PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Service 5.000 χλμ.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
thesalos (Γιωργος)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 207 rallye (2008)

Ένταξη: 11 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 326
Τόπος: ΛΑΡΙΣΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Μάϊ 2008, 21:50:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nickzotos έγραψε:
ολα τα καινουργια αυτοκινητα (νομιζω εκτος απο μερικες ειδικες περιπτωσεις) δεν εχουν ενδιαμμεσους ελεγχους και αυτο ειναι εγκυκλιος προς ολους! Cool



Συμφωνω μαζι σου αλλα ποσοι ειναι αυτοι που θα τους πει η αντιπροσωπεια οτι πρεπει να κανουν ενδιαμεση αλλαγη και δεν θα το κανουν φοβουμενοι οτι σε περιπτωση που τους τυχει κατι δεν θα ισχυει η εγγυηση?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ayrton 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 RC

Ένταξη: 19 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2008, 14:02:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στα 5000 εμενα μου ειπαν να το παω για ενα τυπικο οπτικο ελεγχο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2008, 15:56:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ayrton έγραψε:
στα 5000 εμενα μου ειπαν να το παω για ενα τυπικο οπτικο ελεγχο.


η λεγομενη επισκεψη εγγυησης! Cool








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
thesalos (Γιωργος)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 207 rallye (2008)

Ένταξη: 11 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 326
Τόπος: ΛΑΡΙΣΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2008, 19:59:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nickzotos έγραψε:

η λεγομενη επισκεψη εγγυησης! Cool


Εμενα θα πεις? Εχω κανει επισκεψεις εγγυησης μεχρι τα 5000χλμ.........
Επτα τον αριθμο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lefter1s RC 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC κάποτε

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 659
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2008, 21:41:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χθες πηγα στη Lion για το σερβις των 5k km . Καθηστερησα 1km αλλα δεν εχει σημασια. Δεν τους ειπα τιποτα και απλα μου συμπληρωσανε το λαδι με shell 5-30 αναφεροντας μου οτι δεν προκειται για 'σερβις' ο ελεγχος στα 5k km... Γνωμες παιδες...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2008, 22:04:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lefter1s RC έγραψε:
Χθες πηγα στη Lion για το σερβις των 5k km . Καθηστερησα 1km αλλα δεν εχει σημασια. Δεν τους ειπα τιποτα και απλα μου συμπληρωσανε το λαδι με shell 5-30 αναφεροντας μου οτι δεν προκειται για 'σερβις' ο ελεγχος στα 5k km... Γνωμες παιδες...


τι σου πηραν δεν μας ειπες...
ουσιαστικα απλα ριχνουν μια ματια....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2008, 22:51:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lefter1s RC έγραψε:
Χθες πηγα στη Lion για το σερβις των 5k km . Καθηστερησα 1km αλλα δεν εχει σημασια. Δεν τους ειπα τιποτα και απλα μου συμπληρωσανε το λαδι με shell 5-30 αναφεροντας μου οτι δεν προκειται για 'σερβις' ο ελεγχος στα 5k km... Γνωμες παιδες...



τι γνωμες να σου πουμε;;;;; οτι καναν ακριβως την δουλεια τους;;;διαβαστε κανενα ποστ πιο πανω..δεν κανει κακο! Cool








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
myth (Γιαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 382
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούν 2008, 04:50:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδες εχω 4500χιλιομετρα και μου εβγαλε τωρα καθως γυρναγα απο εξω "engine oil low"...ειναι δυνατον να θελει συμπληρωμα??? Δεν το κοιταξα γιατι η ωρα ειναι περασμενη...δεν ειναι λιγο κουλο να το βγαλει???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούν 2008, 07:19:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

myth έγραψε:
ρε παιδες εχω 4500χιλιομετρα και μου εβγαλε τωρα καθως γυρναγα απο εξω "engine oil low"...ειναι δυνατον να θελει συμπληρωμα??? Δεν το κοιταξα γιατι η ωρα ειναι περασμενη...δεν ειναι λιγο κουλο να το βγαλει???

Φίλε μου πρέπει να συνηθίσεις στην ιδέα οτι το καμάρι σου τρέφεται κ με λάδι, όπως όλα τσιμπάνε λίγο. Βέβαια το δικό σου φαίνεται να ξεκίνησε με μεγάλες ορέξεις. Είναι πολύ νωρίς για να σου κατέβει η στάθμη τόσο πολύ, εκτός κ αν απο τη μέρα που το πήρες του έχεις πιεί το αίμα, αν όμως δεν ισχύει αυτό, καλύτερα να πας μια βόλτα απο την αντιπροσωπεία. Το δικό μου έχει 5000κμ και η στάθμη στο δείκτη έχει κατέβει περίπου κατά 1/3...



