PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

PSClub.gr και θαλασσα....
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
xarris (Χάρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 16v

Ένταξη: 21 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 17

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Ιαν 2010, 11:20:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Surprised καλη φαση!


keep saxorally-ing...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Φεβ 2010, 14:18:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάχες στον ωκεανό της Ανταρκτικής 2gunfire Armed
http://www.greekdivers.com/mag/el/content/maxes-ston-okeano-tis-antarktikis


Πανελλήνιο πρωτάθλημα υποβρύχιας σκοποβολής Sniper Hunter
http://www.greekdivers.com/mag/el/content/panellinio-protathlima-ypobryxias-skopobolis


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Φεβ 2010, 01:53:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.youtube.com/watch?v=czmVJkhl1wo&feature=related Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=Gbq412haY1c&feature=related Shocked


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Απρ 2010, 11:28:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.seafighter-rib.gr/ ... .. .

στο gallery εχει ενα white... Twisted evil


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Απρ 2010, 10:50:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.youtube.com/watch?v=yDIQ_vJnHh4

Παράθεση:
Ένα πολύ παράξενο και ανησυχητικό, θαλάσσιο φαινόμενο παρουσιάστηκε χθες το πρωί στην Αίγινα. Στις 11:00 το πρωί η στάθμη της θάλασσας άρχισε σταδιακά να ανεβαίνει μέχρι που κάλυψε το λιμάνι και το παραλιακό δρόμο του νησιού. Το φαινόμενο συνεχίστηκε για περισσότερο από 3 ώρες. Άλλο ένα παράξενο ήταν τα ψάρια που έβγαιναν στην επιφάνεια της θάλασσας λες και ήθελαν να αναπνεύσουν.
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Confused Confused Confused Confused Confused Confused Question Question Question Question Question


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Απρ 2010, 11:48:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Shocked Shocked Shocked


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάϊ 2010, 10:31:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υποθαλάσσιο πάρκο στον Άγιο Νικόλαο
http://www.greekdivers.com/mag/el/content/ypothalassio-parko-ston-agio-nikolao
Cool Clapping


Βρέθηκε φάλαινα 42 εκατομμυρίων ετών
http://www.greekdivers.com/mag/el/content/brethike-falaina-42-ekatommyrion-eton
Shocked Shocked


Τρομακτικό πλάσμα ανασύρεται από τα βάθη των ωκεανών
http://www.greekdivers.com/mag/el/content/tromaktiko-plasma-anasyretai-apo-ta-bathi-ton-okeanon
Eek Pale Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάϊ 2010, 18:09:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Τρομακτικό πλάσμα ανασύρεται από τα βάθη των ωκεανών
http://www.greekdivers.com/mag/el/content/tromaktiko-plasma-anasyretai-apo-ta-bathi-ton-okeanon
Eek Pale Laughing Laughing


Σαν θαλασσια κατσαριδα ειναι!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάϊ 2010, 18:45:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω λεω να αφησετε τα "τερατα" κ να κανονισουμε καμια εκδρομουλα,να ξεφυγουμε λιγακι απο την ματζιφια κ την γκρινια της "κρισης" που επικρατει.
οποτε εγω ριχνω την ιδεα,για νοτια ευβοια αυτη τη φορα,δλδ για καρυστο.μπορουμε να κανουμε κ σταση για καφε στην παραλια των στυρων,κ να συνεχισουμε μετα για καρυστο.θα ειναι μια ευχαριστη κ πολυ ωραια διαδρομη.
μανθουελ αν θες κ ψηνεστε,ανοιξε το αντιστοιχο τοπικ,να κανονισουμε,γιατι εχουμε χαθει Crying or Very sad



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάϊ 2010, 18:57:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

+1000!!!

το χα προτινει κα ιγω παλαιοτερα για ν.ευβοια και καποιοι μου ειπαν οτι και καλα εχει λακουβες και εργα...

αποψη μου "so what"
ας παμε λιγο πιο αργα και προσεκτικα...

καφες Στυρα και φαι Κάρυστο ειναι σουπερ

και για οσους Αθηναίους μετα το φαι δεν θελουν επιστρεψουν οδικως απο την στροφοδιαδρομη προς Χαλκιδα μπορουν να επιστρεψουν απο Μαρμαρι -> Ραφηνα με το πλοίο. το κοστος ειναι αστείο... Wink (ασε που και οδικως να επιστρεψει καποιος και βενζινη θα καψει και διοδια θα πληρωσει)

πριν κανα 2μηνο καναμε με photoman/mikerrgp/ghst-dog τ5ης εξης βολτα:

Ραφηνα -> Μαρμαρι (με πλοιο) -> Καρυστο -> Πλατανιστο -> πισω Καρυστο για φαι -> Ερετρια -> Ωρωπο (με πλοιο) -> Καλαμο για καφε και πισω απο Εθνικη

και πραγματικα ηταν πολυ σουπερ βολτα!

