PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - ABS στο 206 1,6 16V
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
chronis (CHRONIS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1,6 sw

Ένταξη: 24 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάρ 2003, 22:55:51    Θέμα δημοσίευσης: 206 - ABS στο 206 1,6 16V Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μήπως γνωρίζει κανείς αν στο 206 1,6 16V sw, το ABS είναι δυνατό να απενεργοποιηθεί?

chronis


chronis
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάρ 2003, 23:57:31    Θέμα δημοσίευσης: Re: ABS ΣΤΟ 206 1,6 16V Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chronis έγραψε:
Μήπως γνωρίζει κανείς αν στο 206 1,6 16V sw, το ABS είναι δυνατό να απενεργοποιηθεί?

chronis


Μήπως γνωρίζει κανείς αν στο 206 1,6 16v το ABS είναι δυνατόν να τοποθετηθεί σαν after - market; Wink


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάρ 2003, 00:58:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για το θέμα της απενεργοποίησης αξίζει να το ψάξουμε. Μία ερώτηση σε σχετικό συνεργείο ή την αντιπροσωπεία ίσως μας κατατοπίσει.
Τοποθέτηση μετά την αγορά, σίγουρα γίνεται αλλά το κόστος πρέπει να είναι ασύμφορο. Δημήτρη, κάνε υπομονή και θα το επιληφθούμε το θέμα ως 206Club, μόλις εγκαταστήσουμε σωστή συνεργασία με κάποια επίσημη αντιπροσωπεία, αλλιώς θα κάνουμε εμείς εισαγωγή και τοποθέτηση.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάρ 2003, 04:23:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑBS μετά την αγορά του αυτοκινήτου είναι αρκετά δύσκολη και δαπνηρή υπόθεση!Εγώ δεν θα το προτιμούσα!Τώρα όσον αφορά την απενεργοποίηση του δεν νομόζω να γίνεται εκτός και αν βγάλουμε εκτός το εγκεφαλάκι του ABS! Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
dinos (ΚΩΝ/ΝΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 206 XS 1,6 16V 110HP

Ένταξη: 19 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 4
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάρ 2003, 19:20:09    Θέμα δημοσίευσης: Re: ABS ΣΤΟ 206 1,6 16V Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chronis έγραψε:
Μήπως γνωρίζει κανείς αν στο 206 1,6 16V sw, το ABS είναι δυνατό να απενεργοποιηθεί?

chronis



KEEP ON SEARCHING.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
dinos (ΚΩΝ/ΝΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 206 XS 1,6 16V 110HP

Ένταξη: 19 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 4
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάρ 2003, 19:33:10    Θέμα δημοσίευσης: Re: ABS ΣΤΟ 206 1,6 16V Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΣΑΝ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΗΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ CLUB.

ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΟΥ ABS ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΠΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΧΕΙ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ 1,6 16v ΕΧΕΙ ΣΚΟΠΟ, ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ AFTERMARKET (ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ) ΦΡΕΝΑ (ΔΙΣΚΟΠΛΑΚΕΣ,ΣΩΛΗΝΑΚΙΑ,ΤΑΚΑΚΙΑ) ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΔΥΝΑΜΗΣ ΤΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΛΟΚΑΡΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΤΟΥΣ ΤΡΟΧΟΥΣ, ΣΤΟΥΣ ΠΟΛΥ ΓΛΥΣΤΕΡΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ,ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΤΟ ABS ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡΩΡΙΕΣ, ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ON-OFF.


KEEP ON SEARCHING.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάρ 2003, 18:21:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραία θα ήταν να μπορούσαμε να βάλουμε ABS όσοι δεν έχουμε.Πέραν όμως του γεγονότος ότι είναι αρκετά ακριβό (περί τα 1300ευρώ),δύσκολα θα δεχτεί μια αντιπροσωπία να το τοποθετήσει γιατί ,όπως μου είπαν μια φορά που ρώτησα,δεν είναι σίγουροι για την σωστή τοποθέτηση!!!Κοινώς μου φάνηκε ότι ...φοβούνται,όσο περίεργο κι αν ακούγεται αυτό.Τι να κάνουμε λοιπόν,εξάλλου τόσα χρόνια οδηγούσαμε χωρίς ABS.Μπορούμε να περιμένουμε λίγο ακόμα,μέχρι να έρθει το ...RC Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάρ 2003, 18:26:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως εγώ δεν έχω βρει κάποιον που να δέχεται να στο τοποθετήσει εκ των υστέρων...

Μήπως έχει σχέση και με τον εγκέφαλο και μπλέκονται και άλλα προβλήματα?


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάρ 2003, 18:40:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα εκεί ακριβώς βρίσκεται το πρόβλημα φίλε μου.Φοβούνται ή δεν ξέρουν να βάλουν χέρι σ`αυτά τα πράγματα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Μάϊ 2003, 17:47:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NICK έγραψε:
Μα εκεί ακριβώς βρίσκεται το πρόβλημα φίλε μου.Φοβούνται ή δεν ξέρουν να βάλουν χέρι σ`αυτά τα πράγματα...


Φαντάζομαι ότι θα υπάρχει λύση στο θέμα. Θα μπορούν για παράδειγμα να αντικαταστήσουν ότι φοβούνται να τροποποιήσουν/πειράξουν (π.χ. εγκάφαλος και παρελκόμενα) με τα αντίστοιχα αναταλλακτικά του XS2, το οποίο διαθέτει A.B.S. Twisted evil Twisted evil Twisted evil.

