PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

17ο Ραλλύ Φίλιππος
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Απρ 2011, 13:05:35    Θέμα δημοσίευσης: 17ο Ραλλύ Φίλιππος Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κορίτσια,ποιές είστε μέσα;

Δε χρειάζεται να σηκωθείτε και αργά, μιας και είναι κοντά και η 1η ειδική κλείνει στις 9 αν δεν απατώμαι.

Θα είμαι εγω +1, ο μπαμπης, ένας φίλος με κολτάκι σουζουτου.

Στέλιο,μόλις το δείς θέλει να γράψεις μερικές προτάσεις και οδηγίες γιατί τα χω ξεχάσει.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Απρ 2011, 13:23:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω θα ειμαι εκει απο Παρασκευη ή Σαββατο για να χαιδευω την κιτρινη κωλαρα... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Απρ 2011, 13:30:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τζετέ.

Θυμισε μου λίγο ρε μλκ. απο που πάει για τη 1η ειδική και απο που για τη 2η.
Ο χάρτης που βάλανε τα κριάρια απτο γκουγκλ ειναι για γέλια.

Το σέλι το βγάλανε οι μαλ**ες απ'οτι είδα...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Απρ 2011, 13:32:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μάγκες...το κουστοχώρι είναι ΚΑΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εαν είχε και Σελι θα ήταν με διαφορά ο πιο αρχιδατος αγώνας (πολύ κατηφόρι!!!)


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
stratos gti 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 gti

Ένταξη: 10 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 215
Τόπος: katw ap to livadi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Απρ 2011, 16:51:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και γω παιζει να παω,,,αλλα θα δουμε.


[IMG=http://img440.imageshack.us/img440/6916/15662417596427116071255.jpg][/IMG]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Απρ 2011, 17:50:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για οποιον θελει να παει Πολυδενδρι,μπορει να παει απο την κοπανα που ειναι απο την ΔΕΗ.
Μολις περαστε την γεφυρα του ποταμου,αντι να κανετε αριστερα που ειναι ο δρομος της ειδικης,κανετε δεξια.
Ακολουθειτε τον δρομο και εχει μια ανηφορια που σας βγαζει στην κοπανα.
Θα δω αν μπορω να το βρω στο google maps για να το postαρω. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Απρ 2011, 18:09:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν θυμαμαι καλα η κοπανα βγαζει σε αυτο το σημειο
http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=%CE%86%CE%B3%CE%BD%CF%89%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%82+%CE%B4%CF%81%CF%8C%CE%BC%CE%BF%CF%82&daddr=&hl=el&geocode=FZegaQIdMqVTAQ&mra=mr&sll=40.471829,22.245255&sspn=0.048252,0.111494&ie=UTF8&ll=40.481165,22.26285&spn=0.048245,0.111494&z=14
απλα δεν χρειαζεται να πατε μεχρι την μονη Τιμιου Προδρομου μιας και εχει εξοδο απο τον δρομο που κινειται παραπλευρα με το ποταμι αρκετα νωριτερα.
Εχει και ενα μικρο κομματι που δεν ειναι ασφαλτος αλλα τσιμεντο.
Στο google maps στην δορυφορικη version το δειχνει το δρομακι αλλα δεν το εχει καταχωρημενο σαν επισημο δρομο.
Ο χρονος που χρειαζεται μολις περασετε την γεφυρα ειναι περιπου 15 λεπτα μεχρι να φτασετε στο σημειο της κοπανας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Απρ 2011, 00:37:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο που παει για κουστοχώρι ρε;

Ελπίζω οι μαλ**ες της οργάνωσης να μας αφήσουν να μπούμε/βγούμε απτη μια στην άλλη...
Μην έχουμε τίποτα ντράβαλα πάλι.
Το ωράριο ενδυκνυται για να δουμε 3 περάσματα αν δεν απατώμαι.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2011, 07:51:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πας προς ναουσα, μετα το hotel Βεροια θα δεις στα δεξιά σου μια αποθήκη με απειρες παλέτες...εκεί έχει πινακίδα στα αριστερά για Φυτεια.
400 και στην τουλιπα αριστερά, 100 στο φαρμακείο δεξιά και όλο ευθεία. Ακολουθεις το δρόμο περνάς φουρκέτες κτλ. Φτάνεις σε χαρακτηριστικό "Τ" με μία μεταλική στάση στα δεξιά σου. Στα αριστερά σου (20μ) είναι το stop της ειδικής και στα δεξιά σου, περνάς το χωριό και είναι η εκκίνηση!

hint: τα τελειώματα στο Κουστοχώρι είναι...αλλού!!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2011, 07:53:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τη Μονή Τιμίου Προδρόμου την έχουμε αποτυπώσει! Το πιο ωραίο ελληνικό καφεδάκι που έχω πιει: στο μπαλκονάκι, και στα πόδια σου ο Αλιάκμονας!


