PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

MOTO GP
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Φεβ 2011, 20:38:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα προφανως
απλα μου κανει εντυπωση που χανουν αυτην την ομοιογενεια που εχουν στις πολιτικες εκδοσεις


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Μάρ 2011, 20:22:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

9ος θα ξεκινησει αυριο ο Γιατρος στο Καταρ με στονερ και πεδροσα στον δικο τους κοσμο Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Ιούλ 2011, 13:31:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετα το πρωτο μισο του πρωταθληματος πως σας φαινεται το ολο σκηνικο Question Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Ιούλ 2011, 13:44:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rossi παλευει πολυ (με την π@π@ρι@ που εχει για μηχανη) ,
Pedrosa ανεβαινει και θα ανεβει κ αλλο ,
Lorenzo/Stoner μαχητες ,
ενω ισως στρωσει καπως και ο Simoncelli σιγα σιγα Laughing


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Ιούλ 2011, 14:06:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαπως ετσι..... Wink
Απλα κατανταει αηδια να βλεπεις τον καλυτερο οδηγο στον πλανητη να ξεκινα 14ος και 16ος Confused

Και το κακο ειναι ειναι και του χρονου με τα 1000αρια παλι δεν βλεπω φως στον ηλιο Sad Ο ιδιος δηλωσε οτι στις δοκιμες με την 1000 ηταν πιο αργος απο τα honda και τα yamaha τα εργοστασιακα 800αρια...δοκιμασε 2 πλαισια,εχει κανει οποιαδηποτε πιθανη ρυθμισει για να φορτισει μπροστινο και δεν του βγαινει τιποτα... Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Ιούλ 2011, 14:23:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lorenzo φέτος είναι αποκάλυψη... Κάνει απίστευτα πράγματα με ένα υποδεέστερο μηχανάκι και ελπίζω να του βγει στο τέλος.

Stoner απλά καλός με ένα πολύ καλό μηχανάκι.

Pedrosa δείχνει στον Stoner ότι αν ήταν λίγο πιο τυχερός δεν θα είχε ελπίδα.

Rossi δεν καταλαβαίνω τι ήθελε να πάει στην Ducati. Μας απέδειξε μια φορά ότι μπορεί να πατήσει κάτω την Honda, είναι με διαφορά ο Νο1 στην καρδιά μας αλλά μα αυτό το κόκκινο φορτηγό και τα ηλίθια ηλεκτρονικά θα κάνουμε πολύ καιρό να δούμε σκετσάκια του Exclamation
Ελπίζω να βρει την λύση γρήγορα γιατί είναι κρίμα να χαντακωθεί τόσο άδοξα.


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Ιούλ 2011, 14:25:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όταν εγω σας έλεγα οτι 2+ δευτ. στις δοκιμές του χειμώνα ειναι μια αιωνιότητα και μια μερα μου λεγατε οτι είναι κόλπα του Γιατρού.

Εδω και 3ς αγώνες ο γιατρος την εκαψε την χρονιά και φοράει ήδη το πλαισιο του 2012 μπας και καταφέρει να το κάνει μηχανάκι για του χρόνου.

Stoner οδηγεί εκ του ασφαλούς 3ς αγώνες τώρα ενώ Lorenzo πάει όσο ποιο τάπα μπορεί.

Ο Μαρκος παραλίγο να πάρει μαζί του και σε αυτόν το αγώνα τον Dovi και εμπόδιζε συνέχεια Spies τους τελευταίους γύρους μιας και πάλευε απο παντού να περάσει τον Dovi, Spies τον περασε τελευταία στροφή και του έβγαλε το πόδι τσαντισμενοχαρούμενος για την μαλ***α του αφάνα.

Pedrosa τι να πει κανείς φαίνεται οτι είναι ο ποιο άτυχος φέτος με τους τραυματισμούς η πίστα αυτή τον ευνοεί πάντα(πιο τεχνική και λιγότερο δυναμική-μυική καταπόνηση), στις επόμενες που ακολουθούν θα φανεί εαν είναι έτοιμος.

Πάντως εγώ βλέπω και παλι Lorenzo φέτος, στους δύο τελευταίους αγώνες μιας και γνώστης βλέπω οτι δουλεύει απίστευτα. Τέτοιες γραμμές και τετοια ροή στον αγώνα έχω να δω από τον Γιατρό στην πρώτη χρονια με το Yamaha. Είναι πανάξιος πρωταθλητής και το αποδυκνύει σε κάθε αγώνα. Πραγματικά με έχει τρελάνει, και απο εκει που πέρασε τον Stoner απλά δεν υπάρχει......στο ακάθαρτο τελευταίο γύρο με τελειωμένα λάστιχα!!

