PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Πρόγραμμα για 207 Rallye/GT & 207 RC από Etuners
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 145, 146, 147
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Νοέ 2012, 15:57:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mechanic έγραψε:
Λαθος μου που καθομαι και ασχολουμαι,
μισο λεπτο να σβησω μερικα ποστ μου και τελιωνει εδω η κουβεντα...


Aκριβως Θανασση ,δεν χρειαζεται να ασχολησε επειδη 1 πεταξε μια μλκ
Ασχετα που στην περιπτωση μου το εκανες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
galetas710 (νικος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207 rallye limited edition 2010

Ένταξη: 17 Δεκ 2010
Δημοσιεύσεις: 65
Τόπος: αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Νοέ 2012, 17:01:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
Πως γινετε να μην εχει γραψει κανεις απο τους 2 που πατησαν και να γινετε αυτο το μπαχαλο απορω και για ενα πατημα που εχει κανα μηνα...Επειδη το πατημα ηταν τελιως φιλικο και ανευ σημασιας για μενα ποιος ηταν μπρωστα,δεν ηταν κοντρα,δεν με απασχολει και δεν λεω τιποτα γι αυτο.


πραγματικα αποριας αξιον..................
επειδη ομως το πραγμα πηγε αλλου νομιζω οτι πρεπει να πουμε 2 πραματα τωρα Γιωργο..κι οπου κανω λαθος διορθωσε με...

εχεις ενα τυπικο full 1ο σταδιο σωστα;
ο σκοπος του ανοιγματος ηταν να δω εγω τι εχω να λαμβανω απο ενδεχομενο update σωστα;

οταν ανοιξαμε απο το σεταπ του θαναση ειχε μεινει μονο το cim σωστα;
αντε και τα φλαπς στο μαμα κουλερ....

επισης ημουνα χωρις καταλυτη αλλα και χωρις να χω κανει update..
με μια διαλυμενη εξατμιση δηλαδη,που ηταν υπολογισμενη για απλο 1ο σταδιο και παρουσια σου στο σπιτι μου πριν μια-δυο βδομαδες την ειχαμε κανει φουρδελο και το antipollution να πηγαινει συννεφο ...

που εχουν σχεση τωρα αυτα τα 2 αμαξια δεν καταλαβαινω.... Rolling eyes
εμεις καναμε βολτα και πηραμε μετρα για να εχουμε συγκριση για τις επομενες κινησεις μας..

που κολλαει το setup μεκανικ;;
σε αυτον που το ξεκινησε αναφερομαι ,οχι σε σενα γιωργο..

τα υπολοιπα δεν εχουν νοημα να τα συζηταμε εδω.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Νοέ 2012, 17:38:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tο ανοιγμα ναι ηταν καθαρα για να χουμε μετρα στις επομενες βελτιωσεις μας,να ξερουμε τι πηραμε η χασαμε και που.Οποτε για πιο λογο να πω ψεματα για το τι εχω?Γι αυτο και ανοιγαμε τις ταχυτητες ολες μεχρι τον κοφτη και οχι οπου μας βολευε για να παμε καλυτερα.

Αν δεν ειχε γινει ολο αυτο το μπαχαλο,θα χα δοκιμασει και ενα φουλ cim σταδιο και θα μουν ο πρωτος που θα γραφε τις οποιες διαφορες υπαρχαν,χοανη vs cim.

Απλα στεναχοριεμαι πραγματικα γιατι απο την αρχη ημουν ξεκαθαρος σ αυτο που ηθελα,ενω το βρηκαμε μια χαρα μεταξη μας ,με τον Νικο και ειδα αλλα μετα,ξαφνικα βρεθηκα με ξυραφιασμενες τουρμπινες και να παταω κοντρες για καριερα,αλα "salex set up vs mechanic set up"
Εμεις απλα ψαχνομε να βρουμε τι δουλευει καλυτερα στο αμαξι
ΣΥΓΝΩΜΗ που σας χαλαμε τις φαντασιωσεις ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.

