PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προβλημα σε αγορα 207
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
myth (Γιαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 382
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Φεβ 2008, 04:27:37    Θέμα δημοσίευσης: Προβλημα σε αγορα 207 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξερω αν ειμαι στο καταλληλο χωρο του φορουμ αλλα εχω ενα προβλημα....ολοι ξερετε την προσφορα με το ποδηλατο η τα 300 ευρω εκπτωση η τα 500 ευρω αξεσουαρ...λοιπον εγω παρηγκειλα το 207 GT το οποιο εβαλα τα 500 ευρω αξεσουαρ..εβαλα λοιπον τον συναγερμο ο οπιοιος κανει 400 ευρω...οποτε μου μενουν αλλα 100 και δεν ξερω τι να βαλω...για τεμπελη δεν ξερω αν υπαρχει θα μου απαντησουνε αυριο(αλλα μαλλον οχι)...την αεροτομη μου την εκανε δωρο η αντιπροσωπεια οποτε δεν ξερω τι να βαλω...ΠΑΡΑΚΑΛΩ βοηθηστε με γιατι απο αξεσουαρ δεν ξερω τι αλλο παιζει αν και δεν νομιζω να παιζει κατι αλλο Evil ...Ευχαριστω πολυ παιδες....περιμενω απαντησεις...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Φεβ 2008, 08:24:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.peugeot.gr/accessories/

λογικα εδω θα βρεις τι θελεις! Very happy








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
isim (Ιωαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


208 Allure

Ένταξη: 10 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 334

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Φεβ 2008, 23:25:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω παντως ηξερα τι να βαλω με τα 100 που περισευαν...Εβαλα το στηριγμα ποδιων αλουμινιου http://www.peugeot.gr/accessories/details.php?model=207&category=Σχεδίαση%20εσωτερικού&subcategory=Διακόσμηση&item=900 και το ΚΙΤ ΕΠΕΝΔΥΣΗΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟ ΧΕΙΡΟΦΡΕΝΟΥ http://www.peugeot.gr/accessories/details.php?model=207&category=Σχεδίαση%20εσωτερικού&subcategory=Διακόσμηση&item=899
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Φεβ 2008, 23:49:03    Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλημα σε αγορα 207 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

myth έγραψε:
Δεν ξερω αν ειμαι στο καταλληλο χωρο του φορουμ αλλα εχω ενα προβλημα....ολοι ξερετε την προσφορα με το ποδηλατο η τα 300 ευρω εκπτωση η τα 500 ευρω αξεσουαρ...λοιπον εγω παρηγκειλα το 207 GT το οποιο εβαλα τα 500 ευρω αξεσουαρ..εβαλα λοιπον τον συναγερμο ο οπιοιος κανει 400 ευρω...οποτε μου μενουν αλλα 100 και δεν ξερω τι να βαλω...για τεμπελη δεν ξερω αν υπαρχει θα μου απαντησουνε αυριο(αλλα μαλλον οχι)...την αεροτομη μου την εκανε δωρο η αντιπροσωπεια οποτε δεν ξερω τι να βαλω...ΠΑΡΑΚΑΛΩ βοηθηστε με γιατι απο αξεσουαρ δεν ξερω τι αλλο παιζει αν και δεν νομιζω να παιζει κατι αλλο Evil ...Ευχαριστω πολυ παιδες....περιμενω απαντησεις...


Γιατι 400 ο συνεγαρμος?Εμενα 300 μου τον χρεωσαν!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
myth (Γιαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 382
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Φεβ 2008, 04:38:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για τον συναγερμο δεν ξερω....τοσο τον χρεωνουν παντου...εχω ρωτησει σχεδον σε ολες τις αντιπροσοπειες και τον χρεωνουν 400 ευρω....τελοσπαντων με καλυψατε παιδες...αποτι ειδα δεν εχει τπτ αλλο εκτος απο το πεταλ...και το χειροφρενο...σας ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Φεβ 2008, 10:57:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εμένα 300 μου το χρέωσαν


If i could,I would.......But i can't, so i won't........

