PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ράλυ Νέας Ζηλανδίας
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Απρ 2003, 10:09:24    Θέμα δημοσίευσης: Ράλυ Νέας Ζηλανδίας Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εαν δεν κανω λαθος επομενη χωρα που θα φιλοξενησει το wrc θα ειναι η Νεα Ζηλανδια! Οποτε πιστευω οτι αυτο ειναι ενα ενδιαφερων site: http://www.rallynz.org.nz/




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Απρ 2003, 09:32:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελευταία νέα πριν την έναρξη του αγώνα στη Ν. Ζηλανδία...

Οι καιρικές συνθήκες που θα επικρατήσουν, τουλάχιστον την αυριανή (11/04), πρώτη ημέρα του Ράλι Νέας Ζηλανδίας, θα παίξουν σημαντικό ρόλο στην έκβαση του αγώνα. Ομάδες και οδηγοί πάντως, δηλώνουν έτοιμοι για ένα σκληρό αγώνα.

Με δεδομένο ότι οι ειδικές διαδρομές είναι σε χώμα, οι οδηγοί που βρίσκονται στις πρώτες θέσεις τις βαθμολογίας επιθυμούν να βρέξει. Έτσι, δεν θα είναι αυτοί που θα "καθαρίσουν" τις ειδικές του πρώτου σκέλους για τους υπόλοιπους, χάνοντας πολύτιμο χρόνο. Σε αυτή την κατηγορία ανήκουν οι Richard Burns, Carlos Sainz, Markko Martin και Colin McRae.

Ο τελευταίος πάντως, θεωρεί ως φαβορί του αγώνα τον M. Gronholm, ανεξάρτητα από τις καιρικές συνθήκες. Αυτό διότι ο Φινλανδός παγκόσμιος πρωταθλητής έχει παράδοση καλών εμφανίσεων στη Νέα Ζηλανδία, όπου και το 206 WRC έχει αποδειχθεί εξαιρετικά αποτελεσματικό. Ενδιαφέρον πάντως, παρουσιάζουν η πρεμιέρα του νέου Focus RS και η πρώτη συμμετοχή της Citroen στο συγκεκριμένο Ράλι.

Πηγή: autopress.gr[/i]


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Απρ 2003, 10:45:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο καιρός απ'ότι όλα δείχνουν θα είναι καλός.

Μάλιστα η θερμοκρασία δείχνει να είναι μεγαλύτερη απ'ότι μέχρι τώρα είχε προβλεφθεί.

Μετά το Shakedown οι οδηγοί δήλωσαν ότι το ράλυ Νέας Ζηλανδίας με τις σημερινές συνθήκες (πέρυσι το ράλυ Ν. Ζηλανδίας ήταν το Φθινόπωρο) μοιάζει πολύ με αυτό της Φιλανδίας.

To ράλυ Ν. Ζηλανδίας φαίνεται να είναι από τα πιο αγαπημένα των οδηγών επειδή οι δρόμοι είναι μεγάλοι και το χώμα είναι μαλακό χωρίς πολλές πέτρες. Αυτό βοηθάει στο να αναπτύσσονται μεγάλες ταχύτητες αλλά και βέβαια αρκετές πλαγιολισθήσεις. Είναι ένας αγώνας που πραγματικά τον χαίρονται όλοι!

Ο Marko Martin ανυπομονεί, όπως δήλωσε, να βρεθεί μέσα στο εσωτερικό του Nέου Focus που κάνει το ντεμπούτο του σε αυτό το ράλυ.

Από την άλλη μεριά, Ο Marcus Gronholm πιστεύει ότι θα νικήσει και σε αυτό το ράλυ αν και ο ομόσταυλός του Harry Rovanpera δήλωσε ότι μπορεί, στατιστικά, να είναι η σειρά του αυτό τον χρόνο. Το 2001 ήταν 3ος, πέρυσι 2ος, γιατί όχι φέτος και 1ος.

Στην Subaru το νέο αστέρι που λέγεται Peter Solberg περιμένει να πάρει την... εκδίκησή του για το περσινό ράλυ που εγκατέλειψε πραγματικά την τελευταία στιγμή (στην SS25!) ενώ ήταν 3ος, αφού τον πρόδωσε η μηχανή του Subaru του.

Στο στρατόπεδο της Citroen ο Loeb σημείωσε τον ταχύτερο χρόνο απ'όλα τα τα Χsara στα δοκιμαστικά, αλλά βέβαια οι χρόνοι αυτοί δεν λένε και πολλά...

