PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

(206) Σταματάει το κοντερ κ πέφτουν οι επιδόσεις εν κινήσει.
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
corey (Kostas)
Μέλος
Μέλος


207 Rallye 2009

Ένταξη: 03 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Αν. Salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Απρ 2008, 18:52:28    Θέμα δημοσίευσης: (206) Σταματάει το κοντερ κ πέφτουν οι επιδόσεις εν κινήσει. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οπώς είπα παιδία... εδώ κ 2-3 μέρες μου το κάνει 1 φορά την μέρα...
Εκεί που π.χ. πηγαίνω με 90-100χλμ στο κοντέρ δείχεν 0!
Το έκανε κ μια φορά πέρσι..
κ μία πρόπερσι.. απ' όσο θυμάμαι...

Αλλά τώρα 3 μέρες σερί..
Το αμάξι εδώ κ 2μισι χρόνια δεν έχει βγάλει το παραμικρό πρόβλημα.. περά από αυτό..

ΣΗΜΕΡΑ.. εκει που πήγαινα με 100χλμ περίπου.. το κοντέρ πήγε στο 0, αλλά το κυριότερο.. ένιωσα πτώση επιδόσεων... (σαν να κόλωνε όσο ήταν στο 0 το κοντέρ) κ όταν επανήλθε μετά απο 3-4λεπτερόλεπτα (τόσο κάνει πάντα) ένιωσα πάλι το αμάξι να τραβάει όπως πρίν...

Τι λέτε? Σοβαρό?

Υ.Γ. Εννοείτε όπου 0 = 10 (κοντέρ)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Απρ 2008, 19:55:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τώρα που το είδα, σήμερα φίλος με avensis μου λεγε είχε τα ίδια συμπτώματα και τελικά ήταν η ασφάλεια,

Για τσέκαρε μπας και....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
corey (Kostas)
Μέλος
Μέλος


207 Rallye 2009

Ένταξη: 03 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Αν. Salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Απρ 2008, 07:26:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το κοντερ σαν κοντερ εχει χώρια ασφάλεια? Δεν είναι όλο το ταμπλό?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Απρ 2008, 09:17:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λογικά ναι, οπότε μάλλον δεν είναι ασφάλεια


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
panos 206 (Πάνος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6 (16V)

Ένταξη: 29 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Απρ 2008, 09:30:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου το είχε παρουσιάσει και εμένα αυτό κάποια στιγμή,βέβαια το ταμπλαζ που έπαθα δεν λέγεται.Το είπα στην αντιπροσωπεία και με ρωτήσανε αν εχω αλλάξει πρόσφατα μπαταρία (όντως είχα αλλάξει),τότε μου είπαν οτι ίσως κάνει κάποια επανακίνηση - reset ο εγκέφαλος,κάτι τέτοιο,μου έδωσε να καταλάβω οτι δεν είναι κάποιο πρόβλημα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Απρ 2008, 10:05:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το είχω πάθει αρκετές φορές κι εγώ.
Μετά άλλαξα μοτεράκι ρελαντί αν θυμάμαι καλά, και όλα ήταν οκ!!!
Μια άλλη φορά που άρχισε κι έκανε τα ίδια (και σπάσανε τα νεύρα μου Evil Evil Evil ) δεν πατούσε καλά ο ένας πόλος της μπαταρίας. Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
corey (Kostas)
Μέλος
Μέλος


207 Rallye 2009

Ένταξη: 03 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Αν. Salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Απρ 2008, 15:06:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπαταρία δεν έχω αλλάξει.... έχω κανα χρόνο να την γρασάρω.. μήπως τα έφτυσε? μήπως το φταίει το στερεοφωνικό.. αλλά δεν θυμάμαι να το είχα δυνατά όταν γινόταν αυτό. (ο ενισχυτής ειναι 460w RMS) αλλά δεν το είχα καθόλου δυνατά..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Απρ 2008, 18:20:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206Mike έγραψε:
Τώρα που το είδα, σήμερα φίλος με avensis μου λεγε είχε τα ίδια συμπτώματα και τελικά ήταν η ασφάλεια,

Για τσέκαρε μπας και....


corey έγραψε:
Το κοντερ σαν κοντερ εχει χώρια ασφάλεια? Δεν είναι όλο το ταμπλό?


