PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

MOTO GP
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Αύγ 2010, 14:35:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για οσους θελουν να δουν το Rossi στην ducati περιμενετε μεχρι την Πεμπτη που θα ανακοινωθει στις ελευθερες δοκιμες του brno....Ο τεχνικος διευθυντης της ducati Gabriele del Torchio ειπε οτι του χρονου Hayden και Rossi θα απογειωσουν την GP 11 Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Οκτ 2010, 19:08:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ήθελα να 'ξερα τι τους έκανε ο Lorenzo Question

Εκτός και ο Pedrosa Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Οκτ 2010, 19:37:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν θυμαμαι πιο βαρετο πρωταθλημα απο το φετινο....Rossi ατυχημα,Stoner σε αθλια κατασταση,Edwards επισης,Capirex επισης,Dovi επισης,Pedrosa κατι πηγε να κανει,τωρα και αυτος εξω.... Evil μια καλη μαχη εστω θα δουμε φετος Rolling eyes Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Οκτ 2010, 17:43:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για οποιον δεν ειδε σημερα τον αγωνα του Motegi και την μαχη Rossi - Lorenzo ....

http://www.youtube.com/watch?v=z89pX2R9bg0
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Οκτ 2010, 23:49:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τρελοκομεία... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Οκτ 2010, 00:26:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AAAAAAAA AYTOΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ ΛΕΜΕΕΕΕ!!!!!!!

Γυρισαν άθελά τους διαφημιστικό τρειλερ της Yamaha!


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Οκτ 2010, 06:41:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η περιγραφή είναι όλα τα λεφτά Exclamation

Δεν τον χάλασε τον μούφο-Γιώργο Wink


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Οκτ 2010, 09:38:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
AAAAAAAA AYTOΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ ΛΕΜΕΕΕΕ!!!!!!!

Γυρισαν άθελά τους διαφημιστικό τρειλερ της Yamaha!


λες και τον αφηνε να τον προσπερασει επιτηδες
για να τον ξαναπερασει στην επομενη στροφη
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


(χλωμο αλλα) λετε να ηταν στημενο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Οκτ 2010, 10:24:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατάφεραν και έκαναν τα MotoGP σαν τη Formula 1, όλο ηλεκτρονικά και λοιπές παπ***ές (έλεγχο πόσο θα του σηκώνεται) και βλέπουμε θέαμα με τα κιάλια.

Πήγε και κλάφτηκε μετά ο Γιώργος στα αφεντικά της Γιαβλάχα Puke right


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Οκτ 2010, 10:45:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

του φέρθηκε πολύ σκληρά ο Rossi στον αγώνα, είπε ο Γιωργάκης ο Λορένθο... δεν έπρεπε... είχε συνηθίσει με cruise control και τριτοτέταρτες θέσεις και περίμενε να πάει έτσι μέχρι τέλος για να πάρει το πιο αναίμακτο πρωτάθλημα αφού όλοι οι διεκδικητές είναι εκτός...

Πού πας ρε αγορίνα μου με ύφος 1000 καρδιναλίων....? Και τι μου κάνεις και δηλώσεις όλη τη χρονιά ότι λυπάσαι που χτύπησε ο γιατρός γιατί ήθελες μάχη...?
Να τα τώρα!! Βρες χώρο να βάλεις και το 2ο παλούκι στον κώλο σου μετά το περσινό της Βαρκελώνης.........!!

Περαστικά Confused


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Οκτ 2010, 11:26:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
του φέρθηκε πολύ σκληρά ο Rossi στον αγώνα, είπε ο Γιωργάκης ο Λορένθο... δεν έπρεπε... είχε συνηθίσει με cruise control και τριτοτέταρτες θέσεις και περίμενε να πάει έτσι μέχρι τέλος για να πάρει το πιο αναίμακτο πρωτάθλημα αφού όλοι οι διεκδικητές είναι εκτός...

Πού πας ρε αγορίνα μου με ύφος 1000 καρδιναλίων....? Και τι μου κάνεις και δηλώσεις όλη τη χρονιά ότι λυπάσαι που χτύπησε ο γιατρός γιατί ήθελες μάχη...?
Να τα τώρα!! Βρες χώρο να βάλεις και το 2ο παλούκι στον κώλο σου μετά το περσινό της Βαρκελώνης.........!!

