PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΣΒΗΝΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!!
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
EFTAPSIXOS (GEORGE)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (1999)

Ένταξη: 04 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 24

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Νοέ 2007, 02:04:17    Θέμα δημοσίευσης: ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΣΒΗΝΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πορευομαι αμεριμνος κι εκει που παταω συμπλεκτη και φρενακι για να σταματησω στο φαναρι βλεπω το στροφομετρο να πεφτει και να πεφτει.....μεχρι που εσβησε και ολα αυτα εν κινησει(δεν παταω γκαζι)..Μου το κανει συχνα...Εχει κανεις ιδεα τι μπορει να ειναι γιατι μ εχει πιασει αγχος!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Νοέ 2007, 07:20:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατι βρε παιδακια δεν ψαχνετε λιγο το Forum?!
Εχει γραφτει εκατονταδες φορες....
Κοιτα τους αισθητηρες σου και το μοτερακι του ρελαντι....
Κανε ενα check και πες μας αν ειναι ενταξει!


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Νοέ 2007, 12:08:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
Γιατι βρε παιδακια δεν ψαχνετε λιγο το Forum?!
Εχει γραφτει εκατονταδες φορες....
Κοιτα τους αισθητηρες σου και το μοτερακι του ρελαντι....Κανε ενα check και πες μας αν ειναι ενταξει!


Το σφάλμα το έχει καταγράψει και ο εγκέφαλος.
Εμένα ήταν μοτεράκι ρελαντί. Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
EFTAPSIXOS (GEORGE)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (1999)

Ένταξη: 04 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 24

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Νοέ 2007, 15:54:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εσεις καλα τα λετε και το εψαξα το forum αλλα οταν πηγαινεις μεσα σε ενα μηνα σε 2 συνεργεια και ενα ηλεκτρολογο και σου λενε οτι να ναι ξαναρωτας.....Ετσι δεν ειναι??Αλλωστε δεν εχω ιδεα απο μηχανολογικα...Ντροπη ειναι??Προσπαθω να μαθω ομως... Razz

Οταν λες αισθητηρες???

Και ο εγκεφαλος δεν εχει καταγραψει τιποτα..Μου ειπε ενας απ αυτουε τους αχρηστους που πηγα οτι τα παλια πεζο 206 (οπως το δικο μου) σπανια κρατανε βλαβες....ΙΣΧΥΕΙ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Νοέ 2007, 16:11:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βλακείες σου λένε. Cool


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Νοέ 2007, 19:41:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

EFTAPSIXOS έγραψε:
Εσεις καλα τα λετε και το εψαξα το forum αλλα οταν πηγαινεις μεσα σε ενα μηνα σε 2 συνεργεια και ενα ηλεκτρολογο και σου λενε οτι να ναι ξαναρωτας.....Ετσι δεν ειναι??Αλλωστε δεν εχω ιδεα απο μηχανολογικα...Ντροπη ειναι??Προσπαθω να μαθω ομως... Razz

Οταν λες αισθητηρες???

Και ο εγκεφαλος δεν εχει καταγραψει τιποτα..Μου ειπε ενας απ αυτουε τους αχρηστους που πηγα οτι τα παλια πεζο 206 (οπως το δικο μου) σπανια κρατανε βλαβες....ΙΣΧΥΕΙ???

Bλακειες πραγματι!
Παντως κατι τετοιο θα ειναι!
Τσεκαρε το!
Και εννοειται οτι δεν ειναι κακο να ρωτας!Απλα για την δικη σου διευκολυνση,κανε ενα search μηπως και βρεις και αλλη λυση στο προβλημα!
Aν και δεν νομιζω! Wink


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
EFTAPSIXOS (GEORGE)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (1999)

Ένταξη: 04 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 24

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Νοέ 2007, 19:22:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπαρχει περιπτωση αν πειραζοντας το μοτερ του ρελαντι με το χερι ωστε να ανεβαζεις τις στροφες να χαλασει??(επειδη το πειραζε ο βλακας ο συνεργειας....)

Πηγα σε ενα συνεργειο σημερα και ρωτησα...Μου ειπε να το παω για να ενεγοποιησει το μοτερ μεσω Η/Υ και αν τελικα δεν δουλεψει να το αλλαξουμε..Μπορει να γινει κατι τετοιο??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
StorM_GmA (Ευριπίδης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) Dynamique (2006)

Ένταξη: 21 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 314
Τόπος: Αθήνα - Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Νοέ 2007, 20:18:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα συνεργεία και οι ηλεκτρολόγοι που πήγες τι είναι? εξουσιοδοτημένοι από
την peugeot? το συνεργείο της γειτονιάς? η Lion?

