PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

north clubs event

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
elaborus 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


ex owner PEUGEOT 405 look Mi 16

Ένταξη: 26 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 10
Τόπος: απο την νυφουλα του βορρα,γιαα!!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Ιούν 2008, 16:17:13    Θέμα δημοσίευσης: north clubs event Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στις 13 ΙΟΥΛΙΟΥ τα NORTH CLUBS εχουν κανονισει ένα καλοκαιρινο event (τυπου απολλωνια πολιτεια,αν θυμαστε παλια) στο ΠΟΣΕΙΔΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ στο μπαρακι “COCUS”
ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΚΕΚΛΗΜΕΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΙΣΤΙΚΑ CLUBS…είναι μια καλη ευκαιρια να γνωρισουν τα μελη του κάθε club,αυτή την ομορφη συλλογικη προσπαθεια…
Την ιδια ημερα ο ραδιοφωνικος σταθμος “ΡΑΔΙΟ ΕΚΦΡΑΣΗ” θα εχει και εκεινος το δικο του party…ετσι θα είναι μια ομορφη ατμοσφαιρα!!!
Εάν το επιθυμειτε μπορουμε να παμε και μεις (το "εμεις" το γραφω μια που συμμετεχω στο φορουμ αυτο…φυσικα σαν club…
Αρα οργωστε τα όλα…πανο φυλλαδια κλπ…
Τι λετε,θελετε να ερθετε σε κατι τετοιο?


θελει να ειναι καποιος απο τους βορειους να εμφανιστει σαν εκπροσωπος του psclub,στα north clubs?
(ξαναγινανε ολες οι εγγραφες απο την αρχη,λογω αλλαγης forum)
εαν ναι,ας με στειλει pm για να του δωσω την διευθυνση του νεου forum συντονισμου των north clubs
__________________


κωνσταντινος
ΕΝΑΣ ΙΤΑΛΛΛΟΣ ΣΤΗΝ...ΓΑΛΛΙΑ!
ex owner PEUGEOT 405 look Mi 16
elaborazioni rossogialle
2rB or not 2rB?
+ grinta X la tua 6 !!!
www.clubcento.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Ιούν 2008, 16:43:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

11-13 Ιουλίου έχουμε την εκδρομή στην Αγ. Άννα... Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Ιούν 2008, 18:17:04    Θέμα δημοσίευσης: Re: north clubs event Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

elaborus έγραψε:
Στις 13 ΙΟΥΛΙΟΥ τα NORTH CLUBS εχουν κανονισει ένα καλοκαιρινο event (τυπου απολλωνια πολιτεια,αν θυμαστε παλια) στο ΠΟΣΕΙΔΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ στο μπαρακι “COCUS”
ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΚΕΚΛΗΜΕΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΙΣΤΙΚΑ CLUBS…είναι μια καλη ευκαιρια να γνωρισουν τα μελη του κάθε club,αυτή την ομορφη συλλογικη προσπαθεια…
Την ιδια ημερα ο ραδιοφωνικος σταθμος “ΡΑΔΙΟ ΕΚΦΡΑΣΗ” θα εχει και εκεινος το δικο του party…ετσι θα είναι μια ομορφη ατμοσφαιρα!!!
Εάν το επιθυμειτε μπορουμε να παμε και μεις (το "εμεις" το γραφω μια που συμμετεχω στο φορουμ αυτο…φυσικα σαν club…
Αρα οργωστε τα όλα…πανο φυλλαδια κλπ…
Τι λετε,θελετε να ερθετε σε κατι τετοιο?


