PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αινίγματα & Ανέκδοτα!!!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 236, 237, 238  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάρ 2003, 14:39:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Λοιπόν,η σωστή απάντηση είναι η εξής:
Ανοίγει το παράθυρο,βλέπει την ανατολή του ηλίου,ακούει τα πουλάκια να κελαηδούν,παίρνει μια βαθειά ανάσα και ξανακλείνει το παράθυρο (μιας και δεν του προσφέρει τίποτα παραπάνω).
Μετά παίρνει ένα gps που του το είχε χαρίσει ο φίλος μου ο Ντίμης και το κλειδώνει σε ένα συρτάρι μιας και δεν θα του χρειαστεί... Wink
Κατόπιν πηγαίνει στον νεροχύτη,κλείνει το σιφώνι με την τάπα του και γεμίζει την γούρνα νερό.Μόλις βγάλει την τάπα σχηματίζεται μια δίνη από το νερό που τρέχει στο σιφώνι.Ανάλογα με την φορά που έχει (δεξιόστροφα ή αριστερόστροφα) καταλαβαίνεις σε ποιό ημισφαίριο βρίσκεσαι...! Cool


και που ξερουμε εμεις ρε μαστορα , πως αδειαζουν τα σιφονια στο νοτιο ημισφαιριο ;;
σαμπως πηγαμε ποτε εκει να ξεβουλωσουμε κανενα νεροχυτη ;

ουτε ο Μαγκαιβερ δεν τα κανει αυτα....


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάρ 2003, 14:48:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:


και που ξερουμε εμεις ρε μαστορα , πως αδειαζουν τα σιφονια στο νοτιο ημισφαιριο ;;
σαμπως πηγαμε ποτε εκει να ξεβουλωσουμε κανενα νεροχυτη ;

ουτε ο Μαγκαιβερ δεν τα κανει αυτα....


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Sorry,την επόμενη φορά θα ρωτήσω πολύ εύκολα,όπως ποιά ομάδα θα πάρει φέτος το πρωτάθλημα Wink


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάρ 2003, 16:17:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να πω και εγω τωρα? Λοιπον τι περιμενουν ενας Λαρισαιος, ενας Ποντιος και ενας Ευραιος εξω απο εναν οικο ανοχης?...




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
seridim (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.4(8V) ΧΤ(2001)

Ένταξη: 31 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 290
Τόπος: ΦΛΩΡΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάρ 2003, 16:22:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alxdr74 έγραψε:
Να πω και εγω τωρα? Λοιπον τι περιμενουν ενας Λαρισαιος, ενας Ποντιος και ενας Ευραιος εξω απο εναν οικο ανοχης?...

Να ανοίξει!!!!!!


Βελτιώνοντας το........"ΑΒΕΛΤΙΩΤΟ"

ANOTHER MEMBER OF K.R.T
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάρ 2003, 16:24:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

seridim έγραψε:
alxdr74 έγραψε:
Να πω και εγω τωρα? Λοιπον τι περιμενουν ενας Λαρισαιος, ενας Ποντιος και ενας Ευραιος εξω απο εναν οικο ανοχης?...

Να ανοίξει!!!!!!
Laughing Laughing Καλο αλλα απεχεις απο την αληθεια θα ελεγα....




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάρ 2003, 16:25:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alxdr74 έγραψε:
Να πω και εγω τωρα? Λοιπον τι περιμενουν ενας Λαρισαιος, ενας Ποντιος και ενας Ευραιος εξω απο εναν οικο ανοχης?...


O Λαρισαίος την γυναίκα του....

Ο Ευραίος κάτι με χρήματα (δεν έχει πολύ σημασία και δεν το θυμάμαι)

Και ο Πόντιος να ανάψει πράσινο για να περάσει!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάρ 2003, 16:27:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
alxdr74 έγραψε:
Να πω και εγω τωρα? Λοιπον τι περιμενουν ενας Λαρισαιος, ενας Ποντιος και ενας Ευραιος εξω απο εναν οικο ανοχης?...


O Λαρισαίος την γυναίκα του....

Ο Ευραίος κάτι με χρήματα (δεν έχει πολύ σημασία και δεν το θυμάμαι)

Και ο Πόντιος να ανάψει πράσινο για να περάσει!

