PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προετοιμασία αγωνιστικού
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάρ 2008, 19:25:06    Θέμα δημοσίευσης: Προετοιμασία αγωνιστικού Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

cmich έγραψε:
To φτιάχνει ο Παλαπανίδης. Πάρα πολύ καλό και ακριβό αυτοκίνητο και πάρα πολύ καλός και ο οδηγός.

O Παλαπανιδης δεν φτιαχνει κ το swift του Φωτεινελη?




Έχει επεξεργασθεί από τον/την Lef205 στις Τετ 14 Μάρ 2012, 17:00:17, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Μάρ 2008, 03:48:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
cmich έγραψε:
To φτιάχνει ο Παλαπανίδης. Πάρα πολύ καλό και ακριβό αυτοκίνητο και πάρα πολύ καλός και ο οδηγός.

O Παλαπανιδης δεν φτιαχνει κ το swift του Φωτεινελη?


Ναι αυτός είναι ... και φέτος προετοιμάζει και ένα swift E9 κόστους τριψήφιου .. Shocked


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Μάρ 2008, 11:01:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gonakinen έγραψε:
Lef205 έγραψε:
cmich έγραψε:
To φτιάχνει ο Παλαπανίδης. Πάρα πολύ καλό και ακριβό αυτοκίνητο και πάρα πολύ καλός και ο οδηγός.

O Παλαπανιδης δεν φτιαχνει κ το swift του Φωτεινελη?


Ναι αυτός είναι ... και φέτος προετοιμάζει και ένα swift E9 κόστους τριψήφιου .. Shocked


Μαλλον 6ψηφιου θες να πεις... Δεν νομιζω να κανει 300 ευρω το αμαξι Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Μάρ 2008, 11:41:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καθισματα κοκο σανελ με διαμαντακια εχει και στοχισε 100000???? Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Μάρ 2008, 23:49:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
καθισματα κοκο σανελ με διαμαντακια εχει και στοχισε 100000???? Shocked

Του Κουρνιατη το ΜΚ2 εχει περασει τα 100.000 ευρω.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Μάρ 2008, 00:01:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

to ιδιο ειναι μκ2 με σουιφτ??? Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Μάρ 2008, 00:20:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
καθισματα κοκο σανελ με διαμαντακια εχει και στοχισε 100000???? Shocked


Καρότσα από το μηδέν με ένα roll bar του οποίου ο κατασκευαστής έχει δουλέψει μόνο wrc, και πανάκριβο ανθρακόνημα όπου είναι δυνατόν.
Μοτερ με ότι πιο ακριβό από ατσαλινες μπιέλες, ειδικά πιστόνια, εγκέφαλο , τετραπετάλουδο , χτισμένο όλο από την αρχή.
Σασμάν σειριακό που μόνο το κόστος αγγίζει τα 20.000.
Πανακριβη ανάστηση και άλλα πολλά που ανεβάζουν το κόστος χωρίς να φαίνονται Wink

pskarm την έχουμε ξανακάνει αυτή την κουβέντα στους 4Τ , και πάλι τότε με είχες κράξει (λαμόγιο αν θυμάμαι καλα..) για το saxo του Δέγλερη που υποστήριζα πως έχει κοστίσει 40 + και δικαίως το πουλούσαν τότε 30.000 με ένα αγώνα μόνο.
Η ιστορία απέδειξε αν τα κάνει τα 40 στην πορεία της χρονιάς στα όπου πήρε και νίκες, στα χέρια του Σάκη που δεν νομίζω να είναι τόσο γρήγορος όσο ο Δημήτρης Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Μάρ 2008, 00:20:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Arrow ασκοπη κουβένται!

Arrow Αυριο εχει ιστορική ανάβαση Νίκαιας κύριοι...
στην Νίκαια φυσικά!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Μάρ 2008, 08:45:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι ρε φουστη μου διπλα μου ειναι κ δουλευω θα παει κανεις ?