Βέβαια και ο Stoner φέτος με τα Honda που δεν παίζοντε είναι και αυτός υποψήφιος αλλά δεν ξέρω πολύ φλώρεψε και δεν πιέζει όπως παλιά, άσε που λόγο στυλ οδήγησης(πάω με το πλάι) διαλύει τα πίσω λάστιχα. Σίγουρα θα βολευτεί καλύτερα του χρόνου.

Μπορεί να λείπει ο Γιατρός απο τις μάχες τις κορυφής αλλά φέτος ίσος είναι το καλύτερο πρωτάθλημα απο ανταγωνισμό μιας και 4 αναβάτες παίζουν για τίτλο......

Συνέχεια αυτο το ΣΚ με Λαγκούνα Σεκα και τον τοπικό Spies ίσως να κάνει την έκπληξη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Ιούλ 2011, 14:40:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τρεις είναι... Δεν είναι τυχαίο άλλωστε που δεν ανέφερες σχεδόν καθόλου τον Ανδρέα τον βιτσιόζο....


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Ιούλ 2011, 15:13:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα δεν του βγηκε σε καλο το ducati.Απλα να θυμισω οτι και οταν πηγε yamaha το 2004 στις χειμερινες παλι σκ**α ητανε και απο τον πρωτο αγωνα πηρε νικη.... Rolling eyes
το προβλημα ειναι οτι το μηχανακι ειχε 3 χρονια εξελιξης απο στονερ και χειντεν,απο οδηγους που δεν φημιζονται για τις ικανοτητες τους στον τομεα αυτο...ουσιαστικα τρεχανε το μηχανακι του 2007...με μικρες αλλαγες..και επειδη ρωτανε πολλοι γιατι ο stoner επαιρνε νικες...γιατι καταρχας ειναι ο ταχυτερος οδηγος στον πλανητη(οχι ο καλυτερος,ο ταχυτερος,ο τροπος που οδηγαει ειναι αλλου)και δευτερον γιατι ειναι οδηγος που ηρθε απο τα 250 διχρονα,που δινουν τεραστιο πλεονεκτημα στα 800αρια..δειτε ταχυτητα μεσα στη στροφη απο ολους του rookies των 2-3 τελευταιων ετων και θα καταλαβετε Wink
Τα περι pedrosa δεν μου λενε τιποτα...ενας καλος οδηγος με αναλαμπες και 50 τραυματισμους σε καθε χρονια ειναι....δεν εχει τη στοφα του πρωταθλητη,οπως πχ ο lorenzo... που μαζι me Marco και Μαrquez(δεν κανω πλακα) φαινεται να ειναι το μελλον...
To θεμα ειναι οτι ο vale πρεπει να ξεκινησει νεο μηχανακι και πολυ φοβαμαι οτι δεν το κανει καθως δεν υπαρχουν φραγκα και δεν του δινουν το οκ απο το εργοστασιο...με 30.000 μηχανακια το χρονο ειναι δυσκολα τα πραματα απεναντι στην big H Confused
Eπισης πολυ σωστα ειπωθηκε οτι στους τλευταιους αγωνες ο ισπανος κηνυγαει και οχι ο αυστραλος....ο pedrosa δεν εχει να χασει τιποτα οποτε...γι αυτο παει ετσι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Νοέ 2011, 03:23:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.motograndprix.gr/content.aspx?id=9382

Aπ οτι φαινεται παλι κλαματα θα εχουμε του χρονου Mad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tzive (Λουκας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX 1800cc Kit-Car + 207rallye

Ένταξη: 10 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 647
Τόπος: on tracks

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Νοέ 2011, 05:42:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πως ακριβως να εχει διαθεση για πανηγυρια...


