PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Pirelli P3000
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Απρ 2003, 12:42:03    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Pirelli P3000 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα παραπάνω ελαστικά έχω στο αμάξι.Είναι τα "μαμίσια",έχουν κάνει 28500χλμ και ενώ δέν έχει φαγωθεί το πέλμα αρκετές φορές σπινιάρουν,ενώ χθές που ψιλοέβρεχε και είχε πιάσει γλίτσα τα χρειάστηκα(είδα τον Χριστό φαντάρο!!!) γιατί σε ένα στενάκι που ήμουν και σε μία απόσταση 80-100 περίπου μέτρων απο ένα φανάρι,ενώ είχα 3η και άρχισα σιγά σιγά να φρενάρω,σαν να μπλόκαραν οι τροχοί και να μην έπιανε το φρένο Exclamation Exclamation Exclamation Το αμάξι ψιλογύρισε,η ουρά πήγαινε δεξιά και αριστερά χωρίς ευτυχώς να χτυπήσω κανένα σταθμευμένο αμάξι. Πανικοβλήθηκα γιατί νόμιζα πως δέν θα σταματούσε το αμάξι και θα είχα δυσάρεστα αποτελέσματα. Παρ' όλα αυτά σιγά σιγά όμως σταματούσε όσο έφτανα το σηματοδότη(είχε κόκκινο) και χρειάστηκα και τη βοήθεια του χειρόφρενου για να το ακινητοποιήσω. Έπειτα απο αυτό που μου συνέβει(πάλι καλά που δεν ήταν κανένας πίσω Rolling eyes ) μου κόπηκαν τα πόδια.Ευχαρίστησα το θεό που δεν έπαθα τίποτα! Απο την άλλη με προβλημάτησε το γεγονός της κατάστασης των ελαστικών μου. Μου έχει πεί φίλος μου σε παλιότερη συζήτηση που είχα μαζί του πώς τα μαμίσια Pirelli που βάζουν στα Peugeot είναι β' διαλογής. Shocked Confused Rolling eyes Έχει να πεί κάτι κανείς γι' αυτό;;
Έχω στο μυαλό μαζί με την αλλαγή των αμορτισέρ το Μάη να αλλάξω ελαστικά με το πέρας του καλοκαιριού.