Νίκο από που έμαθες για την τιμή αυτή (τα 1300 ευρώ);
Στην Lion Θεσσαλονίκης απάντησαν αρνητικά στην ερώτησή μου περί τοποθέτησης του μετά την αγορά.


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Μάϊ 2003, 19:25:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα.....από τη Lion φυσικά.Μόλις πήρα το αυτοκίνητο,επιδή το μόνο που του έλειπε ήταν το ABS (αλήθεια,πόσοι γνωρίζουν τι σημαίνουν τα αρχικά...),πήγα και τους ρώτησα.Η ακριβής όμως απάντηση ήταν πως ΑΝ το τοποθετούσαν θα στοίχιζε περίπου 1300 ευρώ (για νέους δίσκους-δαγκάνες,προγραμματισμό του εγκεφάλου,κάτι αλλαγές στα ταμπούρα κτλ).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Μάϊ 2003, 21:29:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NICK έγραψε:
(αλήθεια,πόσοι γνωρίζουν τι σημαίνουν τα αρχικά...)

Anti-Blocking-System...?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Μάϊ 2003, 21:41:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoiSoNeR έγραψε:
NICK έγραψε:
(αλήθεια,πόσοι γνωρίζουν τι σημαίνουν τα αρχικά...)

Anti-Blocking-System...?


Μήπως Anti-Block Breaking-System;


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάϊ 2003, 06:42:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NICK έγραψε:
(αλήθεια,πόσοι γνωρίζουν τι σημαίνουν τα αρχικά...)


Antiblock Brake/Braking System
Anti-Lock Brake/Braking System


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάϊ 2003, 12:02:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:

Anti-Lock Brake/Braking System


Wink Wink Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάϊ 2003, 13:05:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπαρχουν πολλοι τροποι να βγαλει κανεις OFF το ABS.Χονδρικα χονδρικα μπορει να βγαλει τους αισθητηρες των τροχων,ή μπορει μεσο κεντρικης μοναδας.(το πως δεν το ξερω).Παντως ειναι αληθεια οτι σε δυνατα φρενα AFTERMARKET καλο ειναι να βγαινει εκτος το ABS.Εδω στην Κοζανη ειχαμε βαλει σε ενα AUDI S3 Εξαπιστονα AP RACING με 330 χιλ δισκο.Το αμαξι δεν με ενθουσιασε και πολυ σαν φρενο.Οταν βγαλαμε το ABS εκτος εγινε ΑΛΛΟ ΑΜΑΞΙ ΣΕ ΦΡΕΝΟ.ΑΓΚΥΡΕΣ.
Τωρα οσο αναφορα την τοποθετηση εκ των υστερων πιστευω δεν αξιζει λογο κοστους.Για μενα καλητερα να μαζεψει καποιος λιγα περισοτερα χρηματα και να παει σε 4 πιστονα ALCON PEUGEOTSPORT που ετσι και αλλιως δεν εχουν καμια σχεση ME TO ABS Wink Wink Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάϊ 2003, 15:51:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Υπαρχουν πολλοι τροποι να βγαλει κανεις OFF το ABS.Χονδρικα χονδρικα μπορει να βγαλει τους αισθητηρες των τροχων,ή μπορει μεσο κεντρικης μοναδας.(το πως δεν το ξερω).Παντως ειναι αληθεια οτι σε δυνατα φρενα AFTERMARKET καλο ειναι να βγαινει εκτος το ABS.Εδω στην Κοζανη ειχαμε βαλει σε ενα AUDI S3 Εξαπιστονα AP RACING με 330 χιλ δισκο.Το αμαξι δεν με ενθουσιασε και πολυ σαν φρενο.Οταν βγαλαμε το ABS εκτος εγινε ΑΛΛΟ ΑΜΑΞΙ ΣΕ ΦΡΕΝΟ.ΑΓΚΥΡΕΣ.
Τωρα οσο αναφορα την τοποθετηση εκ των υστερων πιστευω δεν αξιζει λογο κοστους.Για μενα καλητερα να μαζεψει καποιος λιγα περισοτερα χρηματα και να παει σε 4 πιστονα ALCON PEUGEOTSPORT που ετσι και αλλιως δεν εχουν καμια σχεση ME TO ABS Wink Wink Wink


Πάντως νομίζω πως το ABS δίνει μια σιγουριά στον οδηγό αφού, ακόμα και φρενάρισμα πανικού να κάνει, μπορεί να σωθεί από τον χειρισμό του τιμονιού....Αξίζει τον κόπο...


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάϊ 2003, 20:23:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nai,alla einai gnwsto pws o,ti kerdizei h texnologia,to xanei h...psyxologia Confused Confused Exclamation Exclamation .Nomizw pws katalabainete ti ennow.

Sorry gia ta...greeklish,alla eimai ektos elladas.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Μάϊ 2003, 10:41:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άρε Νίκο παλαβέ και από Αγγλία δεν μας ξεχνάς!
Νομίζω ότι σου έχει γίνει σκληρό ναρκωτικό!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Μάϊ 2003, 20:05:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GIANNIS206 έγραψε:
Άρε Νίκο παλαβέ και από Αγγλία δεν μας ξεχνάς!
Νομίζω ότι σου έχει γίνει σκληρό ναρκωτικό!


Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink .

-Ti ginetai re giannh me ta ...siderika?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1721s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on