PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

PSClub.gr και θαλασσα....
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάϊ 2010, 10:43:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια απο Στυρα για Μαρμαρι με ΜΤΒ απο το δρομο ειναι λιγο κολαση (τρελη αναβαση)+τρελη ζεστη, τωρα αν ξερετε διαδρομη παραλιακα, παω πασο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάϊ 2010, 11:50:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο την αναβαση θα παμε Wink επιτουτου...
για να κανουμε και την καταβαση μετα... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάϊ 2010, 15:20:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν μασαμε, εχω ανεβει μερκουρη με double suspension της πλάκας νταλα καλοκαιρι...
Νερο να εχουμε και τα υπολοιπα παλευονται Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάϊ 2010, 18:18:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω παντως ψηνομαι να ερθω με το αμαξι.αν υπαρχει κ κανενας αλλος το κανονιζουμε Wink



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάϊ 2010, 09:38:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιχαλη...


Πανεμορφο και ΕΛΛΗΝΙΚΟΤΑΤΟ!!!
http://www.ortsa.gr/article.php?aid=452
Barracuda 900 Satellite
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


και κατι για να το κινησει...
http://www.ortsa.gr/article.php?aid=453&pg=1



εχμ... ονειρα... για οταν θα περασει "η κριση"
Rolling eyes Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάϊ 2010, 10:54:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



οντως


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάϊ 2010, 11:55:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λαϊκ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάϊ 2010, 12:45:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τουμπανα τα 2...πισω...μαυρα...μωρα...

λογικα suzuki 2x300hp... Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάϊ 2010, 12:55:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντου υπαρχει ενας μυθος...........χαχαχα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Μάϊ 2010, 16:00:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.youtube.com/watch?v=hSufUWimFHM

Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούν 2010, 12:12:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξερει κανεις αν νοικιαζουν καπου μονο πεδια για ski? (βασικα για wakeboard θέλω, αλλα αν εχουν νοικιαζουν πέδιλα πιθανων να έχουν και wake.)
Κάτι έχω ακούσει για καράβι στον σχοινια αλλά δεν ξερω σίγουρα..

Μάνθο, ετοιμάσου Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούν 2010, 13:10:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αποτι καταλαβα θες να τα παρεις και να πας για προπονηση μονος?

anyway
1)Πορος (σιγουρα) και οτι αλλο θες στο δρομο για NΕΩΡΙΟ (καλα μοναδικο σοβαρο μαγαζι ειναι εκει) και τσαμπε συμβουλες all year long!
2) http://www.karavi.gr/water_sports/default.aspx?v=sports

εγω βασικα παω με το κολλητο για Βολευ (αυτος δηλαδη εγω μαλλον απλως συμπληρωνω δυαδα) αλλα εχω δει και εκει οτι και εκει νοικιαζουν
3)...(δε λεω αλλα ετσι και αλλιως ειναι στις κυκλαδες Embarassed )


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούν 2010, 14:27:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vamvakoolas έγραψε:
αποτι καταλαβα θες να τα παρεις και να πας για προπονηση μονος?

anyway
1)Πορος (σιγουρα) και οτι αλλο θες στο δρομο για NΕΩΡΙΟ (καλα μοναδικο σοβαρο μαγαζι ειναι εκει) και τσαμπε συμβουλες all year long!
2) http://www.karavi.gr/water_sports/default.aspx?v=sports

εγω βασικα παω με το κολλητο για Βολευ (αυτος δηλαδη εγω μαλλον απλως συμπληρωνω δυαδα) αλλα εχω δει και εκει οτι και εκει νοικιαζουν
3)...(δε λεω αλλα ετσι και αλλιως ειναι στις κυκλαδες Embarassed )


μαλλον στο καραβι θα δοκιμασω..
Ναι καπως ετσι τα θελω κωστη..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούν 2010, 14:54:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οτι να ναι
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

by the way...
http://www.youtube.com/watch?v=J_CWswFG8Mc
...περσι 1η προσπαθεια μετα απο ~14(αν δεν κανω λαθος) χρονια...
πλακα ειχε...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Οκτ 2010, 09:23:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οργανωμενα πραγματα

http://www.youtube.com/watch?v=940Lxqxm00w&feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=3JpEt_NzniY&feature=channel


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2010, 10:25:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πλέοντας με 97 μίλια / ώρα
http://www.ortsa.gr/article.php?aid=497

Devil Devil Devil Devil Devil Dizzy2


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Μάϊ 2011, 08:49:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μανθο εχεις ορεξη για κουβεντουλα;

http://www.car.gr/classifieds/boats/photos/873058/

Τι λενε αυτου του στυλ;



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Μάϊ 2011, 09:07:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε φουστη επιτηδες το κάνεις...
σημερα το πρωι σκεφτομουν οτι μου χει λειψει η θαλασσα... αλλα δεν γινονται ολα μαζί...