Οχι ακριβως, εμενα μου ειχε καει μια ασφαλεια και δουλευε το καντραν ΕΚΤΩΣ απο το ταχυμετρο και την ενδειξη των διανιθεντων χιλιομετρων. Δηλαδη δουλευαν μονο το στροφομετρο και οι θερμοκρασιες.
Το αμαξι πηγαινε κανονικα, μονο οταν εβαζα νεκρα και χαμηλωνα ταχυτητα (πχ φαναρι) μου εσβινε.
Με το που αλλαξα ασφαλεια ολα φτιαξανε, ουτε σβησιματα ουτε τιποτα.
Οποτε για ριξε μια ματια στη ασφαλειοθικη...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
5P1R05 (Spiros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207cc 1.6T

Ένταξη: 29 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 14

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Απρ 2008, 12:01:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε και εγω ειχα ενα 206 cc που μου το εκανε αυτο και οντως ητανε μεγαλο ξενερωμα. Εκει που πηγαινα κανονικα, ολες οι βελονες (ταχυμετρο, στροφομετρο, θερμοκρασιες κτλ) πηγαιναν στο μηδεν για ενα δευτερολεπτο και ξαναγυριζαν στη θεση τους. Επισης ειχε και αισθητη πτωση της αποδοσης, σαν να κομπιαζε. Λιγες μερες μετα απο την πρωτη φορα που μου το εκανε πηγα να το βαλω το πρωι μπροστα και το αμαξι ηταν τελειως νεκρο. Ουτε κιχ. Αλλαξα μπαταρια και τελος. Δεν μου το ξαναεκανε για 2 χρονια. Μετα το ξανακανε, ξανα μπαταρια καινουργια και παλι ολα καλα. Μπορει βεβαια τα 2 χρονια να φαινονται λιγα αλλα λογω δουλειας κανω 60 χιλιαδες το χρονο οποτε μετα απο 120 χιλιαδες λογικο το βρισκω. Αυτα, ελπιζω να βοηθησα.


Το σημερα ειναι το αυριο για το οποιο ανησυχουσες χθες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Απρ 2008, 13:53:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

5P1R05 έγραψε:
...Μπορει βεβαια τα 2 χρονια να φαινονται λιγα αλλα λογω δουλειας κανω 60 χιλιαδες το χρονο οποτε μετα απο 120 χιλιαδες λογικο το βρισκω. Αυτα, ελπιζω να βοηθησα.


Offtopic

Φιλε μου να υποθεσω οτι ζεις, τρως, κοιμασαι, χεζ... μεσα στο 206cc σου ???
Εγω που κανω 20-κατι χλδς το χρονο τα εχω δει ολα, φτανει Σβ/κο και δεν θελω να πιασω τιμονι στα χερια μου...
Χαρα στο κουραγιο σου !!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
corey (Kostas)
Μέλος
Μέλος


207 Rallye 2009

Ένταξη: 03 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Αν. Salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Απρ 2008, 20:21:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας, θα το κοιτάξω αύριο το πρωί.. πρώτα πρώτα την ασφαλειοθήκη.. κ μετά βλέπω για μπαταρία.. που είμαι σίγουρος οτί ειναί παλιά.

Offtopic Εγώ κάνω περίπου 22,000km


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Απρ 2008, 05:56:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ασφάλεια δεν είναι.
Η έχει κάποιο πρόβλημα ο αισθητήρας ταχύτητας που είναι επάνω στο κιβώτιο και για αυτό και πέφτει το κοντέρ αλλά και δεν πάει καλά και το αμάξι γιατί ο εγκέφαλος δεν διαβάζει πλέον ταχύτητα.
Το άλλο που μπορεί να συμβαίνει είναι να έχει πρόβλημα το ίδιο το καντράν δηλαδή να έχει χαλάσει το μοτέρ που κινεί την βελόνα του κοντέρ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
corey (Kostas)
Μέλος
Μέλος


207 Rallye 2009

Ένταξη: 03 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Αν. Salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Απρ 2008, 15:51:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πως μπορώ να κοιτάξω είτε την μία είτε την άλλη περίπτωση?? Βασικά μπορώ μόνος μου ή κάποιο συνεργείο?

