PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Με ή χωρίς ηλιοροφή..........
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
pappaki (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 Rallye 16v

Ένταξη: 27 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 291
Τόπος: Δυο τετράγωνα πάνω από τον παράγοντα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Αύγ 2003, 19:40:12    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Με ή χωρίς ηλιοροφή.......... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σε όλο το forum,σας παρακολουθώ συχνά και μαλλον έχω κολλήσει το μικρόβιο του 206.Για αυτό το λόγο σκέφτομαι μεσα στο φθινόπωρο να αποχωριστώ το αγαπημένο μου AROSA 1.0(2 χρονια είναι αυτά και ήταν απίστευτα.....) Very happy ,για ενα 206 1.6(τωρα που ήρθε και το facelift)!Το μόνο που με απασχολέι ειναι η τοποθέτηση της ηλιοροφής,η ιδέα της ηλιοροφής με ενθουσιάζει πολύ,αλλά έχω ακούσει διαφορα για τη συγκεκριμένη,μαλλον εχει χαρακτήρα Very happy,όπως άλλωστε και όλο το αυτοκίνητο Exclamation Περιμέμω γνώμες ...............
Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
aris ioannina (aris ioannina)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206xs 16v 2002

Ένταξη: 07 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 61

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Αύγ 2003, 20:01:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

den aksizei...papi mou. kalitera xoris. ase pou einai idi strogilo to sxima toy kai me thn orofi tha ginei san augo...auti einai i prosopiki mou gnomi vevea. uparxoun kai alloi pou exoun valoi ..auto to aisxos Splat


rallye for ever!!krima pou den to pira!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Αύγ 2003, 00:21:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η μαμισια ηλιοροφη του 206 ειναι απαραδεκτη!

προβληματα τριγμων,
προβληματα στεγανοτητας,
προβληματα στο πλυσιμο,
απαραδεκτη τεχνολογικα,
ασχημη εως απαραδεκτη.

αν ηθελα οπωςδηποτε ηλιοροφη θα το επαιρνα σκετο και θα εβαζα μια σε εξειδικευμενο καταστημα που κανει τετοιες επεμβασεις, εφοσον ημουν διατεθειμενος να κοψω και να ραψω....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Αύγ 2003, 09:25:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χωρίς ηλιοροφή._


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Αύγ 2003, 09:28:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχήν καλώς μας ήρθες! Wink

Το θέμα της ηλιοροφής είναι καθαρά προσωπική απόφαση. Σου αρέσει, τη βάζεις, δεν σου αρέσει, δεν την βάζεις.

Το πρόβλημα είναι στα αντικειμενικά προβλήματα που παρουσιάζει η ηλιοροφή. Δεν ξέρω από πρώτο χέρι, πάντως δεν έχω ακούσει κολακευτικά σχόλια.

Αν έβαζα, θα έκανα ό,τι και ο DimiP : θα την έβαζα σε ένα εξωτερικό συνεργείο, ΑΝ ποτέ το αποφάσιζα.

Ελπίζω να σε βοήθησα! Wink




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Αύγ 2003, 10:02:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλώς ήρθες Very happy Αν και πολύ παλιό μέλος,καθυστέρησες αρκετά για το πρώτο post Rolling eyes

1.6xs (ή gti) είναι η best value λύση στην ελληνική αγορά,στην συγκεκριμένη κατηγορία.

Χωρίς ηλιοροφή όμως.Εν καιρώ θα ακούσεις αρκετούς περίεργους ήχους/τριγμούς από κάτω (ζοάν),από πίσω (εταζέρα,πινακίδα),από μέσα (ζώνες,πλαστικά,παράθυρα),από μπροστά (μεταλλικά ελάσματα σε σημεία στήριξης κινητήρα).Δεν χρειάζεται να ακούς και από πάνω (ηλιοροφή). Laughing Laughing Laughing


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Αύγ 2003, 10:43:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η ηλιοροφή του 206, είναι κατα την γνώμη μου χοντροκομμένη και χαλάει και το σχήμα του αυτοκινήτου.....
Αν και μου αρέσουν οι ηλιοροφές, αυτή δεν θα την έβαζα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Ntinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Saxo Vts-206 QUIKSILVER

