PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προετοιμασία αγωνιστικού
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Μάρ 2008, 09:00:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδή πρόσφατα μπήκα σε yaris full A του βραχάτη, και πραγματικά έμεινα μακάκας από την αίσθηση του πατήματος του αυτοκινήτου ακόμα και με λιωμένα λάστιχα, γραμμικότατο μοτέρ που σε καμμία περίπτωση δεν θυμίζει αγωνιστική λειτουργία ενώ παράλληλα ξυρίζει, σασμανάρα κτλ κτλ.
αν εξαιρέσεις ότι μέσα είναι σαν πούλμαν Laughing λόγω ύψους του ουρανου είναι τέλειο για Α/5 και όχι μόνο κυνηγάς χρόνους Α/6 αλλά τους κάνεις κιόλας.

εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι με καλή προίκα ένα καλό full A yaris δικαιολογεί και 15-16k.

βέβαια θα πει κάποιος και δεν δίνω 17-18 να πάρω ένα πάρα πολύ καλό ραλάκι Α/6..ε εκεί διαλέγεις και αποφασίζεις σε ποια κατηγορία θέλεις να παίξεις Laughing


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Μάρ 2008, 16:45:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το πλεονεκτημα που εχει το Γιαρακι σε σχεση με το 106 ειναι οτι τρεχει ανετα κ χωμα.
Σε αυτα τα λεφτα παιζει να επαιρνα Γιαρακι κ μονο για αυτο το λογο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Απρ 2008, 12:02:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγω!!! Απιστευτα τα γιαρις....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Απρ 2008, 16:30:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπορουμε να βαλουμε και κοστος μελλοντικων αγωνιστικων? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Απρ 2008, 17:31:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
μπορουμε να βαλουμε και κοστος μελλοντικων αγωνιστικων? Laughing


Και δε βάζεις. Μια ψυχή που είναι να βγει... Very happy


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Απρ 2008, 18:46:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
μπορουμε να βαλουμε και κοστος μελλοντικων αγωνιστικων? Laughing


ΟΧΙ!...μιας και θα μαλώνουμε για ότι μπορει να μπει πάνω σε ένα αγωνιστικό και πως.

Οσο για το γιαρις που ειπαν οι φιλτατοι...το γιαράκι σηκώνει καγκουροοδηγηση,τα σαξοραλλα οχι (για κατι 206 της σειρας σαν του πανου δε ξερω...)
Με τον ορο καγκουροδηγηση εννοω αποτομες,κοφτες κυρίως κινησεις,οδηγηση που σε σαξοραλλο σε φερνει ευκολα εκτος και σιγουρα δεν κανεις χρονους.
Για να το πω και πιο απλα,αν παρεις καποιον που εμαθε σε γιαρις και καβαλουσε μονο αυτο και τον βαλεις σε ενα σαξοραλλο σε εναν αγωνα θα τα βρει πιο σκουρα αποτι το αντιστροφο.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Απρ 2008, 11:16:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:


Για να το πω και πιο απλα,αν παρεις καποιον που εμαθε σε γιαρις και καβαλουσε μονο αυτο και τον βαλεις σε ενα σαξοραλλο σε εναν αγωνα θα τα βρει πιο σκουρα αποτι το αντιστροφο.

εγω παλι πιστευω πως ή το κατεχεις τα αθλημα ειτε οχι
δλδ δεν παιζει ρολο το αυτοκινητο.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Απρ 2008, 12:43:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα διαφωνήσω με βολβο.. καγκουροοδήγηση δε σηκώνει κανένα αγωνιστικό κυρίως λόγω του απόλυτου του στησίματος που έχουν..

Ισα ισα που ενα γαλλικό ίσως θέλει ποιο νεύρο και αποτομες κινήσεις ειδικά στα ξεκωλλήματα, ενώ το γιαρις θέλει πιο χειρουργικές κινήσεις.

Απο λόγια φίλου που έχει τρέξει και τα δύο..


Κι αφου επεκτείναμε το θέμα ... μηπως να αρχίσω να αναφέρω σιγά σιγά κοστη εγώ που το ''χτίζω'' για να δούμε τελικα πόσο μας πάει ένα αγωνιστικό?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Απρ 2008, 12:52:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gonakinen έγραψε:
Κι αφου επεκτείναμε το θέμα ... μηπως να αρχίσω να αναφέρω σιγά σιγά κοστη εγώ που το ''χτίζω'' για να δούμε τελικα πόσο μας πάει ένα αγωνιστικό?


νομίζω οτι θα ειχε ενδιαφέρον Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Απρ 2008, 13:48:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με εχετ παρει με κακο ματι Laughing Laughing Laughing
εγω δεν ειπα τιποτα....