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Απρ 2003, 12:52:24    Θέμα δημοσίευσης: Re: Pirelli P3000 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
Τα παραπάνω ελαστικά έχω στο αμάξι.Είναι τα "μαμίσια",έχουν κάνει 28500χλμ και ενώ δέν έχει φαγωθεί το πέλμα αρκετές φορές σπινιάρουν,ενώ χθές που ψιλοέβρεχε και είχε πιάσει γλίτσα τα χρειάστηκα(είδα τον Χριστό φαντάρο!!!) γιατί σε ένα στενάκι που ήμουν και σε μία απόσταση 80-100 περίπου μέτρων απο ένα φανάρι,ενώ είχα 3η και άρχισα σιγά σιγά να φρενάρω,σαν να μπλόκαραν οι τροχοί και να μην έπιανε το φρένο Exclamation Exclamation Exclamation Το αμάξι ψιλογύρισε,η ουρά πήγαινε δεξιά και αριστερά χωρίς ευτυχώς να χτυπήσω κανένα σταθμευμένο αμάξι. Πανικοβλήθηκα γιατί νόμιζα πως δέν θα σταματούσε το αμάξι και θα είχα δυσάρεστα αποτελέσματα. Παρ' όλα αυτά σιγά σιγά όμως σταματούσε όσο έφτανα το σηματοδότη(είχε κόκκινο) και χρειάστηκα και τη βοήθεια του χειρόφρενου για να το ακινητοποιήσω. Έπειτα απο αυτό που μου συνέβει(πάλι καλά που δεν ήταν κανένας πίσω Rolling eyes ) μου κόπηκαν τα πόδια.Ευχαρίστησα το θεό που δεν έπαθα τίποτα! Απο την άλλη με προβλημάτησε το γεγονός της κατάστασης των ελαστικών μου. Μου έχει πεί φίλος μου σε παλιότερη συζήτηση που είχα μαζί του πώς τα μαμίσια Pirelli που βάζουν στα Peugeot είναι β' διαλογής. Shocked Confused Rolling eyes Έχει να πεί κάτι κανείς γι' αυτό;;
Έχω στο μυαλό μαζί με την αλλαγή των αμορτισέρ το Μάη να αλλάξω ελαστικά με το πέρας του καλοκαιριού.
Αυτο τον τυπο ειχα και εγω στο δικο μου οταν το πηρα! Βεβαια εγω δεν τα κρατησα πολυ! Μετα απο 5,000 χιλιομετρα τα αντικατεστησα με τα yokohama τα Α539. Στο διαστημα παντως που τα ειχα το μονο μου παραπονο ηταν οτι αυτα τα λαστιχα "ακουγοτανε" πολυ! Γι αυτο και εψαχνα για μαλακοτερα ελαστικα! Παντως και στην βροχη δεν ειχα τοσο εντονα φαινομενα! Δεν ηταν και οτι καλυτερο για την βροχη αλλα οχι και ετσι! Εαν θυμαμαι καλα αυτα τα ελαστικα πρεπει να ειναι οικολογικα δηλαδη καπου στο προφιλ τους γραφουν green type η κατι παρομοιο.δεν το θυμαμαι καλα! Και αυτα τα λαστιχα δεν ειναι τοσο κορυφαια σε κρατηματα οσο τα "κανονικα" Ισως ο συνδιασμος του ψιλοβροχου με τους Ελληνικους δρομους που εχουν πανω οτι μπορει να φανταστει κανενας απο λαδια πετρελαια, βενζινες κ.τ.λ να συνετελεσαν σε αυτο το περιστατικο! Οποτε και οτι τυπου ελαστικο να εχεις σε τετοιες περιπτωσεις δυσκολα σταματαει ενα οχημα!




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Απρ 2003, 12:52:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τα Pirelli δεν ξέρω, αλλά έπρεπε να δεις τα GT2 που είχε το δικό μου...

.....όταν έβρεχε έκανα το σταυρό μου, μόνο αυτό σου λέω. Πήραν πόδι στα 22.000 χλμ και έβαλα MICHELIN EXALTO, και βρήκα την ησυχία μου. Wink




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Απρ 2003, 13:40:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alxdr74 έγραψε:
Αυτα τα λαστιχα "ακουγοτανε" πολυ!
Έγώ πώς δεν τα ακούω; Rolling eyes Confused Κουφός είμαι ρε γμτ; Rolling eyes Confused
alxdr74 έγραψε:
Εαν θυμαμαι καλα αυτα τα ελαστικα πρεπει να ειναι οικολογικα δηλαδη καπου στο προφιλ τους γραφουν green type η κατι παρομοιο.
Ώχ! Sad Μή μου λές για οικολογικά και τέτοια... Όσο για το green type θα το ψάξω άν και δέν νομίζω να το έχω δεί
alxdr74 έγραψε:
Ισως ο συνδιασμος του ψιλοβροχου με τους Ελληνικους δρομους που εχουν πανω οτι μπορει να φανταστει κανενας απο λαδια πετρελαια, βενζινες κ.τ.λ να συνετελεσαν σε αυτο το περιστατικο! Οποτε και οτι τυπου ελαστικο να εχεις σε τετοιες περιπτωσεις δυσκολα σταματαει ενα οχημα!
Δυστυχώς έχουν γεμίσει και με αίμα... Πολύ αίμα... Mad Mad Mad Αλλά δέν βάζουν μυαλό οι υπεύθυνοι... :fist:
Svstouk έγραψε:
Έπρεπε να δεις τα GT2 που είχε το δικό μου...
.....όταν έβρεχε έκανα το σταυρό μου, μόνο αυτό σου λέω.

