PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

2ος Αγώνας TOYO TIRES GTCC: 11 Mαϊου 2008
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Απρ 2008, 14:47:54    Θέμα δημοσίευσης: 2ος Αγώνας TOYO TIRES GTCC: 11 Mαϊου 2008 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

2ος Αγώνας TOYO TIRES GTCC: 11 Mαϊου 2008

Μετά τα Μέγαρα, το TOYO TIRES GTCC 08 επιστρέφει, στον γνώριμο Kartodromo στις Αφίδνες, για την διεξαγωγή του 2ου αγώνα. Την Κυριακή 11 Μαϊου 2007, στις 9:30 το πρωί, πλήθος συμμετοχών που αντιπροσωπεύουν τα Clubs αυτοκινήτου όπου συμμετέχουν στον θεσμό, θα αντιμετωπίσουν για άλλη μια φορά τα χρονόμετρα στην γνώριμη αυτή πίστα.

Οι Αιτήσεις Συμμετοχής ξεκινάνε από την Πέμπτη 17 Απριλίου 2008 και λήγουν την Τρίτη 6 Μαϊου 2008. Να σημειωθεί ότι όλοι οι οδηγοί θα πρέπει να προσκομίσουν ξανά τα δικαιολογητικά (Φωτοτυπία της άδειας κυκλοφορίας, Φωτοτυπία του Διπλώματος Οδήγησης και Θεωρημένη Εξουσιοδότηση του ιδιοκτήτη του οχήματος (αν δεν είναι στο όνομά τους).

Αιτήσεις συμμετοχής: http://www.gtcc.gr/documents/GTCCEntForm.pdf

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:
Οι διαγωνιζόμενοι θα πρέπει να βρίσκονται στον χώρο της εκδήλωσης από τις 8:30 π.μ. όπου και θα γίνει ο έλεγχος εξακρίβωσης και ο Τεχνικός Ελεγχος. Το GTCC θα ξεκινήσει στις 9:30 το πρωί με την Κατηγορία Η.


ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ: (Κατά σειρά εκκίνησης)
Η. Εως 1.150cc
Ζ. Από 1.151cc έως 1.400cc / έως 1.150cc με Τurbo
Ε. Από 1.401cc έως 1.600cc / έως 1.400cc με Τurbo
Δ. Από 1.601cc έως 1.800cc / έως 1.600cc με Τurbo
Γ. Από 1.801cc έως 2.000cc / έως 1.800cc με Τurbo
Β. Από 2.000cc έως 3.000cc / έως 2.000cc με Τurbo
Α. Πάνω από 3.000 cc / πάνω από 2.001cc με Τurbo
S. (Special) Aγωνιστικά και οχήματα που δεν ανήκουν στις υπόλοιπες κατηγορίες


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2008, 13:16:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμμετοχές από δώ δεν έχουμε; Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2008, 13:27:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω (ίσως αν και ψιλό έως χοντρόβαριέμαι... εχω μπει σε bike mode... Laughing )
ισως και ο Μάνος...
ο Τάσος ηθελε αν αλλά ενα εχει ενα θέμα στο πόδι...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Μάϊ 2008, 11:47:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...πάντως οποιος μπορει να βοηθήσει με τις συμμετοχές ας περάσει το βράδυ από την Λέσχη...
ο Γιάννης θα ειναι από σχετικά νωρίς αλλά δεν μπορεί μόνος του...
εγω θα κλείσω 2100 (το νωρίτερο) και θα πάω μετά...
ο Τάσος εχει 2 σοβαρα θέματα υγείας και δεν μπορεί να ασχοληθεί...



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάϊ 2008, 00:00:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κι εγω θα ειμαι μεσα την κυριακη... Thumbs Up Thumbs Up W00t W00t W00t


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2008, 07:03:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα παρακαλούσα όσα παιδιά συμμετέχουν στην οργάνωση του αγώνα
της Κυριακής να βρεθούμε 07.00 με 07.15 στη λέσχη μας για να πάρουμε
τα απαραίτητα πράγματα που χρειαζόμαστε...

