PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αινίγματα & Ανέκδοτα!!!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 236, 237, 238  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2003, 17:23:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εεεε δεν το ειδε πριν μπει μεσα Question Confused


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2003, 17:33:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Εεεε δεν το ειδε πριν μπει μεσα Question Confused


Nooop!


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2003, 18:55:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο τον καιρο μηπως Question Confused


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2003, 19:01:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάπου το ξανάκουσα μα δεν το θυμάμαι... Morning Exclamation Exclamation Άτιμα γεράματα... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2003, 20:02:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μηπως απο το ποτε νυχτωνει και ποτε ξημερωνει ; ;;



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2003, 23:28:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθυρα έχει το σπίτι?Γιατί αν έχει και ξέρει πότε μπήκε,θα είναι λίγο δύσκολο να δει χιόνι το χειμώνα στο νότιο ημισφαίριο.
ΥΓ. Άραγε,τι τον νιάζει σε ποιό ημισφαίριο είναι?Εξάλλου για να πάει να κλειστεί εκεί,μουρλός είναι...Το ημισφαίριο τον μάρανε Shocked Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2003, 23:50:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Bλέποντας από που ανατέλει ό ήλιος...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάρ 2003, 00:39:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Λίγο παλιότερο:
Κάποιος είναι κλεισμένος σε ένα σπίτι-σύγχρονο αλλά χωρίς να επιτρέπεται η πρόσβαση σε tv,ράδιο,εφημερίδες,τηλέφωνο (κάτι σαν το big brother).Επίσης απαγορεύεται η επικοινωνία με τον έξω κόσμο (μην ρωτήσει κανείς τί μπήκε να κάνει σε τέτοιο σπίτι Confused ).
Πώς μπορεί να καταλάβει αυτός σε πιο ημισφαίριο της γης βρίσκεται?


Εάν είμαι με δύο ξανθιές (να μην σαν ποιες) άπειρα ξύδια, και κιθάρες... τι νόημα έχει σε ποιο ημισφαίριο είμαι;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάρ 2003, 02:17:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χρηστο αν εισαι με αυτες τις ξανθιες συμφωνω απολυτα μαζι σου......Ουτε εμενα με νοιαζει σε ποιο ημισφαιριο ειμαι ουτε που θα ξημερωθω Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάρ 2003, 19:59:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NICK έγραψε:
Παράθυρα έχει το σπίτι?Γιατί αν έχει και ξέρει πότε μπήκε,θα είναι λίγο δύσκολο να δει χιόνι το χειμώνα στο νότιο ημισφαίριο.
ΥΓ. Άραγε,τι τον νιάζει σε ποιό ημισφαίριο είναι?Εξάλλου για να πάει να κλειστεί εκεί,μουρλός είναι...Το ημισφαίριο τον μάρανε Shocked Shocked Shocked


Και είπα:Μην μου πει κανένας τί μπήκε νακάνει εκεί μέσα Wink


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάρ 2003, 20:04:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
μηπως απο το ποτε νυχτωνει και ποτε ξημερωνει ; ;;


Vaggelis έγραψε:

Bλέποντας από που ανατέλει ό ήλιος...


Άσχετο... Δέν ζήτησα να μου πείτε που είναι η ανατολή και που η δύση... Wink

christhehealer έγραψε:
Εάν είμαι με δύο ξανθιές (να μην σαν ποιες) άπειρα ξύδια, και κιθάρες... τι νόημα έχει σε ποιο ημισφαίριο είμαι;


Δεν το σχολιάζω... Σε πιστεύω...


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάρ 2003, 22:55:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
NICK έγραψε:
Παράθυρα έχει το σπίτι?Γιατί αν έχει και ξέρει πότε μπήκε,θα είναι λίγο δύσκολο να δει χιόνι το χειμώνα στο νότιο ημισφαίριο.
ΥΓ. Άραγε,τι τον νιάζει σε ποιό ημισφαίριο είναι?Εξάλλου για να πάει να κλειστεί εκεί,μουρλός είναι...Το ημισφαίριο τον μάρανε Shocked Shocked Shocked


Και είπα:Μην μου πει κανένας τί μπήκε νακάνει εκεί μέσα Wink


Μα καλά,στο υστερόγραφο κόλλησες φίλε μου;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάρ 2003, 00:54:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μήπως να βλέπει αν περάσει καμιά αρκούδα και τι είναι(πολική ή μη);;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάρ 2003, 01:38:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Λίγο παλιότερο:
Κάποιος είναι κλεισμένος σε ένα σπίτι-σύγχρονο αλλά χωρίς να επιτρέπεται η πρόσβαση σε tv,ράδιο,εφημερίδες,τηλέφωνο (κάτι σαν το big brother).Επίσης απαγορεύεται η επικοινωνία με τον έξω κόσμο (μην ρωτήσει κανείς τί μπήκε να κάνει σε τέτοιο σπίτι Confused ).
Πώς μπορεί να καταλάβει αυτός σε πιο ημισφαίριο της γης βρίσκεται?


