PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Γδαρσίματα/επισκευή/ισιωμα/βάψιμο ζαντών
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Ιούν 2002, 07:55:48    Θέμα δημοσίευσης: Γδαρσίματα/επισκευή/ισιωμα/βάψιμο ζαντών Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΚΑΘΩΣ ΓΥΡΝΑΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ...........................
ΞΕΣΚΙΖΩ ΤΗΝ ΖΑΝΤΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ (ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ Crying or Very sad )!

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΟΥΝ;

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ Ή ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΤΥΠΗΜΕΝΗ; ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΣΟΣ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ;[/list]


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Ιούν 2002, 08:07:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tα καλά βουλκανιζατέρ, φτιάχνουν και ζάντες και ορισμένοι φτιάχουν ακόμη και σπασμένες.....

Μπορώ να βρω κάποιο μαγαζί το απόγευμα και να στο πω....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Ιούν 2002, 12:42:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΚ! ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!

ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ!


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Ιούν 2002, 17:23:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν! Είναι απόγευμα....

Γράψε!

ΕΠΙΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ ΖΑΝΤΩΝ- ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ/ΗΛΕΚΤΡΟΣΤΑΤΙΚΟ ΒΑΦΕΙΟ
Π.ΠΕΤΤΑΣ
Σ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 10
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
τηλ. 010 - 5762789!

Επιδιορθώσεις & ανακατασκευή Ζαντών - Βαφή σε οποιοδήποτε χρώμα

Τιμές απο ότι ξέρω χαμηλές....επιδιορθώσεις στραβών ζαντών περίπου στις 10.000δρχ. πριν από 3 χρόνια....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Ιούν 2002, 13:58:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
t69sniper 
Επισκέπτης







ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Αύγ 2002, 11:28:02    Θέμα δημοσίευσης: Επισκευές ζαντών Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος


Re pedia exo vali kati zantes 15'' momo & tis exo xtipisi ligo me apotelesma na exi gdar8i & na 8enete asximo!
Ti mporo na kano?
iparxi kapios tropos gia na to dior8oso xoris na anagkasto na agoraso nea zanta??
Thanks!
Επιστροφή στην κορυφή
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Αύγ 2002, 11:37:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε μου καλώς ήλθες στην παρέα μας.
Σίγουρα δεν είναι αναγκαίο να αλλάξεις ζάντα για κάποια γδαρσίματα που έχεις κάνει. Υπάρχουν κάποια μαγαζιά που σου φτιάχνουν όλες τις ζημιές στις ζάντες σου (απο γδαρσίματα μέχρι και πιο σοβαρές καταστάσεις). Δυστυχώς δεν έχω υπόψην μου διευθύνσεις και τηλέφωνα αλλά σίγουρα κάποιος θα ξέρει κάτι. Μπορείς βέβαια να μάθεις και πληροφορίες απο εκεί που αγόρασες τις ζάντες σου.

Και πάλι καλώς ήλθες...


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Αύγ 2002, 19:25:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επισκευες Ζαντων-->Παυλος Πεττας
Λεωφ. Αθηνων 185-Αιγαλεω (Γεφυρα Κηφισσου)
Τηλ. 5762789-5317040

Αλλα ειναι κλειστος διοτι πηρα και εγω τηλ. (ειμαι του πεζοδρομιου βλεπεται Twisted evil ) και ανοιγουν μετα τις 25



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
t69sniper 
Επισκέπτης







ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Αύγ 2002, 13:08:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pedes sas euxaristo poli :D
Επιστροφή στην κορυφή
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Αύγ 2002, 11:31:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επίσης:

Δημήτριος & Ηλίας Παραγαλάς
Κασσάνδρας 32 - Βοτανικός (όπισθεν γεωπονικής σχολής)
τηλ. 010-3473359

Π.Χατζηγεωργίου & Υιοί ΟΕ
Εθν. Αντιστάσεως 34- Αχαρναί (Μενίδι)
Τηλ. 010-2404614-5, 010-2444080, 010-2464721

Στέργιος Γκαβούδης
Δωδεκανήσου 43 - Περιστέρι
Τηλ. 010-5733664


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Οκτ 2002, 10:02:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:

ΕΠΙΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ ΖΑΝΤΩΝ- ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ/ΗΛΕΚΤΡΟΣΤΑΤΙΚΟ ΒΑΦΕΙΟ
Π.ΠΕΤΤΑΣ
Σ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 10
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
τηλ. 010 - 5762789!