...και το μεσημέρι να τα επιστρέψουμε φυσικά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2008, 10:19:43    Θέμα δημοσίευσης: Με 150 Συμμετοχές το 2ο TOYO TIRES GTCC '08 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GTCC έγραψε:


'Ενα πολύ πλούσιο θέαμα υπόσχονται οι 150 Συμμετοχές του 2ου Toyo Tires GTCC για το 2008, που θα διεξαχθεί τη Κυριακή 11 Μαϊου στην πίστα Kartodromo.

Οι διαγωνιζόμενοι θα πρέπει να βρίσκονται εκεί από τις 8:30 για τον Ελεγχο Εξακρίβωσης αφού πρώτα περάσουν από την γραμματεία για να παραλάβουν τους αριθμούς συμμετοχής τους. Πρίν την έναρξη θα γίνει η ενημέρωση των οδηγών από τους διοργανωτές και τον Αλυτάρχη.

Το Toyo Tires GTCC θα ξεκινήσει στις 9:30 με πρώτη την κατηγορία Η, που θα πραγματοποιήσει 2 γύρους αναγνώρισης, ενώ αμέσως μετά θα ξεκινήσει η παιδειά με τους οδηγούς να πραγματοποιούν ένα γύρο Warm Up και περνώντας από την γραμμή χρονομέτρησης ξεκινούν (on the fly) τους 3 χρονομετρημένους γύρους όπου αθροίζονται και οι 3 για την κατάταξη.

Πατήστε εδώ για να δείτε τις Συμμετοχές!

Η είσοδος για το κοινό είναι ΔΩΡΕΑΝ


χμμμμ πολεμος με 150 συμμετοχές... Shocked Cool Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2008, 10:27:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...μόνο πόλεμος;;;
Χαμός θα γίνει... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
orestis (orestis)
Μέλος
Μέλος


106 rallye , saxo GROUP A

Ένταξη: 06 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 137
Τόπος: αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάϊ 2008, 17:45:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για μια ακόμη φορά το GTCC έδειξε πως απαρτίζεται από ερασιτέχνες αλλά και από άτομα τα οποία όχι μόνο δεν έχουν καμία σχέση με το αντικείμενο αλλά βρίσκονται και μέσα στην ολιγομελή (επταμελή εάν δεν κάνω λάθος) διοικούσα επιτροπή.
Για μια φορά ας μου απαντήσει κάποιος ΕΠΙΣΗΜΑ αυτή τη φορά ποιος είναι αυτός που είναι αρμόδιος για τα όσα συνέβησαν σήμερα το πρωί αλλά και τι άλλαξε με την δημιουργία της επταμελής επιτροπής αφού τα πράγματα παρέμειναν όπως ακριβώς ήταν. Ένα μπάχαλο.
Πέρυσι, για όποιον θυμάται, κατά την διάρκεια αγώνα GTCC το αυτοκίνητο μου έμεινε από μηχανική βλάβη στη κέντρο της πίστας και πριν αυτό μεταφερθεί σε ασφαλές σημείο εκτός πίστας αυτοκίνητα με οδηγούς που καμία σχέση δεν είχαν με τον αγώνα είχαν εισβάλει στην πίστα. Προσπαθώντας τότε να κάνω κάτι για να τους σταματήσω η απαντήσεις που έπαιρνα από τους υπεύθυνους του αγώνα ήταν ‘’ααα δεν ξέρω τίποτε εμείς τελειώσαμε, παραδώσαμε την πίστα’’ , ‘’οι υπεύθυνοι είναι στην απονομή’’ κ.ο.κ.