Ακομα να πω οτι το αμαξι του Νικου το ρυθμιζει ο Κριτωνας,ενω το δικο μου δεν το χει δει καν ο ανθρωπος,οποτε μπορει να μπερδευτηκε με τοσα αμαξια που εχουν φτιαξει,οποτε μην πεσετε να φατε τον προγραμματιστη

Τωρα πλεον που εισαι ρυθμισμενος και με cupra cooler,δηλαδη οτι ακριβως εχω και γω η διαφορα μας θα ναι πολυ μικρη
Καποιοι δεν το καταλαβαν αυτο,δεν πειραζει,ειναι καιρος να το καταλαβουν.Οτι το μαμα cooler βραζει σε σχεση με του cupra και φυσικα μια ρυθμιση stage 1 δεν ειναι ιδια με μια stage 3


Ενω ψαχνουμε δηλαδη να βρουμε την τελεια κουρμπα στην σωληνα,δεν ψαχνουμε να δουμε μαθουμε για μια τυχαια πληροφορια στο φλου που ακουσαμε,αν ισχυει.Αλλα δεν πειραζει,εγω με το Νικο μια χαρα τα λεμε,εσεις φαγωθητε οσο θελετε.


____________________

To topik εκκαθαριστηκε.
Εμείναν 2-3 επεξηγματικα posts των αμεσα εμπλεκομενων.

Εκ της MOD Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Νοέ 2012, 01:23:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim_207GT έγραψε:
Βαγγελη να συμφωνησω μαζι σου στο οτι γεννησε και το σεβομαι ρε γα**το! Η συμπεριφορα του ομως ειναι τελειως αντιεπαγγελματικη δηλαδη να παρακαλαω να μου ρυθμισουνε το αμαξι και να με κοροιδευει ο συνεργατης οτι ταχα ειναι στο εξωτερικο και να μαθαινω απο τριτους αλλα ακουγεται ωραιο? Εγω δεν εχω να πω κατι αλλο και το σταματαω εδω ελπιζω να το δει και ο ιδιος και να επικοινωνησει μαζι μου.

Υ.Γ Για να μην παρεξηγηθω τα παραπονα μου εχουν να κανουνε στο κοματι της εξυπηρετησης και οχι σε τεχνικα θεματα που τον θεωρω αριστο στη δουλεια του!



Δημήτρη, εξυπηρέτηση πελατών υπάρχει όταν μπορούμε οντως να τους εξυπηρετήσουμε. Από τη στιγμή που δε μπορώ να σε εξυπηρετήσω, τί να σου πω; Ότι δεν μπορώ; Νομίζω ότι αυτό είναι προφανές.

Κακώς νοιώθεις αδικημένος, δε σε κορόιδεψε κανένας γιατί οντως ήμουν και στο εξωτερικό τον προηγούμενο καιρό.

Τώρα το τί έκανα, αν γέννησα, αν έ_εσα ή αν έ__ασα νομίζω δεν έχει ιδιαίτερη σημασία ούτε και είναι κάτι που θέλω να μοιραστώ με ολόκληρη την οικουμένη. Διαφορετικά θα το έγραφα σε ένα μεγαλο ποστ, σε μια διαφημιστική πινακίδα και θα το βλέπατε κατευθείαν.

Δεν θεωρώ ότι πρέπει να δικαιολογήσω την απουσία μου σε κανένα. Στο κάτω κάτω δεν με έχει πληρώσει κανείς προκαταβολικά για να τον εξυπηρετήσω στο μέλλον, επομένως δε μπορεί να γκρινιάζει επειδή δεν είμαι διαθέσιμος.

Τώρα επειδή εσύ θυμήθηκες ότι θέλεις να φτιάξεις το αυτοκίνητό σου, δε σημαίνει ότι μπορώ ή θέλω να σε εξυπηρετήσω.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Dikonou 
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 08 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 114

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Νοέ 2012, 12:33:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλ. έρχεται ο πελάτης και εσείς του λέτε...θα φτιάξουμε πρόγραμμα και εάν ποτέ χρειαστείς κάτι θα δούμε έαν θα έχουμε χρόνο ή την θέληση να σε εξυπηρετήσουμε.............

