PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

επαθα το εξης κουλο.............

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Απρ 2008, 01:46:28    Θέμα δημοσίευσης: επαθα το εξης κουλο............. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πωπω τι γκαντεμης ειμαι ρε γ*** ελεος....... μιλαγαμε εδω για ελαστικα και ειπα να παω να πιω ενα καφε ο ανθρωπος στο ριο και κατεληξα μπροστα σε ολα τα μαγαζια να βαζω ρεζερβα........ ρε παιδες ακουστε τι επαθα... σημερα μου εκανε κατι αποτομα τραβηγματακια το τιμονι προς τα αριστερα και το συνειδητοποιησα μολις πηγαινα για καφε.. στο δρομο κανω αλλη μια βολτα μπας και ηταν ιδεα μου αλλα κ παλι ψιλοτραβαγε αλλα το αυτοκινιτο πηγαινε... μολις παρκαρω και το σβηνω ακουω ενα τσαφ απο τη μπροστα αριστερη ροδα... μολις τη βγαζω για να βαλω ρεζερβα βλεπω απο την μεσα μερια του ελαστικου παιδες μια χαρακια περιπου 15 ποντους.. αυτο που μου εκανε μεγαλη εντυπωση ηταν το οτι φαινοταν λες και ειχε γινει με χαρακα ολοισια....τι μπορει να εγινε???? εχει τυχει σε κανεναν κατι παρομοιο???? μπορει να επισκευαστει αυτο γιατι τωρα δεν παιζουν ουτε τσιγαρα??? Embarassed Embarassed Embarassed καπου εδω να σημειωσω οτι τα ελαστικα ειναι πανω στο αυτοκινιτο περιπου 4 μηνες και εχουν κανει περιπου 9000 χιλιομετρα...... ας απαντησει καποιος παρακαλω το συντομοτερο δυνατον......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Απρ 2008, 02:33:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To σκίσιμο φτάνει μέχρι το εσωτερικό να υποθέσω; Κάθετο στο πλαϊνό; Χλωμό έως άσπρο για επισκευή, αν είναι έτσι όπως το κατάλαβα... Sad Χτύπησες σε καμιά λακούβα; Κανένα πεζοδρόμιο; Αν και μου μυρίζει κατασκευαστικό ή δολιοφθορά. Rolling eyes


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Απρ 2008, 02:41:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδη θα μπορουσα να πω οτι τις ζαντες μου και γενικοτερα το αυτοκινιτο το προσεχω περισσοτερο κ απο την κοπελα μου δεν τιθεται θεμα πεζοδρομιου ουτε λακουβας......... το σκισιμο ειναι παραλληλο στο δρομοκαι ειναι μεσα μεσα και σε μηκος ειναι περιπου 15 ποντους........α και ειναι απο την εσωτερικη μερια της ζαντας και οχι απο την εξωτερικη... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kammenos (panagiotis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

PEUGEOT 2

Ένταξη: 24 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 447
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Απρ 2008, 10:14:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όπως τα λές δεν βλέπω να γίνεται τπτ.
Δύσκολα μπαίνει μπάλωμα εκεί.
Και στο ρίο σε πιασε? Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
KONIORDOS (ΜΑΝΩΛΗΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 306 cabrio 1,6 01'

Ένταξη: 05 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 53
Τόπος: SEPOLIA CITY

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Απρ 2008, 11:04:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν σκιστηκε στο πλαι δεν φτιαχνεται αδερφε...
μηπως δεν ειχες πιεση στο λαστιχο και επεσες σε λακουβα ???
(γιατι ετσι εχω σκισει 4-5 λαστιχα Crying or Very sad )


ΛΟΞΑ ΓΙΑ ΜΟΣΤΡΑ !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Απρ 2008, 11:15:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

KONIORDOS έγραψε:
μηπως δεν ειχες πιεση στο λαστιχο και επεσες σε λακουβα ???


σωστός Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Απρ 2008, 12:08:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστω για το ενδιαφερον παιδες...... οτι κ να εγινε τωρα το παρηγγειλα το καινουργιο......... ηταν που ηταν το σκισιμο με το ξεμονταρισμα του λαστιχου απο τη ζαντα εγινε ολο το λαστιχο σαν σωβρακο μετα απο 5000 πλυσιματα Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad ... αλλα 200 ζεστα ευρωα για ενα λαστιχο Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked .........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
KONIORDOS (ΜΑΝΩΛΗΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 306 cabrio 1,6 01'

Ένταξη: 05 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 53
Τόπος: SEPOLIA CITY

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Απρ 2008, 12:16:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

200ευρω Shocked τι λαστιχο ???


ΛΟΞΑ ΓΙΑ ΜΟΣΤΡΑ !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Απρ 2008, 13:12:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

195/40-R17 sport contact2.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
panos 206 (Πάνος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6 (16V)

Ένταξη: 29 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Απρ 2008, 09:25:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

200... Shocked
Περαστικά σου φίλε,σίγουρα έγινε εν κίνηση η ζημιά μιας και οι δρόμοι και τα πεζοδρόμια δεν είναι και τα καλύτερα στην Ελλαδάρα μας!!! Nod
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,133s (PHP: 61% - SQL: 39%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on