PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προετοιμασία αγωνιστικού
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Αύγ 2013, 20:11:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

+1 ημιαξόνιο


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Αύγ 2013, 22:25:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
+1 ημιαξόνιο

τοτε ρε Γιαννη γιατι δεν ακουω τιποτα, γιατι δεν συντονιζει? Confused


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Αύγ 2013, 23:29:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
RoadRunner122 έγραψε:
+1 ημιαξόνιο

τοτε ρε Γιαννη γιατι δεν ακουω τιποτα, γιατι δεν συντονιζει? Confused

Αν είναι στραβό δε σημαίνει ότι θα το ακούς απαραίτητα. Απ'την άλλη σκέφτομαι μήπως έχει "σφίξει" η μεσαία τριβή στου συνοδηγού.

Μπλοκέ φοράς δισκάτο ή atb?


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Αύγ 2013, 16:05:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Lef205 έγραψε:
RoadRunner122 έγραψε:
+1 ημιαξόνιο

τοτε ρε Γιαννη γιατι δεν ακουω τιποτα, γιατι δεν συντονιζει? Confused

Αν είναι στραβό δε σημαίνει ότι θα το ακούς απαραίτητα. Απ'την άλλη σκέφτομαι μήπως έχει "σφίξει" η μεσαία τριβή στου συνοδηγού.

Μπλοκέ φοράς δισκάτο ή atb?

δισκατο φοραω GRT .
Σκεφτομαι οτι δεν ειναι απλα συμπτωση τα δυο διαλυμενα αριστερα ρουλεμαν.
καπου βρικσει αντισταση αριστερα γιαυτο τραβαει και δεξια .
Να σημειωσω οτι δεν μιλαμε οτι απλα τραβαει λιγακι δεξια, αν κραταω απαλα το τιμονι και πατησω γκαζι σε ευθεια το αυτοκινητο αλλαζει λωριδες για πλακα.
Αν παλι κραταω σφιχτα το τιμονι δεν κανει τιποτα αλλα μου δινει την αισθηση οτι ειναι στραβο το αυτοκινητο .
Πρωτη κινηση ειναι να αλλαξω εννοειται το ρουλεμαν, μετα ομως τι κανω?
αγοραζω ημιαξονια και δοκιμαζω?
Παω για τσεκαρισμα αναρτησης και υψους του αυτοκινητου?
Αλλα ειναι τελειως απιθανο να γινεται λογω αναρτησης γιατι το εκανε και με την προηγουμενη και ειναι πολυ εντονο .


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Αύγ 2013, 17:48:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kre ma gie raa aaaaaa

TO eixa pathei akribos to idio sto opel.
K xalaei rouleman isos logo kontras poy bazeis esy apo
Ekei poy thelei na paei an k theooro oti einai tyxaio to deytero
Afou panta ta odigou tin akoune prota se ola ta amaksia...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Αύγ 2013, 18:28:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και πώς στην ευχή μπορεί να τραβάει λόγω της κρεμαγιέρας ρε Τάκη?

Να λεγε ότι έχει μπόσικα/τζόγο, ok θα είχε μιά βάση (εκτός κι αν έχει όντως κάποιο τζόγο ο οποίος είναι αμελητέος κλπ κλπ...). Αλλά θα το πιανε ο ευθυγραμμισάς... λογικά..

Πίσω σινεμπλόκ ψαλιδιών είναι ok και σφιγμένα να φανταστώ Rolling eyes


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Αύγ 2013, 23:24:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:

Πίσω σινεμπλόκ ψαλιδιών είναι ok και σφιγμένα να φανταστώ Rolling eyes

τσεκαρισμενα και αυτα.
Τσεκαρισμενη η κρεμαγιερα επισης.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Αύγ 2013, 00:04:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λευτέρη, καραμπινάτο σύμπτωμα, έσπαγε εμπρός ρουλεμάν κάθε 50 χλμ και κανένα από τα 2-3 συνεργεία που είδα δεν έδινε λύση, μέχρι να βρούμε τι φταίει με Γιάννη και Γιώργο.

Μήπως το ημιαξόνιο δεν είναι ταίρι με το ρουλεμάν;

Τα σαξόραλλα, όπως θα ξέρεις, έβγαιναν με μερικούς διαφορετικούς τύπους ημιαξονίων και ρουλεμάν και μόνο αν παραγγείλεις με πλαίσιο είσαι σίγουρος.


