PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προετοιμασία αγωνιστικού
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2008, 12:08:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα σιβικ σα του κατσιμη δε τρεχουν ραλλυ δηλαδη???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2008, 12:20:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σχετικα με του Κατσιμη,ραλλυ οχι,μονο αναβασεις-σιρκουι,κραταω μια επιφυλαξη για sprint...

Απο εκει και περα την συγκριση δεν την εκανα για να πω αν των παιδιων ειναι καλυτερο απο το Χ ραλλισιο αμαξι που θα φτιαξει ο καθενας,απλα εντελως διαφορετικη η χρηση που προοριζονται με καποιους λιγους κοινους παρονομαστες.


Υ.Γ. Το γεγονος οτι φοραει σχεδον οτι βγαζει η Mugen επανω,δεν λεει κατι ρε βλημα.
Αλλη η χρηση της πιστας και αλλη τα ραλλυ.Εσυ δηλαδη πιστευεις οτι αυτο το αμαξι θα μπορεσει ποτε να τρεξει ραλλυ ή sprint(εστω οτι ειχε ομολογκασιον);

Υ.Γ.2 Επειδη καπου σχολιασες το θεμα γεωμετρια,ας λυθει πρωτα το προβλημα των στρεβλωσεων του αμαξωματος που ειναι σαν μαρμελαδα χωρις καλο cage και μετα πες για γεωμετρια,μπουφο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2008, 12:49:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λες ρε καραγκιοζη να τρεχει πιστα το αμαξι χωρις να εχει λυθει το θεμα ακαμψια???ημαρτον Evil
και εννοειται οτι θα μπει ρολμπαρ...

το αμαξι εχει αλλη χρηση απο ραλλακια αυτο ειναι δεδομενο και για αυτο και δεν εχεις δει ποτε σχεδον γιαπωνεζικα σε ραλλακια ουτε εδω ουτε εξω.

για κανε ενα κοστολογιο του ρενο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2008, 13:00:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το κοστολογιο του Renault,μην το ψαχνεις,υπο κανονικες συνθηκες το 15αρι ειναι το πραγματικο νουμερο που θα πληρωνε καποιος για κατι τετοιο.
Περιπου 7000Ε ειναι μονο τα μηχανικα(μοτερ-σασμαν) με τιμες λιανικης.
Πιο πολυ συμφερει να κανεις ενα 205 για Ε/10.
Απλα στην περιπτωση του φιλου μου,το 5αρι(καροτσα) υπηρχε ηδη,οπως και αρκετα ανταλλακτικα.


Παράθεση:
λες ρε καραγκιοζη να τρεχει πιστα το αμαξι χωρις να εχει λυθει το θεμα ακαμψια???ημαρτον Evil
και εννοειται οτι θα μπει ρολμπαρ...

Στις φωτογραφιες ειχε cage ρε βλαχο; Question Laughing
Γιατι εγω δεν ειδα κατι...
Μελλοντικα το τι θα γινει,ειναι αλλη υποθεση.Απλα επειδη ανεφερες οτι στα 15.000Ε θα προτιμουσες εκεινο,βαλε και ολο το κοστολογιο για εξοπλισμο ασφαλειας που εχει ενα αυτοκινητο για ραλλυ και μετα πες μου αν τα 15.000Ε θα εφταναν για ολα αυτα που εκαναν τα παιδια. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2008, 13:11:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΟΥ σιδερη παντως που ετρεχε με θειο λεφου
και ειναι και τσιτα το μοτερ και με πληρη εξοπλισμο ασφαλειας
δε ξεπερασε σε καμια περιπτωση τα 20000 Cool

τι καθομαι και σου απαντω ο βαλακας
αφου εκει πανω τα ξερετε ολα εσεις..

ραλλιαρτ ανω τουμπας εχετε καταντησει


και πριν πεις καμια μαλ***α την επομενη φορα που θα κατεβετε κουβαρα θα σε παρω στο κυνηγι με το ι.χ κουλομαρια Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2008, 13:23:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να σου αποδειξω οτι λες βλακειες και δεν το εχεις καταλαβει Laughing με τα πραγματα που εχουν βαλει τα παιδια πανω στο Civic,οχι ραλλυ δεν τρεχουν αλλα ουτε...GTC.
Τιποτα απο αυτα δεν ειναι ομολογκαρισμενα οποτε τζαμπα το αναφερεις...
Αλλα τετοιος γκασμας που εισαι,που να νιωσεις... Ha Ha

Του Μπιλαδερη που ηταν και 16αρι,εχεις ιδεα ποσο κοστισε; Question
Τεσπα,end of story,το κουρασαμε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2008, 13:27:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι λες μωρε?παπατζολογε?
καταρχην το εχουμε πει απο την αρχη. αυτα τα αμαξια ειναι για πιστα-αναβασεις και μονο.
τι ακριβως ειναι το προβλημα σου στο ομολογκαρισμα που δε το εχει π.χ του σιδερη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2008, 13:35:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ξαναλεω...
Ο λογος που τα 205,ΑΧ,5 GT ειναι πολυ καλες βασεις για φθηνο αγωνιστικο ειναι ο λογος οτι η ομολογκασιον τους εχει ληξη πριν μια συγκεκριμενη χρονολογια(2002-2003 αν δεν κανω λαθος) πραγμα που αφηνει ελευθερη την τοποθετηση σε οτι ανταλλακτικο-εξαρτημα θελεις.
Το Civic εχει πολυ πιο νεα ομολογκασιον.
Αυτο και μονο το περιοριζει...