Επιδιορθώσεις & ανακατασκευή Ζαντών - Βαφή σε οποιοδήποτε χρώμα

Τιμές απο ότι ξέρω χαμηλές....επιδιορθώσεις στραβών ζαντών περίπου στις 10.000δρχ. πριν από 3 χρόνια....


Να υποθέσω ότι μιλάμε και για ζάντες αλουμινίου ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Οκτ 2002, 10:21:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote]Να υποθέσω ότι μιλάμε και για ζάντες αλουμινίου ?
Παράθεση:


Είχα πάρει τηλέφωνο για να ρωτήσω αν βάφουν ζάντες αλουμινίου γιατί έχω κάποιο χτυπηματάκια που μου έχουν κάνει οι εξουσιοδοτημένοι μηχανικοί της Peugeot Evil και μου είπαν πως βάφουν και επισκευάζουν και ειδικά οι δικές μου είχαν 13,000 δρχ. η μια !!!!! Shocked Shocked Shocked
Θα το κάνω μόνη μου τελικά με χρώμα απ'το Praktiker που συνεστησε ο Vini Wink



Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Οκτ 2002, 10:52:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vassop26 έγραψε:

Είχα πάρει τηλέφωνο για να ρωτήσω αν βάφουν ζάντες αλουμινίου γιατί έχω κάποιο χτυπηματάκια που μου έχουν κάνει οι εξουσιοδοτημένοι μηχανικοί της Peugeot Evil και μου είπαν πως βάφουν και επισκευάζουν και ειδικά οι δικές μου είχαν 13,000 δρχ. η μια !!!!! Shocked Shocked Shocked
Θα το κάνω μόνη μου τελικά με χρώμα απ'το Praktiker που συνεστησε ο Vini Wink


Thanks Βάσω. Σε ποιό topic έχουν γραφτεί αυτά ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Οκτ 2002, 15:04:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ady θα βρεις το topic στις βελτιώσεις αναρτήσεων , ζαντών το Post που λέει Ζάντες ΜΟΜΟ GT2.


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ice gus (ΚΩΣΤΑΣ)
Μέλος
Μέλος


206 1.6(8v)xs 2000

Ένταξη: 17 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 116
Τόπος: ΕΞΑΡΧΕΙΑ-ΕΛΕΥΣΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Νοέ 2002, 10:08:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΠΕΤΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΨΙΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΟΙ ΜΠΡΟΣΤΙΝΕΣ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΛΑΚΟΥΒΕΣ 20 ΕΥΡΩ Η ΜΙΑ. ΜΑΖΙ ΜΕ ΒΑΨΙΜΩ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ 140 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ. ΣΑΣ ΤΟ ΠΡΟΤΙΝΩ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Νοέ 2002, 11:12:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΩΣΤΑΣ έγραψε:
ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΠΕΤΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΨΙΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΟΙ ΜΠΡΟΣΤΙΝΕΣ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΛΑΚΟΥΒΕΣ 20 ΕΥΡΩ Η ΜΙΑ. ΜΑΖΙ ΜΕ ΒΑΨΙΜΩ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ 140 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ. ΣΑΣ ΤΟ ΠΡΟΤΙΝΩ.


oταν λες "βαψιμο" εννοεις ασπρες η και αυτο το μεταλλικο ασημι νικελ χρωμα που εχουν απο μαμα;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Νοέ 2002, 04:27:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
ΚΩΣΤΑΣ έγραψε:
ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΠΕΤΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΨΙΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΟΙ ΜΠΡΟΣΤΙΝΕΣ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΛΑΚΟΥΒΕΣ 20 ΕΥΡΩ Η ΜΙΑ. ΜΑΖΙ ΜΕ ΒΑΨΙΜΩ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ 140 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ. ΣΑΣ ΤΟ ΠΡΟΤΙΝΩ.


