PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Βαψιμο αισθητηρων παρκαρισματος

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
KouKou (Stefanos)
Μέλος
Μέλος


207 GT/saxo 1.1

Ένταξη: 11 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 192
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούλ 2008, 17:02:55    Θέμα δημοσίευσης: Βαψιμο αισθητηρων παρκαρισματος Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γινεται????

αν ναι πως?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούλ 2008, 20:00:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nαι σε φανοποπιο μαζι με τον προφυλακτηρα...γιατι νομιζω οτι θελει στοκαρισμα για να φανει οτι ειναι ενα σωμα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Angry_Punisher (sotiris)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 1.6 (16v) GT (2007)

Ένταξη: 29 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 110
Τόπος: Πετρούπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούλ 2008, 20:23:42    Θέμα δημοσίευσης: .. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρεπει να βαφονται γιατι θελω να βαψω τον προφυλαχτηρα πισω.Στην lion Πηγα,εμενα παντως δεν μου ειπαν οτι δεν βαφονται..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Manavis207Gt (Giannis)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 14 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 370

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούλ 2008, 22:50:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το μαυρο πλαστικο που βρισκεται μεσα στον πισω προφηλακτηρα, δεν χρειαζετε στοκο γιατι το πλαστικο του ειναι λειο, μονο πλαστικοπιοιτη και βαψιμο.Οσο για τους αισθητηρες εγω δεν τους εβαψα , γιατι φοβηθηκα μαν τυχων και δε "διαβαζουν" μετα. Απλα τους αφησα ετσι για να σπαει και η μονοτονια ρε παιδακι μου !!! Θα δοκιμασω αυτοκολητα ιδιου χρωματος να δω τι γινετε...



Powered By POWER BOOST SERVICE
http://www.youtube.com/watch?v=IeW0EOscXMA
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΜΑΤΘΑΙΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 09 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 14

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούλ 2008, 23:03:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά βάφονται κανονικά και δουλεύουν άψογα. Στην Peugeot μου είχαν πεί ότι δεν βάφονται. Δεν χρειάζεται και ο προφυλακτήρας βάψιμο. Στο 407 σχεδόν δεν ξεχωρίζεις ότι έχει αισθητήρες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Ιούλ 2008, 14:03:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οχι στοκαρισμα κτλ να ναι ενα σωμα το κυκλακη θα το κανει απλα χρωμα... αλλα στο 207 εκει που ειναι ποιος ο λογος να το κανεις?εκτος αν θες να το κανεις ολο ιδιο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιούλ 2008, 12:57:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδη το εχω κανει 2 φορες
1)ναι βαφονται
Με σπρει χρωματος και απο αποσταση
2)Προσεκτικα βαθεις το περιμβλημα και καλυπτεις το κεντρο με λιγο χαρτι μη βαφτει. Κατοπιν απο μεγαλη αποσταση ριχνεις και στο κεντρο (οχι να βαφτει τελειως) για να μη φαινεται το μαυρο τοσο πολυ.

Εβαλα κινεζικους αισθητηρες σε 2 αυτοκινητα και οχι μονο γλιτωσανε 100-200 ευρα αλλα το αποτελεσμα βγηκε τελειο....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0884s (PHP: 59% - SQL: 41%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on