επειδή είμαι σίγουρος οτι αποκλείεται να το πήγες στην Lion, εκεί πήγαινε...
δεξιά κι αριστερά πολλά λένε...

στο παλιό μου αμάξι είχα το ίδιο πρόβλημα και έφταιγαν τα ζιγκλέρ αλλά
δεν υπάρχουν πια αυτά Razz ας είναι καλά τα injection Silly

ο τύπος στο συνεργείο τι πήγε να κάνει? να ανεβάσει τις στροφές από το
μοτεράκι? έλεος...αν του πας δηλαδή αμάξι με σκασμένο λάστιχο θα σου βάλει
την ρεζέρβα και θα σου πει "έτοιμο!"?


...sine Diabolo nullus Dominus...
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
EFTAPSIXOS (GEORGE)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (1999)

Ένταξη: 04 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 24

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Νοέ 2007, 01:26:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι δεν το πηγα στη Lion...Αληθεια που βρισκεται??Βρηκα ενα εξουσιοδοτημενο το οποιο ειναι καλο(στα λογια τουλαχιστον...)Λες δηλαδη αυτος που το πειραξε να μου δημιουργησε προβλημα???ερασιτεχνες που υπαρχουν....(Καλα ο τυπος ηταν τελειως γιουχου...)Του ειχα πει τα μπροστινα ρουλεμαν θελανε αλλαγμα κι αυτος ελεγε οτι ειναι ενταξει...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Νοέ 2007, 01:38:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

o Ευριπίδης εχει πολύ δίκιο Wink
Πήγαινε σε κάποιο επίσημο επισκευαστή πεζώ, μπορεις να τους βρεις εδώ
http://www.peugeot.gr/network/

θα σου προτεινα να πας στα κεντρικα
Arrow ΛΕΩΦ. ΚΗΦΙΣΟΥ 138-140, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ, 12131 / ΤΗΛ: 210-5761101-14 / FAX: 210-5706925
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
EFTAPSIXOS (GEORGE)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (1999)

Ένταξη: 04 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 24

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Νοέ 2007, 01:42:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και μενω Θεσσαλονικη...thanks..Θα το ψαξω γιατι εχει παρα γινει με τους αχρηστους που στη τελικη μονο προβλημα σου δημιουργουν...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Νοέ 2007, 01:45:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

EFTAPSIXOS έγραψε:
Αν και μενω Θεσσαλονικη...thanks..Θα το ψαξω γιατι εχει παρα γινει με τους αχρηστους που στη τελικη μονο προβλημα σου δημιουργουν...


7ο ΧΛΜ Ε.Ο. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ, ΘΕΡΜΗ, 57001 / ΤΗΛ: 2310-492500-9 / FAX: 2310-492560
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Νοέ 2007, 01:46:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό τώρα για καλό το είπες; Rolling eyes Laughing


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Νοέ 2007, 01:47:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Αυτό τώρα για καλό το είπες; Rolling eyes Laughing


Question Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Νοέ 2007, 01:50:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υποθέτω πως εννοείς ότι οι σχετικοί είναι στην λάιον θεσσαλονίκης, σωστά;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Νοέ 2007, 01:57:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Υποθέτω πως εννοείς ότι οι σχετικοί είναι στην λάιον θεσσαλονίκης, σωστά;


σωστά υποθέτεις. Να υποθέσω κι εγώ με την σειρά μου οτι υπονοείς κατι για την λάιον της Θεσσαλονικής? Αν ναι, πραγματικά δεν το γνωρίζω. Απλα ανέφερα εναν επίσημο επισκευαστή στη Θεσσαλονικη. Αν ο ο ανθρωπος εχει ταλαιπωρηθεί να να τρέχει στα συνεργεία της γειτονιάς, μου φαινεται λογικό μια επισημη αντιπροσωπεία που το προσωπικό της υποτιθεται εχει εξειδικευτεί στη συγκεκριμένη μάρκα είναι θεωρητικά πιο σχετικοί και ικανοί να λύσουν το προβλημα του φιλου μας. Δεν κανω καμμια διαφήμιση, οπότε αγαπητέ Κωνσταντίνε επειδη προσωπικά εχω αγνοια για το εν λογω συνεργείο αν γνωρίζεις κατι (αυτο καταλαβαίνω απο την νύξη σου) μπορεις να το αναφέρεις για να βοηθήσουμε το φιλο μας. Εσυ που εισαι απο Θεσ. θα ξερεις περισσότερα απο μενα Wink Ευτυχώς δλδ που δεν πηγε ο ανθρωπος... Ευχαριστώ κιολας που με διόρθωσες.