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Μάρ 2008, 10:05:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καθολου ασκοπη κουβεντα,ας πουμε και κανενα οφφ τοπικ δε χαθηκε ο κοσμος.
Οντως τα νουμερα κοστους ειναι υψηλα στα αγωνιστικα, αλλα καμια φορα, ειναι και λιγο φουσκωμενα επιτηδες, αυτο εχω καταλαβει.
Πουλουσε καποιος πριν απο λιγο καιρο ενα γιαρις grA και ζηταγε 16.000.
Ελεος δλδ, με αναρτηση bilstein των 1000 ευρω, σιγα μην κοστιζει 16Κ το κουβαδακι.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fotis-84 (fotis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 EN/2

Ένταξη: 01 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 260

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Μάρ 2008, 10:24:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
καθολου ασκοπη κουβεντα,ας πουμε και κανενα οφφ τοπικ δε χαθηκε ο κοσμος.
Οντως τα νουμερα κοστους ειναι υψηλα στα αγωνιστικα, αλλα καμια φορα, ειναι και λιγο φουσκωμενα επιτηδες, αυτο εχω καταλαβει.
Πουλουσε καποιος πριν απο λιγο καιρο ενα γιαρις grA και ζηταγε 16.000.
Ελεος δλδ, με αναρτηση bilstein των 1000 ευρω, σιγα μην κοστιζει 16Κ το κουβαδακι.


μονο η αναρτηση υπαρχει σε ενα αγωνιστικο?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Μάρ 2008, 10:34:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fotis-84 έγραψε:
sps έγραψε:
καθολου ασκοπη κουβεντα,ας πουμε και κανενα οφφ τοπικ δε χαθηκε ο κοσμος.
Οντως τα νουμερα κοστους ειναι υψηλα στα αγωνιστικα, αλλα καμια φορα, ειναι και λιγο φουσκωμενα επιτηδες, αυτο εχω καταλαβει.
Πουλουσε καποιος πριν απο λιγο καιρο ενα γιαρις grA και ζηταγε 16.000.
Ελεος δλδ, με αναρτηση bilstein των 1000 ευρω, σιγα μην κοστιζει 16Κ το κουβαδακι.


μονο η αναρτηση υπαρχει σε ενα αγωνιστικο?

οχι βεβαια, αλλα ειναι απο τους πιο σημαντικους παραγοντες καθορισμου της τιμης ενος αγωνιστικου.
Δλδ στο συγκεκριμενο παραδειγμα, αν το γιαρις ειχε μια ohlins που κανει 4-5000 ευρω, τοτε τα 16.000 θα ηταν μια ρεαλιστικη τιμη.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fotis-84 (fotis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 EN/2

Ένταξη: 01 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 260

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Μάρ 2008, 11:06:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
fotis-84 έγραψε:
sps έγραψε:
καθολου ασκοπη κουβεντα,ας πουμε και κανενα οφφ τοπικ δε χαθηκε ο κοσμος.
Οντως τα νουμερα κοστους ειναι υψηλα στα αγωνιστικα, αλλα καμια φορα, ειναι και λιγο φουσκωμενα επιτηδες, αυτο εχω καταλαβει.
Πουλουσε καποιος πριν απο λιγο καιρο ενα γιαρις grA και ζηταγε 16.000.
Ελεος δλδ, με αναρτηση bilstein των 1000 ευρω, σιγα μην κοστιζει 16Κ το κουβαδακι.


μονο η αναρτηση υπαρχει σε ενα αγωνιστικο?

οχι βεβαια, αλλα ειναι απο τους πιο σημαντικους παραγοντες καθορισμου της τιμης ενος αγωνιστικου.
Δλδ στο συγκεκριμενο παραδειγμα, αν το γιαρις ειχε μια ohlins που κανει 4-5000 ευρω, τοτε τα 16.000 θα ηταν μια ρεαλιστικη τιμη.


και αν το σασμαν ειναι κανει κανενα 6-7.000 ,και αν το μοτερ κανει κανα 4.000 και αν εχει και φρενα και η καροτσα ειναι πολυ καλη...και αν μεσα ειναι πολυ προσεγμενο και περιποιημενο?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Μάρ 2008, 12:12:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τακηςαπο πισι μανθου....

γιωργοοο
τολαμογια δε πηγαινε σε σενα τι σχεση εχεις εσυ με το εν λογω μαγαζι που η συνεχεια με δικαιωσε και για μηνυσεις και για κλεισιμο και για το οτι δεν υπηρχε περιπτωση να εφτανε στα χεριασου αμαξι 30κ............

μετα γιατι το πουλαγαν 18?οεο?

εχει σχεση με το 106 που πουλαγες απο κρητη?
τα πραγματα που φοραγε το σαξο που ποτε αν προσεξες κανεις δε τα ασποαφηνισε πληρως.. μαι γενικη αγγελια με οχι πολλες λεπτομεριες ωστε να μην εχειος κι παραπονα στη παραδοση.......

