PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Επιλογή ελαστικών για 207 GT
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ayrton 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 RC

Ένταξη: 19 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2008, 19:09:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μολις χρειαστει να αλλαξω τα δικα μου θα κοιταξω αυτα που φοραγα πριν στο 106 rallye, τα goodyear eagle f1. ηταν παρα πολυ καλα!!!το μονο μειον τους ηταν οτι δεν ηταν και τοσο σκληρα και ειχαν πιο γρηγορη φθορα αλλα απο κρατημα, και στο στεγνο και στο φρεγμενο ηταν SUPER!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Οκτ 2008, 12:28:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
σημερα μωλις εβαλα τα yokohama advan sport σε 215-45-ZR17 91 Y κοστισαν 660 ευρω....

Με γειά Very happy

Αν και κατ' εμέ, θα έπρεπε να είχες δώσει τα 100 ευρώ παραπάνω για να πάρεις τα Parada Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Οκτ 2008, 15:39:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
android έγραψε:
σημερα μωλις εβαλα τα yokohama advan sport σε 215-45-ZR17 91 Y κοστισαν 660 ευρω....

Με γειά Very happy

Αν και κατ' εμέ, θα έπρεπε να είχες δώσει τα 100 ευρώ παραπάνω για να πάρεις τα Parada Very happy


60 ευρω διαφορα τα parada σε 215-40 σε 205-45 που τα θελα κ ειχε κ μεγαλυτερο δεικτη φορτιου δεν ηξερε καν ποτε θα φερει κ ημουν ανοιγει δεν ανοιγει το λαστιχο το μπρωστα...ειναι κοντο το 215-40....κ εξαλου δεν εχω δοκιμασει τα advan ποτε... Laughing
υπαρχη κ μια 4αδα που ναι τελη 2007 παραγωγη κ εχει προσφορα καπου 600 ευρω αν θελει κανεις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Νοέ 2008, 19:04:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σημερα τους εδωσα κ καταλαβαν μετα απο κατι ευθυγραμμισεις ζυγοσταθμισεις που κανα κ τελικα χαιρομαι που βαλα advan κρατανε παρα πολυ καλα...κ ειναι τα μονα που θελουν λιγη πιεση για να στριψουν αυτο που μπορουν...ενιωσα μια πολυ καλη πλευρικη επιταχυνση σε πατημενες διαρκειας που με τα pirelli δεν ενιωσα ποτε λετε να περναει σε g τα πιλοτ? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manavis207Gt (Giannis)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 14 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 370

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Νοέ 2008, 23:45:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια εγω εβαλα τα καινουργια hankook sv1 σε διασταση 205-40-18.Πολυ μαλακο,πολυ προβλεψιμο για τη διασταση του,με ωραια χαραξη πελματος και το κυριοτερο καλη τιμη...Και εντελως αθορυβο.



Powered By POWER BOOST SERVICE
http://www.youtube.com/watch?v=IeW0EOscXMA
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MTerry 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


320 si

Ένταξη: 09 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 243
Τόπος: Λευκάδα-Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Νοέ 2008, 23:57:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Manavis207Gt έγραψε:
...Και εντελως αθορυβο.


Αυτό μου αρέσει πολύ . . . Very happy Very happy Very happy


. . .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
lionking(t) (anestis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 (16v) GT (2007)

Ένταξη: 25 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 257
Τόπος: Βέροια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Νοέ 2008, 23:38:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια εγω εβαλα τα ContiSportContact 3,σε διασταση 215/45/17.Πολυ μαλακο λαστιχο,κραδασμοι εχουν σχεδον μηδενιστει,και επισεις εχω να δω το να δουλευει το esp και μια βδομαδα.Με τα Pzero eixa 20.000χλμ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gio_rallye (Γιωργος)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 rallye 1.6T

Ένταξη: 04 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 148
Τόπος: patras - argyroupolis

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Νοέ 2008, 00:17:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

contiγλυστερα, contiμαλακα, contiαντικραδασμικα ελαστικα δε βλεπω να contiβαζω.... Rolling eyes


ολα μεσα!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Νοέ 2008, 01:12:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...πάντως σε αμάξι που φόραγε 195/45-16 contisportcontact 1 (οχι 2 ουτε 3) οταν βαλαμε toyo t1r το σχόλιο για τα toyo ηταν:
πιο μαλακο (για το πλαινο και ις λακουβες)
πιο "καθημερινό"
κραταει πολυ καλα οπως και τα contact 1
αλλά σου δημιουργεί μια σχετικη ασάφεια στην αισθηση του τιμονιου σε σχεση με τα contact 1...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Νοέ 2008, 01:13:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα πάντως το SportContact3 φορεμένο σε 147, Leon Fr και 308 GT μου είχε αρέσει πάρα πολύ... Laughing Laughing Laughing