Σήμερα το πρωί και αφού είχα προετοιμάσει από μέρες το αυτοκίνητο μου αλλά και μετά από πραγματικά υπεράνθρωπες προσπάθειες για εύρεση βενζίνης ξεκίνησα για το καρόδρομο σκοπό να λάβω μέρος στον 2ο αγώνα GTCC για το 2008. εκεί λοιπόν κατά την παραλαβή νούμερων μου γνωστοποιήθηκε ότι η συμμετοχή μου δεν έγινε δεκτή γιατί το FrenchCup δεν είναι club κι έτσι αυθαίρετα και χωρίς να με ενημερώσουν είχαν δηλώσει σε κάποιο άλλο club.
Όταν ζήτησα από την γραμματεία την αιτία της απόρριψης της αίτησης μου η ηλίθια απάντηση που έλαβα είναι ότι το FrenchCup δεν έχει ιστοσελίδα.
Είναι ποτέ δυνατόν να παίρνω τέτοια απάντηση και μάλιστα με ύφος δημόσιου υπάλληλου από άτομο το οποίο βρίσκεται μέσα στην επταμελή επιτροπή?
Πόσο άσχετος θα πρέπει να είναι κάποιος για να δώσει μια τέτοια απάντηση? Το έχουμε πει και το έχουμε ξαναπεί 100 φορές ότι ούτε τα μισά από τα club οποία συμμετέχουν στον θεσμό δεν έχουν ιστοσελίδα αλλά γίνονται δεκτά κανονικά στους αγώνες.
Εκτός αυτού το FrenchCup ΕΧΕΙ ιστοσελίδα και μάλιστα ζήτησα έναν υπολογιστή για να τους την δείξω.
Ως εκεί έφτανε η ενημέρωση της γραμματείας, από κει και μετά με παρέπεμψαν στον Τάσο ο οποίος δικαιολογημένα απουσίαζε αλλά και δεν απαντούσε στο τηλέφωνο. Εάν λοιπόν για όλα είναι υπεύθυνος ο Τάσος γα ποιον λόγο έγιναν εκλογές και για ποιον λόγο δημιουργήθηκε η επιτροπή? Κανείς δεν ήταν και πάλι αρμόδιος να δώσει μια λύση και κανείς δεν ήξερε για ποιον λόγο παραποιήθηκε η αίτηση συμμετοχής μου παρά το γεγονός ότι αρχικά είχε γίνει δεκτή και στην σελίδα με τις συμμετοχές υπήρχε και η συμμετοχή του FrenchCup.
Θέλω επιτέλους μια σοβαρή και επίσημη απάντηση για όλα αυτά τα ερωτήματα αλλά και γιατί έγιναν δεκτές οι αιτήσεις άλλων clubs που ΔΕΝ έχουν ιστοσελίδα εάν αυτό είναι κάτι καθοριστικό όπως ισχυρίστηκε μέλος της επιτροπής!
Το FrenchCup είναι μια ομάδα αγωνιζόμενων οι οποίοι και ιστοσελίδα έχουν και κατοχυρωμένο το όνομα! Έδωσαν το παρόν στο τελευταίο σιρκουι στα μέγαρα με μεγάλη επιτυχία και θα συνεχίζουν αν το δίνουν σε αγώνες αυτοκίνητου. Εάν αυτή η ομάδα δεν σας καλύπτει club όπως θέλετε να το αποκαλείται τότε τι αν πούμε για αλλά τα οποία ασχολούνται με εκδηλώσεις τόσο άσχετες με την αυτοκινηση και παρόλα αυτά τα κάνετε δεκτά.
Είναι λυπηρό αλλά και εξοργιστικό να γράφω όλα αυτά για έναν θεσμό για τον οποίο μέχρι πρότινος έδινα ότι μπορούσα αλλά ακόμη και τότε δεν σταματούσα να λέω τα στραβά και δεν θα σταματήσω ούτε και τώρα. Η Συμπεριφορά που είχαν σήμερα τα μέλη του GTCC ήταν απαράδεκτη και απογοητευτική, παρόλα αυτά το δελτίο τύπου θα μιλήσει για μια ακόμη φορά για θρίαμβο και ρεκόρ συμμετοχών. Τι να τις κάνω τις συμμετοχές όταν δεν υπάρχουν άνθρωποι να τις οργανώσουν και να ασχοληθούν πραγματικά? Δεν ξέρουν η δεν θέλουν αυτό είναι δικό τους θέμα. Εάν δεν θέλουν ας αποσυρθούν, εάν δεν ξέρουν ας βάλουμε μια ψησταριά να ψήνουν σουβλάκια.