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Αύγ 2013, 09:37:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νομιζω οτι λευτερης φοραει αλλα ημιαξονια λογω bacci

παντως εμενα κρεμαγιερα ουτε τζογο ειχε ουτε φαινοταν να εχει προβλημα και την αλλαξα τοτε με επιμονη του μηχανικου που ειχε ξαναδει το σεναριο...
μην το αποκλειεις επειδη δεν εχει τζογο.
πρακτικα αν το δεις ειναι το πρωτο πραγμα που εμπλεκεται στο τραβηγμα οταν πατησεις γκαζι....

παντως δε νομιζω οτι ειναι τπτ να δοκιμασεις ενα ημιαξονιο απο παπαλουκα. τοσο καιρο που το λες θα το ειχες κανει και δε θα ετρεχες τελευταια στιγμη
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Σεπ 2013, 15:40:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ας το παρω απο το τελος να πω οτι το αυτοκινητο φτιαχτηκε, ειναι αλφαδι χαρακας πως το λενε ?! Laughing
Πως ομως . . .

Χθες το βραδυ αργα μπηκε το νεο ρουλεμαν και το αυτοκινητο συνεχισε να κανει τα ιδια, πηγα λοιπον απο τον Πουπακη το πρωι μηπως βρει αυτος λυση προκατειλημμενος βεβαια για να λεω την αληθεια οτι δεν θα γινει τιποτα.Ο ιδιος δεν ηταν εκει αλλα ηταν ο γαμπρος του.
Του εξηγησα την κατασταση και με διαβεβαιωσε οτι θα το φτιαξει. "μεγαλα λογια " ειπα απο μεσα μου.
Το ανεβασε στην ευθυγραμμιση, το ελεγξε, ελεγξε τους τζογους, φουσκωσε την προφλεξ ομως το αυτοκινητο εκανε τα ιδια.
Τοτε εκανε το απλο, εβαλε το μπροστινο δεξι λαστιχο αριστερα και το αντιθετο.
Το εβγαλε βολτα και πλεον το αυτοκινητο τραβουσε αριστερα!
βγαλαμε τα λαστιχα και το εμπρος δεξι ειχε κατι σαν στραβωμενο σκελετο, δεν ειχε φολα δεν ειχε μπλοκαρισμα αλλα οπως γυρνουσε φαινονταν στραβωμενο.
Το ευθυγραμμισε, γυρισα σπιτι, εβαλα τα βολτισια λαστιχα πανω τα οποια ηταν επισης στραβα κατα διαβολικη συμπτωση ή επειδη ειναι σιγουρα 10 ετων, πηγα ζανταρα τα RX που ειναι για τον αγωνα και το αυτοκινητο συνηλθε κανονικοτατα!
Σκεφτομαι ποσο μαλ**ες? ειμασταν ολοι οσοι βαλαμε χερι πανω στο αυτοκινητο και δεν σκεφτηκαμε να κανουμε αυτο το απλο πραγμα, βεβαια οταν εχεις αλλαξει αναρτηση σασμαν και ολοκληρη τετραδα λαστιχα δεν παει το μυαλο οτι και απο τις δυο τετραδες ενα μπροστινο λαστιχο ειναι αχρηστο και ποσο μαλλον οταν χρειαζεται να κανεις το λαθος (να βαλεις δεξι λαστιχο σε αριστερο τροχο) για να καταλαβεις τη ζημια.
Χρηματα σκορπισα για αλλη μια φορα μεχρι να βρω ακρη αλλα αυτα ειναι μεσα στο παιχνιδι, αλλωστε αν δεν βρισκαμε ουτε σημερα λυση ημουν αποφασισμενος να λυσω παλι σασμαν αναρτηση μπροστινο συστημα κλπ οποτε μαλλον θα σκορπουσα κι αλλα λεφτα.

Τελος καλο ολα καλα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Σεπ 2013, 18:30:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχώς μετά από την εμπειρία που έχω αποκτήσει με το αγωνιστικό 206RC, έμαθα πως πρέπει να αμφισβητείς όσα έχεις δεδομένα ως σωστά και σίγουρα, για να φτάσεις στην αιτία του προβλήματος Sad




Ή να σκεφτείς με καθαρό μυαλό και απλά Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Σεπ 2013, 20:38:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε ok ρε παιδιά, αν είναι να τονίζουμε και τα αυτονόητα...

Ειδικά Τάκης πρέπει να θυμάται που ψαχνόμασταν Νοέμβρη 2009 Σέρρες τι φταίει και τελικά ήταν από καινούρια μεν αλλά με στραβό προφίλ semi....


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Σεπ 2013, 15:02:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Ε ok ρε παιδιά, αν είναι να τονίζουμε και τα αυτονόητα...


Αστα σου λεω το φυσαω και δεν κρυωνει


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Σεπ 2013, 20:00:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Ε ok ρε παιδιά, αν είναι να τονίζουμε και τα αυτονόητα...

