PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Γδαρσίματα/επισκευή/ισιωμα/βάψιμο ζαντών
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 10:43:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Η καινούρια ζάντα με το προηγούμενο λάστιχο είχε 150Ε. 50Ε έχει η επισκευή της παλιάς με ένα μεταχειρισμένο λάστιχο.

Αλήθεια θα χωράει στο χώρο της ρεζέρβας ή καλύτερα να μην την κουβαλάω μαζί μου;


Λογικά χωράει.Δεν νομίζω να έχει διαφορά η θέση ρεζέρβας μεταξύ 1.4 (14άρα) και 1.6(15άρα)...


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 10:45:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια δοκιμή θα λύσει όλες τις απορίες μας Smile




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 13:46:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
zzzleepy έγραψε:
Η καινούρια ζάντα με το προηγούμενο λάστιχο είχε 150Ε. 50Ε έχει η επισκευή της παλιάς με ένα μεταχειρισμένο λάστιχο.

Αλήθεια θα χωράει στο χώρο της ρεζέρβας ή καλύτερα να μην την κουβαλάω μαζί μου;


Λογικά χωράει.Δεν νομίζω να έχει διαφορά η θέση ρεζέρβας μεταξύ 1.4 (14άρα) και 1.6(15άρα)...


Η ρεζέρβα στο 206, είναι κανονική και όχι ανάγκης, δηλαδή έχει την ίδια διάσταση με τα αυτή που φοράει το αυτοκίνητο.
Αν όταν άλλαξες ζάντες, έκανες σωστή αλλαγή στις διαστάσεις ζάντας - προφίλ ελαστικού - πλάτος πέλματος, τότε λογικά πρέπει να χωράει στην θέση της ρεζέρβας...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 14:08:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα, βλέπε mod 99, έχει ανάγκης βλέπε ποδηλάτου. Και όταν άλλαξα ζαντολάστιχα, επιχείρησα την εν λόγω αλλαγή αλλά δεν μου βγήκε το επιχείρημα. Οπότε όπως πάντα τζίφος. Πάντως μια προσπάθεια αρκεί...


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάϊ 2003, 01:53:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

konstantinos έγραψε:
Εμένα, βλέπε mod 99, έχει ανάγκης βλέπε ποδηλάτου. Και όταν άλλαξα ζαντολάστιχα, επιχείρησα την εν λόγω αλλαγή αλλά δεν μου βγήκε το επιχείρημα. Οπότε όπως πάντα τζίφος. Πάντως μια προσπάθεια αρκεί...



Λοιπον.... Κωστάκη ΦΙΛΕ μου.... Παρε ναυλον... πεσε απο κατω και κάνε τα εξης ποθ θα σου πω...

Το σιδερο συγκράτησης της ρεζέρβας στο πίσο μέρος του έχει 2 θέσεις στήριξης.. Με την λεπτή ποδηλατορεζερβα είναι στην επανω.. εσυ θα πάρεις την κανονική ζάντα που θέλεις να βάλεις.. ΔΕΝ θα βάλεις το σίδερο που έχει η ρεζέρβα απο πάνω και θά μετατοπίσεις το στήριγμα στην κάτω θέση. Οπερ και εγένετω ! εγώ το έκανα και εχω ρεζέρβα σιδερένια 15" με 195/50/Ρ15 Bridgestone Potenza Pole Position S-02 !!!




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάϊ 2003, 10:01:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoLiThS έγραψε:

Λοιπον.... Κωστάκη ΦΙΛΕ μου.... Παρε ναυλον... πεσε απο κατω και κάνε τα εξης ποθ θα σου πω...

Το σιδερο συγκράτησης της ρεζέρβας στο πίσο μέρος του έχει 2 θέσεις στήριξης.. Με την λεπτή ποδηλατορεζερβα είναι στην επανω.. εσυ θα πάρεις την κανονική ζάντα που θέλεις να βάλεις.. ΔΕΝ θα βάλεις το σίδερο που έχει η ρεζέρβα απο πάνω και θά μετατοπίσεις το στήριγμα στην κάτω θέση. Οπερ και εγένετω ! εγώ το έκανα και εχω ρεζέρβα σιδερένια 15" με 195/50/Ρ15 Bridgestone Potenza Pole Position S-02 !!!