Με εξαιρεση τις επομενες 2 Κυριακες μπορουμε να το κανονισουμε.




by the way
την Κυριακη που περασε κ;αναμε την 1η βολτα για φετος με την "Νυφη" και πεταχτηκαμε στα Στυρα (απο Μακρη)...
ο καιρος ιδανικος μια και ειχε 3μπορωρ το πρωι 2 το μεσημερι λογω αλλαγης καιρου απο Β σε Ν και 3 το απογευμα = γενικώς τιποτα...
o photoman εριξε και την δεουσα βουτια - εγω και ο αλλος φιλος που ηταν μαζι κρυωσαμε...
http://i23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/boat/styra_10_05_02/DSC00267.jpg
http://i23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/boat/styra_10_05_02/DSC00252.jpg
http://i23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/boat/styra_10_05_02/DSC00274.jpg


πραγματικα ξεσκασαμε... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάϊ 2010, 21:11:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα,ηρθες προς τα εδω κ δεν εριξες ενα τηλ. να κερασουμε καφε?
τον δρομο αποτι εχω μαθει τον εχουν φτιαξει τωρα κ οπως ακουσα επισης,τον εχουν στρωσει κ εχει γινει σαν περιφερειακος.οσο καλοκαιριαζει ειναι κ καλυτερα γιατι εχει απιστευτες παραλιες,να κανουμε κ κανενα μπανιο(η μπορουμε να κανονισουμε κ αναχωρηση απο σαββατο μεσημερι(μετα τις δουλειες μας)κ κατασκηνωσει σε καμια παραλια Wink υπαρχουν μερη εκει κ δεν θα ειμαστε κ οι μονοι Wink
οποτε,αν θες,ανοιξε ενα τοπικ να δηλωσουμε κ συμετοχες κ να το κανονιζουμε οποιος "ψηνεται" Cool



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάϊ 2010, 22:28:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολύ καλή ιδέα!! πέρση έπεσα πάνω στα έργα τέτοια εποχή, ήταν με χαλίκι
(καντεμιά) αλλά τώρα λογικά θα είναι super! Wink


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάϊ 2010, 22:42:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φυσικά και εγώ μέσα!



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάϊ 2010, 23:44:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
καλα,ηρθες προς τα εδω κ δεν εριξες ενα τηλ. να κερασουμε καφε?


ρε κουκουρουκου τι "προς τα εδω"
με το φουσκωτο πηγα Στυρα οχι με το αμαξι μεσω Χαλκιδας...
αλλιως ενοοειται οτι 8α ειχα τηλ...

οκ
θα το κανονησουμε!! Cool Cool Cool
stay tuned


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάϊ 2010, 09:56:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

+1000000000000000000000000000 αλλα μονο αποΑγ μαρινα->Στυρα

o δρομος ειναι κομπλε απλως δε ξερω αν εχουν βγαλει τη παρακαμψη (αυτο δεν ειναι παρακαμψη ο γυρος της ευβοιας ειναι) για Καρυστο


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάϊ 2010, 08:52:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μηπως να αρχισουμε να συντονιζομαστε για το ποτε???? για να μαζευομαστε σιγα σιγα.



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάϊ 2010, 14:15:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To αλλο σκ λεμε να το κανουμε με ποδηλατο αυτο...
Οσοι πιστοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάϊ 2010, 21:24:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
To αλλο σκ λεμε να το κανουμε με ποδηλατο αυτο...
Οσοι πιστοι...

γιατί δεν το κάνουμε εκδρομή? να μπορούν να έρθουν περισσότεροι? Άλλωστε καιρό έχουμε να πάμε εκδρομή


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάϊ 2010, 23:01:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θεωρω οτι θα ειναι καπως "βαρετο" γιατι θα σας περιμενουμε πολυ ωρα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ¨

Απλα σκεψου οτι την διαδρομη που θα κανετε με το αμαξι εμεις θα θελουμε την διπλασια τουλαχιστον ωρα με τα ποδηλατα....

Αλλα αν παλι δεν εχετε4 προβλημα, μπορει να γινει και ετσι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάϊ 2010, 09:56:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
μηπως να αρχισουμε να συντονιζομαστε για το ποτε???? για να μαζευομαστε σιγα σιγα.


τωρα που ξεμπερδεψαμε απο τους γαμους και τα πανυγηρια... Laughing Laughing

οπως ειπε και ο Νίκος (μιας και σαν ποδηλατικη ιδεα υπαρχει πολυ καιρο - και παραλιγο να το κανουμε χθες, αλλα το ξενυχτι δεν μας αφησε)... ειπαμε το ερχομενη Κυριακη να το κανουμε.

Αν εχει καλο καιρο θα (σχεδον) ακολουθησει την διαδρομη ο κολλητος μου με το φουσκωτο μου και πληρωμα καποιους φιλους/φιλες (αυτο δεν το εχουμε αποφασισει ακομα - κια θα εξαρταται σε μεγαλο βαθμο απο τον αερα της Κυριακης)

Οποτε αν θελετε να οργανωθειτε αυτοκινητιστικα οι υπολοιποι να ερθετε οδικως απο Χαλκιδα ειτε και μεσω Αγ.Μαρινας->Στυρα (με το φερρυ) γιατι οχι.

Το "σεναριο" που ειχα στο μυαλο μου σε γενικες γραμμες ειναι καφε Στυρα γυρω στις 1000-1100 και φαι ή / καμμια βουτια Μαρμαρι γυρω στις 1300-1400.

Για την επιστροφη (αν ποδηλατικως ειμαστε εγω και ο Νίκος) θα γινει ειτε με το πλοίο, για Ραφηνα (και ποδιλατικως μετα Ν.Μακρη) ειτε με το φουσκωτο (αν εχει ερθει ο κολλητος και αναλογα και με ποσο κοσμο θα χει μαζι του).

Ας πουν ποιοι ψυνονται να ερθουν αυτοκινητιστικα και το οργανωνουμε πιο λεπτομερως.

Εγω για την συγκεκριμενη διαδρομη δεν ειμαι για "με το αμαξι", πρωτα θελω να την κανω ποδηλατικως, μιας και ετσι το χω στο μυαλο μου εδω και πολυ καιρο.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Δευ 17 Μάϊ 2010, 12:35:12, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 7 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1893s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on