θελει να ειναι καποιος απο τους βορειους να εμφανιστει σαν εκπροσωπος του psclub,στα north clubs?
(ξαναγινανε ολες οι εγγραφες απο την αρχη,λογω αλλαγης forum)
εαν ναι,ας με στειλει pm για να του δωσω την διευθυνση του νεου forum συντονισμου των north clubs
__________________


καλή επιτυχία στην προσπάθεια Rolling eyes


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
elaborus 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


ex owner PEUGEOT 405 look Mi 16

Ένταξη: 26 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 10
Τόπος: απο την νυφουλα του βορρα,γιαα!!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιούν 2008, 21:38:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σας ευχαρισουμε ολους απο καρδιας...
οποιος επιθυμει να αναλαβει απο σας ως υπευθυνος του psclub στα north,ας ζητησει απο τον miltellas (μιλτο) την νεα διευθυνση του φορουμ συντονισμου των υπευθυνων...
σας περιμενουμε στην ομορφη παρεα μας! Cool


κωνσταντινος
ΕΝΑΣ ΙΤΑΛΛΛΟΣ ΣΤΗΝ...ΓΑΛΛΙΑ!
ex owner PEUGEOT 405 look Mi 16
elaborazioni rossogialle
2rB or not 2rB?
+ grinta X la tua 6 !!!
www.clubcento.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιούν 2008, 21:48:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

elaborus έγραψε:
σας ευχαρισουμε ολους απο καρδιας...
οποιος επιθυμει να αναλαβει απο σας ως υπευθυνος του psclub στα north,ας ζητησει απο τον miltellas (μιλτο) την νεα διευθυνση του φορουμ συντονισμου των υπευθυνων...
σας περιμενουμε στην ομορφη παρεα μας! Cool


Rolling eyes


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
elaborus 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


ex owner PEUGEOT 405 look Mi 16

Ένταξη: 26 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 10
Τόπος: απο την νυφουλα του βορρα,γιαα!!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιούν 2008, 21:54:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατι ρε παιδια η αμφιβολια? Embarassed


κωνσταντινος
ΕΝΑΣ ΙΤΑΛΛΛΟΣ ΣΤΗΝ...ΓΑΛΛΙΑ!
ex owner PEUGEOT 405 look Mi 16
elaborazioni rossogialle
2rB or not 2rB?
+ grinta X la tua 6 !!!
www.clubcento.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιούν 2008, 21:59:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μια και η φυγή των Βορείων PSClubίτων ήταν πέρα από δική μας απόφαση, αλλά ΚΑΙ των North, νομίζω είναι λίγο παράτολμο κάποιος να ξεκινήσει πάλι το κεφάλαιο North clubs (από πλευρά PS πάντα).

εκτιμώ απόλυτα την προσπάθεια που γινόταν μέχρι μία στιγμή αλλά μετά...
και ειδικά εκτιμώ εσένα elaborus και δεν πρόκειται για αμφιβολία αλλά για περιέργια.
Δημήτρης.


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
elaborus 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


ex owner PEUGEOT 405 look Mi 16

Ένταξη: 26 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 10
Τόπος: απο την νυφουλα του βορρα,γιαα!!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Ιούν 2008, 15:17:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εκτιμω πολυ τα καλα λογια που λες για το ατομο μου δημοσια δημητρη και σε ευχαριστω...ενημερωτικα σε αυτο το θεμα,μερικα ατομα που τον τελευταιο καιρο ειχαν φερει καποια εμποδια στα north...ή εχουν πια απομακρινθει απο μονα τους...ή τους αναγκασαν οι καταστασεις που δημιουργησαν να απαμακρινθουν...
ολοι εμεις που συνεχιζουμε πια ειμαστε μια ομορφη και ενωμενη παρεα...
τελειωνοντας,φιλε δημητρη,θα ηθελα να στειλετε παλι εναν εκπροσωπο σας σε μια συγκεντρωση μας...να γινει μια νεα αρχη! Cool


κωνσταντινος
ΕΝΑΣ ΙΤΑΛΛΛΟΣ ΣΤΗΝ...ΓΑΛΛΙΑ!
ex owner PEUGEOT 405 look Mi 16
elaborazioni rossogialle
2rB or not 2rB?
+ grinta X la tua 6 !!!
www.clubcento.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Ιούν 2008, 20:23:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ποια ήταν αυτά τα εμπόδια δηλαδή αγαπητέ elaborus? γιατί απότι θυμάμαι το PSClub Β.Ε. έμεινε από απουσίες Laughing Laughing