αρα το τι ζητα ο καθε ενας ειναι για μενα πρωτα απο ολα συναρτηση του κουτελου που εχεις και του ποσο σωστος εισαι......για να γινεις και πιστευτος .το συγκεκριμενο μαγαζι με τοσα που εχουν ακουστει τα τελευταια 2 χρονια σορυ αλλα ουτε λαδια δε θα αλλαζα. δε ξερω αν αυτο αφορα απο οσο εχω καταλαβει συγκεκριμενα μελη της οικογενειας αλλα στα ξερα....

αλλιως παμε και το αγοραζουμε απεξω με λιγοτερα λεφτα και τα αναλογα ρισκα???


στο σουιφτ τωρα και παλι το 100000 με οσα λες φτανει πολυ οριακα αλλα δεν ειναι τοσο το ποσο που σοκαρει αλλα το σκαλωμα του τυπου με το αμαξι του αφου με αθτα τα λεφτα δεν εφερνε και κανα σαξο κιτ καρ? Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Μάρ 2008, 12:49:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δε γνωρίζω το συγκεκριμάνο μαγαζί τη πορεια εχει και γιατι..
αλλα ενα αγωνιστικο που έχει διανύσει μια πλήρη χρονιά σίγουρα χάνει την αξια του και δευτερον ίσως βγάλανε πράγματα οταν ξαναπουλιότανε.

οσο για το swift, το κόλλημα δεν είναι τόσο με το αμάξι, όσο με την κατηγορία που τρέχει ο οδηγός.. και θέλει να παραμείνει.



Καλά αυτος ο mod για τους ελληνικούς αγώνες κοιμαται και δεν βλέπει τα Off Topic ???

για να μην ξεφύγουμε και τελείως... καμμια φωτογραφια κανα βιντεο απο Πιτίτσα ...;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Μάρ 2008, 19:36:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fotis-84 έγραψε:
sps έγραψε:
fotis-84 έγραψε:
sps έγραψε:
καθολου ασκοπη κουβεντα,ας πουμε και κανενα οφφ τοπικ δε χαθηκε ο κοσμος.
Οντως τα νουμερα κοστους ειναι υψηλα στα αγωνιστικα, αλλα καμια φορα, ειναι και λιγο φουσκωμενα επιτηδες, αυτο εχω καταλαβει.
Πουλουσε καποιος πριν απο λιγο καιρο ενα γιαρις grA και ζηταγε 16.000.
Ελεος δλδ, με αναρτηση bilstein των 1000 ευρω, σιγα μην κοστιζει 16Κ το κουβαδακι.


μονο η αναρτηση υπαρχει σε ενα αγωνιστικο?

οχι βεβαια, αλλα ειναι απο τους πιο σημαντικους παραγοντες καθορισμου της τιμης ενος αγωνιστικου.
Δλδ στο συγκεκριμενο παραδειγμα, αν το γιαρις ειχε μια ohlins που κανει 4-5000 ευρω, τοτε τα 16.000 θα ηταν μια ρεαλιστικη τιμη.


και αν το σασμαν ειναι κανει κανενα 6-7.000 ,και αν το μοτερ κανει κανα 4.000 και αν εχει και φρενα και η καροτσα ειναι πολυ καλη...και αν μεσα ειναι πολυ προσεγμενο και περιποιημενο?

λοιπον αγαπητε για να το τελειωνουμε αυτο το θεμα, σε επικοινωνια τηλ. για αυτο το αμαξι ,δεν εχει κατι απο αυτα που περιγραΦΕΙς για να δικαιολογησουν την τιμη αυτη._


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Μάρ 2008, 20:32:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

toy samara μιλας σπυρο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fotis-84 (fotis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 EN/2

Ένταξη: 01 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 260

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Μάρ 2008, 23:09:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:

λοιπον αγαπητε για να το τελειωνουμε αυτο το θεμα, σε επικοινωνια τηλ. για αυτο το αμαξι ,δεν εχει κατι απο αυτα που περιγραΦΕΙς για να δικαιολογησουν την τιμη αυτη._


αγαπητε,θα επρεπε να τα ξερεις ολα αυτα απο πριν και μετα καναμε κουβεντα για την τιμη...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Μάρ 2008, 01:04:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξεχωρησα τα οφφτοπικ
κάπου υπάρχει και ενα αντίστοιχο τοπικ....


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Μάρ 2008, 08:51:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
toy samara μιλας σπυρο?

oxi toy ΑΤΕC


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Επόμενη
Σελίδα 1 από 18

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1782s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on