PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ραλλυ σπριντ Τριπολης 17-18 Μαιου - Εκδρομη
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάϊ 2008, 18:13:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε σωληνοκόφτη, φωτογραφίες έβγαλες;; Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάϊ 2008, 18:29:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gonakinen έγραψε:
Ρε σωληνοκόφτη, φωτογραφίες έβγαλες;; Laughing


σου εστειλα πμ.

Γενικά: Οταν έχω διαθέσιμες φωτο τις ποστάρω, αν δεν τις ποστάρω σημαινει οτι δεν τις έχω διαθέσιμες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάϊ 2008, 22:10:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://i30.photobucket.com/albums/c319/pskarm/sprint%20tripoli/P5180086.jpg
http://i30.photobucket.com/albums/c319/pskarm/sprint%20tripoli/P5180085.jpg
http://i30.photobucket.com/albums/c319/pskarm/sprint%20tripoli/P5180084.jpg
http://i30.photobucket.com/albums/c319/pskarm/sprint%20tripoli/P5180089.jpg
http://i30.photobucket.com/albums/c319/pskarm/sprint%20tripoli/P5170070.jpg

και το κερασακι...ετσι κυκλοφορουσε στην εκκινηση και τρομαζε τα 5χρονα
http://i30.photobucket.com/albums/c319/pskarm/sprint%20tripoli/P5170079.jpg


τουλαχιστον εχω αυτο να θυμαμαι και να μου φτιαχνει το κεφι...
οπως θα ελεγε το παπι
ο volvos και το βουνο του
http://s30.photobucket.com/albums/c319/pskarm/206/?action=view&current=P5160064.jpg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
106 amaliada (kostas)
Μέλος
Μέλος


106 RALLYE

Ένταξη: 31 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 101
Τόπος: AMALIADA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2008, 09:22:56    Θέμα δημοσίευσης: u Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μια χαρα χαλια τα πηγαμε ολοι.....το καλο ειναι οτι ειμαστε ολοι καλα χωρις προβληματα.....εγω ποιο χαλια δεν γινεται να τα παω.......λαθος ελαστικα 5 αναβασης 3 τετακε....μια χαραααα......αφου ειμαστε καλα και χωρις πολλες ζημιες στα αμαξια μας ειναι ολα οκ.....


ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΑΣ ΜΑΤΙΑΣΑΝ????????

ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩΩΩΩΩ Very happy Laughing


106 rallye,turbo,nitrous
1)AX,1.6,16v..2nitrous,1 stage 120hp...2 stage ???hp
2)AX.??????????
subaru,impreza,sti,f.p.e.
suzuki,gsx-r 1300,hayabusa..acrapovic
1.3 Ν1 peugeot
εχουμε και συνεχεια

Κώστας Π.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2008, 13:49:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έτρεξες κι εσυ με την 13αρα?

ρε παιδιά γράψτε τί παίχτηκε ακριβώς να μαθαίνουμε κι εμείς!

ΥΓ. Τελικά τα sprint είναι αποτυχία απότι βλέπω μια και των Σερρών, δεν.... Rolling eyes


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2008, 14:37:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απλα τα πραματα

ο σπυρος-budsport ηρθε και εφυγε με το μοτερ να ρεταρει συνεχεια
εγω εσπασα σαζμαν και γυρισε με οδικη
το gti του λεφου χαλασε το παραθυρο του οδηγου και κυκλοφορουσε ανοιχτο
το δε αγωνστικο σα κερασακι στη τουρτα εφυγε σε κατι θαμνους και εγκατελειψε ανεβαζοντας θερμοκρασιες για αγνωστο λογο

ακομα και αλεκουκος που ειχε ερθει μαζι μου, πηρε στην αθηνα ο αδερφος του το 106 για βολτα και εμεινε καπου στη βαρης...

καποια στιγμη βρεθηκαμε να μην εχουμε αμαξια να γυρισουμε!
ευτυχως που ηρθε με το αμαξι να μας δει ο πατερας του νικου και γυρισε μερικους απο εμας (σας ευχαριστουμε πολυ)

θες και αλλα?

παντως ασχημα δε περασαμε να πω την αληθεια....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
micra_iro (Ηρω)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 403
Τόπος: αλλού γι' αλλού

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2008, 16:42:52    Θέμα δημοσίευσης: Re: u Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

106 amaliada έγραψε:
μια χαρα χαλια τα πηγαμε ολοι.....το καλο ειναι οτι ειμαστε ολοι καλα χωρις προβληματα.....εγω ποιο χαλια δεν γινεται να τα παω.......λαθος ελαστικα 5 αναβασης 3 τετακε....μια χαραααα......αφου ειμαστε καλα και χωρις πολλες ζημιες στα αμαξια μας ειναι ολα οκ.....


ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΑΣ ΜΑΤΙΑΣΑΝ????????

ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩΩΩΩΩ Very happy Laughing


στην κυμη σε εψαχνα να σε βρω να γνωριστουμε αλλα ματαιος κοπος μιας και ουτε το ονοματεπωνυμο σου θυμομουν αλλα ουτε το προγραμμα ειχα μπας και μου κατεβει στην γκλαβα μου τιποτα


welcome to micra zone
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
micra_iro (Ηρω)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 403
Τόπος: αλλού γι' αλλού

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2008, 16:44:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
απλα τα πραματα

ο σπυρος-budsport ηρθε και εφυγε με το μοτερ να ρεταρει συνεχεια
εγω εσπασα σαζμαν και γυρισε με οδικη
το gti του λεφου χαλασε το παραθυρο του οδηγου και κυκλοφορουσε ανοιχτο
το δε αγωνστικο σα κερασακι στη τουρτα εφυγε σε κατι θαμνους και εγκατελειψε ανεβαζοντας θερμοκρασιες για αγνωστο λογο

ακομα και αλεκουκος που ειχε ερθει μαζι μου, πηρε στην αθηνα ο αδερφος του το 106 για βολτα και εμεινε καπου στη βαρης...

καποια στιγμη βρεθηκαμε να μην εχουμε αμαξια να γυρισουμε!
ευτυχως που ηρθε με το αμαξι να μας δει ο πατερας του νικου και γυρισε μερικους απο εμας (σας ευχαριστουμε πολυ)

θες και αλλα?

παντως ασχημα δε περασαμε να πω την αληθεια....


γιατι δεν παιρνατε ενα τηλεφωνο να ερθουμε να σας παρουμε ρε παιδια γιατι ειναι οι φιλοι? ειχα και κεφια για ταξιδακι και στριφτερες διαδρομες


welcome to micra zone
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2008, 19:17:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλυτερα που δεν ηρθες γιατι μπορει να ειχες προβληματα κι εσυ... Rolling eyes

παιδια σαν παρεα περασαμε πολυ καλα μονο που μας εριξαν λιγο το ηθικο οι αναποδιες οι οποιες ηταν απανωτες...του σπυρου ευτυχως τελικα δεν ηταν τιποτα απλα δεν ηταν καλα κουμπωμενη η φισσα ενος μπεκ και ρετερνε Laughing Laughing Laughing ...του τακουλη το σασμαν πηγε αδιαβαστο και εγω ακομα ψαχνω να βρω τι εχει στον μαλακισμενο εγκεφαλο του...ελπιζω μονο να μην θελω εγκεφαλο...του lef το αμαξι δεν εχει παει ακομα για διαγνωση...ελπιζω να μην ειναι τιποτα σοβαρο... Rolling eyes .....κατα τα αλλα καλα να ειμαστε εμεις και οτι θελει ας ερθει....

αξεχαστη εμπειρια το road to hell με τον τακη οδηγο και iron maiden στο r/cd....μαγικη διαδρομη,απιστευτο αμαξι,τρομερος οδηγος..... Wink Very happy

πολυ καλη οδηγηση απο λεφ και νικο που αν δεν ειχαν εγκαταλειψει θα γυρνουσαμε με τσιγγακι....

Sad Wink


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2008, 20:15:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alekoukos106 έγραψε:


πολυ καλη οδηγηση απο λεφ και νικο που αν δεν ειχαν εγκαταλειψει θα γυρνουσαμε με τσιγγακι....

Sad Wink

H oδηγηση ηταν απο Νικο και Λεφ, οτι διαβαζε πηγαινα, αν δεν διαβαζε δεν θα πηγαινα.
Ετσι ειναι τα σπριντ-ραλλυ.
Πιο αναλυτικα το βραδυ να παρω μια ανασα γιατι μολις μπηκα σπιτι.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
micra_iro (Ηρω)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 403
Τόπος: αλλού γι' αλλού