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
elaborus 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


ex owner PEUGEOT 405 look Mi 16

Ένταξη: 26 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 10
Τόπος: απο την νυφουλα του βορρα,γιαα!!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Ιούν 2008, 21:36:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πρεπει να βρεθουμε μητσε...στειλε με το κιν σου μεσω pm..ετσι θα σε ειδοποιησω οταν υπαρχει συναντηση...αν θες σε μια συναντηση μετα απο αυτη της χαλκιδικης,(μια που μας ενημερωσετε οτι θα ειστε εκδρομη και δεν θα μπορεσετε να παρευρισκεστε σαν club)
ομως θα χαρω να τα πουμε αναξαρτητα και σε ενα καφεδακι... Cool


κωνσταντινος
ΕΝΑΣ ΙΤΑΛΛΛΟΣ ΣΤΗΝ...ΓΑΛΛΙΑ!
ex owner PEUGEOT 405 look Mi 16
elaborazioni rossogialle
2rB or not 2rB?
+ grinta X la tua 6 !!!
www.clubcento.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2008, 10:34:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ δεν ξέρω αν θα πάω στην Αγ. Άννα γιατί στις 20 τρέχω Ιωάννινα και δεν θέλω να καώ πολύ καλοκαιριάτικα.
Χαλκιδική θα είμαι έτσι κι'αλλιώς(πρώτα ο Θεός) οπότε δεν αποκλείεται να περάσω (καθαρά από περιέργια) να δω αυτή τη νέα αρχή.

νομίζω ότι από τα λεγόμενα μου, είναι κατανοητή η πικρία που απορρέει για αυτό το θέμα. προσπάθησα φίλε elaborus και πάντα μας αντιμετωπίσατε(ΟΧΙ εσύ) σαν δεύτερους, δεν ξέρω αν αξίζει να ξαναπροσπαθήσω για 3η φορά. Άσε που πλέον δεν έχω και τον χρόνο που είχα τότε Rolling eyes

αν θες με πμ, πες μου μερικά πράγματα αυτής της νέας αρχής.

Φιλικά,
Δημήτρης


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
elaborus 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


ex owner PEUGEOT 405 look Mi 16

Ένταξη: 26 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 10
Τόπος: απο την νυφουλα του βορρα,γιαα!!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Ιούν 2008, 13:21:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ot...
γιαννενα τρεχει και το δικο μας (prc member) clio με τον σαμαρα!!! Cool

καλη επιτυχια σε ολους σας λοιπον!
θα σε τηλ μεσοβδομαδα για ενα μεσημεριανο καφεδακο (μετα τις 18.00 αν σε ειναι ευκολο)!!!


κωνσταντινος
ΕΝΑΣ ΙΤΑΛΛΛΟΣ ΣΤΗΝ...ΓΑΛΛΙΑ!
ex owner PEUGEOT 405 look Mi 16
elaborazioni rossogialle
2rB or not 2rB?
+ grinta X la tua 6 !!!
www.clubcento.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
elaborus 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


ex owner PEUGEOT 405 look Mi 16

Ένταξη: 26 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 10
Τόπος: απο την νυφουλα του βορρα,γιαα!!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2008, 19:20:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εαν καταφερουν καποιοι να ερθουν (θα το χαρουμε)...
προτεινω 9.00 η ωρα να μαζευτειτε για να πατε στο ποσειδι...ειναι καλα...(καπου εκει θα μαζευτουνε και ολα τα υπολοιπα κλαμπς των north clubs...)
και κατι τελευταιο προς αποφυγη τυχον παρεξηγησης...
μαθαμε τελικα οτι χαλασε η συμφωνια μεταξυ του μπαρ και του ραδιο εκφραση,ετσι δεν θα κανει εκει το παρτι του...φυσικα εμας μας περιμενουν κανονικα σαν επισημους προσκεκλημενους...
τα λεμε εκει λοιπον παιδες!

[url="http://xs.to"][/url]


κωνσταντινος
ΕΝΑΣ ΙΤΑΛΛΛΟΣ ΣΤΗΝ...ΓΑΛΛΙΑ!
ex owner PEUGEOT 405 look Mi 16
elaborazioni rossogialle
2rB or not 2rB?
+ grinta X la tua 6 !!!
www.clubcento.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0823s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on