Φιλικά Γιάννης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
106 T16 (BΑΓΓΕΛΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 4x4 Τ16...

Ένταξη: 25 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 245
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Νοέ 2007, 02:03:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχας επειδή το πρόβλημα το ξέρω αρκετα καλά,και αφου είπες οτι το μοτεράκι του ρελαντι το έχετε ελεγξει κοιτα αυτο : Exclamation Exclamation Exclamation

1.)Κοίτα τι μάρκα είναι ο πολλαπλασιαστης σου. Idea ΠΟΛΥ ΒΑΣΙΚΟ ΕΑΝ ΕΊΝΑΙ SAGEM,ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΑΨΕΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟς.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΒΗΝΕΙ ,ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙΕΙ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ(ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΥΨΗΛΗΣ ΤΑΣΗΣ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ). Idea Wink


www.kanteres.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Νοέ 2007, 02:07:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aπό άτομα που καταφέρανε να βάλουν φίλτρο βενζίνης ανάποδα, από άτομα που μου λέγανε ότι ο διακόπτης της μονάδας των φλας δεν επανερχόταν επειδή είχε ρυθμιστεί λάθος η ευαισθησία στην bsi και ως επισκευή μου είπανε ότι την ρυθμίσανε με το διαγνωστικό, από άτομα που είναι κακόπιστα και θεωρούν ότι εγώ είμαι ο μ@λάκας που έχω πάει 7-8 φορές για αλλαγή ζουάν και την 9η μου λένε ότι είναι η ιδέα μου και το αμάξι δεν έχει τίποτα (λες και δεν έχω δουλειά εγώ και πηγαίνω για εκδρομή σε αυτούς), ΔΕΝ μπορώ να περιμένω ότι θα κάτσουν να ασχοληθούν σοβαρά με κάτι τέτοιο. Φυσικά αυτό αποτελεί προσωπική μου άποψη και βασίζεται στις δικές μου εμπειρίες. Φυσικά και δεν προτρέπω τον φίλο μας να επισκεφτεί τον μαστρομήτσο της γειτονιάς του, αλλά κάλλιστα μπορεί να επισκεφθεί άλλα εξουσιοδοτημένα (ο Στόικος είναι κλάσεις ανώτερος πιστεύω) ή και εξειδικευμένα.

Σόρρυ για το πάπλωμα... Embarassed


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Νοέ 2007, 08:35:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Aπό άτομα που καταφέρανε να βάλουν φίλτρο βενζίνης ανάποδα, από άτομα που μου λέγανε ότι ο διακόπτης της μονάδας των φλας δεν επανερχόταν επειδή είχε ρυθμιστεί λάθος η ευαισθησία στην bsi και ως επισκευή μου είπανε ότι την ρυθμίσανε με το διαγνωστικό, από άτομα που είναι κακόπιστα και θεωρούν ότι εγώ είμαι ο μ@λάκας που έχω πάει 7-8 φορές για αλλαγή ζουάν και την 9η μου λένε ότι είναι η ιδέα μου και το αμάξι δεν έχει τίποτα (λες και δεν έχω δουλειά εγώ και πηγαίνω για εκδρομή σε αυτούς), ΔΕΝ μπορώ να περιμένω ότι θα κάτσουν να ασχοληθούν σοβαρά με κάτι τέτοιο. Φυσικά αυτό αποτελεί προσωπική μου άποψη και βασίζεται στις δικές μου εμπειρίες. Φυσικά και δεν προτρέπω τον φίλο μας να επισκεφτεί τον μαστρομήτσο της γειτονιάς του, αλλά κάλλιστα μπορεί να επισκεφθεί άλλα εξουσιοδοτημένα (ο Στόικος είναι κλάσεις ανώτερος πιστεύω) ή και εξειδικευμένα.

Σόρρυ για το πάπλωμα... Embarassed


μαλλον καποιος νεος πηγε να "μαθει" πανω στο αυτ/το σου Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Νοέ 2007, 12:47:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν έγιναν σε μια επίσκεψη αυτά, ούτε στο ίδιο αυτοκίνητο.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,184s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on