Αυτο περι ομολογκασιον βεβαια εχει μια "μαυρη τρυπα" αναλογα με την κλαση,τουλαχιστον μεχρι στιγμης ομως δεν εχει αποσαφηνιστει πληρως.

Απο εκει και περα,τι ειναι αυτο που δεν καταλαβαινεις;
Το οτι δεν εχει ομολογκασιον για ραλλυ,δεν σημαινει οτι η ομολογκασιον για αναβασεις/sprint ειναι εντελως ελευθερη και κανεις οτι θες...

Υ.Γ. Του Σιδερη δεν το ξερω καν το αυτοκινητο,που θελεις να ξερω τι ακριβως ειχε-δεν ειχε ο ανθρωπος; Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2008, 13:37:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
τι λες μωρε?παπατζολογε?
καταρχην το εχουμε πει απο την αρχη. αυτα τα αμαξια ειναι για πιστα-αναβασεις και μονο.
τι ακριβως ειναι το προβλημα σου στο ομολογκαρισμα που δε το εχει π.χ του σιδερη?

Eσυ λες μαλ***ες...ΠΑΛΙ.
Το σιβικ τρεχει μονο πιστα αναβασεις, τιποτε αλλο.
Με τις μετατροπες που εχει συμφωνα με τους κανονισμους για Ραλλυ δεν περναει ουτε διπλα απο ΣΕΧ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2008, 13:40:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εβαλε ο Θεος το χερι του και παρουσιαστηκε ο αγγελος εξ ουρανου... Cheers


Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2008, 13:42:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Λεφο συμφωνω οτι το ετοιμο δεν κοστιζει τοσο πολυ,απλα σε εκεινη την περιπτωση δεν μπορεις να επιλεξεις το τι θα κανεις,ασε που το μεγαλυτερο ποσοστο των ετοιμων "πασχουν" απο καροτσα ή εχουν roll cage της πλακας. Wink

Αν παντως εχεις ορεξη,εισαι της δουλειας και υπαρχει και μερακι,με 15.000Ε κανεις ενα Ε/11 που μαμαει και δερνει.
Θα μου πεις,για Ε/11 λιγα ειναι; Question

Οχι,αλλα οταν ενα μετριο προς καλο Α6 κοστιζει τοσα,τοτε γιατι να μην προτιμησω ενα Ε σκαλες ανωτερο,με τα ιδια χρηματα και με πολυ περισσοτερες ελευθεριες στην ομολογκασιον του; Wink

Στελιο μου η καροτσα με αφηνει αδιαφορο μιας και πολλα αγωνιστικα ξεκινησαν απο τρακαρισμενα.
Για το θεμα του cage συμφωνω αν κανεις ραλλύ αλλα και αυτο λυνεται με 2 χιλιαρικα μαξιμουμ.
Οσο για το Ε/11 η μονη ενδιαφερουσα περιπτωση μου ακουγεται το 5αρι που φτιαχνετε, δεν ειναι λιγο να εχεις κοντα 190 αλογα με Φ.Π.Ε. και καρτα καυσαεριων και σε παναλαφρη ΓΑΛΛΙΚΗ καροτσα μαλιστα. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2008, 13:49:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικα το καλο με το 5αρι ειναι οτι στην ουσια μπορεις να στησεις ενα Williams,με χαμηλοτερο βαρος και ολες τις ελευθεριες τις ομολογκασιον...

Απο την αλλη παλι,αν με ρωτουσες απο την αρχη,ξεκινωντας απο το μηδεν,θα προτιμουσα ενα 205 με 16αρι μοτερ.
Μακραν πιο αξιοπιστο απο το κωλομοτερ της Renault που εκτος απο πανακριβο στα μεταχειρισμενα,ειναι και πολυ πιο αναξιοπιστο οσο αφορα την αντοχη.Αυτο λυνεται βεβαια με μπιελες,πιστονια,ζυγισματα,κλπ αλλα θελει και το αναλογο βαλαντιο.

Θα μου πεις,το 205 ομως δεν προκειται να βγαζει 200+ αλογα...
Δεκτον,αν και στην παρουσα φαση,απο την στιγμη που θελουμε φτηνο αγωνιστικο,εγω θα προτιμουσα ενα που να μην σπαει και να εχει φτηνα ανταλλακτικα παρα ενα "τερας" αλλα με ιδιαιτεροτητες.