Όταν ο πελάτης όμως σου δώσει το ζεστό χρήμα για τον προγραμματισμό......τότε να θυμηθεί να έρθει σε σας; ( και κάθε άλλον )

Δεν αναφέρετε δηλ. πώς και κάτι να γίνει... να χρειαστεί κάτι στο μέλλον εδώ είμαστε ... ως εταιρία που υποστηρίζει το προϊόν της........και τον πελάτη της....

Σε πόσους πελάτες σας μιλάτε τόσο ειλικρινά;

Εκτός και εάν υπάρχουν 2 μέτρα και 2 σταθμά.....

και δεν αναφέρομαι μόνο στα παιδιά εδώ...αλλά σε όλους περίπου τους προγραμματιστές......


Αλλαξοπίστησα και Vag-εψα Α3 1.8 Tfsi sportback Fully-tuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
takis_206 (takis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 206

Ένταξη: 05 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 848
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Νοέ 2012, 12:45:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε φιλέ ο άνθρωπος είπε είχε δουλεία και δεν μπορούσε να εξυπηρέτηση..
όταν πηγαίνεις δηλαδή σε ένα μαγαζί και είναι κλειστό παίρνεις τον μαγαζάτορα να έρθει να το ανοίξει για να σε φτιάξει ?
εγώ που είμαι από χάνια έπρεπε να του πω salex κατέβα σήμερα να έρθεις να φτιάξεις το χρεπι μου ??
άπλα όταν και εφόσον μπορεί θα εξυπηρετήσει όπως έφτιαξε και εμένα και όλους τους υπολοίπους .. φιλικά


Πλησιάζει ο καιρός για διακοπές... ρεύματος, νερού, τηλεφώνου..!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Dikonou 
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 08 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 114

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Νοέ 2012, 12:57:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε φιλικά μιλάω κι εγώ.....απορία εκφράζω........
Ούτε έλεγχο θα κάνουμε στον Στέλιο, και κάθε Στέλιο, για την προσωπική του ζωή.

Αλλά αυτό το: ''Τώρα επειδή εσύ θυμήθηκες ότι θέλεις να φτιάξεις το αυτοκίνητό σου, δε σημαίνει ότι μπορώ ή θέλω να σε εξυπηρετήσω.''
..μου ακούγεται κάπως....... (προσωπικά έτσι......κανείς δεν είναι άσφαλτος....).
Τους πελάτες μας, τουλάχιστον από την δουλειά που κάνω κι εγώ ως ιδιώτης μηχανικός, κοιτάμε να τους καλύπτουμε όποτε μπορούμε. Κι εγώ έχω πεί όχι δεν μπορώ τώρα, έτσι είναι.....αλλά πάντα βρίσκω καιρό έστω και αργότερα.


Αλλαξοπίστησα και Vag-εψα Α3 1.8 Tfsi sportback Fully-tuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Νοέ 2012, 14:49:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ηθελα να το βαλω στα τοπικ με τα οτι να ναι βιντεο

αλλα εδω ειναι πιο επικαιρο

http://www.youtube.com/watch?v=XBZ3nxAy1Ys
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dikonou 
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 08 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 114

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Νοέ 2012, 16:12:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν έχεις κι άδικο................


Αλλαξοπίστησα και Vag-εψα Α3 1.8 Tfsi sportback Fully-tuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Νοέ 2012, 18:58:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dikonou έγραψε:
Δηλ. έρχεται ο πελάτης και εσείς του λέτε...θα φτιάξουμε πρόγραμμα και εάν ποτέ χρειαστείς κάτι θα δούμε έαν θα έχουμε χρόνο ή την θέληση να σε εξυπηρετήσουμε.............


Η μέχρι τώρα επαγγελματική και άμεση υποστήριξη όσων μας προτιμούν δείχνει το αντίθετο.