γιωργο θα ηταν πολυ ενδιαφερον καθως απο οτι εχω καταλαβει δε πας για το απολυτο εργαλειο αλλα για ενα πολυ καλο αγωνιστικο με λογικες λυσεις Cool


παντως στο θεμα γιαρις θεωρω οτι το πιο σημαντικο που μου ειχε μεινει απο οταν το συζηταγαμε με σαμαρα ηταν ο συναγωνισμος...υπαρχει τετοιο τσιτωμα μεταξυ τους (οσοι ειναι τεσπα 5-6) που σε κραταει σε φοβερη ενταση και εγρηγορση οσον αφορα τον αγωνα...
πραγμα που σου αφηνει αλλη γευση στο τελος Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Απρ 2008, 14:27:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα Yaris δεν εχουν καμια απολυτως σχεση με το 106.
Ισα-ισα που συγχωρουνε λαθη και με το παραπανω...
Αυτο και απο φιλο που ειχε Yaris αλλα και απο αλλους,αγωνιζομενους παντα.

Απο εκει και περα για κοστολογιο,πειτε να σας πω κατα ποσο μεσα ή εξω πεφτετε. Laughing


Παντως σχετικα με ενα Saxo που προαναφερθηκε,40.000Ε μπορει να κοστισε αλλα σε καμια περιπτωση δεν πουλιεται τοσο. Wink Κανενα 20-22αρι και πολυ του ειναι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Απρ 2008, 15:12:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αμα θες μπορεις να ξεκινησεις και εσυ στελιο να λες.
τι θεμα ειναι να αναφερομαστε σε λογικες καταστασεις σε πρωτη φαση τουλαχιστον γιατι δε νομιζω οτι μπορει ή εχει διαθεση κανενας απο εδω (εξαιρουνται καναδυο..) να δωσουν 40κ για ενα αγωνιστικο....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Απρ 2008, 16:00:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ξεκινήσω από μερικά ψιλά... γιατί τελικά αυτά ανεβάζουν το κόστος χωρίς να ξέρουμε γιατί. Ενα σασμάν , μοτερ η ρολ κέιτζ απλα τα ξέρουμε πάνω κατω...


Αρχικά λεω 7 τυχαίες τιμές που μου ήρθανε στο μυαλό.
*να σημειώσω πως σε μερικά οι τιμές είναι και αρκετά χαμηλές λόγω του ότι είναι μεταχειριμένα ή της δουλειάς μου. Ολα όμως είναι τσεκαρισμένα να είναι σαν καινούργια.

1) Κωρονοπήνιο 13/64 Arrow 300 Ε
2) Αποστάτες - μπουλόνια Arrow 100 Ε
3) Στροφόμετρο-οργανάκια-καλωδίωση-διακόπτες+πλαστκές βάσεις μέσα στο ταμπλώ, με πολύ προσωπική δουλειά Arrow 350 Ε
4) 4 speedline 6X15 Arrow 180 E
5) Γενικό - προληπτικό ( οχι βελτίωση! ) service στο μοτέρ, με ανταλλακτικά στο κοστος και χωρίς εργασία (Ιμάντες , αντλία λαδιού, φλάτζα, νερα-ξύδια κτλ) Arrow 500 Ε
6) Υδραυλικό χειρόφρενο Arrow 150 Ε
7) μικροεργασίες στο κειτζ, κατι έξτρα ενισχύσεις και ραψίματα, μια βαση συνοδηγού, + βαψιμο παλι απο μέσα κτλ.. Arrow 300 Ε

πρεπει να έχουμε ξεπεράσει το 1μιση χιλιαρικάκι με μικροπράγματα και τιμές ιδιαίτερα λογικές...

Μιλάμε για τυχαία πράγματα παραπάνω. οταν προχωρήσω κι άλλο θα τα γράψω αναλυτικά Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Απρ 2008, 09:28:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το θεμα των εργατικων ειναι σχετικο για τον καθενα καθως εξαρταται απο το τι επιλογες θα κανει...
Τα κοστολογια που "παιζουν" λιγο ειναι αυτο της τοποθετησης roll cage,αναλογα και με τον τυπο του φυσικα,και τα εξοδα ηλεκτρολογου,αναλογα με το τι πατεντες χρειαζονται(αρκετες σε ενα καλο Ε).

Απο εκει και περα σεβαστο ποσο μπορει να εξοικονομηθει απο εξοπλισμο κατα την γνωμη μου καθως οι ελληνες εμποροι εχουν χασει την αισθηση του κοστολογιου.

Ενδεικτικα,τα απλα βιδωτα roll cage κοστιζουν πολυ φθηνα,κοντα στο 500αρικο.Οποτε με 1000Ε το εχεις τοποθετημενο κιολας.
Απο εκει και περα,καθισματα,πυροσβεσεις,κλπ εξαρταται απο τις επιλογες σας.

