PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Απορία για κάποια προϊόντα του e-shop: από που τα βρίσκω?

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ArxariosMe206 (Γιώργος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Audi A3 1.6 (2004)

Ένταξη: 02 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 69
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Οκτ 2007, 13:53:56    Θέμα δημοσίευσης: Απορία για κάποια προϊόντα του e-shop: από που τα βρίσκω? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαιρετώ τα έμπειρα μέλη. Είμαι αρχάριος και συστήθηκα πριν λίγο στο ανάλογο τόπικ. Έχω μία σειρά από απορίες που δεν μπόρεσα να λύσω κοιτάζοντας το φόρουμ, μάλλον επειδή είναι τόσο απλές που θεωρούνται δεδομένες και αυτονόητες για τους περισσότερους. Συγχωρήστε την άγνοιά μου όμως, γιατί είμαι τελείως καινούργιος στα ζητήματα τεχνικών βελτιώσεων.

Κοιτούσα τα προϊόντα του καταλόγου του site και μου έκαναν ιδιαίτερο κλικ το Κιτ ανάρτησης της Peugeot Sport με στενά ελατήρια και ρυθμιζόμενα πιατέλα καθώς και Χειροποίητο σύστημα εξάτμισης "από καταλύτη και πίσω" για όλα τα 206 (εκτός RC). Καθώς μένω στην θεσσαλονίκη, είχα την απορία του από που θα μπορούσα να προμηθευτώ το κιτ ανάρτησης της Peugeot Sport και από που ένα αντίστοιχο χειροποίητο σύστημα εξάρτησης. Ξέρει κανείς να προτείνει ένα καλό κατάστημα εδώ? Ή μήπως θα ήταν πιο απλό (αν γίνεται) να τα παραγγείλω εξ αποστάσεως απ τα συγκεκριμένα καταστήματα και να πάω στην συνέχεια σε έναν τεχνικό που εμπιστεύομαι για να μου τα περάσει? Τι προτείνετε?

Ακόμη, άσχετο με το συγκεκριμένο τόπικ, αλλά δεν βλέπω ένα θέμα που να προορίζεται "γενικά για βελτιώσεις" στο σάιτ, ώστε να απευθύνω κάπου τις ερωτήσεις μου. Είναι καλή επιλογή να ξεκινήσω βάζοντας εξάτμιση και αναρτήσεις? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας


2000-2006 : Peugeot 106 1.0
2006-2008 : Peugeot 206 1.4 16v
2008- : Audi A3 1.6
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Οκτ 2007, 14:13:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα μπορούσες αρχικά να κανεις μια αναζήτηση για το θεμα που θελεις.
Ενας άλλος τρόπος είναι να κοιτάξεις στα θεματα των βελτιώσεων και όλο και κάτι θα βρεις... Wink
Τώρα όσο για τις αναρτήσεις μπορείς να τις παραγγείλεις είτε από εδώ και να στις στείλουν πάνω, είτε να τις παρεις από εκεί, μιας και υπάρχει 1 τουλάχιστον μαγαζί με προιόντα πεζο σπορ στην Κατω Τουμπα.... Rolling eyes
Ότι άλλο θες είμαστε στην διαθεσή σου έιτε εδώ είτε με προσωπικά μηνύματα Wink

Φιλίκά
Νικόλας
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ArxariosMe206 (Γιώργος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Audi A3 1.6 (2004)

Ένταξη: 02 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 69
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Οκτ 2007, 14:21:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε ευχαριστώ Νικόλα.

Μπορείς να μου πεις σε πιο μαγαζί αναφέρεσαι? Κυκλοφορώ αρκετά στην Τούμπα αλλά δεν έχω παρατηρήσει μαγαζί με προϊόντα Peugeot Sport, θα μου ξέφυγε. Όταν είχα ψάξει το θέμα για το 106 μου πριν κάποια χρόνια είχα πάει στο Peugeot Power Center κοντά στα Σφαγεία, στην δυτική έξοδο της πόλης.
Όσο για την εξάτμιση. Μπορώ επίσης να παραγγείλω την συγκεκριμένη ή να ψάξω κάποια αντίστοιχη σε εδώ μαγαζιά?

Έχω ήδη κοιτάξει κάποια θέματα στο φόρουμ για συγκεκριμένες προσθήκες / βελτιώσεις και κατατοπίζομαι κάπως, αλλά αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι κυρίως γενικές απορίες για το από ποιον τομέα θα ήταν καλό να ξεκινήσει ένας αρχάριος τις βελτιώσεις, και γι αυτό δεν βρίσκω κατάλληλο τόπικ.


2000-2006 : Peugeot 106 1.0
2006-2008 : Peugeot 206 1.4 16v
2008- : Audi A3 1.6
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Οκτ 2007, 14:26:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα προϊοντα της Peugeot Sport, μπορεις να τα προμηθευτεις και απο την Θεσσαλονίκη (ισως με μια μικρη διαφορα στη τιμη). Οσο για την εξατμηση μπορεις να κανονισεις με καποιον απο το τμημα συνεγασιων να στο παραγκειλει και να στο στειλει (με καποια επιπλεον χρεωση για την αποστολη). Ισως ομως τελικα σε συμφερει (οικονομικα) να βρεις εναν εξατμησα στη Θεσσαλονικη...
Οσο για τη βελτιωση, αν ψαξεις προσεκτικα θα δεις οτι υπαρχουν παρα πολλα θεματα ταξηνομημενα σε ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ και οχι γενικη βελτιωση.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ArxariosMe206 (Γιώργος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Audi A3 1.6 (2004)

Ένταξη: 02 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 69
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Οκτ 2007, 14:34:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άρα απ ότι κατάλαβα θα έπρεπε να ψάξω για κάποιον καλό εξατμισά, καθώς και για κάποιο μαγαζί που να φέρνει προϊόντα Peugeot Sport. Υπάρχει μήπως κανένα μέλος από Θεσ/νίκη για να μου προτείνει συγκεκριμένα μαγαζιά?