Πρόσεξε όμως τη διαφορά:
Ο Δημήτρης δε ζήτησε υποστήριξη από τους etuners, που λειτουργούν κανονικά παρότι εγώ δεν είμαι διαθέσιμος.
Αν το είχε κάνει θα είχε φτιαχτεί το αυτοκίνητό του ήδη, ενδεχομένως και με την παρέμβασή μου από μακρυά, παρότι δεν μπορώ να είμαι ο ίδιος παρών.

Ζήτησε εμένα προσωπικά. Για αυτό δε μπορώ να τον εξυπηρετήσω παρά μόνο όταν είμαι πάλι διαθέσιμος. Που στην ευχή είδε τον αντιεπαγγελματισμό ο ευλογημένος, δε μπορώ να καταλάβω.


Παράθεση:

Όταν ο πελάτης όμως σου δώσει το ζεστό χρήμα για τον προγραμματισμό......τότε να θυμηθεί να έρθει σε σας; ( και κάθε άλλον )

Δεν αναφέρετε δηλ. πώς και κάτι να γίνει... να χρειαστεί κάτι στο μέλλον εδώ είμαστε ... ως εταιρία που υποστηρίζει το προϊόν της.... ....και τον πελάτη της....


Το αντίθετο συμβαίνει, για αυτό και έχουμε τις καλύτερες σχέσεις με τα παιδία που μας προτιμούν. Όχι μόνο τους βοηθάμε αλλά και πολλές φορές κάνουμε ό,τι περνάει από το χέρι μας για να τους γλυτώσουμε χρήματα.
Εδώ φτάνουμε να κάνουμε πραγματα που δεν είναι της δικής μας αρμοδιότητας για να εξυπηρετήσουμε πελάτες, πόσο μάλλον όταν πρόκειται για αναβαθμίσεις κλπ που είναι υπηρεσίες που χρεώνονται.


Παράθεση:

Σε πόσους πελάτες σας μιλάτε τόσο ειλικρινά;
Εκτός και εάν υπάρχουν 2 μέτρα και 2 σταθμά.....
και δεν αναφέρομαι μόνο στα παιδιά εδώ...αλλά σε όλους περίπου τους προγραμματιστές......


Σε όλους τους πελατες μιλάμε ειλικρινα για αυτό και είμαστε άξιοι εμπιστοσύνης. Αν η υπόθεση ήταν απλώς να αρπάξουμε τα λεφτά του κόσμου να είσαι σίγουρος ότι δεν θα καθόμουν να γράφω πως και γιατί δεν είναι έτσι σε κάθε τυχάρπαστο που θεωρεί τη συμπεριφορά μου αντιεπαγγελματική.
Προτιμώ να ξεκαθαριστούν αυτές οι λεπτομέρεις παρά να μείνει μια εντύπωση να πλανάται στον αέρα.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jim_207GT (Jim)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 12 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 157

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Νοέ 2012, 19:17:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω σε ηθελα για δουλεια 5 λεπτων και να βαλω προγραμμα σε ενα φιλο τοσο κακο ειναι αυτο!

Συναδελφικα και μονο κανεις λαθος!!!!Κατα το παρελθον οταν εσυ με χρειαστηκες δεν ειχες αυτη την συμπεροφορα απο μερους μου ουτε βρηκες τηλεφωνα κλειστα αν νομιζεις οτι εισαι ενταξει παω πασο!


207 GT με τρελή πίεση!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jim_207GT (Jim)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 12 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 157

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Νοέ 2012, 19:25:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη μιλας για υποστηριξη μαλλον δεν τα ξερεις καλα η δεν στα μεταβιβασανε καλα μιλησα με τον Κριτωνα και μου ειπε οτι δεν μπορω να σε βοηθησω οταν γυρισει ο Στελιος και περιμενα περιμενα και περναγανε η εβδομαδες !!!!!!! Μην λεμε πραγματα που δεν στεκουνε!


207 GT με τρελή πίεση!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagos (bagosgt-Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207....

