PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Service 5.000 χλμ.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Απρ 2009, 20:35:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραία! Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostasvti (kost@s)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 25 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 316
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 09:32:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλλαγη λαδιων σε γνωστο εξουσιοδοτημενο αντιπροσωπο αθηνα 4 λιτρα (χωρις φιλτρο) 70ευροπουλα. (5-30)


φωτογραφία (1)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 11:32:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατί δεν άλλαξες φίλτρο;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ayrton 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 RC

Ένταξη: 19 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 14:22:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostasvti έγραψε:
Αλλαγη λαδιων σε γνωστο εξουσιοδοτημενο αντιπροσωπο αθηνα 4 λιτρα (χωρις φιλτρο) 70ευροπουλα. (5-30)

Σε επισημο αντιπροσωπο μονο 70 ευρω? εχω τα ιδια πληρωσα 130 ευρω Evil α μου φαινετε θα ριξω μαυρη πετρα πισω μου και θα τους χαιρετισω!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 14:51:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ayrton έγραψε:
kostasvti έγραψε:
Αλλαγη λαδιων σε γνωστο εξουσιοδοτημενο αντιπροσωπο αθηνα 4 λιτρα (χωρις φιλτρο) 70ευροπουλα. (5-30)

Σε επισημο αντιπροσωπο μονο 70 ευρω? εχω τα ιδια πληρωσα 130 ευρω Evil α μου φαινετε θα ριξω μαυρη πετρα πισω μου και θα τους χαιρετισω!!!!

Και εγώ 75 είχα πληρώσει στο service των 5000 για λάδια Rolling eyes



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 15:08:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ayrton έγραψε:
kostasvti έγραψε:
Αλλαγη λαδιων σε γνωστο εξουσιοδοτημενο αντιπροσωπο αθηνα 4 λιτρα (χωρις φιλτρο) 70ευροπουλα. (5-30)

Σε επισημο αντιπροσωπο μονο 70 ευρω? εχω τα ιδια πληρωσα 130 ευρω Evil α μου φαινετε θα ριξω μαυρη πετρα πισω μου και θα τους χαιρετισω!!!!


Ασάλιωτα σε πήγαν... 150 πλήρωσα εγώ σύνολο για το σέρβις των 30k.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostasvti (kost@s)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 25 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 316
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 17:36:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ayrton έγραψε:
kostasvti έγραψε:
Αλλαγη λαδιων σε γνωστο εξουσιοδοτημενο αντιπροσωπο αθηνα 4 λιτρα (χωρις φιλτρο) 70ευροπουλα. (5-30)

Σε επισημο αντιπροσωπο μονο 70 ευρω? εχω τα ιδια πληρωσα 130 ευρω Evil α μου φαινετε θα ριξω μαυρη πετρα πισω μου και θα τους χαιρετισω!!!!


Γιατι οπως μου ειπε το παιδι επεσαν οι τιμες των λαδιων, διοτι φευγαν ολοι απο τα αουσιοδοτημενα. και μαλιστα τα λαδια μαζι με το φπα ηταν 69 ευρω και κατι αλλα κατι νερα γυαλαοκαθαριστηρων κατι βασεις ταπας κλπ...στην αρχη ημουν προετοιμασμενος για ταριφα 100...αλλα ανασανα..για τον φιλο που ρωτα γιατι οχι φιλτρο ειχα και εγω την απορια αλλα μου ειπε οτι για 4λιτρα λαδι που μου εβαλε δεν εβαλε φιλτρο. Δεν πολυκαταλαβα την απαντηση.


φωτογραφία (1)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 17:44:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostasvti έγραψε:

Γιατι οπως μου ειπε το παιδι επεσαν οι τιμες των λαδιων, διοτι φευγαν ολοι απο τα αουσιοδοτημενα. και μαλιστα τα λαδια μαζι με το φπα ηταν 69 ευρω και κατι αλλα κατι νερα γυαλαοκαθαριστηρων κατι βασεις ταπας κλπ...στην αρχη ημουν προετοιμασμενος για ταριφα 100...αλλα ανασανα..για τον φιλο που ρωτα γιατι οχι φιλτρο ειχα και εγω την απορια αλλα μου ειπε οτι για 4λιτρα λαδι που μου εβαλε δεν εβαλε φιλτρο. Δεν πολυκαταλαβα την απαντηση.

Πάντα 4 λίτρα παίρνει! Laughing
Προφανώς ήθελε να πει ότι τα 5000 χμ που έχει κάνει, είναι λίγα για να αλλαχτεί το φίλτρο...



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostasvti (kost@s)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 25 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 316
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 17:50:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαλλον Μακη. Εγω παντως οφειλω να πω πως ο συγκεκριμενος εξουσιοδοτημενος ειναι πολυ σπαθι τουλαχιστον ο υιος με τον οποιο εχω και μια αμεσοτητα..