Αυτά βλέπω και παίρνω θάρρος... Smile Ελπίζω τουλάχιστον να μην ξαναβρέξει Evil NodNo Cussing out


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Απρ 2003, 14:55:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ φοράω ακόμα τα μαμίσια θρυλικά Ρ700 Very happy
Εγγυημένο σπινιάρισμα με οποιαδήποτε ταχύτητα Very happy
Τώρα που έκλεισαν 1 χρόνο και 2 μήνες, έβαλα τα μπρος-πίσω και το σπινιάρισμα μειώθηκε. Βέβαια επειδή τα πίσω είναι τώρα λιωμένα, το αμάξι πάει μονίμως με το πλάι! Very happy Very happy Very happy Very happy
Μετά το καλοκαιράκι θα μπουν τα Michelin επάνω Wink


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Απρ 2003, 15:10:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
alxdr74 έγραψε:
Αυτα τα λαστιχα "ακουγοτανε" πολυ!
Έγώ πώς δεν τα ακούω; Rolling eyes Confused Κουφός είμαι ρε γμτ; Rolling eyes Confused
alxdr74 έγραψε:
Εαν θυμαμαι καλα αυτα τα ελαστικα πρεπει να ειναι οικολογικα δηλαδη καπου στο προφιλ τους γραφουν green type η κατι παρομοιο.
Ώχ! Sad Μή μου λές για οικολογικά και τέτοια... Όσο για το green type θα το ψάξω άν και δέν νομίζω να το έχω δεί
alxdr74 έγραψε:
Ισως ο συνδιασμος του ψιλοβροχου με τους Ελληνικους δρομους που εχουν πανω οτι μπορει να φανταστει κανενας απο λαδια πετρελαια, βενζινες κ.τ.λ να συνετελεσαν σε αυτο το περιστατικο! Οποτε και οτι τυπου ελαστικο να εχεις σε τετοιες περιπτωσεις δυσκολα σταματαει ενα οχημα!
Δυστυχώς έχουν γεμίσει και με αίμα... Πολύ αίμα... Mad Mad Mad Αλλά δέν βάζουν μυαλό οι υπεύθυνοι... :fist:
Svstouk έγραψε:
Έπρεπε να δεις τα GT2 που είχε το δικό μου...
.....όταν έβρεχε έκανα το σταυρό μου, μόνο αυτό σου λέω.

Αυτά βλέπω και παίρνω θάρρος... Smile Ελπίζω τουλάχιστον να μην ξαναβρέξει Evil NodNo Cussing out

Οταν λεω οτι ακουγονται ενοω οτι καλοκαιρι που το πηρα εγω παραδειγμα και ειχα ανοικτα τα παραθυρα ακουγοτανε ο θορυβος του ελαστικου απο την κυλιση του.Επισης οταν περναγε απο κακης ποιοτητας δρομο (πχ να εχει ρωγμες) ακουγοτανε περισσοτερο απο το κανονικο! ) Τωρα το green type ειμαι σχεδον σιγουρος οτι καπου το γραφει!




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Απρ 2003, 15:17:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε συ Αλεξανδρε μην σου φανει χαζο αυτο που θα πω αλλα εχεις κοιταξει τελευταια τον αερα στα λαστιχα σου?

Εμενα τα continental ,που ειναι στα τελευταια τους και και χανουν αερα αβερτα κουβερτα,ακουγονται πολυ οταν εχω ανοικτα τα παραθυρα......Για κοιταξε το...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Απρ 2003, 16:03:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με τα μαμισια Continental εβγαλα 55000 χιλιομετρα χωρις σχεδον κανενα προβλημα.Τα συγκεκριμενα λαστιχα ουδεποτα σπινιαρισαν ακομα και να το προσπαθουσες(σε 1100 παντα)Αντιθετα τα Michelin απο την πρωτη μερα που τα εχω βαλει σπινιαρουν ενω απο τη μερα που χαμηλωσα σε κακη ασφαλτο σε εναλλαγη στεγνο- βρεγμενο το αμαξι κανει τα δικα του