Νικόλα καλημέρα, να είσαι πάντα καλά. Νάυλον έχω, 2 θέσεις υπάρχουν(μάλλον έτσι θα είναι για να το λές εσύ), τώρα πλέον δεν έχω ζάντα και λάστιχο διαθέσιμο... οπότε κάποια στιγμή θα το κάνω το ρημάδι, και θα βάλω την ποδηλατορεζέρβα στο ποδήλατο της κόρης μου για να drift-άρει καλύτερα!!!


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Απρ 2004, 15:55:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν παιδιά θα ήθελα να μου πείτε, αν ξέρετε, τιμές για βάψιμο ζαντών και τι πρέπει να προσέχω. Οι ζάντες μου έχουν πολλά σημαδάκια αλλά και σε πολλά σημεία έχουν ξεβάψει από μόνες τους.

Εγώ έχω τις Sirocco 15" (που φορά και το CC) και σκέφτομαι να αλλάξω το χρώμα τους. Μάλλον κινούμαι προς το sidobre γκρι (ή και πιο σκούρο και πιο μεταλλικό). Νομίζω ότι θα δημιουργήσουν ένα ωραίο σύνολο με το χρώμα του αυτοκινήτου μου που είναι το Ice grey (ασημογαλάζιο)

Τι λέτε και 'σεις;;

Απαντήστε γρήγορα!!!!!! Very happy Very happy


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ntinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Saxo Vts-206 QUIKSILVER

Ένταξη: 14 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 417

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Απρ 2004, 17:13:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δημήτριος έγραψε:
Λοιπόν παιδιά θα ήθελα να μου πείτε, αν ξέρετε, τιμές για βάψιμο ζαντών και τι πρέπει να προσέχω. Οι ζάντες μου έχουν πολλά σημαδάκια αλλά και σε πολλά σημεία έχουν ξεβάψει από μόνες τους.

Εγώ έχω τις Sirocco 15" (που φορά και το CC) και σκέφτομαι να αλλάξω το χρώμα τους. Μάλλον κινούμαι προς το sidobre γκρι (ή και πιο σκούρο και πιο μεταλλικό). Νομίζω ότι θα δημιουργήσουν ένα ωραίο σύνολο με το χρώμα του αυτοκινήτου μου που είναι το Ice grey (ασημογαλάζιο)

Τι λέτε και 'σεις;;

Απαντήστε γρήγορα!!!!!! Very happy Very happy


αν βαψεις τις ζαντες σου μετα φροντισε να παρκαρεις 2 μετρα απο το πεζοδρομιο ειδικα αν τα λαστιχα δεν εχουν μαγουλο γιατι μολις τις ακουμπησεις καπου θα αρχισει να ξεκολαει το χρωμα απο παντου.
εγω για να μην φενονται τα γδαρσιματα στο 106 εχω παρει ενα σπρευ με το ιδιο χρωμα και με μια μπατονετα τις περναω ελαφρα στα σημεια αυτα ωστε να μην χτυπανε στο ματι.Τωρα αν εννοειται γδαρσιμο 2 εκατοστα βαθος παω πασο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Απρ 2004, 20:05:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ntinos έγραψε:
αν βαψεις τις ζαντες σου μετα φροντισε να παρκαρεις 2 μετρα απο το πεζοδρομιο ειδικα αν τα λαστιχα δεν εχουν μαγουλο γιατι μολις τις ακουμπησεις καπου θα αρχισει να ξεκολαει το χρωμα απο παντου.
εγω για να μην φενονται τα γδαρσιματα στο 106 εχω παρει ενα σπρευ με το ιδιο χρωμα και με μια μπατονετα τις περναω ελαφρα στα σημεια αυτα ωστε να μην χτυπανε στο ματι.Τωρα αν εννοειται γδαρσιμο 2 εκατοστα βαθος παω πασο.


Ένας λαμαρινάς που ρώτησα με αποθάρυνε πολύ έντονα...
Μου λέει ότι θα έχω πρόβλημα....