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2008, 22:15:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βραδιασε, ακομα? Laughing Laughing


welcome to micra zone
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2008, 22:59:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το απογευματακι της Παρασκευης μας βρηκε στην καταπρασινη βυτινα να ξεοφορτωνουμε το αγωνιστικο απο το τρέιλερ γραφουμε διαδρομη και το βραδακι φτανουμε σπιτι Τακη, μαμ στη Δημητσανα και μετα υπνος για ξεκουραση.
Σαββατο πρωι ο Αλεκουκος ξεχορταριαζε τον κηπο του Τακη, εγω εκλ@ν@ τον κοκκορα που ειχα τσακισει το πρηγουμενο βραδυ, ο Νικος εξασκουσε την τοπικη αργκω και ο Τακης ειχε ανοιξει το "ατακολογιο".
Λιγη ωρα αργοτερα αφου ηπια τον μετριο ελληνικο μου στην πλατεια του χωριου και απαντησα σε ολες τις ερωτησεις των πιτσιρικιων του χωριου σχετικα με το ραλλλλλυ, ξεκινησαμε για Βυτινα, επαληθευση σημειωσεων τεχνικος ελεγχος κους-κους p.r. κλπ, κλασσικο κλιμα αγωνα.
Κατα το μεσημερακι σκαει ο Μπιλιος μαζι με μικε και το ραλλακι του να ρεταρει, δεν εδωσα σημασια, "κωλοβενζινες" λεω, βραδιαζει και μετα την πανηγυρικη εκκινηση παμε για μαμ οσπου λιγο πριν το Λεβιδι ο κιτκαρος του Τακη αποφασιζει οτι θελει να γυρισει Αθηνα με οδικη και καρφωνει την 3η.
Πισω στη Βυτινα με το 106 να κοτσαρουμε τρέιλερ, φορτωνουμε το αμαξι του Τακη κ το παμε Λεβιδι, παλι Βυτινα να ξεκοτσαρουμε και πλεον εχοντας το δικο μου 106 τιγκα στα τσουμπλεκια του αγωνα και του Μπιλιου να ρεταρει παμε επιτελους για μαμ.
Τρωμε και κατα τη 1 παμε στο σερβις παρκ που υπο το φως των προβολεων και το νυσταγμενο βλεμμα του σεκιουριτα που φυλαγε τα αγωνιστικα προσπαθουμε να αποκαταστησουμε τη βλαβη στο 106 του Σπυρου...ματαια.
Φευγουμε για σπιτι Τακη χωρις τον κιτκαρο με το 106 του Σπυρου να ρεταρει και το δικο μου να εχει κολλησει το παραθυρο του οδηγου, οπως καταλαβαινετε η λεξη απογοητευση ηταν στο μυαλο ολων μας, φτανουμε σπιτι και αφου εχουμε απλωθει στο σαλονι προτεινω να μην τρεξουμε την επομενη μερα γιατι ειχα διαισθηση πως θα ειχαμε χειροτερα.
Μετα την αρνητικη απαντηση ολων, μας βρισκει το πρωι της Κυριακης στην εκκιινηση του αγωνα, καθαροι απο σκεψεις ετοιμοι να πυροβολισουμε, ξεκιναμε και παμε πραγματικα ωραια και στρωτα οτι λενε τα γραπτα, οσπου σε μια αριστερη που ελαφρωνε γυρω στα 2 χλμ πριν το τελος της ειδικης μπλοκαρουν τα φρενα και βγαινουμε ελαχιστα εκτος δρομου πανω σε μαλακο χορταρακι, βαζω οπισθεν και συνεχιζουμε κανονικα αλλα 300 μετρα μετα οι δεικτες του λαδιου και νερου δειχνουν ουρανο ενω εχουν αναψει και τα λαμπακια "σταματα μαλ**α" μου ελεγε το κουκλι και προκειμενου να αποφυγω την ανατιναξη κανω στην ακρη.
Ανοιγω καπω και βλεπω πιτσιλιες απο λαδια, κοιταω τον δεικτη λαδιου και δειχνει φουλ!κοιταω την ποδια και εχει λαδια, δευτερο τσεκ στον δεικτη λαδιου ΠΑΛΙ ΦΟΥΛ!
Καρτερ σασμαν ημιαξονια ψυγειο λαδιου κλπ ανεπαφα, λογικο αφου φορουσα ποδια και η "εξοδος" -αν μπορει να χαρακτηριστει ετσι- ηταν ελαχιστη και ανωδυνη.
Τελειωσε ο αγωνας, φορτωσαμε γυρισαμε Αθηνα το "εριξα" στην πιλοτη και ακομη δεν εχω δει τι επαθε τελικα. Το σιγουρο ειναι πως οτι εχει θα φτιαχτει σωστα.
Προσωπικα δεν στενοχωρηθηκα για την εγκαταλειψη, ειμαι 23 ετων ακομη και εχω ακομη πολλους αγωνες μπροστα μου, ολα ειναι εμπειριες, ειμαι στον 3ο χρονο εμπλοκης μου και αυτο με κανει πολυ χαρουμενο.
Ναι θα ηθελα ενα τσιγκακι, ναι θα ηθελα καλυτερες εμφανισεις αυτα τα 3 χρονια αλλα εχω βαρεθει να ζηταω αυτα που δεν εχω γιατι δεν εχω προλαβει να χαρω αυτα που ηδη εχω. (Νικο και αγωνιστικΑ π.χ.)