φωτογραφία (1)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 18:22:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostasvti έγραψε:
Μαλλον Μακη. Εγω παντως οφειλω να πω πως ο συγκεκριμενος εξουσιοδοτημενος ειναι πολυ σπαθι τουλαχιστον ο υιος με τον οποιο εχω και μια αμεσοτητα..

Κώστα ούτε και σε μένα είχαν αλλάξει φίλτρο στα 5000, αλλα δεν είχα ούτε εγώ πρόβλημα με αυτό, δεν το θεωρώ τόσο αναγκαίο με τόσα λίγα χλμ. άλλωστε δεν είχαν λόγο να το παραλείψουν, αντιθέτως αυτοί θα είχαν οικονομικό όφελος.
Πάντως είναι πολύ σημαντικό και το θεωρώ τύχη να πέσεις σε έντιμα και έμπιστα άτομα σε αντιπροσωπεία, καθώς θα τους έχεις "ανάγκη" για αρκετό καιρό (οσο διαρκεί η εγγύησή σου) αλλα και αργότερα, αφού πλέον μοτέρ με καινούργιες τεχνολογίες όπως τα δικά μας θέλουν εξειδικευμένα άτομα και γνώσεις και δεν μπορείς να απευθύνεσαι στον καθένα, καλώς ή κακώς. Και με δεδομένο ότι έχουμε ακούσει πάρα πολλά για διάφορους εξουσιοδοτημένους και μη, που κοιτάζουν μόνο πως θα σου τα αρπάξουν, θεωρώ και εγώ τον εαυτό μου τυχερό που υπάρχουν σωστά άτομα, πρόθυμα να λύσουν το πρόβλημά σου, στην αντιπροσωπεία που απευθύνομαι.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostasvti (kost@s)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 25 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 316
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 18:35:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι Μακη θα συμφωνησω απολυτως γιατι δεν ειναι οτι πηραμε ενα αμαξι και μετα αντε γεια. Απο την μια ''τους εχεις αναγκη'' λογω εγγυησης και απο την αλλη καλως η κακως πλεον υπαρχει η νοοτροπια οτι αντιπροσωπια ειναι το τοπ για το αυτοκινητο σου οποτε δεν θελεις να ''χαραμιστεις'' καπου αλλου. Με αυτην την εννοια ειναι πολυ σημαντικο να μπορεσεις να βρεις καποιον που αν μη τι αλλο εκτος απο το να στ αρπαξει** να σεβεται το αυτοκινητο σου και εσενα..


**λιγο πολυ ολοι τ αρπαζουν....


φωτογραφία (1)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m@kis 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 RC Le Mans (2009)

Ένταξη: 02 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 92

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Ιούν 2009, 15:08:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
Έχω μπερδευτεί.. πότε πρέπει να πάω στην αντιπροσωπεία για να μην είμαι εκτός εγγύησης??
Έτσι απλά??
Πότε σου σφραγίζουν το βιβλιαράκι??
Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sfakattakrc (manos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 rc

Ένταξη: 05 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 35

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Ιούν 2009, 12:58:55    Θέμα δημοσίευσης: Re: Service 5.000 χλμ. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα παιδια,πηγα σημερα το le mans μου για τον τεχνικο ελεγχο,ολα κομπλε,και μολις παιρνω το αυτοκινητο στα 50 μετρα μου αναβει το λαμπακι τησ μηχανης ...γυριζω πισω και μου λενε φταει η φιλτροχοανη που εχω βαλει στο αυτοκινητο(την οποια την φοραω εδω και 4000χλμ και δεν μου εχει δημιουργησει το παραμικρο προβλημα)Ε Λ Ε Ο Σ ! οι ανθρωποι ειναι τραγικοι,δεν ξαναπαταω σε αντιπροσωπεια !!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Ιούν 2009, 13:07:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν παίζει αυτό με τη φιλτροχοάνη.
Υπάρχει όμως περίπτωση να σου έκαναν κανα update. Εμένα που μου είχαν κάνει update στον πρώτο έλεγχο, μου έβγαλε esp fault μόλις το έβαλα 'μπρος, αλλα το διόρθωσαν αμέσως και το χαρακτήρησαν σύνηθες. Ίσως κατι τετοιο να έπαιξε και με το δικό σου...



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
broulis (nikos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 rallye (THP)

Ένταξη: 23 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 136

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Αύγ 2009, 09:15:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν παίδες μόλις γύρισα από τη Peugeot εδώ στα Χανιά όπου πήγα για τη πρώτη αλλαγή λαδιών στα 5000χλμ.
'Εγινε αλλαγή λαδιών(βάζουν TOTAL 5-30 Cool,αυτά ήθελα να βάλω εξ αρχής),φίλτρο λαδιού και το σχετικό συμπλήρωμα υγρών καθώς και ένας έλγχος σε όλα τα μηχανικά μέρη του αυτοκινήτου...Τέλος, πήγαμε και μια μικρή βόλτα με τον μηχανικό για να τσεκάρουμε πώς όλα είναι οκ....

Κόστος 80 ευρώ...Λογικό το βρίσκω.