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mrc (κωστας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


1.4 colorline 2003

Ένταξη: 14 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 11
Τόπος: αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Απρ 2004, 21:41:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια ο πετας που αναφερθηκε πιο πανω στο περιστερι κανει πολυ καλη δουλεια μου εχει φτιαξει πολλες ζαντες και ειμαι πολυ ευχαριστημενος και το βασικο ειναι οτι η ηλεκτροστατικη βαφη που κανει δεν ξεφλουδιζει σχεδον με τιποτα (πχ.στο πλυντηριο που εχει πολλα bar πιεση) ουτε φευγουν φλουδες...τωρα αν βεβαια τις ξυνεις στα πεζοδρομια......... Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Απρ 2004, 23:26:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δημήτριος έγραψε:
Λοιπόν παιδιά θα ήθελα να μου πείτε, αν ξέρετε, τιμές για βάψιμο ζαντών και τι πρέπει να προσέχω. Οι ζάντες μου έχουν πολλά σημαδάκια αλλά και σε πολλά σημεία έχουν ξεβάψει από μόνες τους.

Εγώ έχω τις Sirocco 15" (που φορά και το CC) και σκέφτομαι να αλλάξω το χρώμα τους. Μάλλον κινούμαι προς το sidobre γκρι (ή και πιο σκούρο και πιο μεταλλικό). Νομίζω ότι θα δημιουργήσουν ένα ωραίο σύνολο με το χρώμα του αυτοκινήτου μου που είναι το Ice grey (ασημογαλάζιο)

Τι λέτε και 'σεις;;

Απαντήστε γρήγορα!!!!!! Very happy Very happy


Αν ο μαστορας που θα αναλαβει ειναι καλος δεν θα εχεις προβλημα.
εμενα για βαψιμο μου ειχε παρει 120Ε για 4 ζαντες (φιλικη τιμη).
φυσικα το αποτελεσμα αψογο!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιούν 2005, 10:00:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tις προαλες παρατηρησα οτι καποιος π**στης μου εχει χαραξει στο καπω ΠΑΟΚ (μερικοι πρεπει να το ειδατε και στο parking του Kart-Challenge).
Εκτως απ'το μισος που τρεφω τωρα για τους ΠΑΟΚτζιδες τι αλλο μπορω να κανω ωστε να μην χρειαστει να βαψω ολο το καπω?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιούν 2005, 10:06:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
Tις προαλες παρατηρησα οτι καποιος π**στης μου εχει χαραξει στο καπω ΠΑΟΚ (μερικοι πρεπει να το ειδατε και στο parking του Kart-Challenge).
Εκτως απ'το μισος που τρεφω τωρα για τους ΠΑΟΚτζιδες τι αλλο μπορω να κανω ωστε να μην χρειαστει να βαψω ολο το καπω?



Χαχαχα σοβαρά μιλάς; Πω-πω θα τον είχα σκίσει! Ακου ΠΑΟΚ!

Μπορείς να το χαράξεις και εσύ από κάτω, για να μην το βάψεις γράφοντας

ΠΑΟΚ
killer



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιούν 2005, 10:15:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλο.... δεν το ειχε σκεφτει, μου φενεται καλητερο απ'το αλλο που μου προτειναν, να σβησω το Κ ωστε να λεει ΠΑΟ. Αλλα βλακεια, αν σβησω το Κ γιατι να μην σβησω και το Ο, το Α και το Π ????
Μια και εχουμε το ιδιο χρωμα δεν το κανεις στο δικο σου? Αν μ'αρεσει το κανω κ'εγω..... Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιούν 2005, 10:19:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
STELIOS έγραψε:
Tις προαλες παρατηρησα οτι καποιος π**στης μου εχει χαραξει στο καπω ΠΑΟΚ (μερικοι πρεπει να το ειδατε και στο parking του Kart-Challenge).
Εκτως απ'το μισος που τρεφω τωρα για τους ΠΑΟΚτζιδες τι αλλο μπορω να κανω ωστε να μην χρειαστει να βαψω ολο το καπω?



Χαχαχα σοβαρά μιλάς; Πω-πω θα τον είχα σκίσει! Ακου ΠΑΟΚ!