Ένταξη: 14 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 417

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Αύγ 2003, 02:35:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

parto me iliorofi kai astous na lene iii mallon asto na trizei.kai eidika ama kapnizeis.einai alli fasi i iliorofi.poli psihoplakwma einai olo lamarina Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Αύγ 2003, 05:43:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε και εγω χωρις ηλιοροφη σου προτεινω, πριν 3 χρονια που πηρα το δικο μου ψηνομουνα απειρα να εχει ηλιοροφη αλλα οταν το ειδα απο κοντα το αμαξι μονο ξυνιλα μου εφερε, δεν ταιριαζει καθολου στο 206.. Ασε που εχω ακουσει για τα προβληματα που εχει μετα απο καποια χρηση (τα γνωστα που σου λενε τα παιδια πιο πανω)..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Αύγ 2003, 23:47:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ntinos έγραψε:
parto me iliorofi kai astous na lene iii mallon asto na trizei.kai eidika ama kapnizeis.einai alli fasi i iliorofi.poli psihoplakwma einai olo lamarina Very happy


επειδη το καπνισμα κανει κακο στην υγεια, την τσεπη και το σαλονι του 206 μας , εχουμε πει πως δεν καπνιζουμε!
ειναι κακο ρε παιδι μου , δεν κανει !

Cool Cool Cool Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ntinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Saxo Vts-206 QUIKSILVER

Ένταξη: 14 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 417

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Αύγ 2003, 01:22:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

i ILIOROFI einai hontrokomeni ALLA einai kai terastia Very happy
episis filos mou me 206 xs mavro me iliorofi (pou einai mavri kai den xtypaei toso asxima sto mati) meta apo 3 xronia vandalismou den exei akousei tsik akoma.kai leitourgei apsoga.twra gia diaroes ktl ama valei kai 5 stagones neraki mesa ti 8a ginei dil?8a liwsei i tapetsaria?ase pou i iliorofi koudounizei mono otan einai anoixti sini8ws


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
pappaki (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 Rallye 16v

Ένταξη: 27 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 291
Τόπος: Δυο τετράγωνα πάνω από τον παράγοντα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Αύγ 2003, 16:31:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ,ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ.ΜΕ ΗΛΙΟΡΟΦΗ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Αύγ 2003, 13:54:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πέρα από τριγμούς .... είναι η πιο άσχημη ηλιοφορή που έχω δει ποτέ σε αυτοκίνητο... Confused Confused
Δικό σου γούστο όμως . Σε αυτό εσύ αποφασίζεις ! Wink
Με το καλό να το πάρεις Very happy


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Αύγ 2003, 17:25:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οντως του 206 η ηλιοροφη ειναι η πιο ασχημη..Και απορω πως σε ενα τοσο πανεμορφο και προσεγμενο αμαξι σαν το 206 δεν ειχαν την ιδια επιτυχια και στο μοντελο με ηλιοροφη.. Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Petros (Πέτρος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) ΧS2 (2002)

Ένταξη: 16 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 113
Τόπος: Αθήνα - Βριλήσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Αύγ 2003, 21:42:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τρίζει; Ε και;;;!!!

Ποιος δε θέλει ένα στρέμα Exclamation ουρανού πάνω από το κεφάλι του; Δεν παει να τρίζει;
Ως προς την εξωτερική εμφάνιση περί ορέξεως κολοκυθόπιττα (προσωπικά μου αρέσει περισσότερο με την ηλιοροφή), αλλά από μέσα είναι ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ! Ελλάδα, ήλιος, ανοιξιάτικο αεράκι και ηλιοροφή μεγέθους ασύγκρητου με οτιδήποτε εργοστασιακό και μη...

Πάντως όντως τρίζει... Rolling eyes


In Rallye I trust (παρόλο που το αποχωρίστηκα)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Daloup-man (Ανδρέας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Honda Civic Vti 160hp '05/96 κόκκινο

Ένταξη: 21 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 327
Τόπος: Αθήνα,Κάτω Πατήσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 11:54:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pappaki έγραψε:
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ,ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ.ΜΕ ΗΛΙΟΡΟΦΗ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Question
γΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ! ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟ 1,4 XS ΣΤΟ ΚΙΤΡΙΝΟ ΧΡΩΜΑΤΑΚΙ-PERSEPOLIS ΛΕΓΕΤΑΙ-ΜΕ ΟΡΟΦΟΥΛΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΧΤΟ! ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΤΘΕΣΗ Κ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ...ΤΡΙΖΕΙ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ,ΑΛΛΑ ΟΚ!!! ΑΠΟ Μ=ΝΕΡΟ Τ-Ι-Π-Ο-Τ-Α! ΕΓΩ ΨΗΓΙΖΩ ΟΡΟΦΗ ΔΑΓΚΩΤΟ! IT'S UP TO U! ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΤΟ PUGΑΚΙ ΣΟΥ! Wink Wink



ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΙ ... ΚΙ ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kouk (Νίκος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.4 XS

Ένταξη: 15 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 9
Τόπος: Αθήνα..κατα καιρούς Κύμη Ευβοίας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 13:43:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο 1.4 XS,έτριζε η ηλιοροφή στο σημείο που είναι και η πλαφονιέρα!
Ανοιξα και βρήκα οτι κάποια καλώδια δεν είχαν στερεωθεί όπως έπρεπε!
Με την κατάλληλη τακτοποίηση το πρόβλημα λύθηκε!
Πάντως άλλο τρίξιμο απο την ηλιοροφή στο δικό μου δεν έχω!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
klain (giorgos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.4 (16V) SpPk (2006)

Ένταξη: 08 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 211
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 16:39:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμφανισιακά νομίζω πως η ηλιοροφή είναι ολίγον τι απαράδεκτη. Όλα τα λεφτά είναι η διάφανη οροφή του 307sw... Έχω πάθει μεγάλη πλάκα!! Αν δεν κάνω λάθος η ίδια οροφή δεν υπάρχει και στο roland garros; Είμαι απίστευτα ερωτευμένος με αυτή την οροφή... βάζεις clima να νομίζεις οτί σε χτυπάει ο αέρας... χαζεύεις απο την διάφανη οροφή σου τον ουρανο... αxxxxxxxx! (και μετά γίνεσαι ακορντεόν με τον μπροστά γιατι χάζευες) Razz
Σοβαρά πάντως αν είχα κατι $$ παραπάνω άνετα το έπαιρνα! Ούτε βλακείες να προεξέχουν απο τον ουρανό σου... ούτε τριγμοί... ούτε να μπαίνουν νερά.... da best!
Ax bax!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Daloup-man (Ανδρέας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Honda Civic Vti 160hp '05/96 κόκκινο

Ένταξη: 21 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 327
Τόπος: Αθήνα,Κάτω Πατήσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Σεπ 2003, 09:54:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

klain έγραψε:
Εμφανισιακά νομίζω πως η ηλιοροφή είναι ολίγον τι απαράδεκτη. Όλα τα λεφτά είναι η διάφανη οροφή του 307sw... Έχω πάθει μεγάλη πλάκα!! Αν δεν κάνω λάθος η ίδια οροφή δεν υπάρχει και στο roland garros; Είμαι απίστευτα ερωτευμένος με αυτή την οροφή... βάζεις clima να νομίζεις οτί σε χτυπάει ο αέρας... χαζεύεις απο την διάφανη οροφή σου τον ουρανο... αxxxxxxxx! (και μετά γίνεσαι ακορντεόν με τον μπροστά γιατι χάζευες) Razz
Σοβαρά πάντως αν είχα κατι $$ παραπάνω άνετα το έπαιρνα! Ούτε βλακείες να προεξέχουν απο τον ουρανό σου... ούτε τριγμοί... ούτε να μπαίνουν νερά.... da best!
Ax bax!

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟΥ R.G. ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΑΠΑΙΧΤΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ! ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ! ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΓΟΥΣΤΟΥ! ΠΑΝΤΩΣ ΝΕΡΑ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ! Smile



ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΙ ... ΚΙ ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pappaki (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 Rallye 16v

Ένταξη: 27 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 291
Τόπος: Δυο τετράγωνα πάνω από τον παράγοντα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Οκτ 2003, 18:38:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας και πάλι ,λοιπόν πριν 10 μέρες παρήγγειλα και εγώ ένα 206 1.6 GTI,sidobre, χωρίς τελικά ηλιοροφή,(εντάξει με πείσατε Confused ).Το κακό ειναι οτι κάνει 2 μήνες να έρθει Rolling eyes Rolling eyes .Τι να κάνουμε υπομονή.
Αυτό που ήθελα να ρωτήσω τώρα είναι,αν το 1.6 GTI έχει την ίδια ανάρτηση με το 2.0 GTI,ή έχει αυτή του Χς?
Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 1 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1422s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on