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Απρ 2003, 02:45:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τα Conti αυτό που έχω να πώ αφότου τα έλιωσα είναι :να προσέχετε τισ πιέσεις!!Τα ελιωσα σε λιγότερο από 30000χλμ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Απρ 2003, 11:10:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alemao έγραψε:
Έβαλα τα μπρος-πίσω και το σπινιάρισμα μειώθηκε.
Κάτι τέτοιο θα κάνω και εγώ τις προσεχείς μέρες Smile
Svstouk έγραψε:
έβαλα MICHELIN EXALTO, και βρήκα την ησυχία μου.
Έτσι μεγάλε μεγάλε Wink Και εγώ μετά το καλοκαίρι μάλλον θα βρώ την υγειά μου.Προς Michelin μεριά Wink
alxdr74 έγραψε:
Οταν λεω οτι ακουγονται ενοω οτι καλοκαιρι που το πηρα εγω παραδειγμα και ειχα ανοικτα τα παραθυρα ακουγοτανε ο θορυβος του ελαστικου απο την κυλιση του.Επισης οταν περναγε απο κακης ποιοτητας δρομο (πχ να εχει ρωγμες) ακουγοτανε περισσοτερο απο το κανονικο!
Τώρα τα ακούω! Rolling eyes Μάλλον ξεστραβώθηκα! Laughing Laughing Laughing
alxdr74 έγραψε:
Τωρα το green type ειμαι σχεδον σιγουρος οτι καπου το γραφει!
Τί να πώ ρε Άλεξ! Rolling eyes Το κοίταξα και δεν γράφει πουθενά! Rolling eyes
Αλεξ@νδρος έγραψε:
Αντιθετα τα Michelin απο την πρωτη μερα που τα εχω βαλει σπινιαρουν ενω απο τη μερα που χαμηλωσα σε κακη ασφαλτο σε εναλλαγη στεγνο- βρεγμενο το αμαξι κανει τα δικα του
Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Δέν μου αλλάζεις γνώμη!! Θα βάλω Michelin!!! Laughing Laughing Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Απρ 2003, 11:17:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
alxdr74 έγραψε:
Τωρα το green type ειμαι σχεδον σιγουρος οτι καπου το γραφει!
Τί να πώ ρε Άλεξ! Rolling eyes Το κοίταξα και δεν γράφει πουθενά! :roll
Θα με κανεις τωρα να ψαξω να τα βρω αυτα τα λαστιχα στο εμποριο να δω ακριβως που το γραφει και να σου πω!




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Απρ 2003, 11:30:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alxdr74 έγραψε:

mick206 έγραψε:

alxdr74 έγραψε:
Τωρα το green type ειμαι σχεδον σιγουρος οτι καπου το γραφει!

Τί να πώ ρε Άλεξ! Το κοίταξα και δεν γράφει πουθενά! Rolling eyes

Θα με κανεις τωρα να ψαξω να τα βρω αυτα τα λαστιχα στο εμποριο να δω ακριβως που το γραφει και να σου πω!

Όχι Αλέξανδρε,εντάξει.Μήν επιμενεις,δέν είναι ανάγκη.Μπορεί να μήν το βλέπω εγώ. Confused Rolling eyes Για να το λές θα το είδες,οπότε πάω πάσο.


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Απρ 2003, 11:38:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
alxdr74 έγραψε:

mick206 έγραψε:

alxdr74 έγραψε:
Τωρα το green type ειμαι σχεδον σιγουρος οτι καπου το γραφει!

Τί να πώ ρε Άλεξ! Το κοίταξα και δεν γράφει πουθενά! Rolling eyes

Θα με κανεις τωρα να ψαξω να τα βρω αυτα τα λαστιχα στο εμποριο να δω ακριβως που το γραφει και να σου πω!

Όχι Αλέξανδρε,εντάξει.Μήν επιμενεις,δέν είναι ανάγκη.Μπορεί να μήν το βλέπω εγώ. Confused Rolling eyes Για να το λές θα το είδες,οπότε πάω πάσο.
Δεν υπαρχει προβλημα! Που ξερεις μπορει να κανω και εγω λαθος!