Citroen AX 1,800cc
Fastest production car @ kartodromo 52.506

Megara Curcuit 1.07.642 και εχει ακομα ΠΟΛΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Νοέ 2011, 18:00:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα ιδια και σημερα,βελτιωμενος,αλλα βελτιωμενοι και οι αλλοι οποτε η αποσταση του ροσσι σταθερα 1,5 δευτερολεπτο με τα yamaha σταθερα στα 0,5-1,0 πισω απο τα honda..
Και το κακο θα παραγινει πιστευω,καθως ο ροσσι απο εχθες δοκιμαζει διαφορετικα πλαισια μπας και βρει κανα δεκατο ενω οι αλλοι κανουν εξομειωση αγωνα Evil
Επισης το Νο 4 που βρισκεται τωρα θα γινει ευκολα Νο 7 καθως λειπουν λορενθο και με την σουζουκι να ειναι στους χρονους των ντουκατι και με ακομα καλυτερες προοπτικες,καθως ο De Puniet κανει ακομα τη πρωτη βολτα και συνηθιζει το μηχανακι....οπως και ο ντοβιτσιοζο με την yamaha..
Μια απο τα ιδια και για το bautista που ''καθησε'' ευκολα στο νεο μηχανακι
Νωρις ειναι δε λεω,αλλα και 1,5 δευτερολεπτο σε μια μικρη πιστα οπως η valencia ειναι μια αιωνιωτητα Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Νοέ 2011, 10:50:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.motograndprix.gr/content.aspx?id=9561

Kαλυτερα τα παει απ'οτι με το ducati Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Νοέ 2011, 20:03:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.motograndprix.gr/content.aspx?id=9562


Worthy Worthy Worthy Worthy Thumbs Up Clapping
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Μάρ 2012, 15:17:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.motograndprix.gr/content.aspx?id=10330
Ο στονερ για ακομα μια φορα στο δικο του κοσμο...δεν ειναι τοσο ο απολυτος χρονος αλλα ο τροπος που τα καταφερνει..απο τον 1ο γυρο ειναι στον χρονο του δευτερου και απλα μεσα σε λιγους γυρους κατεβαζει αλλο ενα δευτερολεπτο σχεδον..πολυ φοβαμαι οτι και φετος πλακιτσα θα κανει Confused
Σε μια πιστα 2 λεπτων,ο χρονος του γιατρου ειναι πολλα υποσχομενος,δεδομενου οτι ακομα δοκιμαζουν πραγματα-ηλεκτρονικα στο μηχανακι
Γιατι τα 7-8 δεκατα σε μια κανονικη πιστα του 1.30''-1.40'' ειναι καπου στο 0,3-0,4...
Αν καταφερει να βρει ακομα 2-3 δεκατακια απο την αρχη η κατα τη διαρκεια της χρονιας θα δουμε ενα πολυ ωραιο πρωταθλημα Cool

Υ.Γ:Μεχρι τωρα στη sepang ακουγεται οτι στην ευθεια οι τελικες φτανουν τα 350 χιλιομετρα..στο muggelo λενε οτι θα περασουν και τα 360...πολυυυ δυναμη φετος..ηδη μερικοι εκαναν παραπονα οτι οι ταχυτητες εχουν ξεφυγει Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nsne (ioannis)
Μέλος
Μέλος


peugeot 106gti

Ένταξη: 03 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 116

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Μάρ 2012, 18:18:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχει αυτο το σκ αγωνα motogp?


no pain-no gain
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Μάρ 2012, 18:52:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

8 Απριλη Καταρ
Μεχρι τοτε εχει και το τελευταιο τεστ στη Χερεθ τελη Μαρτη
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάϊ 2012, 19:57:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημερα ο στονερ δηλωσε οτι στο τελος της χρονιας αποχωρει απο τους αγωνες γιατι δεν τον συγκινει το αθλημα οπως παλαιοτερα Shocked
Τωρα ποιοι μπορει να ειναι οι λογοι που στο ζενιθ της καριερας του παιρνει τετοια αποφαση, Ο Θεος και η ψυχη του ξερουν Confused

Εννοειται οτι αμεσα αρχισαν φημες περι ροσσι-χοντα του χρονου,και αν ψαξετε λιγο ποιοι μπορει να ειναι οι αντικαταστατες (ως Νο1 στη χοντα) δεν μενει και κανενας αλλος...εκτος αν γινει η απολυτη αλλαξοκωλια και ερθει λορενθο στη χοντα και ροσσι στην αγαπημενη του yamaha Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Αύγ 2012, 13:42:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.motograndprix.gr/content.aspx?id=11881

Επιτελους Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2013, 09:08:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.msfree.gr/ms.php?id=29550

Λες Question Question Question


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 5 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2192s (PHP: 88% - SQL: 12%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on