Ευχαριστώ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Απρ 2008, 21:20:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εάν έχει πρόβλημα ο αισθητήρας ταχύτητας κάνοντας διάγνωση στων εγκέφαλο του κινητήρα θα το δείξει. Υπάρχει βέβαια και η περίπτωση να μην δείξει τίποτα σπάνια βέβαια αλλά γίνεται.

Το καντράν όταν χαλάει συνήθως η βελόνα κολλάει σε κάποια χιλιόμετρα ή δείχνει ότι νάνε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
corey (Kostas)
Μέλος
Μέλος


207 Rallye 2009

Ένταξη: 03 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Αν. Salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2008, 14:50:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οταν χαλάει το κοντέρ.. πάει στο 10! σταματάει να δουλεύει δλδ... κ μετά απο 4-5σεκ επανέρχεται στα φυσιολογικό π.χ. 90χλμ

Θα δοκιμάσω διάγνωση με εγκαίφαλο.. αλλά δεν θα έπρεπε να ανάβει κανά λαμπάκι στο ταμπλό όταν σταματούσε να δουλέυει το κοντέρ.??


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2008, 17:46:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό είναι αισθητήρας ταχύτητας και δεν είναι απαραίτητο να ανάψει το λαμπάκι μιας και από αυτό δεν μένεις και δεν είναι κάποιο πρόβλημα που μπορεί να κάνει ζημιά στων κινητήρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2008, 18:04:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κατι παρομειο εκανε κ το <rc του αρη κ ηταν απο τα xenon οπως το εκανε κ το δικο με τα xenon αλλα μονο κοντερ εμενα οχι επειδοδεις


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
corey (Kostas)
Μέλος
Μέλος


207 Rallye 2009

Ένταξη: 03 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Αν. Salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2008, 20:38:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κ εμένα μόνο κοντέρ κάνει... μια φορά έτυχε... αντε κ άλλη μία πριν κανα 3 μέρες .. αλλά δεν είμαι σίγουρος..

Μήπως φταίει η μπαταρία? ειναι ψιλοπαλιά...

Υ.Γ. Ακομα δεν κοίταξα τπτ από όσα είπατε.. δεν είχα καθόλου χρόνο..
Υ.Γ.2. Θα τα κοιτάξω.. δεν πάνε χαμένες οι απαντήσεις..
Υ.Γ.3. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Μάϊ 2008, 05:54:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mikerrgp έγραψε:
κατι παρομειο εκανε κ το <rc του αρη κ ηταν απο τα xenon οπως το εκανε κ το δικο με τα xenon αλλα μονο κοντερ εμενα οχι επειδοδεις


Τι δουλειά έχει το αμάξι του Άρη και το δικό σου με του Κώστα???
Του Κώστα δεν είναι φουλ πολυπλεξικό αν θυμάμαι οπότε όποια σύγκριση είναι άκυρη.

corey έγραψε:
κ εμένα μόνο κοντέρ κάνει... μια φορά έτυχε... αντε κ άλλη μία πριν κανα 3 μέρες .. αλλά δεν είμαι σίγουρος..

Μήπως φταίει η μπαταρία? ειναι ψιλοπαλιά...

Υ.Γ. Ακομα δεν κοίταξα τπτ από όσα είπατε.. δεν είχα καθόλου χρόνο..
Υ.Γ.2. Θα τα κοιτάξω.. δεν πάνε χαμένες οι απαντήσεις..
Υ.Γ.3. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! Very happy


Δεν φταίει η μπαταρία , πήγαινε δες των αισθητήρα ταχύτητας αν είναι εντάξει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Μάϊ 2008, 07:29:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα μου έχει κάνει τα ακριβώς αντίθετα - την μια μέρα ο δείκτης της θερμοκρασίας νερού πήγε ξαφνικά στο τέρμα, μόλις έφτασα στο τέρμα της διαδρομής και έσβησα δεν το ξανάκανε....την επόμενη μέρα έκανε ακριβώς το ίδιο με τον δείκτη της βενζ'ίνης ... πάλι δεν το ξανάκανε...
πολύ ευαίσθητα ηλεκτρονικά....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1437s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on