κοιταξε,
αν αυτο που σε ενδιαφερει ειναι να πας στο παραδιπλα λιμανακι, να ριξεις κανα ψαρεμα εντος του εκαστοτε κοπλου αντε και στο νισακι απεναντι στα 2-3μιλια κλπ ειναι απλα σουπερ...
βαρος μηδεν, καταναλωση @@... κοστος αγορας/χρησης κλπ οχι κατι το ιδιαίτερο, αναγκες για ρυμουλκηση επισης μηδενικες

απλα δεν ειναι για τιποτα παραπανω
= δεν μπορεις να "ανοιχτείς"
οχι τοσο λογο μηχανής - πες οτι πας αργα
οσο λογω πλευσης, δεν εχει γαστρα με αποτελεσμα ακομα και με λιγο καιρο να εχει θεματακια ανεσης - ιδιως σε συνδυασμο με μια σχετικη ελειξη χωρου

αν θες να πας πιο μακρια θες απο 5 μετρα και πάνω με 2 μηχανές (εστω 2η μικρη βοηθητικη αλλα το κονσεπτ παιρνει ευκολα την ανιουσα... (αν και λογω κρισης βρισκεις αυτην την περιοδο κατι ασυλλυπτες ευκαιρίες - λογω λανθασμενων απο οικονομικης αποψεως αγορες...)

εναλλακτικο σεναριο του παραπανω ειναι τα θαλασσια σκουτερακια...λιγοτερη χωροι, λιγοτερη ανεση, πολυ περισσοτερη αδρεναλινη, θεωρω περισσοτερο τελικα κοστος, ακομα λιγοτερες δυνατοτητες - αν και μερικοι βλαμμενοι ξανοιγονται...

τι εχεις στο μυαλο σου?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Μάϊ 2011, 09:17:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψαχνω κατι για θαλασσα(βασικα με το πατερα μου) με σκοπο να κινουμαστε εντος Μεσσηνιακου κολπου ,αντε και λιγο στο περιξ, για εξερευνηση κυριως παραλιων,νεα μερη μπανιο με τη βαρκα και κατι τετοιο.
Οχι τοσο το ψαρεμα(αν κατσει ομως δεν θα πουμε οχι) οπως επισης δεν με ενδιαφερουν οι ταχυτητες και τα λοιπα επιδειξιακα στοιχεια. Laughing Laughing

Το θελω καθαρα γιατι μου αρεσει η θαλασσα και να μπορω ενα σαββατοκυριακο να εξορμησω αυθημερον σε παραλιες κτλ.

Μου αρεσουν τα φουσκωτα,νομιζω τα βρισκεις σε πιο προσιτη τιμη απο τα πολυεστερικα,ειναι αν δεν κανω λαθος πιο ελαφρια αρα μεταφορονται πιο ευκολα με το 206.

Απλα δεν ξερω πως ανταπεξερχονται σε συνθηκες κυματος,αερα κτλ.
Αλλα απο τα πολυ λιγα που ξερω νομιζω οτι ειναι και θεμα ταχυτητας και χειρισμου.

Η ανεση νομιζω ερχεται σε 2η μοιρα κυριως γιατι δεν θα ειναι ταιραστιες οι αποστασεις.Δεν ξερω βεβαια να στο προσδιορισω σε ναυτικα μιλια.

Με ενδιαφερει η αποψη σου και οι γνωσεις σου.

Με μηχανες,ιπποδυναμη διπλωματα κτλ τι γινεται;
Εχω περιορισμο μεχρι 30ιππους;

Μεσα στην εβδομαδα βγαζω διπλωμα ξεκινωντας απο το jetsky ενος φιλους που θα ριξουμε την αλλη Κυριακη για παιχνιδια κτλ.



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Μάϊ 2011, 09:38:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάνο η λύση του 5μετρου και κάτι - σωστού - με μια κύρια στα 100-100κάτι και μια βοηθητικούλα, είναι πολύ ορθότερη, νομίζω. Wink

Χωρίς δίπλωμα όντως έχεις περιορισμό, αλλά αν δεν κάνω λάθος στα 15 άλογα σε φουσκωτό και στα 30 σε πολυεστερικό.

Edit: Τώρα κατάλαβα γιατί πήρες ράβδους... Laughing Laughing Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 8 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3704s (PHP: 90% - SQL: 10%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on