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούν 2008, 08:41:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

myth έγραψε:
ρε παιδες εχω 4500χιλιομετρα και μου εβγαλε τωρα καθως γυρναγα απο εξω "engine oil low"...ειναι δυνατον να θελει συμπληρωμα??? Δεν το κοιταξα γιατι η ωρα ειναι περασμενη...δεν ειναι λιγο κουλο να το βγαλει???


Σε μένα πάντος που έχω 19.000χλμ απο τα 10.000 που άλλαξα δεν έχει κάψει σχεδόν τίποτα. Και εννοείτε οτι σε κάθε ευκαιρία το ανοίγω. Μέχρι τα 10.000 είχα αλλάξει 3ς φορές λάδια οπότε δεν ξέρω αν τσίμπαγε τότε, για παρατήρησέ το μέχρι τα 10.000 τί θα κάνει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
myth (Γιαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 382
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούν 2008, 09:26:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νταξει το ανοιγω σχεδον συνεχεια το αμαξι αλλα μου φαινεται πολυ νωρις...τελοσπαντων...ευχαριστω παιδες...θα παω αντιπροσωπεια να δουμε τι παιζει...ευχαριστω!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nikos68 (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 182
Τόπος: Ρέθυμνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούν 2008, 11:44:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να έχετε πάντα μαζί σας ένα λιτράκι 5W-30.Είναι απαραίτητο διότι με τα τουρμπίσματα όλο και κάτι τρώει.Λέγεται ότι μετά τα 30000 χλμ θα στρώσει κάπως αλλά πάντα θα τρώει λάδι.Με τέτοιο νερόλαδο αυτά θα έχουμε.Θα δοκιμάσω το καινούριο της TOTAL που γράφει για BMW κινητήρες και θα δούμε.Πάντως μέχρι τώρα που έχω κάνει 12000 χλμ έχω συμπληρώσει 1300 ml.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούν 2008, 23:24:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το δικό μου δηλαδή που τρώει ~300ml στα 10.000km πρέπει να το πετάξω?
Μοτέρ έχει το κακόμοιρο, όχι φριτέζα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Ιούν 2008, 13:01:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim207GT έγραψε:
myth έγραψε:
ρε παιδες εχω 4500χιλιομετρα και μου εβγαλε τωρα καθως γυρναγα απο εξω "engine oil low"...ειναι δυνατον να θελει συμπληρωμα??? Δεν το κοιταξα γιατι η ωρα ειναι περασμενη...δεν ειναι λιγο κουλο να το βγαλει???


Σε μένα πάντος που έχω 19.000χλμ απο τα 10.000 που άλλαξα δεν έχει κάψει σχεδόν τίποτα. Και εννοείτε οτι σε κάθε ευκαιρία το ανοίγω. Μέχρι τα 10.000 είχα αλλάξει 3ς φορές λάδια οπότε δεν ξέρω αν τσίμπαγε τότε, για παρατήρησέ το μέχρι τα 10.000 τί θα κάνει.


Φίλε Δημήτρη, επειδή θα πάω την άλλη εβδομάδα να κάνω 1η αλλαγή λαδιών στα 5000κμ, είπα με τον μηχανικό να βάλουμε τα Castrol. Νομίζω οτι αυτά έβαλες κ εσύ, κ είπες οτι είσαι ευχαριστημένος. Ήθελα ανα σε ρωτήσω, αν τα πήρες απ΄έξω, ή στα χρέωσε η αντιπροσωπεία κ πόσο, έτσι για να έχω ενα μπούσουλα...



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Ιούν 2008, 23:15:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:


Φίλε Δημήτρη, επειδή θα πάω την άλλη εβδομάδα να κάνω 1η αλλαγή λαδιών στα 5000κμ, είπα με τον μηχανικό να βάλουμε τα Castrol. Νομίζω οτι αυτά έβαλες κ εσύ, κ είπες οτι είσαι ευχαριστημένος. Ήθελα ανα σε ρωτήσω, αν τα πήρες απ΄έξω, ή στα χρέωσε η αντιπροσωπεία κ πόσο, έτσι για να έχω ενα μπούσουλα...


Εγώ τα πήρα από έξω από συνεργάτη του Club σαν επίσημο μέλος που είμαι(και ακόμα να μου φτιάξουν το Avatar.... Twisted evil ) κάπου στα 13€ και κάτι το λίτρο. Τα φοράει και το αδερφάκι στο Jetta GT του και αυτός πολύ ευχαριστιμένος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
theoxarhs 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 18 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 38

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Ιούν 2008, 11:04:34    Θέμα δημοσίευσης: 207GT 1o service - 5.000 km - αλλαγή λαδιών Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια θα παω για το πρωτο...