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Απρ 2003, 12:03:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δέν πειράζει Αλέξανδρε. Άσε γιατί πολύ ασχοληθήκαμε με τα κ!λ$λάστιχα!
Λίγο υπομονή και θα ησυχάσω μια και καλή αλλάζοντάς τα...
ή μήπως όχι;
Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Απρ 2003, 12:07:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
Δέν πειράζει Αλέξανδρε. Άσε γιατί πολύ ασχοληθήκαμε με τα κ!λ$λάστιχα!
Λίγο υπομονή και θα ησυχάσω μια και καλή αλλάζοντάς τα...
ή μήπως όχι;
Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
Γνωμη μου καλυτερα να τα αλλαξεις οπως εκανα και εγω!! Τι αλλο να κανεις?




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
overgr (Σταύρος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 21 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 248
Τόπος: Παπάγου, Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Απρ 2003, 13:18:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με 15500 χλμ τα continental, χθες το πρωί με φιλοδώρησαν με το πρώτο τρακάρισμα του CC μου Sad

Μιλάμε, ότι δεν σταμάταγε το αυτοκίνητο με τίποτε πάνω στη γλίτσα
της πρωινής βροχής. Το τι αλχημείες έκανα για να μην γίνει χοντρότερη
ζημιά δεν περιγράφονται...

Ευτυχώς η ζημιά είναι μικρή (150 Ευρώ)...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Απρ 2003, 13:30:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

overgr έγραψε:
δεν σταμάταγε το αυτοκίνητο με τίποτε πάνω στη γλίτσα
της πρωινής βροχής. Το τι αλχημείες έκανα για να μην γίνει χοντρότερη
ζημιά δεν περιγράφονται...

Φίλε overgr κρίμα... Σε καταλαβαίνω γιατί και εγώ έπαθα το ίδιο πράγμα όπως θα είδες παραπάνω με την διαφορά οτι εγώ δεν τράκαρα. Δόξα το θεό που δέν χτύπησα εγώ και κανένας άλλος... Τουλάχιστον το μόνο που σε παρηγορεί είναι το μικρό μέγεθος της ζημιάς... Καλή ανάρρωση στο όμορφο CC σου... Σου εύχομαι αυτή να ήταν η πρώτη και τελευταία σου στούκα... Να σε ρωτήσω κάτι;Το 1600 που έχεις εσύ δεν έχει abs;;;


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
overgr (Σταύρος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 21 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 248
Τόπος: Παπάγου, Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Απρ 2003, 14:16:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όχι, δεν έχει ABS.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Απρ 2003, 14:18:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αφού δεν έπαθες τίποτα πιο χοντρό να ευχαριστείς το θεό!
Τα Conti ξέχασα να σας πώ ότι όταν πήραν πόδι,την θέση τους πήραν τα Michelin Exalto.Μου άρεσε πάρα πολύ!Έχει πολύ ανώτερα κρατήματα.Δεν μακρυγορώ γιατί τα έχουμε πεί σε άλλο post!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Απρ 2003, 14:36:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

overgr έγραψε:
Όχι, δεν έχει ABS.
Μ@λ*κία.Κρίμα,ρε γμτ. Confused
giannis206 έγραψε:
Δεν μακρυγορώ γιατί τα έχουμε πεί σε άλλο post!
Απο τη μία πλευρά έχεις δίκιο γιατί απο την άλλη έχουμε να κάνουμε με ένα φαινόμενο.Την αξιοπιστία των "μαμίσιων" ελαστικών που δέν νομίζω να φτάνουν ούτε μία στο εκατομμύριο τα λάστιχα που κυκλοφορούν στο εμπόριο! Έτσι πιστεύω εγώ!Ελπίζω όμως να κάνω λάθος Confused Πώς θα σου φαινόταν έτσι όπως προχωράς,να πατήσεις φρένο και το αμάξι να κάνει τα δικά του;Δέν φταίμε εμείς,δέν φταίει ο δρόμος,δέν φταίει το αμάξι... Και τελικά ποιός θα φταίει; Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Φίλε Γιάννη μήν το πάρεις προσωπικά,μιλάω γενικά έτσι;Δέν απευθύνομαι σε εσένα εξού και το λίγο οξύθυμο ύφος του post γιατί είναι κρίμα πραγματικά...


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2197s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on