PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

PSClub.gr και θαλασσα....
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 01:33:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο φετος θα ειμαι και εγω μεσα για καμια θαλασσινη εξορμηση... Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 12:09:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tι πηρες? Ferret(ti)ακι?




..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 16:22:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ath7 έγραψε:
Tι πηρες? Ferret(ti)ακι?



Οχι πηρε κατι πιο μικρο για να ειναι πιο εθκολοκινητο....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 18:48:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κύριου κύριου ήρθε του επισκέπτη με του ελικόπτερο Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 20:51:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μακαρι να ειχα το κοτερακι της φωτογραφιας...αλλα τελικα θα την βγαλω με φουσκωτακι.. Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 21:19:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τσσσ αυτά ειναι...
μεγειες...
τι εχεις κατα νου?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 21:49:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστω αγορινα...πηρα ενα fost 5,50 με μια tohatsu 115 διχρονη..δεν το εχω ριξει ακομα στην θαλασσα..οποτε βγειτε στα ''ανοιχτα''μην με ξεχασετε.. Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 21:55:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"σωστό" μέγεθος...και με σωστη δυναμη η μηχανη...
φωτο?
που θα το ριχνεις?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 21:55:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shiba έγραψε:
με μια tohatsu 115 διχρονη..


Kαλοταξιδο με απειρα μιλια!

Τι προπελα φοραει?

17'' τετραφτερη?


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Ιαν 2009, 05:28:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι 17΄΄ τετραφτερη ειναι...σκεφτομαι να το ριχνω στο καλαμακι...μαλλον να μου το ριχνουν...εσεις τι φουσκωτακια εχετε?φωτο θα προσπαθησω να ανεβασω αυριο...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Ιαν 2009, 08:32:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ενα dromor 540κατι με μια Marinεr 100 2χρονη

βλ προυγουμενες σελιδες...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Ιαν 2009, 10:48:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shiba έγραψε:
ναι 17΄΄ τετραφτερη ειναι...

Λογικα θα στο πλαναρει καλα + οτι θα εχεις περιπου 30-35 μιλια! Wink
shiba έγραψε:
σκεφτομαι να το ριχνω στο καλαμακι...μαλλον να μου το ριχνουν...

Αναλογα που θες να πας!Εγω θα προτιμουσα (αν θες να φυγεις προς αιγαιο) να το εριχνα στην μαρινα βουλιαγμενης! Wink
shiba έγραψε:
εσεις τι φουσκωτακια εχετε?

Δεν εκω φουκωτο καρντια μου,ουτε αματσι,πουλησα και το μηκανη,
WTF???? δεν εκω στο ηλιο μοιρα!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Ιαν 2009, 12:04:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

poy να πας και στρατο Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Ιαν 2009, 14:01:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εσυ αγορινα το ριχνεις με το 206?παντως σκεφτομαι να βαλω μια 19΄΄ προπελα..λιγο αργοτερα γιατι προς το παρον δεν μου εχει μεινει τιποτα στην τσεπη...μου τα εχει φαει ολα...πολυ ωραιο το dromor σου.. Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Ιαν 2009, 17:53:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
poy να πας και στρατο Laughing Laughing

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Ιαν 2009, 21:45:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shiba έγραψε:
εσυ αγορινα το ριχνεις με το 206?παντως σκεφτομαι να βαλω μια 19΄΄ προπελα..λιγο αργοτερα γιατι προς το παρον δεν μου εχει μεινει τιποτα στην τσεπη...μου τα εχει φαει ολα...πολυ ωραιο το dromor σου.. Smile


με το νισσαν...
με το 206 θα ηταν μαλλον δυσκολο και με μπόλικο "καπνό"... Laughing

για να μην "καβαλάω" και το καλάμι.. δεν ειναι "δικό μου"...
του πατερα μου ειναι και μου το "παραχωρησε" (φυσικά τα εξοδα συντηρησης κλπ δικά μου) μιας και εκεινος πλέον δεν το χρησιμοποιούσε...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Ιαν 2009, 22:47:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
...

για να μην "καβαλάω" και το καλάμι.. δεν ειναι "δικό μου"...
του πατερα μου ειναι και μου το "παραχωρησε" (φυσικά τα εξοδα συντηρησης κλπ δικά μου) μιας και εκεινος πλέον δεν το χρησιμοποιούσε...



....αστα ρε.....

το χρήμα δεν κρύβεται.....


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Ιαν 2009, 22:51:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι τρομάρα μου... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Μάϊ 2009, 10:04:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το γράφω εδω απλά και μόνο λόγω "θάλασσας"...
χωρις πολλα λογια...
celebrity Solstice...
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
http://www.celebritycruises.com/aboutceleb/pressDetails.do%3Bjsessionid=0000-JhPZv5s17AZcKufZZ_QNVP:12hdbcveb?pagename=press_room_details&event_date=2008-09-29&event_type=press_release&sequence_code=A

http://boards.cruisecritic.com/showthread.php?t=852706

Arrow http://media.celebritycruises.com/celebrity/content/images/misc/Celebrity_SolsticeLeaves_Papenburg.jpg Stunned


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Σεπ 2009, 20:29:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ΣΚ που πέρασε ηταν σε full marine mode...

Ιδίως το Σαββατο το βράδυ κάναμε (επιτέλους γιατι το συζητάγαμε από πέρσι και απλά δεν ειχε κάτσει...) μαζί με ενα φιλο μια βραδυνη βόλτα εντός του κόλπου του Σκοινιά...

Το ριξαμε από Μάκρη στις 2130+... και αν λεγαμε να κοιμηθουμε εντός... τελικά "συγκαρτηθηκαμε"¨και επιστρέψαμε κατα τις 0300+...

Ειχε μια ανεκδιήγητη λαδια με 0 μποφωρ...
Ολος ο κόλπος από Μάκρη μέχρι Σκοινια ηταν μια απέραντι λιμνη...
Μάλιστα κάποια στιγμή που ειχαμε αραξει "στα βαθια" ειμασταν ακινητοποιημένοι στο ιδιο σημείο χωρίς να ριξουμε αγκυρα για 45+ λεπτα Shocked

Το βράδυ θέλει πολυ προσοχη γιατι πρακτικά δεν βλέπεις αν και στην συγκεκριμένη βραδια λόγω φεγγαριου (πανσεληνος την Παρασκευη) ηταν σαν μέρα και μαζί με τον προβολέα εβλεπες ικανοποιητικά εμπρός - παρόλα αυτά κινηθήκαμε πολυ αργά και προσεκτικά γενικώς...

Βγηκαμε και για καλαμάκια στην παραλία του Μαραθώνα - τα οποία τα πήραμε πακέτο και η μάσα εγινε πάλι εντός θαλασσας ενώ κάναμε και μιαβόλτα μέχρι το πρόβα καφε για μια μπυρα...

Λοιπόν το βράδυ απλά "δεν παίζεται" (ιδίως με τετοια λαδια)
δεν ακουγεται τίποτα (με εξαίρεση η οποια βαβουρα φτάνει από την ακτή)

Οταν ερθουν οι φωτο στα χερια μου θα τις ανεβάσω...

Και την Κυριακη πάλι βολτάραμε προς Στείρα μεριά αλλα μετα το απόγευμα (το χε πει και το δελτίο οτι θα χαλάσει) εβγαλε λιγο καιρο (ενα 4άρι γεμάτο) και μαζευτηκαμε νωρίς...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 5 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1781s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on