Σε αυτό το ράλυ θα ξαναδούμε τα Mitsubishi με τον Αlister McRae να "ψάχνει" να βρει ένα καλό συμβόλαιο αφού έχει ήδη αποδεσμευτεί από το συμβόλαιό του με την Mitsubishi

Tα νέα για το νέο Lancer τα νέα καθυστερούνε... Στους πρώτους αγώνες του 2004 η Mitsubishi θα τρέχει με το σημερινό, ενώ η εμφάνιση του νέου Lancer δεν προβλέπεται πριν από το καλοκαίρι του 2004. Αυτό διότι όπως δήλωσαν οι υπεύθυνοι της Mitsubishi χρειάζονται χρόνο να δημιουργήσουν κάτι επαναστατικό και πανέτοιμο και όχι να φτιάξουν κάτι ίσα ίσα να δείξουν ότι απλά αλλάξανε λίγο το παλαιό Lancer.

Για αυτούς που θα ξεκινήσουν πρώτοι την Παρασκευή, αυτό το ράλυ θα τους "αποζημιώσει" αφού την πρώτη μέρα θα γίνουν 5 ειδικές εκ των οποίων οι 2 είναι επαναλαμβανόμενες. Αυτό σημαίνει ότι μόνο στις 3 πρώτες (και σχετικά μικρές) διαδρομές θα ανοίγουν τον δρόμο για τους υπόλοιπους.

Πηγή: Sidobre Motorsport Razz



If everything seems under control, you're just not going fast enough...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sidobre στις Πεμ 10 Απρ 2003, 10:58:52, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Απρ 2003, 10:49:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:

Πηγή: Sidobre Motorsport Razz


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Απρ 2003, 08:01:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ας δούμε και τα τελευταία νέα από τον αγώνα...

Ο Gronholm έχει κερδίσει τις 7 από τις 9 πρώτες ειδικές (!!!) και προηγείται άνετα...

Η κατάταξη μέχρι στιγμής:

LEADERBOARD


1. M GRΦNHOLM 1:18:25.5

2. M MΔRTIN +38.1

3. P SOLBERG +43.6

4. R BURNS +55.0

5. H ROVANPERΔ +1:03.6

6. S LOEB +1:26.2

7. T MΔKINEN +1:29.4

8. C SAINZ +1:47.2

9. M STOHL +2:01.0

10. D AURIOL +2:11.9


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Απρ 2003, 08:28:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:

Πηγή: Sidobre Motorsport Razz



Shocked Shocked Shocked

E εσύ δεν παίζεσαι! Πάρε νά'χεις!








Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Απρ 2003, 08:38:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Svstouk έγραψε:
Sidobre έγραψε:

Πηγή: Sidobre Motorsport Razz



Shocked Shocked Shocked

E εσύ δεν παίζεσαι! Πάρε νά'χεις!





Ωωωωωωωω!!!
Ευχαριστώ για τα λουλουδάκια!!!!!





If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Απρ 2003, 09:11:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Svstouk έγραψε:
Sidobre έγραψε:

Πηγή: Sidobre Motorsport Razz



Shocked Shocked Shocked

E εσύ δεν παίζεσαι! Πάρε νά'χεις!





Ωωωωωωωω!!!
Ευχαριστώ για τα λουλουδάκια!!!!!



Κυρίες και κύριοι ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΜΑΙ!!!

Ο κύριος Sidobre επενέβη στο μήνυμά μου και αντικατέστησε τις ΝΤΟΜΑΤΕΣ με λουλούδια!! Shocked Shocked

Καλώ όλο το λαό του forum σε γενική επανάσταση κόντρα στη βία των Διαχειριστών! Εμπρός λοιπόν με μια φωνή, "Η ντομάτα είναι κει"! Shocked Shocked Wink Wink

Ρε δε θα σε δω από κοντά! Θα δεις τι "λουλούδια" πετάω! Twisted evil Twisted evil

Α, και κανόνισε να μην μου φέρεις αυτοκόλλητο και ΠΟΛΛΕΣ κάρτες....




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Απρ 2003, 09:26:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Svstouk έγραψε:
Α, και κανόνισε να μην μου φέρεις αυτοκόλλητο και ΠΟΛΛΕΣ κάρτες....


Kαρτούλες και αυτοκόλλητα θες;

Καλά, συνέχισε με τις ντομάτες και θα σου πω εγώ τι θα πάρεις!

Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Απρ 2003, 12:53:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Svstouk έγραψε:
Α, και κανόνισε να μην μου φέρεις αυτοκόλλητο και ΠΟΛΛΕΣ κάρτες....


