PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Group Buy: Ελαφρυά Μπαταρία Odyssey PC680
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Ιούν 2008, 12:43:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτες που ελεγε ο τασος και αναλογες της δεν θεωρω οτι εχουν κανενα θεμα εκτος αν εχεις διαρροη ρευματος ή αν θες να παιζει ολο το βραδυ το σιντι ενω εσυ θα θολωνεις τα τζαμια για να δεις που θα μπει το σιφτ λαιτ! Laughing

επισης ειστε 3
sidobre
memsound
steve

καταφρακτος πηρε
εγω αγορασα σαζμαν...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Ιούν 2008, 13:08:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
αυτες που ελεγε ο τασος και αναλογες της δεν θεωρω οτι εχουν κανενα θεμα εκτος αν εχεις διαρροη ρευματος ή αν θες να παιζει ολο το βραδυ το σιντι ενω εσυ θα θολωνεις τα τζαμια για να δεις που θα μπει το σιφτ λαιτ! Laughing


γι αυτό εχει προβλέψει το economy mode... Laughing Laughing Laughing
οχι ομως για τον συναγερμό ή τα αλαρμ...
και περισσότερο με ανυσηχεί ο συναγερμός...

αν και την λύση την εχω βρει...
μονωμένο φις εξωτερικού χώρου μόνιμα συνδεδεμένο στην μπαταρία...
και μόλις μπαίνει η νυφη στο γκαράζ θα την βυσματώνω στο φορτιστή μπαταρίας (τον οποίο θα εχω εξοπλίσει με τον αντίστοιχο θυλικό φις) Laughing Laughing Laughing



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Ιούν 2008, 13:15:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
στο 207 ναι για να κρυώσει την τουρμπίνα...

Δεν δουλεύει για να κρυώσει η τουρμπίνα έχει την αντλία της για αυτό το λόγο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Ιούν 2008, 13:43:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οπότε δουλευει η αντλία μέχρι να κρυώσει ακόμα και με κλειστό διακόπτη?

για τον δικό μου προβληματισμό τι λές?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Ιούν 2008, 16:03:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η αντλία δουλεύει αρκετά λεπτά μετά. Αλλά τί κατανάλωση ρεύματος έχουμε από εκεί?
Το βεντιλατέρ πάντως σταματάει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Ιούν 2008, 08:11:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περί Braille:

Παράθεση:
13/06/2008

Hello,

We are interested in 5 pieces of the B106 battery.

We need some further information concerning the product.

Does the price of $139 include any mounting kit and/or post bolt terminal adaptors or something like that?

If not, which are the appropriate, both mounting kit and post bolt terminal adaptors for a Peugeot 206 OEM plug?

Thank you in advance.


Η απάντηση:

Παράθεση:
19/06/2008

Mr. Perdios,

The B106 battery does include the automotive adaptors with the unit.

For mounting we offer two solutions:

Aluminum Mount Kit $79.99
Fiberglass Kit with J-Hooks $19.99

The aluminum piece is much easier and secure and better looking. The Fiberglass kit is a great value!

If you would like to order these items. We can prepare a Proforma Invoice. Please fill out the attached dealer application so we have your companies details.

Thank you for your time,

The Sales Team

Braille LLC


Άρα λοιπόν έχουν πόλους, αλλά ΔΕΝ έχουν βάση (προσφέρουν δύο διαφορετικού τύπου, στην ανάλογη τιμή).

Και η σημερινή μου απάντηση:

Παράθεση:
20/06/2008

Dear Blake,

The purpose of a Group Buy is to buy the same thing at a lower price (a discount maybe?) because of the quantity.

According to the mail message attached, there is no discount mentioned at the price of $139,00.

Please let me know if there was an omission of this point at your email, or if there is no discount.

Thank you in advance.




https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Ιούν 2008, 08:16:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thumb right


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Ιούν 2008, 23:33:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Mr. Perdios,

A dealer application should have been attached to the original email. 5 units is the minimum for a dealer buy in and will provide a 20% discount on the product.

We would be happy to provide batteries to you as one of our profitable dealers or wholesalers.

Here is a link to the full line of batteries we offer from the high end carbon line to the value leading standard racing batteries:

http://www.brailleauto.com/images/Downloads/Braille2008Catalogv1lowres.pdf

Here is a dealer application that can be completed to obtain a full range of pricing and to get you set up for deeper discounts on our products:

http://www.brailleauto.com/images/Braille%20Dealer%20Account%20Application.rtf

Regards,
Blake Fuller


Παράθεση:
Dear Blake,

We are neither dealers, nor wholesalers. We are 5 individuals interested in the B106 battery.

Is the 20% discount on the product only for dealers?

What should be the discount (if available) for us, as individuals? Keep in mind that we will order the 5 batteries, and 5 mounting kits (we have not yet decided which mounting kits to choose, but it will surely depend on the final price of the order).

Thank you once again.

My best regards from Greece.




https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Ιούν 2008, 14:21:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Mr. Perdios,

We can offer a discount of 20% if there is one transaction for the order and it is shipped in one shipment – just to help as we do not have a dealer in Greece!

Please let us know the mount kits you would like and then we can send along the pricing. Also, please send us the shipping details on the order.

Regards,

Blake Fuller


Για να τα πούμε και με απλά Ελληνικά, 20% έκπτωση στις μπαταρίες, αν γίνει μια συναλλαγή και αν πάνε σε μια διεύθυνση μόνο και οι 5 μπαταρίες (όπως συνήθως γίνεται στα GB και μετά τα βρίσκουμε μεταξύ μας Laughing )

Ήτοι, από $139, μας τις δίνει $111 = 71 γιούρ0ζ.

