PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 gt αλλαγη ταχυτητων
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Μάϊ 2008, 23:17:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όταν περνάς δηλαδή από τον δρόμο θα ξηλώνεις την άσφαλτο να υποθέσω ε?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Μάϊ 2008, 23:19:27    Θέμα δημοσίευσης: Re: 207 gt Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pol έγραψε:
γεια σασ και εμενα κανει αυτο το 8ορυβο απο 1 σε 2 να παω στον κονδορα 8α μου το φτιαξει ειναι μεσα στην εγγυηση


Μπά μωρε άστο κανα 2χρόνια μέχρι να περάσει από την εγγύηση και μετά πάς Shocked
Εννοείτε βρε πήγαινε κλείσε ένα ραντεβού να στο φτιάξουν.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Μάϊ 2008, 23:28:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Όταν περνάς δηλαδή από τον δρόμο θα ξηλώνεις την άσφαλτο να υποθέσω ε?

Έχω και ένα χωραφάκι με κάτι ελίτσες στο χωριό οπότε λέω να πετάγομαι να το οργώνω και λιγάκι. Πάντως για δές λίγο το Dyno από το πρόγραμμα του Salex 30 κιλάκια βγάζει μόνο με remap. Εδώ με 24.5kg που έχει μαμά το σασμαν δεν αντέχει φαντάζου με 30+
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Μάϊ 2008, 00:45:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτο σκεφτηκα κ γω γι αυτο το γραψα κ φαντασου οτι κανει overboost το 308gt κ φτανει η ροπη μερχι 26.5 για καποια sec...τοσο οριακα ρε φουστη μου....κ βλεπεις 1.3αρια corolla που χουν 12.5κιλα να τουρμπιζοντε κ να φτανουν 30+ κιλα κ να μην καταλαβαινουν τπτ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
johnnyg (ΓΙΑΝΝΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207cc 1.6 (16V)turbo

Ένταξη: 03 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 7
Τόπος: ΧΑΝΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούν 2008, 23:11:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ!ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΕΧΩ 7 ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ!ΣΤΑ 6.000 ΚΜ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ 2-3 & 3-4!ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΤΗ LION ΣΤΟΝ ΚΗΦΙΣΟ ΚΑΙ ΚΑΘΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ(ΠΕΡΙΕΡΓΟ) ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΟΥΝ!ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΛΟΠΟΝ ΕΓΙΝΕ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΣΥΧΡΟΝΙΖΕ 3-4 ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ!ΤΩΡΑ ΕΧΩ 17.000 ΚΜ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΣΕ ΑΛΛΑΓΗ 1-2...ΑΚΟΜΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ (ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΑΠΟΣΥΜΠΛΕΚΩ ΣΩΣΤΑ) ΣΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΛΛΑΓΗ 1ΗΣ-2ΑΣ ΚΟΥΡΕΥΕΙ ΤΟ ΓΡΑΝΑΖΙ!ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΩ ΛΙΓΟ ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΣΕΡΒΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΟΥΝ.ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΧΑΝΕΙ ΣΕ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΙΣΘΗΣΗ!ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΠΟΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ Η ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ?


cabrio for ever!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιούν 2008, 21:42:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αλλαξε αυτοκινητο η αλλιως αλλαζε ταχυτητες λιγο πιο αργα...ειδικα αυτη η 1η σε 2α θελει περιμενε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1211s (PHP: 52% - SQL: 48%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on