Επισης τα μηχανικα παλι ειναι θεμα του τι επαφες εχει ο καθενας με παλιατζηδες και αναλογους επαγγελματιες του χωρου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Απρ 2008, 20:27:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ καλα τα λές.. καμμιά φορά ειναι τρομερό πως μπορείς να κατεβάσεις το κόστος ακόμα και σε καινούργια πράγματα.

Ενδεικτικά: Πολυόργανο (τύπου Stack) 1200 Ε σε έμπορο-εισάγωγέα στην Αθήνα, 800 και κάτι στο ίντερνετ...


Επίσης εάν θές για ένα ξεζαντάρισμα παλιών ελάστικών - τοποθέτηση νέων και ζυγοστάθμιση περίπου 30 Ε , κι εγώ το κάνω μόνος μου (χωρίς κόστος) σκέψου τί γλυτώνεις μια χρονιά σε τέτοιες εργασίες...

Οσοι πάντως έχετε να αναφέρετε τιμές κάντε το... είναι πολλά που δεν εχω αγοράσει ακόμη, με ενδιαφέρει κι εμένα το θέμα
Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2008, 01:55:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

προσωπικα εχω καταληξει οτι αξιζει να το "παιρνεις ετοιμο" , ειναι πολυ λιγοτερο το κοστος και ο κοπος απο το να το φτιαξεις απο την αρχη.
Βλεπω στο δικο μου απειρες μικρολεπτομερειες οι οποιες δεν ξερω αν θα γινοντουσαν ποτε απο εμενα αλλα κανουν διαφορα.
Καποια στιγμη θα φτιαξω ενα αυτοκινητο απο το μηδεν, ισως το saxo που θα παρει τη θεση του 106 οταν αυτο ληξει,παραμενω ομως αντιθετος στο "χτισιμο", καλυτερα ετοιμο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2008, 08:28:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λεφο συμφωνω οτι το ετοιμο δεν κοστιζει τοσο πολυ,απλα σε εκεινη την περιπτωση δεν μπορεις να επιλεξεις το τι θα κανεις,ασε που το μεγαλυτερο ποσοστο των ετοιμων "πασχουν" απο καροτσα ή εχουν roll cage της πλακας. Wink

Αν παντως εχεις ορεξη,εισαι της δουλειας και υπαρχει και μερακι,με 15.000Ε κανεις ενα Ε/11 που μαμαει και δερνει.
Θα μου πεις,για Ε/11 λιγα ειναι; Question

Οχι,αλλα οταν ενα μετριο προς καλο Α6 κοστιζει τοσα,τοτε γιατι να μην προτιμησω ενα Ε σκαλες ανωτερο,με τα ιδια χρηματα και με πολυ περισσοτερες ελευθεριες στην ομολογκασιον του; Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2008, 11:03:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σορυ αλλα με 15 προτιμω αυτο εδω του ορφεα
που αν το ε11 γαμαει και δερνει
αυτο πουτσοσκιζει τα κυμματα Cool

και τα παλικαρια τα εχουν κανει ολα μονα τους
http://www.trackday-special.gr/forum/viewtopic.php?t=643
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2008, 11:55:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν αυτο που σε εντυπωσιαζει,ειναι το μοτερ,τοτε σε πληροφορω οτι και αυτο απο το 5αρι που ετοιμαζουμε εχει παραπλησια ισχυ,2-3 κιλα ροπη παραπανω και παραπλησιο βαρος,συν βεβαια οτι εχει ομολογκασιον για rally,σε αντιθεση με το Civic. Laughing
Επισης μεσα στο κοστολογιο ειναι και μια Proflex(κατα τυχη βρεθηκε βεβαια).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Απρ 2008, 12:07:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαλλον δε διαβασες ολα τα σπεκς για να καταλαβεις για τι πραμα μιλαμε . . .

το αμαξι ειναι αλλου απο προδιαγραφες σε σχεση με οποιοδηποτε μη κιτκαρ προσθιοκινητο. οι λυσεις που υπαρχουν απο τα καπ αμερικης ιαπωνιας για αυτο το αμαξι ειναι απιστευτες και παμφθηνες...αλλο πραμα τα φτιαχτα ψαλιδια του μαστομητσου και οι στρεψης πισω του 5αριου
και αλλο η αναρτηση του σιβικ που ειναι με ψαλιδια και πισω και λυσεις αντε γεια στο θεμα γεωμετρια....

ειδικα στο μοτερ ειναι χαζο να συγκρινεις ενα εργοστασιακο χοντα μοτερ με εγκεφαλο-χταποδι-εισαγωγη
με το καραφτιαγμενο ρενο που θα το πηγαινεις τσουλωντας και στην εκκινηση μπας και σπασει....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Επόμενη
Σελίδα 2 από 18

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1426s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on