Kαρτούλες και αυτοκόλλητα θες;

Καλά, συνέχισε με τις ντομάτες και θα σου πω εγώ τι θα πάρεις!

Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Τα βλέπετε και μόνοι σας, κυρίες και κύριοι, η τρομοκρατία και ο εκβιασμός σε όλο τους το μεγαλείο! Mr. Green Mr. GreenMr. GreenMr. Green


Α, Τάσο, πού 'σαι.................για να μην ξεχνιόμαστε.........








Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Απρ 2003, 13:26:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kοίτα δω ένα παιδί ρε!

Αφού σου είπα ρε ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΩ!





If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Απρ 2003, 13:52:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oσο αφορά την εν'λόγω εταιρία.....
Δεν φταίω εγώ που δεν την ξέρεις!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green





If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Απρ 2003, 14:00:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Kοίτα δω ένα παιδί ρε!

Αφού σου είπα ρε ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΩ!



Γιατί σε ρώτησα ρε; Shocked Wink

Eγώ ό,τι θέλω στη ζωή μου, το παίρνω! Razz Laughing Laughing Laughing




Κανόνισε να μου ξανααλλάξεις τις ντομάτες με στρουμφάκια και να αφήσεις τέτοια υπονοούμενα.... Twisted evil

Ποιος σε γλυτώνει από τα νύχια της κυρίας Svstouk. Shocked Cool Cool




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Απρ 2003, 17:27:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Εεεεεεεεεε..............SITE για SISTERS το καναμε εδω μεσα Very happy

Τι στρουμφακια και λουλουδια ειναι αυτα ρε Question

Τασο μην αλλαζεις τον ΠΟΥΜΑΡΟ γιατι θα σου στειλω κανενα γραμμα με ανθρακα Laughing Laughing Laughing Laughing

Ακου εκει SIDOBRE MOTORSPORT..... Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing

Καλα ρε...........αντε να αγωρασεις κανενα αγωνιστικο να πας να ξεγκ@....σεις γιατι δεν σε βλεπω καλα Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Απρ 2003, 23:50:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Καλα ρε...........αντε να αγωρασεις κανενα αγωνιστικο να πας να ξεγκ@....σεις γιατι δεν σε βλεπω καλα Laughing Laughing Laughing Laughing


Πες τα Νικολήηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cool Cool Cool




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Απρ 2003, 00:40:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και μετά το διάλειμμα για την ...ανταλλαγή φιλοφρονήσεων μεταξύ των μελών, ΑΣ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ TOPIC...

SS10:
O Gronholm προηγείται σταθερά...

LEADERBOARD


1. M GRΦNHOLM 1:51:46.0

2. M MΔRTIN +1:02.4

3. R BURNS +1:05.5

4. P SOLBERG +1:21.1

5. H ROVANPERΔ +1:24.2

6. S LOEB +2:00.1

7. T MΔKINEN +2:45.0

8. K SOHLBERG +3:39.9

9. T GARDEMEISTER +4:00.7

10. F LOIX +4:18.3


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Απρ 2003, 15:44:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με το τέλος της δεύτερης ημέρας του αγώνα, είχαμε αλλαγές στην κατάταξη, αφού ο Martin εγκατέλειψε.
Πριν την άτυχη στιγμή, είχε κερδίσει τρεις ειδικές και είχε αρχίσει την επίθεσή του για την πρωτιά...

Ημέρα 2η:
LEADERBOARD


1. M GRΦNHOLM 2:42:43.7

2. R BURNS +1:00.9

3. P SOLBERG +1:50.7

4. S LOEB +2:23.7

5. F LOIX +5:51.6

6. A MCRAE +6:28.8

7. T GARDEMEISTER +6:33.5

8. D AURIOL +7:45.7

9. T MΔKINEN +8:22.8

10. F DUVAL +8:39.2


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Απρ 2003, 17:18:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα ήθελα να βλέπω αυτή τη φωτογραφία αρκετά συχνά! Wink Να κάνουμε πάντα το 1-2 Thumb right Salute Rambo
PEUGEOT RULES!!!



Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Απρ 2003, 00:16:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και πήρε κεφάλι η Peugeot με 49 βαθμούς, έναντι 44 της Citroen.
Very happy


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Απρ 2003, 02:10:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Και πήρε κεφάλι η Peugeot με 49 βαθμούς, έναντι 44 της Citroen.
Very happy

Και ελπίζω έτσι μέχρι το τέλος!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4342s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on