Περαστικά Confused


Υποκλίνομαι στο παραπάνω Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Οκτ 2010, 11:55:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

+1 O Γιατρός ξηγήθηκε πάλι.......


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Οκτ 2010, 12:39:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε δεν παιζεται λεμε
το βλεπω και το ξαναβλεπω και ειναι σα να παιζει Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Οκτ 2010, 13:53:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Κατάφεραν και έκαναν τα MotoGP σαν τη Formula 1, όλο ηλεκτρονικά και λοιπές παπ***ές (έλεγχο πόσο θα του σηκώνεται) και βλέπουμε θέαμα με τα κιάλια.



Πιστευω οτι απο το 2012 που οι μοτοσυκλετες θα γυρισουν παλι στα 990cc (και αναμενονται με 270 πεπιπου αλογα) Shocked το θεαμα δεν θα αργησει να ξαναερθει,αλλωστε η DORNA γι'αυτο προεβη σε αυτην την αλλαγη...Ολες οι παλιες καραβανες αλλωστε(Capirossi,Rossi,Edwards,Hayden)υποστηριζουν οτι ''βολευονται'' πιο πολυ με περισσοτερη δυναμη,αφου κρατανε τα ελαστικα σε μεγαλυτερη θερμοκρασια και αρα με μεγαλυτερη προσφυση..Το μεγαλο ατου ολων των νεων οδηγων ειναι η ταχυτητα στη στροφη η οποια ειναι και αποτελεσμα του βαρους των 800αριων,που μοιαζει πιο πολυ στην συμπεριφορα της μεσαιας κατηγοριας-ειδικα απο την εποχη των διχρονων...
Γι'αυτο αλλωστε τα 800αρια πεφτουν κατα 99% απο μπροστινο και οχι απο πισινο(ελλειψη περισσιας δυναμης και προχωρημενων ηλεκτρονικων-αποτελεσμα λιγοτερο θεαμα)

Υ.Γ:Ενα θα σας πω, η Ducati εξελισσει απο τωρα τον νεο κινητηρα των 990cc του 2012....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Οκτ 2010, 13:55:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
ρε δεν παιζεται λεμε
το βλεπω και το ξαναβλεπω και ειναι σα να παιζει Laughing Laughing Laughing

Αυτό που λες Μάνθο το έχω σκεφτεί κι εγώ και να σου πω την αλήθεια δεν αποκλείεται να συμβαίνει όντως. Είναι γνωστό άλλωστε ότι ο Vale είναι μαέστρος στο θέμα της ψυχολογίας.. ειδικά στο να χαλάει αυτή των αντιπάλων.

Δεν το αποκλείω δλδ να παίζει μαζί τους όπως λες. Τους ανοίγει την πόρτα και μετά πάει και χώνεται αυτός από το.. "παράθυρο"!!

ε 1,2,3.... ράκος ο άλλος.....τα νεύρα του κουρέλια λέμε!!! Laughing Laughing


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Οκτ 2010, 14:32:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γι' αυτό θα δούμε και τον Doc να θριαμβεύει και πάλι από το 2012 όπου θα έχει τον πλήρη έλεγχο Wink


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Οκτ 2010, 14:39:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν διοργανώνουμε λέω εγώ του χρόνου μια εκδρομή Mugello ή Misano Question


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Οκτ 2010, 14:43:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
δεν διοργανώνουμε λέω εγώ του χρόνου μια εκδρομή Mugello ή Misano Question


Και στα περίχωρα για να μην γυρίσουμε ποτέ ξανά πίσω Exclamation

Κι ένα BRNO δεν είναι άσχημα να κάνουμε και τις διακοπές μας Cool


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Οκτ 2010, 16:16:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κουλέ δεν ετοιμάζεις κανα πακέτο να κάνουμε οικονομία από φέτο?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Οκτ 2010, 22:45:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξεκίνα οικονομία γιατί το πακέτο θα είναι μεγάλο Laughing

Τώρα μπορούμε και τώρα θα του δώσουμε να καταλάβει.


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 3 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1514s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on