PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

MOTO GP
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Οκτ 2010, 11:18:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άσε τον πρόλογο, λέγε τιμές!



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Οκτ 2010, 11:53:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε άνθρωπε των καταρρακτών μάζεψε λεφτά και δεν θα σε αφήσω απογοητευμένο. Κάτσε να μπει ο νέος χρόνος να δούμε που είμαστε και θα τα κανονίσουμε από κοντά.


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Οκτ 2010, 13:15:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ιταλία Κουλαλέξ και κοίτα το πρόγραμμα να έχει και επίσκεψη στην Tavullia, τη γενέτειρα του Rossi και το επίσημο fan club εκεί!! Onfire


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Οκτ 2010, 13:44:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Ιταλία Κουλαλέξ και κοίτα το πρόγραμμα να έχει και επίσκεψη στην Tavullia, τη γενέτειρα του Rossi και το επίσημο fan club εκεί!! Onfire


Φιλος που πηγε με την μηχανη στην Ταβουλια επαθε πλακα και ειπε οτι αν πας Misano οπωσδηποτε πας εκει..Μιλαμε για ενα ''κιτρινο'' χωριο Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Οκτ 2010, 12:25:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"ΙΑΤΡΙΚΟ" ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΝ

Γιώργο.... λυπάμαι αλλά θα είσαι πάντα 2ος σε όλα!
(στην κερδισμένες μάχες στην πίστα, στα πρωταθλήματα, στα βάθρα, στα ρεκόρ, ακόμα και στα σκετσάκια που τόσο ωραία αντιγράφεις!)



VALE 46 Exclamation ONE LOVE


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Οκτ 2010, 18:30:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

civi δαγκωτο
http://www.youtube.com/watch?v=GuiC5YfOdoY&feature=fvst
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Οκτ 2010, 18:44:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://msfree.gr/ms.php?id=17107


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Νοέ 2010, 20:51:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.motograndprix.gr/content.aspx?id=5914

Γλεντια του χρονου Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Νοέ 2010, 20:49:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://vimeo.com/16528486


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Νοέ 2010, 21:14:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι παιδι κι αυτος
ακρως ενδιαφερον βιντεακιον


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Νοέ 2010, 17:48:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.youtube.com/watch?v=4U6ysA4zVZA

Εσεις τι πιστευετε?Θα τα βρει σκουρα?Γιατι μονο ο stoner καταφερε τοσα χρονια να το οδηγησει γρηγορα το μηχανακι.... Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Νοέ 2010, 18:26:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατι οχι?
ιδιως απ την στιγμη που "μετακομησε" στην ντουκατι μαζι με τους μηχανικους του θα φερει την ντουκατι στα μετρα του...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Νοέ 2010, 18:39:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τωρα ειδα και τους χρονους.Ο vale τελικα 8ος με ενα δευτερολεπτο ακριβως διαφορα απο τον 1ο lorenzo (ο οποιος κατεβασε και το ρεκορ πιστας).2ος ο spies με την εργοστασιακη πια ομαδα,στη συνεχεια τα 3 honda(dovi,stoner,pedrosa) simoncelli,edwards,rossi.

Αν βεβαια σκεφτει κανεις οτι η πιστα αυτη δεν του παει του vale και ηταν και η πρωτη μερα δοκιμων και επισης ηταν μπροστα και απο τον hayden που οδηγαει το μηχανακι 2 χρονια,τα πρωτα δειγματα ειναι ιδιαιτερα ενθαρυντικα Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Νοέ 2010, 20:56:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βγηκε και το επισημο βιντεο για ολη τη χρονια...Αξιζει να το δειτε ολο και ειδικα απο το 12.38-16.30 Twisted evil

http://www.youtube.com/watch?v=iq4_fcz8NWo
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Φεβ 2011, 14:57:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυσκολα τα παραματα για τον γιατρο....Στις δοκιμες στην sepang 11ος και τα 4 honda στις 4 πρωτες θεσεις Confused
Φετος ο stoner θα κανει παρτυ Confused Mad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Φεβ 2011, 15:52:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μέχρι στιγμής πρώτο Ducati του γιατρού στην 11ατι θέση με +1,804δ να δώ τι μαγικά θα κάνουν φέτος....

Εν μέρη επιβεβαιώνετε (αν και νωρίς ακόμα)ο Stoner που του έλεγε πέρσυ "κάτσε να ανέβεις στο Ducati και τα λέμε".

Προβλέπετε υπερπροσπάθεια του Γιατρού και φανταστικοί αγώνες.... Twisted evil Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Φεβ 2011, 16:56:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατι αυτό?
ειναι πιο δυσκολοδηγητο? Confused Confused Confused Confused Confused Confused


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Φεβ 2011, 19:56:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι,το ducati ειναι μακραν το πιο δυσκολοδηγητο μηχανακι στο πρωταθλημα....
Η τεραστια διαφορα με το yamaha ειναι οτι οτι το δευτερο συγχωρει τα λαθη του οδηγου που (αναποφευκτα)γινονται σχεδον σε καθε γυρο..
Ο stoner χτυπιοτανε 2 χρονια οτι το μηχανακι εχει τη δυνατοτητα να παει πιο γρηγορα απο τον ανταγωνισμο μονο αν σε καθε γυρο ρισκαρεις περισσοτερο...ειδατε περσυ ποσες πτωσεις ειχε για το λογο αυτο..παρατηρηστε φωτογραφιες με τον γιατρο φετος,σε σχεση με περσυ και θα δειτε οτι φετος ξυνει αγκωνες και πηγαινει με τα αυτια...

Υ.Γ:Επειδη πολλοι βιαστηκαν να ξεγραψουν τον rossi , για θυμηθειτε λιγο τα αποτελεσματα στις χειμερινες δοκιμες που εκανε στην yamaha το 2004 και μεα τον πρωτο αγωνα στο welkom και μετα τα λεμε..... Wink

Και κατι αλλο.Το 1,8'' δεν ειναι τοσο δραμα οσο ακουγεται..και ο lorenzo προπερσυ ηταν στις δοκιμες 6 και 7 δεκατα μπροστα...το θεμα ειναι να κατεβει η διαφορα λιγο κατω απο δευτερολεπτο,ο αγωνας ειναι αλλου παπα ευαγγελιο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Φεβ 2011, 20:30:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το περιεργο ειναι οτι στα πολιτικα
τα ντουκατι θεωρουνται λογω της ομαλης αποδοσης της ροπης σαφως πιο ευκολοδηγητα και ευκολοστριφτα απο τα λοιπα 1000αρια που ξεσπανε ψηλα 9με εξαιρεση ισως τα cbr)
τουλαχιστον αυτα ηξερα εγω...εκτος και αν εχω μεινει πολυ πισω... Confused


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Φεβ 2011, 20:34:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι αλλα η διαφορα που προανεφερες ειναι λογω διαφορας κυλινδρων και διαφορας ποιοτητας ανρτησεων που εχουν τα ιταλικα απο τους Ιαπωνες..
Στα gp ειναι αλλο πραγμα Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 4 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1666s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on