PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Φωτογραφικές μηχανές
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Δεκ 2015, 14:36:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ααααα.......
Γιατι αλλιως παω να πεταξω οτι εχω..... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Δεκ 2015, 21:32:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Γιάννη καλές λήψεις!
Εβλεπα τα φιλτρα που αγορασες μαζι, δεν ξέρω τί ποιότητας ειναι τα συγκεκριμένα αλλά η επιλογή παίζει μεγάλο ρόλο.

Στους ακριβούς φακούς αυτο που πληρώνεις ειναι η ποιότητα των κρυστάλλων και οι επιστρώσεις. Ένα κακό φίλτρο "αχρηστεύει" ότι καλό μπορεί να έχει ο φακός.

Ευχαριστώ Τζώναθαν!
Τα φιλτράκια κι εμένα δε μου πολυγέμισαν το μάτι αλλά μου τα κανε σχεδόν δώρο (μαζί με την SD), είχα βγει ήδη κι εκτός budget οπότε άφησα την αγορά ποιοτικότερου για αργότερα. Λογικά της Hoya θα είναι απ'τα top.
Στο θέμα του φακού (55-300), ένας απ'τους λόγους που τον προτίμησα ήταν γιατί σε θυμήθηκα όταν μου έλεγες για το VR (ο Sigma δεν είχε). Βέβαια, απ'ότι βλέπω μάλλον βιάστηκα, αφού με 20-30€ παραπάνω πήγαινα σε Tamron 70-300 VC που θεωρείται ποιοτικότερος...


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Δεκ 2015, 18:55:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για σώμα έχετε να προτείνεται ένα απο τα δύο; nikon d5200 ή canon eos 700d; είμαι ανάμεσα σε αυτά τα δύο γιατί έχουν και οι δύο περιστρεφόμενη οθόνη που θέλω να έχει το σώμα μου και παιζουν πάνω κάτω στην ίδια τιμή.


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Δεκ 2015, 10:25:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω με την 5200 ειμαι υπερευχαριστημενος.
Και επισης ειναι σαφως ανωτερη της 700d
Και απο θεμα αναλυσης και μπαταριας και σημειων εστιασης.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Δεκ 2015, 14:06:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγώ προς την nikon είμαι να σου πω την αλήθεια αλλά έχω διαβάσει οτι είναι λίγο πιο δύσχρηστη σε σχέση με την canon. Και μιας και τώρα θα μπω στον κόσμο των dslr δεν θέλω να μου φανεί δύσκολη. Επίσης η canon έχει οθόνη αφής που θεωρώ οτι βοηθάει σε πολλούς τομείς στην χρήση της.

(Έχει ελληνικό μενού η d5200 αλήθεια;; ρωτώ γιατί θα την χρησημοποιεί και που και ο πατέρας μου και με τα αγγλικά είναι τσακωμενος :Ρ)


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Σελίδα 17 από 17

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1222s (PHP: 60% - SQL: 40%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on