99  Επόμενη
Σελίδα 97 από 99

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2931s (PHP: 38% - SQL: 62%) - SQL queries: 21 - GZIP enabled - Debug on