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2011, 10:55:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kουστοχωρι ή πουστοχωρι Splat
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2011, 11:00:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κουστοχώρι:



Laughing Laughing Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2011, 11:09:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καταλαβα:
οπως λεμε Μποντεϊκα Αχαϊας

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2011, 15:45:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsosmoulis έγραψε:
πας προς ναουσα, μετα το hotel Βεροια θα δεις στα δεξιά σου μια αποθήκη με απειρες παλέτες...εκεί έχει πινακίδα στα αριστερά για Φυτεια.
400 και στην τουλιπα αριστερά, 100 στο φαρμακείο δεξιά και όλο ευθεία. Ακολουθεις το δρόμο περνάς φουρκέτες κτλ. Φτάνεις σε χαρακτηριστικό "Τ" με μία μεταλική στάση στα δεξιά σου. Στα αριστερά σου (20μ) είναι το stop της ειδικής και στα δεξιά σου, περνάς το χωριό και είναι η εκκίνηση!

hint: τα τελειώματα στο Κουστοχώρι είναι...αλλού!!


λάθος θυμάμαι πως πηγαίναμε κάπου απτο νοσοκομείο της Βέροια προς τα πάνω; χμμ.
Η απλώς είναι άλλος δρόμος;

Εδω δεν ειμαστε; http://www.lav.gr/filippos/15/15_fil_map.jpg


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Απρ 2011, 11:50:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι έγινε με την κλιούμπα ρε παιδιά; Διάβασα ότι παράδωσαν καρνέ 700 μέτρα από τερματισμό.


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Απρ 2011, 13:02:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χμμ, δεν έμαθα ,μιας και ο αμαχος πληθυσμός που είχα μαζί μου απαιτούσε να τους μεταφέρω σε ταβέρνα και δεν είδα/έμαθα περι τελευταίας ειδικής...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Απρ 2011, 13:25:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολυ συνοπτικα,"αεροτουμπα" στην προτελευταια στροφη της ΕΔ4,συνεχισαν,πηραν χρονο(11:28) και προσπαθησαν να ανεβουν στην ραμπα αλλα 500 μετρα πριν τον τερματισμο δεεεν μιας και ενας μλκας μεσα στην Βεροια επεσε πανω στον μπροστα αριστερο τροχο και εσπασε εντελως το μπαλακι του ψαλιδιου και εμειναν εκει...

Ο Γιωργος προσπαθησε να σωσει προχειρα την κατασταση για να ανεβουν στην ραμπα αλλα χτυπησε το χερι του και πηγαμε νοσοκομειο για πρωτες βοηθειες.
Το αμαξι ευτυχως μονον λαμαρινες και καθολου ζωτικα μερη(δηλαδη καροτσα,κλπ) απλα θελει δουλεια,χρημα και χρονο οποτε δεν ξερουμε αν θα προλαβουμε το Κενταυρος.

Δεδομενης της αεροτουμπας,του τετακε και των ολων οσων συνεβησαν,"ευχαριστη γευση" το οτι το 11:28 της τελευταιας ειδικης θα ηταν ανετα 10-15 δευτερολεπτα κατω,χρονος που τον βαζει μεσα στην τριαδα γενικης για την τελευταια ειδικη.Αν φυσικα δεν συνεβαινε οτι συνεβη... Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Απρ 2011, 13:27:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φτου ρε γμτ... Κρίμα. Καλή επάνοδο στο τιμ... Wink


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Απρ 2011, 13:29:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γενικα το Σ/Κ δεν ελεγε...
Και ο Αβρααμ εμειναν απο μλκσμενη βλαβη. Confused
Ειναι αυτο που λενε,αμα δεν σε θελει... Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Απρ 2011, 13:34:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο Αβραάμ και ο Γιώργος με το Sunny; Έλα ρε, κρίμα...


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1501s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on