Μπορείς να το χαράξεις και εσύ από κάτω, για να μην το βάψεις γράφοντας

ΠΑΟΚ
killer
Ha Ha έλα ρε τι του λες του παιδιού


δεν ξέρω ρε συ Στέλιο... αυτές οι αλοιφές που κυκλοφορουν στο εμποριο μπας και σου εκαναν δουλεια?
Βγαινουν σε διαφορα χρώματα και ειναι επικαλυπτικό το υλικο για τέτοιες μικροδουλειες... μικροχτυπηματακια και μικρογρατζουνιες
(στο παρελθόν είχα εναν ψωνισμένο γείτονα που όλο ήταν με την αλοιφή και ένα πανί στο χέρι)
Σιγουρα δε θα ειναι το τελειοτερο αποτελεσμα αλλα δεν θα φαινεται και τοσο πολύ
Πάντως απ οτι είδα, το καλό είναι ότι δεν σου έχουν κανει βαθιες χαρακιες οπότε μαλλον μπορεις να το σωσεις


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιούν 2005, 10:27:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
Tις προαλες παρατηρησα οτι καποιος π**στης μου εχει χαραξει στο καπω ΠΑΟΚ (μερικοι πρεπει να το ειδατε και στο parking του Kart-Challenge).
Εκτως απ'το μισος που τρεφω τωρα για τους ΠΑΟΚτζιδες τι αλλο μπορω να κανω ωστε να μην χρειαστει να βαψω ολο το καπω?

Δεν ρίχνεις ένα τηλ. σε αυτούς εδώ;

http://www.chipsaway.gr/

Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια...

Μάλιστα σκέφτομαι να περάσω κι εγώ από ένα κατάστημά τους μήπως και διορθώσω επιτέλους αυτή την γρατζουνιά-χιλόμετρο που έχω στη μια πλευρά του αυτοκινήτου μου.


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιούν 2005, 13:09:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ θα έπαιρνα χρώμα και θα το έκανα μονος μου με μια οδοντογλυφιδα. το έχω ξανακανει σε βαθια γρατζουνια και δε φαινεται τιποτα ούτε από το μισο μέτρο. Σαν καινουριο. Ε,και αν δεν πιάσει πάω σε chips away ή φαναρτζη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Ιούν 2005, 00:51:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
εγώ θα έπαιρνα χρώμα και θα το έκανα μονος μου με μια οδοντογλυφιδα. το έχω ξανακανει σε βαθια γρατζουνια και δε φαινεται τιποτα ούτε από το μισο μέτρο. Σαν καινουριο. Ε,και αν δεν πιάσει πάω σε chips away ή φαναρτζη.


Πέτρος ο οδοντογλυφίδας Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Ιούν 2005, 10:31:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
Baphomet έγραψε:
εγώ θα έπαιρνα χρώμα και θα το έκανα μονος μου με μια οδοντογλυφιδα. το έχω ξανακανει σε βαθια γρατζουνια και δε φαινεται τιποτα ούτε από το μισο μέτρο. Σαν καινουριο. Ε,και αν δεν πιάσει πάω σε chips away ή φαναρτζη.


Πέτρος ο οδοντογλυφίδας Laughing


μη λες τέτοια και παρεξηγηθούμε ρε... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Ιούν 2005, 22:24:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
STELIOS έγραψε:
Tις προαλες παρατηρησα οτι καποιος π**στης μου εχει χαραξει στο καπω ΠΑΟΚ (μερικοι πρεπει να το ειδατε και στο parking του Kart-Challenge).
Εκτως απ'το μισος που τρεφω τωρα για τους ΠΑΟΚτζιδες τι αλλο μπορω να κανω ωστε να μην χρειαστει να βαψω ολο το καπω?

Δεν ρίχνεις ένα τηλ. σε αυτούς εδώ;

http://www.chipsaway.gr/

Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια...


Πως το ειπες αυτο.....??? Laughing Laughing Laughing

Ρωτα και τον DIMCHRI !!!

Λοιπον Στελιο αν σου εχουν φαει και το χρωμα τοτε δεν θα κανει τιποτα η αλοιφη και πας για φαναρτζη!
Wink


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 3 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,214s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on