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
WHISPER (ΟΘΩΝΑΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 RC

Ένταξη: 17 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 283
Τόπος: Α.ΠΑΤΗΣΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Φεβ 2008, 11:07:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μηπως εχουν αλλαξει οι τιμες καταλογου?και γι αυτο εχει αυξηθει η τιμη του?εσεις το πηρατε με 300 ευρω το 2007 η το 2008?παντα σε καθε νεο ετος αλλαζουν οι τιμες δυστυχως προς τα πανω!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Φεβ 2008, 12:27:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμένα μου φαίνεται ότι κάθε αντιπροσωπία το χρεώνει όπως θέλει

επίσης είστε 100% σιγουροι ότι μιλάτε για τον ίδιο ακριβώς συναγερμό?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Φεβ 2008, 12:31:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλλον ίδιος πρέπει να είναι......

MEMsound έγραψε:
εμένα μου φαίνεται ότι κάθε αντιπροσωπία το χρεώνει όπως θέλει

επίσης είστε 100% σιγουροι ότι μιλάτε για τον ίδιο ακριβώς συναγερμό?



If i could,I would.......But i can't, so i won't........

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
WHISPER (ΟΘΩΝΑΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 RC

Ένταξη: 17 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 283
Τόπος: Α.ΠΑΤΗΣΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Φεβ 2008, 14:29:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
εμένα μου φαίνεται ότι κάθε αντιπροσωπία το χρεώνει όπως θέλει

επίσης είστε 100% σιγουροι ότι μιλάτε για τον ίδιο ακριβώς συναγερμό?



υπαρχει περιπτωση να βαζει διαφορετικους συναγερμους οι καθε αντιπροσωπια?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Puzzle (Θάνος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 cc 1.6 (2007)

Ένταξη: 20 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 284

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Φεβ 2008, 14:55:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

WHISPER έγραψε:
MEMsound έγραψε:
εμένα μου φαίνεται ότι κάθε αντιπροσωπία το χρεώνει όπως θέλει

επίσης είστε 100% σιγουροι ότι μιλάτε για τον ίδιο ακριβώς συναγερμό?



υπαρχει περιπτωση να βαζει διαφορετικους συναγερμους οι καθε αντιπροσωπια?


Επειδη εχει αναφερθει και σε καποιο αλλο post ειδα οτι σε ορισμενους εβαζαν συναγερμο απο τη peugeot αλλα ας πουμε το κουμπι που υπαρχει διπλα απο το κλειδωμα δεν το ειχαν βαλει..εμενα το εχει ας πουμε..
Επισης απ οτι ειχα μαθει πολλες φορες βαζουν της peugeot το συναγερμο και αλλες φορες βαζουν αλλους του εμποριου..
Το ιδιο συνεβει και με ενα φιλαρακι που πηρε το twingo to gt..του ειπε ας πουμε της renault με 400 αλλης εταιρειας 300..
και ακριβως το ιδιο γινεται και με το parktronik..
Γι αυτο θελει προσοχη και να το επισυμενετε οταν προκειται για δωρα..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Φεβ 2008, 16:56:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

390 εχει τιμη καταλογου...
φυσικα κ βαζουν κ αλλους συναγερμους...
κ για παρκαρισμα κτλ.
ο τεμπελης υπαρχη κ εχει 130 ευρω που ειχα ρωτηση αλλα χανεις τις ποτηροθηκες που δεν εχει αλλες Laughing
ναι το foor reset κ το χειροφρενο λενε...θελω να τα βαλω μου βαραει ασχημα μου δεν τα χω Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
myth (Γιαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 382
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Φεβ 2008, 01:49:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδες εχουμε καμια φωτο με τον τεμπελη??? πρεπει να τον δω και δεν τον βρισκω σε καμια φωτο....αμα βρει κανεις link....ευχαριστω εκ των προτερων....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
myth (Γιαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 382
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Φεβ 2008, 02:30:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ααα θελω να δω τον τεμπελη που βαζει η peugeot..οχι κανεναν aftermarket....ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Φεβ 2008, 07:42:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Puzzle έγραψε:
WHISPER έγραψε:
MEMsound έγραψε:
εμένα μου φαίνεται ότι κάθε αντιπροσωπία το χρεώνει όπως θέλει

επίσης είστε 100% σιγουροι ότι μιλάτε για τον ίδιο ακριβώς συναγερμό?



