PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Service 5.000 χλμ.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ilias207Rallye (Ilias)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


2009 Peugeot 207 Le mans

Ένταξη: 03 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 397
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Αύγ 2009, 16:50:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρωτο και δευτερο service τα κανω τζαμπα (ανταλλακτικα και εργασια), προσφορα της αντιπροσωπειας...

Το ζορισμα ειναι σχετικο.. απο σταση δεν το ζοριζω (δεν εχω σπινιαρει ακομα πρωτη), εν κινησει ομως το παταω καλα, και γενικα δεν χτυπαω κοφτες.
Τα λαδια τα ελεγχω καθε 3-4 μερες και ειναι ενταξει. Thumb right


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Αύγ 2009, 16:50:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mrkaza έγραψε:
PS το αν θα αναψει εξαρτατε πολυ και απο το ποσο το ζωριζεις Wink



Άντε ρε, το μάθατε όλοι και το λέτε πως καίμε λάδια! Laughing Laughing Laughing

(250ml τη βδομάδα "πίνει" πλέον το δικό μου, καλά είναι? Laughing Laughing Laughing )


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ilias207Rallye (Ilias)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


2009 Peugeot 207 Le mans

Ένταξη: 03 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 397
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Αύγ 2009, 16:54:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dimkeras έγραψε:

(250ml τη βδομάδα "πίνει" πλέον το δικό μου, καλά είναι? Laughing Laughing Laughing )


Ποσα χιλιομετρα κανεις την βδομαδα, και πως τα κανεις τα χιλιομετρα αυτα ομως? Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mrkaza (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 24 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Αύγ 2009, 17:49:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είπαμε κάθε 5κ έλεγχος βρε άντε 2,5κ άμα του πίνεις το αίμα.

Αν και εγω 2.5κ δεν το εχω ελέγξει Sad .

Πως δεν σπινιαρης πρώτη έστω και λιγο, μόνιμα με το πόδι στο συμπλέκτη είσαι ? Εδώ με 2ρα και αμα το πατήσεις λιγο παραπάνω οχι τούβλο αναβει το ESP αρα χαζόσπινιαρη .

Εκτός και εαν εκεί που είσαι εχει καλούς δρόμους γιατι καματερό ζέφυροι άγιους που τριγυρνάω εγω είναι γυαλι Sad


Αν τα γράφω κάπως ακαταλαβίστικα συγνώμη αλα είμαι δυσλεκτικός και τα κάνω μαντάρα στον γραπτό λόγο Sad

Οχι I/C δεν αλάζω ακουτε ??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ilias207Rallye (Ilias)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


2009 Peugeot 207 Le mans

Ένταξη: 03 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 397
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Αύγ 2009, 18:38:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mαλλον δε με καταλαβες.. και δω οι δρομοι γυαλι ειναι. Απλως ξεκιναω πολυ χαλαρα, σαφως και σπινιαρει λιγο, αλλα δεν την αφηνω κατω ολη την πρωτη μου. Δεν επιδιωκω το σπινιαρισμα δηλαδη...
Στους δρομους που εχουμε και δω Θεσ/νικη, με 3η αν πατησω τερμα το γκαζι μου αναβει το λαμπακι του ESP...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sasasj (Σάκης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 LEMANS Νο0715

Ένταξη: 25 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 339
Τόπος: Kozani

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Αύγ 2009, 00:02:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ώς τις 5800 χιλιόμετρα, έκαψε λίγο λάδι (λίγο κάτω απο την μέση) οπότε και το πήγα για τον πρώτο έλεγχο στην αντιπροσωπεία όπως μου είχαν πει.
Το συμπλήρωσαν με SHELL HELLIX ULTRA 5W30 (όχι μέχρι πάνω), κάναν και έναν έλεγχο οπτικό, ηλεκτρονικό και γενικά πιστεύω οτι προβλεπόταν. Κόστος κανένα.
Στο βιβλιαράκι έγραψαν να ξαναπάω στις 15000 χιλιόμετρα για αλλαγή λάδια και φίλτρο λαδιού. Το πήγα, κάναν ότι κάναν, και με χρεώσανε 105 ευρώ για ενα 5λιτρο SHELL HELLIX ULTRA 5W30, φίλτρο λαδιού, φλάντζα τάπας κάρτερ, καθαριστικό παρμπριζ και εργατικά.
Επόμενη επίσκεψη στις 30000 και ώς τώρα έχω 19500 χιλιόμετρα. Λάδι δεν ξαναείδα να έκαψε.


