PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Ελαστικά για 207 CC Turbo
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Οκτ 2008, 18:22:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στο 40αρη θα χεις λιγο καλυτερη αποκριση που ισως να μην την καταλαβεις ε κλικ μεγαλυτερη καταναλωση λιγοτερη ανεση...πιο ευκολο στραβωμα ζαντας.το abς μπαινει οταν μπλοκαρει ο τροχος λογικα θα μαπαινει ενα κλικ αργοτερα στο στεγνο κ ενα κλικ πιο μπρωστα στο βρεγμενο λογο μεγαλυτερου φαρδους αλλα αυτο εξαρτατε απο το ελαστικο...τωρα που θα ναι καινουριο σιγουρα θα μπαινει πιο αργα απο τα παλια....οπως κ το esp antispin
σε τι τιμη τα βρηκες?παντως στο ξαναλεω επειδη εχω καταλαβει τι θες μην κοντινεις...καλυτερα βαλε ξανα 205-45 παρα 215-40 να δεις κ το δεικτη φορτιου να ναι απο 87 κ πανω
να σαι πανω απο το λαστιχα οταν ξεζανταρη ζανταρη κ να του θυμησεις οτι εχεις αισθητιρες γτ μπορει για πλακα να τους σπασει Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Οκτ 2008, 19:05:12    Θέμα δημοσίευσης: Re: 207 - Ελαστικά για 207 CC Turbo Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έγραψε:
Έχει αλλάξει κανείς λάστιχα στο 207 CC;
Από τη μάνα του φοράει (τουλάχιστον το δικό μου) Continental Sport Contact 2 σε διάσταση 205/45/17.
Στην ίδια διάσταση βρήκα και το Sport 3, όπως και τα Toyo Proxes T1, Avon, Michelin Pilot, κλπ.
Τι προτείνετε;

Σημείωση: Αντιπρόσωπος της Peugeot πρότεινε να βάλω πάλι τα Continental διότι έχουν πιο μαλακά πλαϊνά και δεν θα κοπανάει η οροφή σε σχέση με άλλα.

καλησπερα το avon αστο δεν κανει για το αμαξι σου φοβερα σκληρο σκελετο για να το βαλεις σε cc το parada που σου προτεινε καποιος φιλος ποιο πριν δεν

απο κει κ περα αναμεσα σε michelin toyo k continetal κ τα 3 ειναι υπεροχα θα συμφωνεισω με το μανθο για το pirelli pzero nero k αν για καποιο λογο δεν το θες εγω θα σου προτεινα αρχεικα michelin κ μετα toyo το οποιο εχει κ ενα χρονο εγγυηση οτι κ αν παθει

παντος κ τα 4 ειναι απιστευτα
toyo pirreli michelin k conti


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Οκτ 2008, 19:20:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

195-50-17....
pleon βγαινει σε εξαλτο νομιζω και σε κοντι?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκέπτης 








ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Οκτ 2008, 11:41:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σίγουρα το 45άρι είναι πιο άνετο και πιο κοντά σε αυτό που θέλω, αλλά το 40 είναι 100 ευρώ πιο φθηνό!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκέπτης 








ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Οκτ 2008, 11:57:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:

να δεις κ το δεικτη φορτιου να ναι απο 87 κ πανω


Αυτό δηλαδή δεν κάνει; 84ZR XL
Παρόλο που είναι Extra Load;

Παράθεση:

να σαι πανω απο το λαστιχα οταν ξεζανταρη ζανταρη κ να του θυμησεις οτι εχεις αισθητιρες γτ μπορει για πλακα να τους σπασει Laughing


Έχω την αίσθηση ότι δεν έχω αισθητήρες πίεσης...
Επιστροφή στην κορυφή
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Οκτ 2008, 12:37:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για τους γκαζοκιλερ να προσθεσω το goodyear f1 asymetrico
Που εξωτερικο ακουγονται διθυρμαβικα σχολια για το κρατημα του και βγαινει πρωτο σε ολα τα τεστ

καποιοι λενε για ανοτχη του σε χλμ και για αξιοπιστια αλλα αυτα μονο με δοκιμη θα επαληθευτουν........

θεωρω παντως απο οσα εχω δει σε γκολφ οτι το κοντι 3 ειναι η all around καλυτερη λυση...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Οκτ 2008, 19:48:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ολα κανουν το θεμα ειναι τι ειναι καλυτερο...δεν μου λες ομως τι τιμη τα βρηκες κ τι ημερομηνια παραγωγης εχουν.....τα 215-45 με τα 215-40 εχουν ιδιες τιμες σχεδον τα 205-45 ξεφευγουν στα 100 ευρω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Οκτ 2008, 21:18:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

υπάρχει και αυτό..
http://eu.goodyear.com/gr_el//tires/repository/Excellence/index.jsp?page=sizes
με μαλλον λιγο πιο allaround χαρακτηρα


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Οκτ 2008, 19:34:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έγραψε:
android έγραψε:
ολα κανουν το θεμα ειναι τι ειναι καλυτερο...δεν μου λες ομως τι τιμη τα βρηκες κ τι ημερομηνια παραγωγης εχουν.....τα 215-45 με τα 215-40 εχουν ιδιες τιμες σχεδον τα 205-45 ξεφευγουν στα 100 ευρω


Ακριβώς έτσι. Τα 205/45/17 είναι ακριβότερα κατά 100 ευρώ περίπου.