Ένταξη: 17 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Halkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Νοέ 2012, 21:07:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι να πω,εγώ πάντως εδώ κ 4 χρόνια που συνεργάζομαι με τα παιδιά,δεν εχω κάποιο παράπονο.βέβαια δε τρέχω κάθε βδομάδα,που θα εχω πατημα,για ρυθμισμα,αλλά οταν εχω χρειαστεί μια διευκρυνιση,εχω εξυπηρετηθεί,είτε από τον στέλιο,είτε από τον κριτωνα,είτε με μνμ,γιατί καταλαβαίνω οτι μπορεί να είναι απασχολημένοι.κ παράδειγμα,ένα βράδυ πριν κανα 2 βδομάδες,που ειχα πατημα,κ κάτι ήθελα να ρωτήσω,στις 11 το βραδυ,ο στέλιος με εξυπηρέτησε.κ δε τα λέω για να παρω το μέρος του,γιατί κ εγω ακομα αρυθμιστος ειμαι,αλλά ξέρω οτι επειδή θέλω κάτι διαφορετικό,πρέπει να βρεθει ο καταλληλος χρονος κ δε γίνεται να πιεσω κ να γίνει βιαστηκα αυτή η δουλεια.
Κ να αναφέρω οτι το καλοκαίρι που εδενα το αμαξι,ο στέλιος,ήρθε στην αλλη άκρη,στισ 10 το βράδυ,για να μου φέρει κάτι εργαλεία,δικα του,που χρειαζόμουν Wink
Κ ξέρω κ πολλούς άλλους,που θέλουν κάρι διαφορετικό,κ από άλλους προγραμματιστές,οτι περιμένουν πολύ καιρό,μέχρι να τους ενημερώσει ο προγραματιστης.κ οταν κάτι δε πάει καλά,δε τους βρίσκουν για να διορθώσουν,η τους αργεί πολύ,κ αυτός είναι κ ο λόγος που ήρθαν στα παιδιά Wink


μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Νοέ 2012, 22:58:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim_207GT έγραψε:
Εγω σε ηθελα για δουλεια 5 λεπτων και να βαλω προγραμμα σε ενα φιλο τοσο κακο ειναι αυτο!

Συναδελφικα και μονο κανεις λαθος!!!!Κατα το παρελθον οταν εσυ με χρειαστηκες δεν ειχες αυτη την συμπεροφορα απο μερους μου ουτε βρηκες τηλεφωνα κλειστα αν νομιζεις οτι εισαι ενταξει παω πασο!


Οϊμέ! Όταν δεν θέλεις να καταλάβεις, προφανώς δεν θέλεις να καταλάβεις.
Καλέ μου άνθρωπε, πως αλλιώς μπορώ να σου γράψω ότι δε μπορώ να σε εξυπηρετήσω αυτή τη στιγμή; Σε λίγο καιρό, πιθανότατα. Τώρα, αποκλείεται.

Αυτό με κάνει κακό ή αντιεπαγγελματία; Δυσκολεύομαι να καταλάβω το γιατί.

Και για να επανέλθω σε αυτό που έγραψες, για θυμήσου λίγο καλύτερα. Θα βρεις ότι σε έχω βοηθήσει και σε έχω εξυπηρετήσει πολλές φορές στο παρελθόν χωρίς καμία επιβάρυνση.
Όπως συμβαίνει και με όσους ζητάνε τη βοήθειά μου, πελάτες ή όχι.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jim_207GT (Jim)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 12 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 157

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Νοέ 2012, 23:39:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοειτα ρε Στελιο οτι αυτα ειναι αμοιβαια οταν μου ζητησες εσυ χαρη εβγαλα εγω κατι ? μεσα στον ιδιο χωρο βρισκομαστε!

Επειδη αυτο που γινεται δεν μου αρεσει καθολου αν θελεις επικοινωνησε μαζι μου να κανονισουμε δεν ειχα σκοπο να σε μειωσω μεσα στο φορουμ απλως εχω ενα προβλημα με το αμαξι και θελω να το φτιαξουμε !

Υ.Γ Αν δεν με παρεις μεχρι τελους του Μηνα να μου πεις εστω θα ειμαι ευχερος τοτε η θα στο φτιαξει πχ ο Κριτωνας εγω αδυνατω να ξανασυνεργαστω μαζι σου δεν ειναι απειλη αλλα δεν μπορω να κανω κατι αλλο απο μερους μου !