Κατ' εμέ, τζάμπα πράμα. Στην χειρότερη περίπτωση έχουμε και 15 ευρώ μεταφορικά ο καθένας. Σύνολο 86. Και μια βάση που από τα $79, με την έκπτωση πάνε στα 40 ευρώ, έχουμε με 126 ευρώ μια άψογη μπαταρία με την βάση της.


Να βρούμε λίγο άλλα 2 άτομα να το τελειώνουμε το θέμα? Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Ιούν 2008, 16:35:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gia ποιο μοντελο τελικα λετε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Ιούν 2008, 18:03:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω εμαι μέσα...
(αν και η βάση ειναι ισως λίγο περιττη αλλά τελος πάντων)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Ιούν 2008, 20:14:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
gia ποιο μοντελο τελικα λετε?


B106



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούν 2008, 15:19:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κ.Πρόεδρε...
Arrow ..... κλπ κλπ

μπορεις να το ψάξεις?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούν 2008, 15:41:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
κ.Πρόεδρε...
Arrow ..... κλπ κλπ

μπορεις να το ψάξεις?


Quantity: 4 available

International shipping is $42 USD

Και φυσικά άνευ πόλων.

Οι Braille δηλαδή ΔΕΝ μας κάνουν?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούν 2008, 16:00:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

114+42=156$ = ~100ε + 20ε ενα ζευγαρι πόλους από τον εδω αντιπροσωπο ή και από εκεί (αν εχουν) = ~120 ~ μαχ 130ε.


οι Braile δεν ξέρω γιατί αλλα με αγχώνουν λίγο οτι θα μας πέσουν "λιγες" (μικρές)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούν 2008, 16:04:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
114+42=156$ = ~100ε + 20ε ενα ζευγαρι πόλους από τον εδω αντιπροσωπο ή και από εκεί (αν εχουν) = ~120 ~ μαχ 130ε.


οι Braile δεν ξέρω γιατί αλλα με αγχώνουν λίγο οτι θα μας πέσουν "λιγες" (μικρές)

Ξέχασα να σου πώ ότι θα χρειαστούμε και βάσεις, όχι μόνο πόλους.

Αυτό εδώ το διάβασες, ή το πέρασες στο ντούκου?

Μικρότερες διαστάσεις, ελαφρύτερη, και ελάχιστη διαφορά σε Amp.

Αν ξυπνήσεις και δείς και εδώ, θα δείς ότι συμφέρει.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούν 2008, 16:09:06    Θέμα δημοσίευσης: Re: Group Buy: Ελαφρυά Μπαταρία Odyssey PC680 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα χω διαβασει @@αρα...

Steve έγραψε:

Odyssey με κόκκινο
Braille με πράσινο

Weigth 15lbs 6,3lbs

Capacity 17 amp hours 11 amp hours
Cranking Amps 680 και πέφτει στα 525 527 σταθερά
Βλέποντας αυτά, από διαστάσεις και βάρος είναι αρκετά μπροστά η Braille ενώ σε amps είναι ελάχιστα μπροστά η Odyssey.


με προβληαμτιζουν τα amp...

α βάση δεν νομίζω οτι χρειαζόμαστε κάτι ιδιαίτερο
εγω θα φτιάξω κάτι μονος μου...

οπώς και να χει... 86ε (=χωρις την βάση) τα "ρισκάρω" για την braile και στην χειρότερη αν δεν την εχω καβάτζα για οτιδηποτε εκτακτο...

αλλα θα προτιμουσα την οδυσευ


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούν 2008, 16:18:17    Θέμα δημοσίευσης: Re: Group Buy: Ελαφρυά Μπαταρία Odyssey PC680 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
με προβληαμτιζουν τα amp...

Είναι απλά μικρότερης χωρητικότητας, ενώ στα cranking amps (εκκίνησης δηλαδή) δεν έχουμε πρόβλημα.


MEMsound έγραψε:
α βάση δεν νομίζω οτι χρειαζόμαστε κάτι ιδιαίτερο
εγω θα φτιάξω κάτι μονος μου...

Εγώ θα πάρω έτοιμη βάση γιατί δεν θέλω να παλεύω και πολύ πίσω στο πορτ-μπαγκάζ! Laughing

MEMsound έγραψε:
οπώς και να χει... 86ε (=χωρις την βάση) τα "ρισκάρω" για την braile και στην χειρότερη αν δεν την εχω καβάτζα για οτιδηποτε εκτακτο...

αλλα θα προτιμουσα την οδυσευ

Έτσι μπράβο τ'αγόρι μου Laughing

Υπ' όψιν ότι την Odyssey την αγοράζουμε από ebay με ότι συνεπάγεται αυτό, ενώ την Braille, από την ίδια την εταιρία, με ότι συνεπάγεται αυτό. Cool

Πάμε να βρούμε άλλους 2 να κλείνουμε την παραγγελία Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούλ 2008, 08:14:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



ΨΑΧΝΕ!!! Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούλ 2008, 08:23:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειμαι και εγω μεσα παλι καθως η δικια μου δε παει και πολυ καλα... Crying or Very sad
αρκει να μη περασουμε τα 120-130 κοστος

μενει ενας λοιπον
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 7 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1724s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on