Μπορει να ηταν δυσκολο Σ/Κ αλλα ολα αυτα κατα τη γνωμη μου στην τελικη μας δενουν περισσοτερο και μας κανουν περισσοτερο ομαδα γιατι οπως φωναζω απο τον πρωτο χρονο ειμαστε ομαδα και πολυ ενωμενη μαλιστα, ολοι παιρνουμε κατι απο τον καθεναν και ολοι δινουμε.

Μακαρι να λειτουργουμε ετσι παντα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2008, 23:21:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ReSpEcT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2008, 23:36:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μαλ**α ανατριχιασα.... Shocked αν και λειπουν μερικα κομματια απο την αφηγηση σου.... Laughing Laughing Laughing


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
costas106 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 1.6 16V (1997)

Ένταξη: 07 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 13

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2008, 23:46:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο σας γιατί κάνετε αυτό που γουστάρετε και το κάνετε καλά.
Τα τσιγκάκια θα έρθουν κι αυτά την κατάλληλη στιγμή.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2008, 08:21:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νομίζω ότι εφόσον έχεις το ήθος Λέφο μου (και δεν το λέω επειδή είμαστε σαν αδέρφια) θα έρθει ότι είναι να έρθει.
ο καθένας κάνει το αγώνα του. η μαλ***α είναι ότι δεν σου "'έκατσε" να κάνεις τον αγώνα σου ακόμα.θα γίνει αυτό. Αλλά πιστεύω ότι βελτιώνεσαι μέσα από αυτά.επίσης γνωρίζω ότι δεν είναι αυτοσκοπός σου το τσιγγάκι αλλά το να περάσεις καλά. και αυτό το λέω για να μην σε παρεξηγήσουν.
απλά ένα τσιγγάκι θα σου τονώσει το ηθικό. αν και έχεις εσύ τρόπους να σου τονώνουν και το ηθικό και το ανήθικο χαχαχαχαχα Cool Cool

Εφόσον έχεις αυτοκίνητο που γουστάρεις και συνοδηγό που ξυρίζει (αλλά δεν ξυρίζεται Laughing ) είναι το σημαντικότερο.είστε και σε ζόρικη κατηγορία.να περνάτε καλά. αυτό σας το εύχομαι μέσα από την ψυχή μου.

έχουμε κανένα in car?


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2008, 10:44:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
ReSpEcT!!!!

+1


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2008, 14:33:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsosmoulis έγραψε:
νομίζω ότι εφόσον έχεις το ήθος Λέφο μου (και δεν το λέω επειδή είμαστε σαν αδέρφια) θα έρθει ότι είναι να έρθει.
ο καθένας κάνει το αγώνα του. η μαλ***α είναι ότι δεν σου "'έκατσε" να κάνεις τον αγώνα σου ακόμα.θα γίνει αυτό. Αλλά πιστεύω ότι βελτιώνεσαι μέσα από αυτά.επίσης γνωρίζω ότι δεν είναι αυτοσκοπός σου το τσιγγάκι αλλά το να περάσεις καλά. και αυτό το λέω για να μην σε παρεξηγήσουν.
απλά ένα τσιγγάκι θα σου τονώσει το ηθικό. αν και έχεις εσύ τρόπους να σου τονώνουν και το ηθικό και το ανήθικο χαχαχαχαχα Cool Cool

Εφόσον έχεις αυτοκίνητο που γουστάρεις και συνοδηγό που ξυρίζει (αλλά δεν ξυρίζεται Laughing ) είναι το σημαντικότερο.είστε και σε ζόρικη κατηγορία.να περνάτε καλά. αυτό σας το εύχομαι μέσα από την ψυχή μου.

έχουμε κανένα in car?


Εχουμε, αλλα ο αξύριστος συνοδηγος ειναι μπήζει....χααχα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2008, 14:40:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το γμτ είναι που δεν χάρηκες το ΣΚ και δεν χάρηκες και τον αγώνα σου.
αλλιώς, όπως είπες, είσαι μόνο 23

εμείς που πατήσαμε τα ..άντα είμαστε να μας κλαίν' οι ρέγγες (που λέει και ο Πάπιστας)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2008, 14:48:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

old school δηλαδή Laughing

αξύριστε, άσε τα μπιζι και τα μπουζί και ανέβασε να δούμε τίποτα!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 4 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1459s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on