Γνωρίζοντας την ημερομηνία , και χρονομετρώντας την διάρκεια της ημέρας (χρόνος μεταξύ Ανατολής-Δύσης ηλίου) είναι εύκολο να καταλάβεις που βρίσκεσαι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάρ 2003, 08:11:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tomcat έγραψε:
Γνωρίζοντας την ημερομηνία , και χρονομετρώντας την διάρκεια της ημέρας (χρόνος μεταξύ Ανατολής-Δύσης ηλίου) είναι εύκολο να καταλάβεις που βρίσκεσαι.


NICK έγραψε:
Παράθυρα έχει το σπίτι?Γιατί αν έχει και ξέρει πότε μπήκε,θα είναι λίγο δύσκολο να δει χιόνι το χειμώνα στο νότιο ημισφαίριο.




Όχι,πρακτικά η διάρκεια μιας μέρας είναι η ίδια σε δύο αντιδιαμετρικά αντίθετα σημεία που βρίσκονται στα δύο ημισφαίρια...
Οι ζώνες άλλωστε που αλλάζουν οι ώρες είναι κοινές και για τα δύο ημισφαίρια...

Tip:Δεν έχει να κάνει με εποχές,ανατολές/δύσεις ηλίου (στο κάτω-κάτω μπορεί να μην υπάρχει ούτε οπτική επαφή με τον έξω κόσμο).

Το μεσημεράκι θα δώσω και την απάντηση... Wink


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάρ 2003, 08:45:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δωστε του ανθρωπου ρε παιδια ενα GPS να δει που βρισκεται.
δεν τον λυπαστε ;;;
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάρ 2003, 09:19:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
δωστε του ανθρωπου ρε παιδια ενα GPS να δει που βρισκεται.
δεν τον λυπαστε ;;;
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Λες Question Question Question Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάρ 2003, 13:30:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν,η σωστή απάντηση είναι η εξής:
Ανοίγει το παράθυρο,βλέπει την ανατολή του ηλίου,ακούει τα πουλάκια να κελαηδούν,παίρνει μια βαθειά ανάσα και ξανακλείνει το παράθυρο (μιας και δεν του προσφέρει τίποτα παραπάνω).
Μετά παίρνει ένα gps που του το είχε χαρίσει ο φίλος μου ο Ντίμης και το κλειδώνει σε ένα συρτάρι μιας και δεν θα του χρειαστεί... Wink
Κατόπιν πηγαίνει στον νεροχύτη,κλείνει το σιφώνι με την τάπα του και γεμίζει την γούρνα νερό.Μόλις βγάλει την τάπα σχηματίζεται μια δίνη από το νερό που τρέχει στο σιφώνι.Ανάλογα με την φορά που έχει (δεξιόστροφα ή αριστερόστροφα) καταλαβαίνεις σε ποιό ημισφαίριο βρίσκεσαι...! Cool


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάρ 2003, 13:53:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Σιγα μην το βρισκαμε μαστορα Shocked Shocked Shocked


Λοιπον λεω το επομενω........................................

ΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΜΠΟΥΡΑ................γα**ΕΙ ΚΑΙ ΣΕΡΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ Question Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάρ 2003, 14:00:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Σιγα μην το βρισκαμε μαστορα Shocked Shocked Shocked



Γι'αυτό είναι τα αινίγματα,για να σπαζοκεφαλιάζουμε... Wink

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Λοιπον λεω το επομενω........................................

ΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΜΠΟΥΡΑ................γα**ΕΙ ΚΑΙ ΣΕΡΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ Question Question


Εύκολο Wink Wink Wink


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 236, 237, 238  Επόμενη
Σελίδα 2 από 238

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3524s (PHP: 63% - SQL: 37%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on