ΠΩΛΕΙΤΑΙ 207 LEMANS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ilias207Rallye (Ilias)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


2009 Peugeot 207 Le mans

Ένταξη: 03 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 397
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Σεπ 2009, 09:47:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιας και σε καμια βδομαδα πιανω τα 5.000 χλμ σκεφτομαι να αλλαξω λαδια-φιλτρο.. (μαλλον εκτος αντιπροσωπειας, σε δικο μου συνεργειο) Και οταν πιασω τις 10.000 χλμ με το καλο, να παω στην αντιπροσωπεια να μου τα ξανα αλλαξουν, να παρω και την σφραγιδα της εγγυησης.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
manos82 (Manos)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

207 Gt By E-tuners

Ένταξη: 17 Ιούλ 2009
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: Ερυθραια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Σεπ 2009, 16:04:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου εδειξε ο Fynos γιατι δεν ειμουν σιγουρος για τα λαδια (ειχα συνιθησει το παλιο μετρακι) σταγονα δεν εχει καψει το Λιονταρακι μου 3.800klm


Motion & Emotion
PEUGEOT
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Byakuya (Ηaris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 LeMans 0012

Ένταξη: 10 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 205
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Σεπ 2009, 20:42:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μολις εκανα το service των 5.000(ειχα 5650)....ολα οκ,μου εφτιαξαν το πορτ παγκαζ που κοπαναγε και μου συμπληρωσαν 600ml λαδι.....μου ειπαν ειναι φυσιολογικο.


I enjoy every moment cause it's just a moment and then is gone......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
blackheaven 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 308 1.4 95hp (2009)

Ένταξη: 17 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Σεπ 2009, 16:18:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια εγω μολις εκανα το service των 5000χλμ,μου αλλαξαν υποχρεωτικα λαδια και φιλτρα και σημειωσαν στο βιβλιο επομενος ελεγχος στα 15000χλμ.Αν το παω στην lion που λεει ελεγχος στα 20000χλμ,θα εχω προβλημα με την εγγυηση?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Σεπ 2009, 21:07:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κανενα προβλημα εφοσον εχουν γινει σε εξουσιοδοτημενο Wink



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ilias207Rallye (Ilias)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


2009 Peugeot 207 Le mans

Ένταξη: 03 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 397
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 12:10:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημερα το πρωι αλλαχτηκαν τα λαδια, στις 5000 ακριβως!
Δεν ειχε καψει σταγονα.... Yahoo!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Οκτ 2009, 12:07:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα πήγα και γω για τον πρώτο έλεγχο σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο, όχι αντιπροσωπεία, γιατί είναι κοντά στη δουλειά μου. Κανονικά ο έλεγχος μου είχαν πει να γίνει στα 5.000χλμ ή στο εξάμηνο όποιο έρθει πρώτο. Εγώ για διάφορους λόγους πήγα στα 8.350χλμ Embarassed.

Άλλαξα λάδια (4lt πήρε), φίλτρο και βαλβολίνες. Σε ερώτησή μου αν είχε κάψει λάδια και πόσο, ο μάστορας μου είπε πως ήταν όλα εντάξει. Τώρα, μετά από την αλλαγή θα το παρακολουθώ και γω πιο στενά το θέμα με τα λάδια, για να δω αν και πόσο θα κάψει.

Επίσης του είπα να κοιτάξει και αυτό το θόρυβο που κάνει το πορτμπαγκάζ σαν κουδουνίστρα, μήπως είναι από την κλειδαριά. Αυτός λέει πως δεν είναι η κλειδαριά, μάλλον είναι από τη ρεζέρβα, και μου έδειξε που το έντυσε με ύφασμα και θα σταματήσει ο θόρυβος. Θα πάω να το περάσω από κανά σπαστήρι χωματόδρομο να δούμε αν όντως σταματήσει.

Και τέλος η λυπητερή. Για το μινι σέρβις-εργασία μου πήρε 35,70€ Confused Confused. Λάδια, φίλτρα, βαλβολίνες δικά μου.



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Οκτ 2009, 14:53:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιας και διαβάζω για αλλαγές σε λιγότερα απο τα 20000κ χιλιόμετρα που λέει ο κατασκευαστής. Εγώ έριξα μια ματιά προχτές στα λάδια με 3200 κλμ, και εχω αρχίσει να το ανοίγω που και που, και δεν έχουν μαυρίσει κάν. Ακόμα ξανθά είναι.

Πιστευω οτι είναι εντελώς τσάμπα χρήμα να αλλάξεις πρίν απο τα 7500-10000 και αυτό για ψυχολογικούς λόγους. Για όλα τα υπόλοιπα υπάρχει το φίλτρο.