Ναι αυτη ειναι και η λυση!!!! Μαλλον το ηξερες!
Ο ευραιος περιμενει να πεσουν οι τιμες Laughing




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάρ 2003, 16:31:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχουμε τρεις λάμπες σε ένα δωμάτιο και τρεις διακόπτες έξω από το δωμάτιο. Κάθε διακόπτης αντιστοιχεί σε μια και μόνο μια λάμπα.
Πώς μπορούμε να βρούμε τις αντιστοιχίες διακοπτών-λάμπες (δηλαδή ποιος διακόπτης αντιστοιχεί στην κάθε λάμπα ) αν έχουμε το δικαίωμα να μπούμε στο δωμάτιο με τις λάμπες μόνο μια φορά;




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάρ 2003, 20:33:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alxdr74 έγραψε:
Έχουμε τρεις λάμπες σε ένα δωμάτιο και τρεις διακόπτες έξω από το δωμάτιο. Κάθε διακόπτης αντιστοιχεί σε μια και μόνο μια λάμπα.
Πώς μπορούμε να βρούμε τις αντιστοιχίες διακοπτών-λάμπες (δηλαδή ποιος διακόπτης αντιστοιχεί στην κάθε λάμπα ) αν έχουμε το δικαίωμα να μπούμε στο δωμάτιο με τις λάμπες μόνο μια φορά;


μπαινουμε μεσα και βαζουμε ενα καθρεφτη να κοιτα τις λαμπες, μετα βγαινουμε τα αρχιζουμε τα πειραματα...

μαλ***α ε ;;;;; Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάρ 2003, 21:18:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alxdr74 έγραψε:
Έχουμε τρεις λάμπες σε ένα δωμάτιο και τρεις διακόπτες έξω από το δωμάτιο. Κάθε διακόπτης αντιστοιχεί σε μια και μόνο μια λάμπα.
Πώς μπορούμε να βρούμε τις αντιστοιχίες διακοπτών-λάμπες (δηλαδή ποιος διακόπτης αντιστοιχεί στην κάθε λάμπα ) αν έχουμε το δικαίωμα να μπούμε στο δωμάτιο με τις λάμπες μόνο μια φορά;


Arrow αν δεν μπορουμε να δουμε απο την κλειδαροτρυπα Idea Idea Idea
θα πατισουμε διαδοχικα Arrow Arrow Arrow για κανα δεκα λεπτο εναν εναν τους διακοπτες
και οποια λαμπα καιει Onfire Onfire Onfire
περισοτερο αντιστοιχη στον σωστο διακοπτη (τελευταιο)
ή δεν ξερω Confused Confused Confused
πως αλλιος..... Silly Silly Silly
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάρ 2003, 00:15:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και αμα οι λαμπες ηταν τσουφιες Question Question Question Question

Γιατι.... Question Μας ειπε κανενας οτι ειναι καινουργιες ή οτι δουλευουν ολες Question Question

Καλα ντε........ Confused

Ελα αλλοοοοοοςςςς.............


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάρ 2003, 08:54:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alxdr74 έγραψε:
Έχουμε τρεις λάμπες σε ένα δωμάτιο και τρεις διακόπτες έξω από το δωμάτιο. Κάθε διακόπτης αντιστοιχεί σε μια και μόνο μια λάμπα.
Πώς μπορούμε να βρούμε τις αντιστοιχίες διακοπτών-λάμπες (δηλαδή ποιος διακόπτης αντιστοιχεί στην κάθε λάμπα ) αν έχουμε το δικαίωμα να μπούμε στο δωμάτιο με τις λάμπες μόνο μια φορά;

Ανοίγουμε τους δύο από τους τρεις διακόπτες.

Τους αφήνουμε ανοικτούς για κανένα 10λεπτο, 20λεπτο.....

Σβήνουμε τον ένα από τους δύο διακόπτες και μπαίνουμε στο δωμάτιο.

Ετσι τώρα έχουμε μία λάμπα που ανάβει, μία ζεστή και μία κρύα....