Αυτά απο εμένα...

Καλη σας μέρα! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mrkaza (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 24 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Αύγ 2009, 10:18:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

broulis έγραψε:
Λοιπόν παίδες μόλις γύρισα από τη Peugeot εδώ στα Χανιά όπου πήγα για τη πρώτη αλλαγή λαδιών στα 5000χλμ.
'Εγινε αλλαγή λαδιών(βάζουν TOTAL 5-30 Cool,αυτά ήθελα να βάλω εξ αρχής),φίλτρο λαδιού και το σχετικό συμπλήρωμα υγρών καθώς και ένας έλγχος σε όλα τα μηχανικά μέρη του αυτοκινήτου...Τέλος, πήγαμε και μια μικρή βόλτα με τον μηχανικό για να τσεκάρουμε πώς όλα είναι οκ....

Κόστος 80 ευρώ...Λογικό το βρίσκω.

Αυτά απο εμένα...

Καλη σας μέρα! Very happy


Offtopic Mode on
Μηπως πρέπει να μετακομεισουμε στην συντεκνουπολη ?
Ποιο φτηνο το ενα ποιο φτηνο το αλλο μεχρι και το σουβλακη Razz
Ασε που εχει και ειδικη προστασια απο φωτιες καθως αν καψουν μυλοποταμο ζωγιανα ξερουν οτι μπορει να τραγουδανε καιγομαι καιγομαι τι καλα που ειναι :D ...

Offtopic mode off
Αν θυμαμε καλα ειχα δει 25 ευρω το λιτρο στη βιτρινα το τοταλ εκει που το παω εγω αλλα δεν τα εχω αλαξει ακομα Wink αλλα με βλεπω κανενα 130+ Sad κατσε να γυρισω απο διακοπες και τα αλαζω και θα πω ακριβως αν και 3κ θα εχω αντε 3.5 k.


Αν τα γράφω κάπως ακαταλαβίστικα συγνώμη αλα είμαι δυσλεκτικός και τα κάνω μαντάρα στον γραπτό λόγο Sad

Οχι I/C δεν αλάζω ακουτε ??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Αύγ 2009, 11:43:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πήγα για τον τεχνικό έλεγχο και εγώ για τα 5000 χλμ και όλα οκ με το αμάξι αλλά είπα να μην αλλάξω ακόμα λάδια. Λίγα μου φαίνονται τα χλμ. Λέω να τα αφήσω για τις 10000...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ilias207Rallye (Ilias)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


2009 Peugeot 207 Le mans

Ένταξη: 03 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 397
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Αύγ 2009, 12:31:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα απο την αντιπροσωπεια μου ειπαν στις 10000 αλλαγη λαδια-φιλτρο.
Για νωριτερα δε μου ειπαν τιποτα, αλλα και το βιβλιαρακι το ιδιο πραγμα λεει, πρωτη επισκεψη στις 10000.
Σκεφτομαι να αλλαξω λαδια-φιλτρο νωριτερα, αλλα απο οσο μου ειπαν τα πρωτα λαδια περιεχουν καποια προσθετα μεσα που καλο ειναι να τα αφησω μεχρι τις 10000...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mathanas 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 rallye 2009

Ένταξη: 08 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 343

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Αύγ 2009, 13:52:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ilias207Rallye έγραψε:
Εμενα απο την αντιπροσωπεια μου ειπαν στις 10000 αλλαγη λαδια-φιλτρο.
Για νωριτερα δε μου ειπαν τιποτα, αλλα και το βιβλιαρακι το ιδιο πραγμα λεει, πρωτη επισκεψη στις 10000.
Σκεφτομαι να αλλαξω λαδια-φιλτρο νωριτερα, αλλα απο οσο μου ειπαν τα πρωτα λαδια περιεχουν καποια προσθετα μεσα που καλο ειναι να τα αφησω μεχρι τις 10000...


Θα τα χεις καψει μεχρι τοτε.....μην ανησυχεις........... Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mrkaza (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 24 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Αύγ 2009, 16:39:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παντως οταν σου αναψει το Check Oil μη συμπληρωσεις καθως δεν ξερεις τι λαδι ειχε απο το εργοστασιο και δεν ειναι καλο να τα ανακατεβεις .

οποτε αν μεχρι τα 10κ που λες αναψει λαμπακι πας και αλαζεις φιλτρο + λαδια .
Περνει 4,25 οποτε θα σε χρεωσει 5 λιτρα και ζητας οτι δεν εβαλαν . Στα 5κ ριχνεις μια ματια και συμπληρωνεις και εισε οκ μεχρι τα 10κ οπου ξαναμανα

PS το αν θα αναψει εξαρτατε πολυ και απο το ποσο το ζωριζεις Wink


Αν τα γράφω κάπως ακαταλαβίστικα συγνώμη αλα είμαι δυσλεκτικός και τα κάνω μαντάρα στον γραπτό λόγο Sad

Οχι I/C δεν αλάζω ακουτε ??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 4 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,281s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on