Ορεστης Μεντζος


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάϊ 2008, 17:46:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ομορφα σημερα!!!
Πολλές συμμετοχές και κόσμος...
Γενικώς το επίπεδο εχει ανέβει πολύ..

Στα χρονόμετρα μας βγηκε λίγο η ψυχή μιας και μας η εθεα μας εδωσε παλότερο τυπο χρονομέτρου από αυτόν που μας δίνει συνήθως μιας και όλα τα υπόλοιπα τα ειχαν στειλει στο ιστορικο ακρόπολις ... αν και ο sisfos από το ibiza εδωσε τον καλύτερο εαυτό του και μαζί stevon και p206mike (οσο απουσίαζα εγω) τα καταφέραμε μια χαρα...

στα του δικου μου αγώνα αν και δεν πήγα απαραίτητα ασχημα δεν μπορω να πω οτι ειναι ευχαριστημένος ή μάλλον θαμπορουσα να πάω και καλήτερα αν ειχα κάνει λίγη προπόνηση...
κατόπιν συνενοήσεως με Τάκη βαλαμε λιγοτερη πίεση στα λάστιχα αλλα τελικά αν και το αμάξι εδειχνε οτι εστριβε η αισθηση από το εμπρός μέρος εμένα δεν μου πολυάρεσε οπότε μάλλον την επόμενη φορά με βλέπω για λίγο περισσότερη...

και επιτέλους πρέπει να ξεφοβηθώ λίγο γενικώς... (ισως ειναι και καθαρα θέμα προπόνησης εξικοίωσης με την συγκεκριμένη πίστα)

όπως και να 'χει...
8η θεση στην Γ με γυρους:
0:59,366
0:59,248
0:59,101
δηλαδη συνολό 2:57,715

...αυτα

Laughing Laughing Laughing

υ.γ. 1 σορρυ από το Μιχάλη (ξέρει αυτός) για το σκηνικό στο χρονόμετρα, απλά εκείνη την στιγμη ειχαμε λίγο, δηλαδη πολύ.. πηξει... από την πίεση...
υ.γ. 2 το παραπάνω που περιεγραψε ο Ορέστης δεν το πήρα χαμπάρι στην πίστα, καθότι ημουν στα χρονομετρα, αν και μου εκανε εντυπωση οτι δεν ετρεξε, αλλα δεν εδωσα περαιτερω σημασία, μιας και φανταστηκα οτι επρόκειτο για μηχανικη βλάβη η κάτι αντίστοιχο
Confused Shocked Confused


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάϊ 2008, 18:28:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

orestis έγραψε:
Για μια ακόμη φορά το GTCC έδειξε ..... ψήνουν σουβλάκια.

Ορεστης Μεντζος


Όλο γκρίνια είσαι.

Ζήσης Παπασπύρου


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
orestis (orestis)
Μέλος
Μέλος


106 rallye , saxo GROUP A

Ένταξη: 06 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 137
Τόπος: αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάϊ 2008, 18:40:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:


Όλο γκρίνια είσαι.

Ζήσης Παπασπύρου

Ζήση νομιζεις οτι ειχα καμαι ορεξη να ξυπνησω κυριακατικα πρωι πρωι , να παω στο καρτοδρομο να αλλαξω λαστιχα και να φυγω?
δεν ειναι γκρινια αλλα νευρα και οργη


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάϊ 2008, 19:18:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

orestis έγραψε:
SnakeMJK έγραψε:


Όλο γκρίνια είσαι.