Ειδικά Τάκης πρέπει να θυμάται που ψαχνόμασταν Νοέμβρη 2009 Σέρρες τι φταίει και τελικά ήταν από καινούρια μεν αλλά με στραβό προφίλ semi....


Ανν το θυμαμαι....ολοκληρο ταξιδι εκανα με στραβο σκελετο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Δεκ 2013, 06:50:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορεί κάποιος να μου πει τι παίζει με τις μεμβράνες στα παράθυρα και το μπροστά σκιαδιο στα αγωνιστικά γιατί στον κανονισμό τις ομαε δεν βρήκα κάτι


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Δεκ 2013, 19:39:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπροστά σκιάδιο ύψος 10cm το πολύ.

Μεμβράνες πρέπει να έχει για πρωταθληματικό ράλλυ (όχι για σπριντ), στα πλαϊνά τζάμια και προαιρετικά στη πίσω πόρτα, με άνοιγμα (π.χ. τρύπα διαμέτρου 10cm) για να φαίνεται το πλήρωμα.

Αυτά ίσχυαν το 2012 και μάλλον συνεχίζουν να ισχύουν.

Ψάξε και στο συμπληρωματικό κανονισμό κάποιου πρωταθληματικού αγώνα. Wink


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Δεκ 2013, 23:43:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

BTS έγραψε:
Μπροστά σκιάδιο ύψος 10cm το πολύ.

Μεμβράνες πρέπει να έχει για πρωταθληματικό ράλλυ (όχι για σπριντ), στα πλαϊνά τζάμια και προαιρετικά στη πίσω πόρτα, με άνοιγμα (π.χ. τρύπα διαμέτρου 10cm) για να φαίνεται το πλήρωμα.

Αυτά ίσχυαν το 2012 και μάλλον συνεχίζουν να ισχύουν.

Ψάξε και στο συμπληρωματικό κανονισμό κάποιου πρωταθληματικού αγώνα. Wink

Ο σκοπός της τρυπας ειναι για να μπορει να δει ο τεχνικος εφορος το εσωτερικο του αυτοκινητου.
Τα σπριντ πανε με κανονισμους Ραλλυ οποτε χρειάζονται και εκει οι μεμβρανες .
Στο δικο μου εβαλα διαφανεις μεμβρανες (γιατι σιχαινομαι τα φημε) και εληξε το θεμα.
Το μπροστα σκιαδιο πρεπει να ειναι 10cm στο κενρο του, δεξια και αριστερα μπορει να ειναι μεγαλυτερο .

Υγ το κουφο ειναι οτι σε αγωνες πιστας κανονικα απαγορευονται οι μεμβρανες


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Δεκ 2013, 00:32:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σχετικά με τα 10cm του σκιάδιου, είναι το ίδιο με το αντίστοιχο όριο του ΚΟΚ. Δεν είμαι σίγουρος ότι αναγράφεται κάπου διάκριση ανάμεσα στη μέση και τις άκρες... Το προβλεπόμενο είναι να μην τα ξεπερνά πουθενά τα 10cm.

Επίσης, προσοχή στα γράμματα (μέγεθος και γραμματοσειρά) στα πλαϊνά παράθυρα!


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Δεκ 2013, 09:46:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

BTS έγραψε:
Σχετικά με τα 10cm του σκιάδιου, είναι το ίδιο με το αντίστοιχο όριο του ΚΟΚ. Δεν είμαι σίγουρος ότι αναγράφεται κάπου διάκριση ανάμεσα στη μέση και τις άκρες... Το προβλεπόμενο είναι να μην τα ξεπερνά πουθενά τα 10cm.

Επίσης, προσοχή στα γράμματα (μέγεθος και γραμματοσειρά) στα πλαϊνά παράθυρα!

Πετρο ισχυει αυτο που ειπε ο Λεφ. Αν επρεπε να ειναι παντου 10 cm τοτε σε πολλα αγωνιστικα (λογω κουρμπας παρμπριζ) στο κεντρο θα ηταν 2-3 εκατοστα.... Wink

Επισης οντως προσοχη στα γραμματα γιατι ειναι λογος να σε κοψουν στον Τ.Ε. Ληγμένη πυρόσβεση μπορει να εχεις, γραμματα αν δεν εχεις σωστα, ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙΣ......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Δεκ 2013, 12:22:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλαδή πια γραμματοσειρά θελει και τι μήκος ύψος θελει, επίσης στην κωλοπορτα θελει και εκει 10cm ανοιγμα και σε πιο σημείο;


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Επόμενη
Σελίδα 16 από 18

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1708s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on