oταν λες "βαψιμο" εννοεις ασπρες η και αυτο το μεταλλικο ασημι νικελ χρωμα που εχουν απο μαμα;;


Το το μεταλλικο ασημι νικελ χρωμα που εχουν απο μαμα φιλε Ντιμη ξεχνα το...αυτο γινεται μια φορα στο εργοστασιο Twisted evil Παρολα'υτα ο τπυος κανει πολυ καλη δουλεια! Οποτε θες κανονιζουμε μεσα στην εβδομαδα να δεις τις δικες μου για να κρινεις Exclamation



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Νοέ 2002, 22:09:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nikel έγραψε:
DimiP έγραψε:
ΚΩΣΤΑΣ έγραψε:
ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΠΕΤΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΨΙΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΟΙ ΜΠΡΟΣΤΙΝΕΣ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΛΑΚΟΥΒΕΣ 20 ΕΥΡΩ Η ΜΙΑ. ΜΑΖΙ ΜΕ ΒΑΨΙΜΩ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ 140 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ. ΣΑΣ ΤΟ ΠΡΟΤΙΝΩ.


oταν λες "βαψιμο" εννοεις ασπρες η και αυτο το μεταλλικο ασημι νικελ χρωμα που εχουν απο μαμα;;


Το το μεταλλικο ασημι νικελ χρωμα που εχουν απο μαμα φιλε Ντιμη ξεχνα το...αυτο γινεται μια φορα στο εργοστασιο Twisted evil Παρολα'υτα ο τπυος κανει πολυ καλη δουλεια! Οποτε θες κανονιζουμε μεσα στην εβδομαδα να δεις τις δικες μου για να κρινεις Exclamation


Na kanonisoyme na breuoyme na ta poyme kai gia kafedaki nai!
αλλα για να δω τις ζαντες σου ξεχνα το ! δεν θα με κανεις να ζηλεψω με ΤΙΠΟΤΑ!!!!
στειλε PM αλλα να ξερεις Τρ-Σαβ μετα τις 16.00


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Νοέ 2002, 02:41:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
Na kanonisoyme na breuoyme na ta poyme kai gia kafedaki nai!
αλλα για να δω τις ζαντες σου ξεχνα το ! δεν θα με κανεις να ζηλεψω με ΤΙΠΟΤΑ!!!!
στειλε PM αλλα να ξερεις Τρ-Σαβ μετα τις 16.00


Αν ειανι μετα τις 16¨00 στειλε και εσυ οποτε σε βολευει ρε Ντιμακο. Καε πεστο μου 1 μερα πριν ωστε να σου κανονισω κα τα cd's η μηπως τα κατεβασες???

ΥΓ. Send me PM for info



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Νοέ 2002, 11:45:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΩΣΤΑΣ έγραψε:
ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΠΕΤΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΨΙΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΟΙ ΜΠΡΟΣΤΙΝΕΣ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΛΑΚΟΥΒΕΣ 20 ΕΥΡΩ Η ΜΙΑ. ΜΑΖΙ ΜΕ ΒΑΨΙΜΩ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ 140 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ. ΣΑΣ ΤΟ ΠΡΟΤΙΝΩ.


140 ευρω? παρα πολλα δεν εδωσες? Shocked Οι δικες μου με το ιδιο περιπου προβλημα...μαλιστα τη μια τη βαλαμε και στην καλιμπρα, τις βαψαμε( ασπρες που ητανε και το αρχικο τους χρωμα) ζυγοσταθμιση και τα λοιπα και εδωσα μονο 60!! Τελικα μου φενεται οτι εμεις εδω στην επαρχια ειμαστε φθηνοτεροι!




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 1 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3028s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on