Ζήσης Παπασπύρου

Ζήση νομιζεις οτι ειχα καμαι ορεξη να ξυπνησω κυριακατικα πρωι πρωι , να παω στο καρτοδρομο να αλλαξω λαστιχα και να φυγω?
δεν ειναι γκρινια αλλα νευρα και οργη


Καταρχήν δεν μπορώ να ξέρω τι ακριβώς έφταιξε καθώς σήμερα λόγω έλλειψης βενζίνης δεν μπορούσα να έρθω. Κατά την γνώμη μου, αν το μοναδικό πρόβλημα ήταν ότι δεν έγραφε στην συμμετοχή σου το σωστό club, κακώς δεν έτρεξες, πήγε και άδικα η προετοιμασία, όπως ο ίδιος αναφέρεις.

Το μόνο που έχω να σημειώσω είναι ότι δεν μπορούμε να ξευτιλίζουμε εντελώς την διοργάνωση, η οποία γίνεται με (σχεδόν) απόλυτη επιτυχία τα τελευταία 2 χρόνια! Μικροπροβλήματα παντού υπάρχουν, το θέμα είναι ότι το 99% των συμμετοχών το απολαμβάνουν, αλλιώς δεν θα δήλωναν ξανά και δεν θα είχε και ολοένα μεγαλύτερο αριθμό αγωνιζομένων.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ignotic69 (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Mongoose_Pro_Sniper(dirty edition)

Ένταξη: 28 Σεπ 2006
Δημοσιεύσεις: 91

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάϊ 2008, 20:32:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελα Μάνθο καλά πήγες ,αν και σ'έχει φάει η προπόνηση στις ορθοπεταλιές τελευταία... Very happy
Ελπίζω να καταφέρω να τρέξω κι εγώ στο επόμενο...
Μερικές φωτογραφίες από μένα:

http://i102.photobucket.com/albums/m107/ignotic69/Untitled-6.jpg
http://i102.photobucket.com/albums/m107/ignotic69/IMG_0784.jpg
http://i102.photobucket.com/albums/m107/ignotic69/Untitled-3-1.jpg
http://i102.photobucket.com/albums/m107/ignotic69/IMG_0697.jpg
http://i102.photobucket.com/albums/m107/ignotic69/IMG_0683.jpg
http://i102.photobucket.com/albums/m107/ignotic69/IMG_0529.jpg
http://i102.photobucket.com/albums/m107/ignotic69/IMG_0421.jpg
http://i102.photobucket.com/albums/m107/ignotic69/IMG_0597.jpg
http://i102.photobucket.com/albums/m107/ignotic69/IMG_0491.jpg

Θα ανεβάσω κι άλλες αύριο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάϊ 2008, 20:43:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολύ ομορφες φωτογραφιες!!!

ο κατερχαμ εκανε τους ταχυτερους γυρους αλλα στο 3ο του γυρο εσβησε στα καλά καθουμενα και δεν τερματησε για λιγα μετρα!
54μισο χαμηλά γυρηζε αν θυμαμαι καλα...
το γκολφ τεζα παρα πολυ καλο!
ο λοοκ gt 206 κουκλάκι και με γυναικα οδηγό
το παντα ειχε την ατυχη στιγμη του
το ΑΕ κολαση!!!!!!!!

Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάϊ 2008, 21:26:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για μενα μωρη αλικη δεν λες τιποτα ε????καλααααααααααααα..... Razz

εγω σημερα δεν ειμαι και τοσο ευχαριστημενος απο την επιδοση μου...ξανα 14ος....ειχα ενα μικρο προβλημα με το σασμαν...μου πεταγε τη δευτερα και ειχα αρκετο αγχος....ευχαριστηθηκα που εσκισα το τερατακι μου και περασα πολυ ωραια με τα παιδια του κλαμπ...στο επομενο ελπιζω να τα παω καλυτερα.... Rolling eyes


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάϊ 2008, 23:33:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alekoukos106 έγραψε:
για μενα μωρη αλικη δεν λες τιποτα ε????καλααααααααααααα..... Razz


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ωχ σορρυ ρε μπερδευτηκα και δεν ανοιξα ολες τις φωτο πριν...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

μια χαρα ησουν (για την εμπειρια που εχεις σε πίστα με το 106, αλλα θέλουμε κι οι 2 δουλεια...) Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάϊ 2008, 23:52:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κουφετο το οτι εκανες 3 γυρους με διαφορα 1-2δεκατα οταν ΟΛΟΙ παντα ριχνουν 0.5 και βαλε απο γυρο σε γυρο δειχνει οτι το αμαξι δουλευε μια χαρα απο την αρχη
30 ειχες στη μπροστοβαρη παπατζα σου ποσο ηθελες να βαλεις?
με παραπανω θα ειχες συν σε τιμονι κλπ αλλα θα εχανες πολυ στο πρωτο γυρο Wink

απλα θες δοκιμες και εξεικοιωση

αυτο που λες με τιμονι και αισθηση ειναι κατι που παρατηρειται παντα απο ολους οταν πρωτοδουλεψουν τοσο χαμηλες πιεσεις...πολλα παιδια δοκιμασαν να τρεξουν με μεγαλες πιεσεις κλπ κλπ αλλα στο τελος ξανακατεληξαν ολοι σε αυτα τα χαμηλα επιπεδα για πιστες σα το καρτοδρομο Wink

αλεκος-αριστειδης-γιαννης ολοι τους με ωραιες γραμμες...
το μονο που μενει ειναι εξοικειωση με τα αυτοκινητα τους σε οριακες συνθηκες για να ερθουν οι χρονοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάϊ 2008, 23:54:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΠΙΣΗΣ ΑΛΕΚΟΥΚΟ ΤΟΥΣ ΧΟΡΗΓΟΥΣ ΣΟΥ ΔΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕΙΣ?? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάϊ 2008, 00:14:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
κουφετο το οτι εκανες 3 γυρους με διαφορα 1-2δεκατα οταν ΟΛΟΙ παντα ριχνουν 0.5 και βαλε απο γυρο σε γυρο δειχνει οτι το αμαξι δουλευε μια χαρα απο την αρχη
30 ειχες στη μπροστοβαρη παπατζα σου ποσο ηθελες να βαλεις?
με παραπανω θα ειχες συν σε τιμονι κλπ αλλα θα εχανες πολυ στο πρωτο γυρο Wink

απλα θες δοκιμες και εξεικοιωση

αυτο που λες με τιμονι και αισθηση ειναι κατι που παρατηρειται παντα απο ολους οταν πρωτοδουλεψουν τοσο χαμηλες πιεσεις...πολλα παιδια δοκιμασαν να τρεξουν με μεγαλες πιεσεις κλπ κλπ αλλα στο τελος ξανακατεληξαν ολοι σε αυτα τα χαμηλα επιπεδα για πιστες σα το καρτοδρομο Wink

αλεκος-αριστειδης-γιαννης ολοι τους με ωραιες γραμμες...
το μονο που μενει ειναι εξοικειωση με τα αυτοκινητα τους σε οριακες συνθηκες για να ερθουν οι χρονοι...


δεν εχεις αδικο
στο ειπα και στο τηλέφωνο άλλωστε οτι μάλλον μονο η αισθηση ειναι και οτι τελικα οχι αποτελεσματικότητα
απλά οταν κάτι δεν το εχεις συνηθήσει σε μπερδευει
οπως ειπες:

Παράθεση:
απλα θες δοκιμες και εξεικοιωση


... Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,38s (PHP: 60% - SQL: 40%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on