Αλήθεια τα total είναι ξανθά; Δεν ξερω τι άποψη έχετε;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Οκτ 2009, 15:26:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ πάντως τώρα τελευταία από ξανθά τα έβλεπα καφε-μαύρα. Νομίζω πως ήταν πια στα όριά τους. Τώρα αν είναι τσάμπα χρήμα δεν νομίζω, αφού σχεδόν όλοι προτείνουν αλλαγή πολύ πιο γρήγορα απ' ότι λέει ο κατασκευαστής. Ακόμα και ο πωλητής που το αγόρασα το πρότεινε (έχει ο ίδιος ένα 207gt, κάτι θα ξέρει Wink )



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Οκτ 2009, 15:32:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1)Xρυσα σα χθες ηταν που μας εγραψες οτι το αγορασες ποτε προλαβες τα 8κ??το εστρωσες με ταξιδι στη....Ρουμανια Laughing
2)Σου αλλαξε λαδια-βαλβολινες φιλτρο και ειδε ρεζερβα? Σου πηρε εργατοωρα (δε γινομουν μαστορας $#@ Embarassed )


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ilias207Rallye (Ilias)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


2009 Peugeot 207 Le mans

Ένταξη: 03 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 397
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Οκτ 2009, 01:59:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xrisa-xs έγραψε:

Και τέλος η λυπητερή. Για το μινι σέρβις-εργασία μου πήρε 35,70€ Confused Confused. Λάδια, φίλτρα, βαλβολίνες δικά μου.


Αναφερεσαι στο 207 ετσι?
Καταρχην γιατι να αλλαξεις βαλβολινες στις 8k χλμ? Ειναι πολυ νωρις θα ελεγα...
Επισης τι εννοεις λαδια, φιλτρα, βαλβολινες δικα σου? Του τα πηγες εσυ και απλα στα εβαλε?
Κλεψια σκετη, καλυτερα να τα εβαζες μονη σου ή ας ζητουσες απο καποιον συμφορουμιτη στην τελικη, με κοστος ενα καφε-ποτο! Very happy

Εμενα το κοστος για λαδια-φιλτρο-εργασια ηταν 100 ευρω (5 λιτρα λαδι castrol).

NoDsl έγραψε:

Αλήθεια τα total είναι ξανθά; Δεν ξερω τι άποψη έχετε;


Ξανθα οταν λες? Ολα τα λαδια μαυριζουνε με τον καιρο.. Λογικο ειναι στα 3k χλμ να μην εχουν μαυρισει τελειως!
Στα 5k χλμ παντως ειναι καταμαυρα! Thumb right


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Οκτ 2009, 09:13:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι, τα πήγα όλα εγώ. Απλά τα έβαλε και έκανε έναν υποτιθέμενο έλεγχο και έβαλε σφραγίδα.



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Οκτ 2009, 09:21:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το αν είναι ξανθά ή οχι λίγη σχέση έχει με το αν θέλουν αλλαγή ή όχι.

Γενικά, με τα σύγχρονα λάδια ένας μέσος οδηγός είναι βλακεία να πέφτει κάτω από τα 10k. Το νούμερο αυτό μπορεί φυσικά να παίζει πάνω ή κάτω. Πχ κάποιος ο οποίος πηγαίνει τάπα συνέχεια, κόντρες, πολλές κρύες εκκινήσεις ή μικρές διαδρομές εννοείται ότι θα τα αλλάζει τα λάδια πιο γρήγορα. Αν από την άλλη κάνει 150 χλμ την μέρα σε ΕΟ μπορεί άνετα να τραβήξει το διάστημα αλλαγής.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Οκτ 2009, 09:54:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα ξανθά είναι οταν δεν έχουν "καεί". Όσο χάνουν τις ιδιότητές τους αλλάζουν και χρώμα άκα μαυρίζουν. Έτσι δεν πάει;

Εννοείται οτι επηρεάζονται πολύ απο τις εξωτερικές συνθήκες και την οδήγηση που κάνεις. Το καλοκαίρι κόβουν πολύ πιο γρήγορα όπως και οταν πάς συνέχεια τάπα ή το έχεις εντελώς στην ακινησία.

Πάντως τα λάδια μου φάνηκαν πολύ καθαρά μιας και σκούπισα τον δείκτη του λαδιού σε χαρτομάντηλο(ε αυτό μου βρισκόταν εκείνη την ώρα Tease ) και έγινε κίτρινο. Περίμενα να είναι πιο σκούρα λίγο για 3κ χλμ και στρώσιμο κιόλας. Βέβαια αυτό σε σχέση με ότι περίμενα διαβάζοντας το φόρουμ μιας και δεν έχω ξαναστρώσει αμάξι.

Anyway.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 5 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1756s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on