Σωστόοοοοοος ????????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
joulia 
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 23 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 199
Τόπος: Ορεστιάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάρ 2003, 09:02:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν νομίζω πως το βρήκα. Laughing Laughing Laughing
Ανοίγουμε τον πρώτο διακόπτη και περιμένουμε δέκα λεπτά, μετά τον κλείνουμε. Ανοίγουμε τον δεύτερο και αμέσως μπαίνουμε στο δωμάτιο.
Η Idea λάμπα που θα καίει αντιστοιχεί στο δεύτερο διακόπτη. Η Idea λάμπα που είναι ζεστή στον πρώτο διακόπτη και η άλλη Idea που μένει στον τρίτο.
ε Question αυτό δεν είναι Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
joulia 
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 23 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 199
Τόπος: Ορεστιάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάρ 2003, 09:09:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ady με πρόλαβες Sad Sad Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάρ 2003, 15:13:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα , έχετε προχωρήσει πολύ βλέπω στα αινίγματα Smile
Λοιπόν ένα παλιό ...
Είναι ένας κουφός , ένας μουγγός και ένας τυφλός.
Πώς θα πει ο μουγγός στον τυφλό πως η γυναίκα του τυφλού τον απατάει με τον κουφό Question Question Question Question Question


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάρ 2003, 15:45:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ady έγραψε:
alxdr74 έγραψε:
Έχουμε τρεις λάμπες σε ένα δωμάτιο και τρεις διακόπτες έξω από το δωμάτιο. Κάθε διακόπτης αντιστοιχεί σε μια και μόνο μια λάμπα.
Πώς μπορούμε να βρούμε τις αντιστοιχίες διακοπτών-λάμπες (δηλαδή ποιος διακόπτης αντιστοιχεί στην κάθε λάμπα ) αν έχουμε το δικαίωμα να μπούμε στο δωμάτιο με τις λάμπες μόνο μια φορά;

Ανοίγουμε τους δύο από τους τρεις διακόπτες.

Τους αφήνουμε ανοικτούς για κανένα 10λεπτο, 20λεπτο.....

Σβήνουμε τον ένα από τους δύο διακόπτες και μπαίνουμε στο δωμάτιο.

Ετσι τώρα έχουμε μία λάμπα που ανάβει, μία ζεστή και μία κρύα....

Σωστόοοοοοος ????????
Σωστοτατος θα ελεγα!! Thumb right




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάρ 2003, 08:22:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vassop26 έγραψε:
Καλησπέρα , έχετε προχωρήσει πολύ βλέπω στα αινίγματα Smile
Λοιπόν ένα παλιό ...
Είναι ένας κουφός , ένας μουγγός και ένας τυφλός.
Πώς θα πει ο μουγγός στον τυφλό πως η γυναίκα του τυφλού τον απατάει με τον κουφό Question Question Question Question Question


Μάλλον μας δυσκόλεψες Βάσω.Δεν θυμάμαι να το έχω ακούσει... Confused


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάρ 2003, 08:44:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:

Ελα πειτε πειτε.....Φιδι με Σκατζοχοιρο θα βγει........


Μήπως συρματόπλεγμα? Shocked


Έλα κι ένα παρόμοιο:
Αν ζευγαρώσουμε τη joulia με 1 καλαμάρι τι θα προκύψει;

(ζουζουνααααααάκι μην μου παρεξηγηθείς... αλλά είναι το πρώτο όνομα που μου 'ρθε στο μυαλό Laughing )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάρ 2003, 08:46:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lia206cc έγραψε:
Έλα κι ένα παρόμοιο:
Αν ζευγαρώσουμε τη joulia με 1 καλαμάρι τι θα προκύψει;

(ζουζουνααααααάκι μην μου παρεξηγηθείς... αλλά είναι το πρώτο όνομα που μου 'ρθε στο μυαλό Laughing )


Τί σου φταίει το κορίτσι και αρχίζεις τις περίεργες διασταυρώσεις? Smile


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάρ 2003, 08:58:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
lia206cc έγραψε:
Έλα κι ένα παρόμοιο:
Αν ζευγαρώσουμε τη joulia με 1 καλαμάρι τι θα προκύψει;

(ζουζουνααααααάκι μην μου παρεξηγηθείς... αλλά είναι το πρώτο όνομα που μου 'ρθε στο μυαλό Laughing )


Τί σου φταίει το κορίτσι και αρχίζεις τις περίεργες διασταυρώσεις? Smile


Έλα μου... οι πολλές συμπάθειες προκαλούν καρδιοπάθειες...
άλλωστε ξέρει αυτή... ταξιδάκι μου θελες ε; 2-3 φορές το μήνα Θεσσαλονίκη πάει πολύ... κι εγώ καλέ πως θα έρθω; (δεν έχουμε και φανάρια εδώ στο κουτσοχώρι να βγώ για μεροκάματο)

Απαντήσεις περιμένω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 236, 237, 238  Επόμενη
Σελίδα 3 από 238

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3046s (PHP: 60% - SQL: 40%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on