Αλλωστε τα 200 αλογα στην καροτσα του 5αριου,μονο ευκολοδηγητα δεν προκειται να ειναι... Sad

Οπως καταλαβαινετε,ολα εχουν και τα υπερ αλλα και τα κατα τους...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2008, 13:51:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξεχασατε 2 ονοματα στην περιπτωση του σιβικ για ραλλυ:
Κορακας και Τσολιακος!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2008, 13:52:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σπυρο κανενα δεν ετρεξε ποτε ραλλυ.
Του Κορακα ηταν F2,κοινως εντελως διαφορετικη κατηγορια. Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2008, 13:55:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Σπυρο κανενα δεν ετρεξε ποτε ραλλυ.
Του Κορακα ηταν F2,κοινως εντελως διαφορετικη κατηγορια. Sad

Οπα αδιαβαστος! Laughing
Του κορακα ειχε τρεξει ραλλυ και μαλιστα ειχε βγει ολικη σε ενα ραλλυ στην Κρητη.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2008, 13:58:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι,Λεφο,εχεις δικιο...Μαμακία ειπα... Sad
Τωρα θυμηθηκα και κατι παλιους 4Τ με αναλογες φωτο.

Παντως εκεινο πηγαινε σαν F2(αυτο σιγουρο),οχι σαν Ν ουτε σαν Α.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2008, 13:59:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στελιο, δεν ετρεχε F2, κανονικα Α6 ετρεχε και φυσικα μαμουσε!
Οσο για το αν ετρεξε, το θυμαμαι στο Αχαιος του 2003 στη φτερη, που εμεινε μπροστα μου και βοηθησα στο σπρωξιμο σε παρακειμενη ελια με ισκιο Laughing
Συμμετοχες Αχαιος 2002 Νο30
http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=gr_rally-race-part&race_id=101
Συμμετοχες Αχαιος 2003 Νο 26
http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=gr_rally-race-part&race_id=163


Messinian Houses


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sps στις Τρι 08 Απρ 2008, 14:22:00, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2008, 14:01:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
volvos έγραψε:
τι λες μωρε?παπατζολογε?
καταρχην το εχουμε πει απο την αρχη. αυτα τα αμαξια ειναι για πιστα-αναβασεις και μονο.
τι ακριβως ειναι το προβλημα σου στο ομολογκαρισμα που δε το εχει π.χ του σιδερη?

Eσυ λες μαλ***ες...ΠΑΛΙ.
Το σιβικ τρεχει μονο πιστα αναβασεις, τιποτε αλλο.
Με τις μετατροπες που εχει συμφωνα με τους κανονισμους για Ραλλυ δεν περναει ουτε διπλα απο ΣΕΧ.


εγω τι γραφω?
πατε καλα ?
δε γραφω οτι ειναι για πιστα -αναβασεις μονο?

και ξαναρωταω σε τι κολλαμε στη ομολογκασιον σε ενα τετοιο αμαξι?
περα απο το μοτερ που βαζεις αναγκαστικα το 1.6 που αλλου εχουμε θεμα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2008, 14:23:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Στελιο, δεν ετρεχε F2, κανονικα Α6 ετρεχε και φυσικα μαμουσε!
Οσο για το αν ετρεξε, το θυμαμαι στο Αχαιος του 2003 στη φτερη, που εμεινε μπροστα μου και βοηθησα στο σπρωξιμο σε παρακειμενη ελια με ισκιο Laughing

Σπυρο το F2 ειναι κατι παραπανω απο σιγουρο.
Ο λογος;
Τα φουσκωματα...
Στο Α δεν μπορεις να χρησιμοποιησεις τετοιες λυσεις για να αυξησεις μετατροχια,κλπ...
Θυμησου οτι την ιδια εποχη σαν F2 ετρεχαν και το Clio Maxi του Πεταλιδη αλλα και το 306 που ειχε φερει ο Τσολακιδης απο Ιταλια.

volvos έγραψε:

εγω τι γραφω?
πατε καλα ?
δε γραφω οτι ειναι για πιστα -αναβασεις μονο?

και ξαναρωταω σε τι κολλαμε στη ομολογκασιον σε ενα τετοιο αμαξι?
περα απο το μοτερ που βαζεις αναγκαστικα το 1.6 που αλλου εχουμε θεμα?

Δεν ειναι μονο το μοτερ ρε...Εχει πολλα πραγματα που δεν μπορεις να βαλεις...
Ειναι λιγο περιπλοκο το θεμα για να στο εξηγησω με 2 σειρες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2008, 14:27:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με το πασο σου και 10γραμμες να γραψεις δεν εχω προβλημα... Laughing

δε ρωταω ειρωνικα παπαρα αλλα απο ενδιαφερον.
εειχα την αισθηση οτι ελεω κορακα και σιβικ που λεει και ο σπυρος αυτα τα θεματα ειχαν λυθει με ην ομολογκασιον των eg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Επόμενη
Σελίδα 3 από 18

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2095s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on