1.Κανουν μια προσφορα αλλαγή λαδιών και φιλτρου λαδιου , ρωτησα τιμη (προσφορας) και μου ειπαν 95 EUR... Αξιζει τον κοπο να το κανεις απο τωρα αυτο; Λιγο ακριβα δεν ειναι;


2.Εχετε παρατηρησει οταν βαζετε σε λειτουργια τον πισω υαλοκαθαριστηρα, σε καθε κυκλο που κανει ο υαλοκαθαριστηρας να ακουγεται ενα τσουκ στο ταμπλω; τι ειναι αυτο, από το ρελαι του υαλοκαθαριστηρα, ή συμβαινει επιτηδες για να μην τον ξεχασεις ανοικτο;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Ιούν 2008, 11:39:15    Θέμα δημοσίευσης: Re: 207GT 1o service - 5.000 km - αλλαγή λαδιών Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

theoxarhs έγραψε:
Παιδια θα παω για το πρωτο...

1.Κανουν μια προσφορα αλλαγή λαδιών και φιλτρου λαδιου , ρωτησα τιμη (προσφορας) και μου ειπαν 95 EUR... Αξιζει τον κοπο να το κανεις απο τωρα αυτο; Λιγο ακριβα δεν ειναι;


2.Εχετε παρατηρησει οταν βαζετε σε λειτουργια τον πισω υαλοκαθαριστηρα, σε καθε κυκλο που κανει ο υαλοκαθαριστηρας να ακουγεται ενα τσουκ στο ταμπλω; τι ειναι αυτο, από το ρελαι του υαλοκαθαριστηρα, ή συμβαινει επιτηδες για να μην τον ξεχασεις ανοικτο;

1. Προσφορά αλλαγή λαδιών+φίλτρο με 95Ε; Τί προσφέρουν δλδ για να καταλάβω; "Προσφορά"... "Έκπτωση"... Πόσο έχουν ξεφτυλιστεί πλέον αυτές οι έννοιες...
Αν θέλεις στα 5000χλμ να αλλάξεις λάδια με ανώτερης ποιότητος έχει νόημα, αλλιώς δεν έχει.

2. Στο δικό μου (206) ακούγεται το ρελέ. Κατά μία έννοια με ειδοποιεί κιόλας να τον κλείσω...


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Ιούν 2008, 11:39:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενωθηκαν 3 topics σε ενα, αλλαχθηκε ο τιτλος για να ειναι πιο γενικος και οχι μονο για 207 και εγινε "υπομνημα".... Wink
Εκ της MOD-Team
μπλα μπλα μπλα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιούν 2008, 07:59:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1η αλλαγή στα 5000km Castrol SLX 5W-30 LONGLIFE III, 4Lt, χρέωση 70€, λογική τιμή πιστεύω...



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
lem-x24 (Θανάσης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.4 (16 V)

Ένταξη: 02 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιούν 2008, 10:48:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γενικά ρε παιδιά το βιβλίο λέει σέρβις κάθε 30000 χμ ή στα 2 χρόνια αν οι συνθήκες οδήγησης είναι φυσιολογικές. αν είναι δυσμενείς λένε στα 20000 χμ ήστο χρόνο. εμένα πάντως μου είπανε ότι κάθε 10000 χμ να κάνω αλλαγή λαδιών και στο χρόνο σέρβις. όλα αυτά πάντως προσωπικά πιστέυω ότι είναι βλακείες για να σε τρέχουν. τι πάει να πει 1 χρόνος! όταν φύγω από την εγγύηση κάθε 10000 χμ θα του κάνω αλλαγή στα λάδια και θα του λέω να το ελέγχει και ότι χρειάζεται θα το διορθώνω. τώρα στην αντιπροσωπεία δεν πολυ- κοιτάνε αν έχει κάτι το αμάξι. σε ρωτάνε πόσα χμ έχει και κοιτάνε τι ορίζει ο τεχνικός έλεγχος στα αντίσοιχα χμ. και το παλιο μου το αμάξι έτσι το έκανα. κάθε 10000 χμ του άλλαζα τα λάδια και επισκεύαζα ότι χρειαζόταν! και μου κράτησε 18 χρόνια χωρίς να βγάλει ούτε ένα πρόβλημα!απλά προτείνω όχι τσιγγουνιές στο λάδι! καλής ποιότητας, δηλαδή εγγεκριμένης μάρκας!


όλα τα καινούρια αμάξια είναι ψεύτικα !.!.!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 2 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2197s (PHP: 47% - SQL: 53%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on