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
207.Rallye (Chronis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 30 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 19

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Δεκ 2008, 14:58:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lionking(t) έγραψε:
Παιδια εγω εβαλα τα ContiSportContact 3,σε διασταση 215/45/17.Πολυ μαλακο λαστιχο,κραδασμοι εχουν σχεδον μηδενιστει,και επισεις εχω να δω το να δουλευει το esp και μια βδομαδα.Με τα Pzero eixa 20.000χλμ.


Δεν υπαρχει καποιος φοβος να βρει το λαστιχο στους θολους; Ειδικα μπροστα..Καμια αλλη παρενεργεια λογω αυξημενης διαστασης; Τα Ρzero που εχει το δικο μου ειναι αθλια απο πλευρας ανεσης. Διαβαζουν ακομη και κερμα στην ασφαλτο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Δεκ 2008, 15:05:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα κόντι γενικότερα είναι μία χαρά λαστιχάκια . . . αλλά για βαριά αυτοκίνητα σαν το 307, 207 κτλ
Και στο 206 μου δεν είχα πρόβλημα και στην βροχή ήταν τέλια . . . φαντάζομε τα 3 τι θα λένε !
Λες το σπινάρισμα της 3ης να είναι από τα πιρελι ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Δεκ 2008, 15:29:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

207.Rallye έγραψε:
Τα Ρzero που εχει το δικο μου ειναι αθλια απο πλευρας ανεσης. Διαβαζουν ακομη και κερμα στην ασφαλτο!
Που να βάλεις και Parada δηλαδή Black eye



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Δεκ 2008, 15:37:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lionking(t) έγραψε:
Παιδια εγω εβαλα τα ContiSportContact 3,σε διασταση 215/45/17.Πολυ μαλακο λαστιχο,κραδασμοι εχουν σχεδον μηδενιστει,και επισεις εχω να δω το να δουλευει το esp και μια βδομαδα.Με τα Pzero eixa 20.000χλμ.


h seira σπορ κοντακτ της κοντι δεν εχει καμια μα καμια σχεση με τα πριμιουμ που φοραγατε ολοι σας στα 206 και το λαστιχο απλα ειναι τρομερο για οσους ξερουν τι θελουν .

ισως ειναι το καλυτερο οβερολ λαστιχο σε τετοιες διαστασεις για ολες τισ συνθηκες. πολη-βροχη-κρυο-ζεσταμα-και στριψιμο

οκ σε απολυτες συνθηκες πιστα κλπ μπορει καποια αλλα να ειναι 1-2κλικ ανωτερα αλλα οπουδηποτε αλλου το λαστιχο ειναι ζουπερ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Δεκ 2008, 21:49:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Wink Wink Wink


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Δεκ 2008, 22:57:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
207.Rallye έγραψε:
Τα Ρzero που εχει το δικο μου ειναι αθλια απο πλευρας ανεσης. Διαβαζουν ακομη και κερμα στην ασφαλτο!
Που να βάλεις και Parada δηλαδή Black eye


θα μας φαει Laughing
τα nero δεν διαβαζουν τοσο απλα ειναι θορυβοδες.... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Δεκ 2008, 23:32:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
207.Rallye έγραψε:
Τα Ρzero που εχει το δικο μου ειναι αθλια απο πλευρας ανεσης. Διαβαζουν ακομη και κερμα στην ασφαλτο!
Που να βάλεις και Parada δηλαδή Black eye


Σταυρε τα parada δεν ειναι ανετα?Ακουγονται πολυ?


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Δεκ 2008, 23:33:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οταν ειναι κρυα ειδικα...οχι τπτ τρελο αλλα περισοτερο απο τα nero
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Δεκ 2008, 23:50:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
οταν ειναι κρυα ειδικα...οχι τπτ τρελο αλλα περισοτερο απο τα nero


Με ξενερωσες τωρα!! Sad
Κ ελεγα να βαλω τα parada για καλυτερες επιδοσεις..ο θορυβος ομως με ενοχλει Rolling eyes


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Δεκ 2008, 00:20:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βάλε τα parada βρε...



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2719s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on