Και για να εξηγήσω ακριβώς τι ψάχνω, πρόσεξα ότι υπάρχει μία τεράστια ποικιλία άρθρων για βελτίωση ανά κατηγορία και σιγά-σιγά τα τσεκάρω για να κατατοπιστώ για το αντικείμενο, απλά έψαχνα ΚΑΙ για κάποιο πιο γενικό τόπικ.

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας


2000-2006 : Peugeot 106 1.0
2006-2008 : Peugeot 206 1.4 16v
2008- : Audi A3 1.6
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Οκτ 2007, 15:06:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπάρχει ένα συγκεκριμένο μαγαζί στην Θεσσαλονίκη στην Κάτω Τούμπα... Έχει πράγματα της πεζο σπορ όπως σου ειπα και πριν...
Απλά όπως ανέφερε και ο Στέλιος, ίσως είναι λίγο πιο ακριβος από τον Κονδωρα εδώ στην Αθήνα, όπου έχουμε και έκπτωση....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ArxariosMe206 (Γιώργος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Audi A3 1.6 (2004)

Ένταξη: 02 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 69
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Οκτ 2007, 15:43:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατάλαβα. Θα το ψάξω το θέμα σιγά-σιγά και θα τσεκάρω τιμές. Ευχαριστώ πάντως!


2000-2006 : Peugeot 106 1.0
2006-2008 : Peugeot 206 1.4 16v
2008- : Audi A3 1.6
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
S16 (Δημήτρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 Rallye 1.6 16v

Ένταξη: 30 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 110
Τόπος: Αθήνα (θέλω να φύγω...)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Δεκ 2008, 12:52:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα και χρονια πολλά.

2 ερωτησεις για να μην ανοιγω και νουργιο topic.

Γιατι δε μπορω να δω τα διαφορα προιόντα που ειναι στο e-shop?

Υπάρχει κάποια έκπτωση σε γνησια ανταλλακτικα peugeot απο κάποια αντιπροσωπεία?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Δεκ 2008, 13:08:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατι το eshop εχει λογισμικό πρόβλημα που θα διορθωθεί στο σχετικά αμεσο μέλλον

εκπτωση υπάρχει από τον Κονδωρα για τα επίσημα μέλη με την επίδειξη της κάρτας μέλους

επίσης για τους Βόρειους υπάρχει και ο Γκαγκασταθης με τον οποίο εχουμε αριστη συνεργασία


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
S16 (Δημήτρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 Rallye 1.6 16v

Ένταξη: 30 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 110
Τόπος: Αθήνα (θέλω να φύγω...)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Δεκ 2008, 13:26:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
γιατι το eshop εχει λογισμικό πρόβλημα που θα διορθωθεί στο σχετικά αμεσο μέλλον

εκπτωση υπάρχει από τον Κονδωρα για τα επίσημα μέλη με την επίδειξη της κάρτας μέλους

επίσης για τους Βόρειους υπάρχει και ο Γκαγκασταθης με τον οποίο εχουμε αριστη συνεργασία


Ευχαριστω (και τους δυο) για την άμεση απάντηση.

Επειδη σύντομα θα αποκτήσω το 2ο rallye μου, και επειδη σίγουρα θα χρειαστω κάποια εργοστασιακα ανταλλακτικα, γι΄αυτό ρώτησα. Το 15 % ισχύει?
Peugeot sport έπαιρνα απο τον Ντίνο και για το πρώτο rallye. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Δεκ 2008, 13:28:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

... Wink Wink

...μην το δένεις το "15"...
ανάλογα το ανταλλακτικό παίζει η εκπτωση αλλά πάντα γίνονται καλήτερες τιμές για τα επίσημα μέλη...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Ιαν 2009, 10:18:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για λάστιχα εκτός από ΦΩΚΑ υπάρχει άλλος συνεργάτης?


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Ιαν 2009, 10:53:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιτακίδης Μιχάλης . . . αν το γράφω σωστά !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Ιαν 2009, 12:20:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mikerrgp
ή
mikerrmotoguzihondaseagapogp
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
S16 (Δημήτρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 Rallye 1.6 16v

Ένταξη: 30 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 110
Τόπος: Αθήνα (θέλω να φύγω...)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 19:42:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με ποιον μιλάμε για να γραφτούμε μέλη?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 19:46:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορεις να πεις και σε εμενα αν θελεις..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
S16 (Δημήτρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 Rallye 1.6 16v

Ένταξη: 30 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 110
Τόπος: Αθήνα (θέλω να φύγω...)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 19:48:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Μπορεις να πεις και σε εμενα αν θελεις..


σου στελνω pm


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2169s (PHP: 68% - SQL: 32%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on