υπαρχει περιπτωση να βαζει διαφορετικους συναγερμους οι καθε αντιπροσωπια?


Επειδη εχει αναφερθει και σε καποιο αλλο post ειδα οτι σε ορισμενους εβαζαν συναγερμο απο τη peugeot αλλα ας πουμε το κουμπι που υπαρχει διπλα απο το κλειδωμα δεν το ειχαν βαλει..εμενα το εχει ας πουμε..
Επισης απ οτι ειχα μαθει πολλες φορες βαζουν της peugeot το συναγερμο και αλλες φορες βαζουν αλλους του εμποριου..
Το ιδιο συνεβει και με ενα φιλαρακι που πηρε το twingo to gt..του ειπε ας πουμε της renault με 400 αλλης εταιρειας 300..
και ακριβως το ιδιο γινεται και με το parktronik..
Γι αυτο θελει προσοχη και να το επισυμενετε οταν προκειται για δωρα..

Εγώ όταν μιλούσα για συναγερμό, έλεγα για τον εργοστασιακό !!
Text alarm ίσος? πάντως είναι με το κουμπί απενεργοποίησης τον εσωτερικών αισθητήρων !
Και ναι αυτό το κουμπί βρίσκετε πλάι από του κλειδώματος !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
GeoMel 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT

Ένταξη: 18 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Φεβ 2008, 16:09:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:


ο τεμπελης υπαρχη κ εχει 130 ευρω που ειχα ρωτηση αλλα χανεις τις ποτηροθηκες που δεν εχει αλλες

Οταν ειχα ρωτησει στη Lion το πριν κανενα 3 μηνο για τεμπελη μου ειχαν πει οτι δεν υπηρχε κατι απο αντιπροσωπεια..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Φεβ 2008, 16:24:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GeoMel έγραψε:
android έγραψε:


ο τεμπελης υπαρχη κ εχει 130 ευρω που ειχα ρωτηση αλλα χανεις τις ποτηροθηκες που δεν εχει αλλες

Οταν ειχα ρωτησει στη Lion το πριν κανενα 3 μηνο για τεμπελη μου ειχαν πει οτι δεν υπηρχε κατι απο αντιπροσωπεια..

σε μια πεζο στον πειραια που ρωτησα μου με οτι υπαρχη κανει 130 κ χανω τις ποτηροθηκες...δεν τον ειδα...αλλα γιατι να μου λεγε μλκς? αυτο εγινε τελη δεκεμβρη
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
myth (Γιαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 382
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Φεβ 2008, 20:15:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τπτ παιδες εε???κανεις δεν τον βρισκει...γα**το γιατι ειπα να μου τον βαλουνε και πιθανοτατα τριπαει στην κονσολα κατω και παιζει να μην μου αρεσει....ΦΤΟΥΥ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
GeoMel 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT

Ένταξη: 18 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Φεβ 2008, 22:15:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

myth έγραψε:
τπτ παιδες εε???κανεις δεν τον βρισκει...γα**το γιατι ειπα να μου τον βαλουνε και πιθανοτατα τριπαει στην κονσολα κατω και παιζει να μην μου αρεσει....ΦΤΟΥΥ


Οποτε οταν το βαλεις ανεβασε καμια φωτο το δουμε κ εμεις... Αυτος που εβαλες ειναι απο την Peugeot με τα 130 ευρω ετσι??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Φεβ 2008, 23:05:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

myth έγραψε:
τπτ παιδες εε???κανεις δεν τον βρισκει...γα**το γιατι ειπα να μου τον βαλουνε και πιθανοτατα τριπαει στην κονσολα κατω και παιζει να μην μου αρεσει....ΦΤΟΥΥ


ε ναι εκει που ναι οι ποτηροθηκες θα ποιανει γι αυτο τις χανεις Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2413s (PHP: 89% - SQL: 11%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on