κ γω σου λεω βαλε 215-45 κ οχι 215-40
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Οκτ 2008, 19:57:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έγραψε:
Με την απόφαση τελικά να διατηρήσω την αρχική διάσταση έχουμε τα εξής:

1. Continental Contact Sport 3: Δεν έχει έρθει ακόμα στην Ελλάδα σε αυτή τη διάσταση, άρα μένει μόνο η επιλογή του παλιού Contact Sport 2.

2. Yokohama Parada: Δεν είναι 88W XL, αλλά: 84W

3. TOYO Proxes 4 ή Proxes T1R: 88W (πειράζει που δεν είναι XL; ). Τι διαφορές έχουν αυτά τα 2 TOYO;

Τι άλλες επιλογές έμειναν;



δες εδω για τα parada
http://www.yokohama.gr/yokohama.nsf/tyres/passengerseries/parada_pA01-dimensions.html

ειναι 88w

αλλα για σενα ειναι τα s drive σε 205-45

τα proxes4 ειναι πιο all season λαστιχο παρα ultra summer...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Οκτ 2008, 00:13:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νομιζω οτι το Proxes4 ειναι η πιο σοφη επιλογη για το CC T...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
5P1R05 (Spiros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207cc 1.6T

Ένταξη: 29 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 14

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Δεκ 2008, 12:54:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλαρακι βαλε οτι θες αλλα προς θεου οχι τα π ζερο.... θεοσκληρα.... χθες εκανα το λαθος να τα βαλω και εχω σκυλομετανιωσει.... Ολο το αμαξι τρανταζεται λες και αλλαξα αμορτισερ. Κρατανε βεβαια και στη βροχη πολυ καλα αλλα ειδικα το πρωι που ειναι κρυα και κερμα αν πατησεις το καταλαβαινεις. Πιστευω τα κοντινενταλ τα 3 ειναι η καλυτερη λυση για τα ευαισθητα αμαξακια μας.


Το σημερα ειναι το αυριο για το οποιο ανησυχουσες χθες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
chris77 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308GT

Ένταξη: 13 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 20

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιαν 2009, 19:07:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βοηθεια...εχω ενα 207 1.6 110ΗΡ,φοραει απο μαμα michelin primacy 195/55/16 87V...αν ειναι δυνατον...δεικτη 240κμ σε αμαξι με τελικη 195...δεν ειμαι ικανοποιημενος.Τι λαστιχο να βαλω για κρατημα,φρεναρισμα αλλα και αθορυβο.Μενω Ιταλια και παω καρφωτος στον αυτοκινητοδρομο...εννοειται με δεικτη ταχυτητας Η.Ποια ειναι τα καλυτερα κατα τη γνωμη σας.Αν βαλω 205 θα χασω πολυ...τι λετε...ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιαν 2009, 21:04:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chris77 έγραψε:
Βοηθεια...εχω ενα 207 1.6 110ΗΡ,φοραει απο μαμα michelin primacy 195/55/16 87V...αν ειναι δυνατον...δεικτη 240κμ σε αμαξι με τελικη 195...δεν ειμαι ικανοποιημενος.Τι λαστιχο να βαλω για κρατημα,φρεναρισμα αλλα και αθορυβο.Μενω Ιταλια και παω καρφωτος στον αυτοκινητοδρομο...εννοειται με δεικτη ταχυτητας Η.Ποια ειναι τα καλυτερα κατα τη γνωμη σας.Αν βαλω 205 θα χασω πολυ...τι λετε...ευχαριστω


δεν μπορω να βρω πιο φλωρικο λαστιχο...εεεεε....βολταδικο απο αυτο που χει μαμα...αμα σου ακουγετε θορυβοδες το michelin primacy 195/55/16 αλλαξε αμαξι
βαλε 15αρες 185-65
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chris77 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308GT

Ένταξη: 13 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 20

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2009, 22:39:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν καποιος μπορει να μου δωσει μια απαντηση στο ερωτημα παραπανω θα το εκτιμουσα...απαντησεις του ειδους αλλαξε αμαξι...κλπ τις εχω χ.....ες...εκτος αν νομιζει αυτος που τις δινει οτι εχει σοβαρο οχημα...αυτο εχουμε και αυτο κοιταμε να βελτιωσουμε...ευχαριστω!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2009, 22:58:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chris77 έγραψε:
Αν καποιος μπορει να μου δωσει μια απαντηση στο ερωτημα παραπανω θα το εκτιμουσα...απαντησεις του ειδους αλλαξε αμαξι...κλπ τις εχω χ.....ες...εκτος αν νομιζει αυτος που τις δινει οτι εχει σοβαρο οχημα...αυτο εχουμε και αυτο κοιταμε να βελτιωσουμε...ευχαριστω!!!