207 GT με τρελή πίεση!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Νοέ 2012, 23:52:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν μιλαω για μενα γιατι καποιοι κακεντρεχεις θα προλαβουν και θα σκεφτουν τα δικα τους....
Παντως λιγο υπομονη σ αυτον τον κοσμο δε βλαπτει.Ειναι αρετη.Δεν ειναι καλο να βγαζουμε βιαστικα συμπερασματα,κατι που εχω κανει και γω στο παρελθον,και πολυ περισσοτερο οταν εχει να κανει με φιλους.Πρεπει ομως να μαθαινουμε απ τα λαθη μας και προπαντων να μην ειμαστε εγωκεντρικοι και εγωιστες.

Αυτα σαν μια γενικη τοποθετηση με αφορμη τα προαναφερομενα..

Υγ Τζιμ γενικα μιλαω,δεν αναφερομαι σε σενα


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
bagos (bagosgt-Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207....

Ένταξη: 17 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Halkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Νοέ 2012, 07:45:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εσυ κανόνισε να κανείς κανένα πατημα που σε ψαχνουν κ ασε τις θεωρίες... Laughing Laughing Laughing


μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Νοέ 2012, 09:58:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim_207GT έγραψε:
Εννοειτα ρε Στελιο οτι αυτα ειναι αμοιβαια οταν μου ζητησες εσυ χαρη εβγαλα εγω κατι ? μεσα στον ιδιο χωρο βρισκομαστε!

Επειδη αυτο που γινεται δεν μου αρεσει καθολου αν θελεις επικοινωνησε μαζι μου να κανονισουμε δεν ειχα σκοπο να σε μειωσω μεσα στο φορουμ απλως εχω ενα προβλημα με το αμαξι και θελω να το φτιαξουμε !

Υ.Γ Αν δεν με παρεις μεχρι τελους του Μηνα να μου πεις εστω θα ειμαι ευχερος τοτε η θα στο φτιαξει πχ ο Κριτωνας εγω αδυνατω να ξανασυνεργαστω μαζι σου δεν ειναι απειλη αλλα δεν μπορω να κανω κατι αλλο απο μερους μου !


Δημήτρη μου, με αυτό που έκανες δεν θέλω εγώ να ξανασυνεργαστώ μαζί σου. Κάνε ό,τι σε φωτίσει ο Θεός! Δεν σου χρωστάω τίποτα, πολύ λιγότερο να γράφω μέσα σε φόρουμ επειδή θέλεις να με κακολογείς.
Με αυτό τον τρόπο δεν γίνονται δουλειές, πάρε το απόφαση.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jim_207GT (Jim)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 12 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 157

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Νοέ 2012, 18:40:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακομη δεν καταλαβαινω τη εκανα! Τη σε πειραξε που ειπα την αληθεια?


207 GT με τρελή πίεση!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Νοέ 2012, 09:25:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετα απο 147σελ. στο παρον τοπικ
και μερικες αμετρητες δεκαδες σε αλλα θεωρω οτι πρεπει να κλειδωθει.


Τα σταδια προγραμματισμου εχουν αναλυθει μεχρι αηδιας εδω μεσα οποτε η συνεχιση αυτου του τοπικ ειτε θα ειναι για να αλληλογλυφονται ειτε για να βγαινει να κατηγορει καποιος τους etuners εδω μεσα για διαφορα λες και ειμαστε dealers τους.

Ως εκ τουτου το παρον κλειδωνεται.
Αν εχετε να αναφερθειτε σε πραγματικα νεα θεματα επι του προγραμματισμου αυτου του κινητηρα μπορειτε ελευθερα να ανοιξετε νεα τοπικ. (τα οποια επειδη 99% θα ειναι επαναληψεις θεματων που εχουν ηδη ειπωθει θα σβηνονται χωρις προειδοποιηση)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 145, 146, 147
Σελίδα 147 από 147

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4487s (PHP: 40% - SQL: 60%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on