και γω 207 εχω φιλε μου
αστευομενος το πα για να το πουλησεις
μην αρπαζεσαι...
οτι αλλο λαστιχο κ να βαλεις θα ναι πιο θορυβοδες απο αυτο που χεις...τι να πω κ γω για θορυβο με 205-45
η λυση για το θορυβο ειναι 15αρες...πιο στενο λαστιχο μεγαλυερο προφιλ και θα βαρκαρη καλυτερα
αλλα αν θες επιδοσεις στριψιματα κτλ θα χεις κατι παραπανω απο θορυβο...κανε ενα συμβιβασμο σε κατι...τα λαστιχα που χεις τα χω δει σε 225-45-17 και σε 205-55-16 και ηταν πολυ ανετα αθορυβα κ κρατουσαν καλα για φυσιολογικα πραγματα παντως...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chris77 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308GT

Ένταξη: 13 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 20

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2009, 23:20:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν θελω να χασω σε επιδοσεις...κανω μια θυσια στο θορυβο...επειτα απορω γιατι βαζουν δεικτη ταχυτητας ν και οχι Η...θελω κατι καλυτερο σε κρατημα και φρεναρισμα...οποτε 195 55 16 οπως τωρα αλλα με δεικτη Η...τα Yokohama S-drive πως τα βλεπεις...ευχαριστω και sorry για την "επιθεση"...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2009, 23:41:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chris77 έγραψε:
δεν θελω να χασω σε επιδοσεις...κανω μια θυσια στο θορυβο...επειτα απορω γιατι βαζουν δεικτη ταχυτητας ν και οχι Η...θελω κατι καλυτερο σε κρατημα και φρεναρισμα...οποτε 195 55 16 οπως τωρα αλλα με δεικτη Η...τα Yokohama S-drive πως τα βλεπεις...ευχαριστω και sorry για την "επιθεση"...


το Η-V κτλ ειναι μεχρι ποσα χλμ παει οχι τι γομα εχει το λαστιχο...αν κ σχεδον παντα τα V ειναι πιο ενυσχιμενα απο τα H σε ολα
οποτε ενα Η λαστιχο θα το φερνεις πιο κοντα στα ορια που μπορει να παει
να παραζεσταινεται δλδ εκτος αν εισαι χαλαρος τπτ στυλ οικογενιαρχη που οκ τοτε βαλτο...αν ομως σ αρεσει να του δινεις σε στροφες κτλ βαλε V
ναι 195 βαλε μην πας σε 205 θα χεις ακομα πιο πολυ θορυβο κ ποιος σ ακουει μετα Laughing καλα τα s drive αλλα ισως τα βρεις λιγο σκληρα...εμενα ειναι απο τα αγαπημενα μου...κανουν για σκισιμο αυτα τα λαστιχα παντως Wink τα michelin pilot exalto2 κοιτα ακομα τα continetal sport contact2 η 3 δεν ξερω αν βγαινουν στο νουμερο σου κ σε τι δεικτες κτλ

οσο για καλυτερο φρεναρισμα αυτο αν ειναι καινουρια τα λαστιχα σου με καποια απο τα παραπανω που σου πα δε θα δεις διαφορα...πανω κατω τα ιδια θα ναι...διαφορα εχει οταν ειναι φθαρμενα τα δικα σου σε σχεση με τα καινουρια...οπως κ το κρατημα ειναι σχετικο απλα στο περισοτερο ζορι θα αντεχουν παραπανω αυτα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chris77 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308GT

Ένταξη: 13 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 20

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Ιαν 2009, 01:11:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγινε φιλε...ευχαριστω για τις συμβουλες...μεχρι τωρα εχω βρει στη διασταση μου τα c drive yokohama...αυτα τι λενε...ευχαριστω και καλο βραδυ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Ιαν 2009, 16:45:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chris77 έγραψε:
Εγινε φιλε...ευχαριστω για τις συμβουλες...μεχρι τωρα εχω βρει στη διασταση μου τα c drive yokohama...αυτα τι λενε...ευχαριστω και καλο βραδυ...


οτι λενε κ αυτα που φορας τωρα...
παντως αν ειναι καλα τα λαστιχα σου ακομα και κρατανε ...αστα ακομα μην τα αλλαζεις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1436s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on