PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

MOTO GP
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιούν 2010, 16:38:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορεί να μη πρόλαβα να δω το senna στη ferrari αλλα μου φτανει να δω το rossi στη ducati.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nsne (ioannis)
Μέλος
Μέλος


peugeot 106gti

Ένταξη: 03 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 116

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιούν 2010, 17:07:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ολα ειναι πιθανα...


no pain-no gain
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιούν 2010, 09:27:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
Μπορεί να μη πρόλαβα να δω το senna στη ferrari αλλα μου φτανει να δω το rossi στη ducati.


k εγω θα το ηθελα αλλα μην ξεχναμε οτι ο rossi ειναι γεννημενος νικητης δυσκολα θα κατεβει απο την yamaha του τωρα ειδικα τωρα που ο πιτσιρικας ειναι στα φορτε του εγω παλι θελω να δω τον μικρο να προσπαθει να δαμασει αυτο το τερας(dukati) κ να μας αποδείξει κ πραγματικα ποιος ειναι αν κ εγω προσωπικα τον πιστευω το οδηγικο του στυλ μου θυμιζει αλλες εποχες κ αυτο με ναυλωνει τρελα οπως κ να το κανουμε ομως αυτη την στιγμη ο πρωταθλητης μας ειναι στο κρεβατι περαστικα του λοιπον κ να τον δουμε παλι δυνατο να κερδιζει αγωνες κ πρωταθληματα


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιούλ 2010, 17:34:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mikerrgp έγραψε:
volvos έγραψε:
Μπορεί να μη πρόλαβα να δω το senna στη ferrari αλλα μου φτανει να δω το rossi στη ducati.


k εγω θα το ηθελα αλλα μην ξεχναμε οτι ο rossi ειναι γεννημενος νικητης δυσκολα θα κατεβει απο την yamaha του τωρα ειδικα τωρα που ο πιτσιρικας ειναι στα φορτε του εγω παλι θελω να δω τον μικρο να προσπαθει να δαμασει αυτο το τερας(dukati) κ να μας αποδείξει κ πραγματικα ποιος ειναι αν κ εγω προσωπικα τον πιστευω το οδηγικο του στυλ μου θυμιζει αλλες εποχες κ αυτο με ναυλωνει τρελα οπως κ να το κανουμε ομως αυτη την στιγμη ο πρωταθλητης μας ειναι στο κρεβατι περαστικα του λοιπον κ να τον δουμε παλι δυνατο να κερδιζει αγωνες κ πρωταθληματα


Με τον rossi απλα δεν μπορεις να προβλεψεις...Το 2003 οταν επαιρνε τα πρωταθληματα για πλακα με την honda σηκωθηκε και εφυγε σε μια yamaha που ειχε πολυ χειροτερο πακετο απο'τι εχει τωρα η ducati....τι εκανε??την εξελιξε τον χειμωνα(οπως μονο αυτος μπορει)πηρε τα πρωταθληματα εξισου ευκολα...και τι καταφερε??Να την παρει ετοιμη ο μικρος και να μπορει να κερδιζει αγωνες..Δεν λεω,ταλεντο και ο jorge αλλα η αλεπου 100 και το αλεπουδακι 101???? Confused Με ποια λογικη να κατσει τωρα στη yamaha??

Υ.Γ:Σημερα δοκιμασε την r1 του toseland απο τα sbikes στο μισανο με χρονο 1.38.200 παρακαλω..βεβαια ειπε οτι για μοτοσυκλετα moto gp σε αγωνα δεν θα τη παλευε Sad Ισως προλαβει το sachsering ειπε Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιούλ 2010, 17:39:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλύτερα να αναρρώσει με το πάσο έτσι ώστε να γίνει εντελώς καλά και ας επιστρέψει έναν δύο αγώνες πιο μετά...

Μπορούμε να περιμένουμε για την πάρτη του Exclamation

ΥΓ Ο Lorenzo θα πάρει ίσως το πιο μούφα πρωτάθλημα ever.


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιούλ 2010, 21:07:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Καλύτερα να αναρρώσει με το πάσο έτσι ώστε να γίνει εντελώς καλά και ας επιστρέψει έναν δύο αγώνες πιο μετά...

Μπορούμε να περιμένουμε για την πάρτη του Exclamation

ΥΓ Ο Lorenzo θα πάρει ίσως το πιο μούφα πρωτάθλημα ever.


οχι ρε αλεξ κ το ποιο μουφα πρωταθλημα το 70% των οδηγων αυτον εχουν κ απο ενα παγκοσμιο η σε sbk η σε 250 η 125 ο πιτσιρικος ειναι μαχητης κ εχει κατι που πρεπει να το σεβαστουμε ρισκαρει ακομα κ με τουμπα αρκη να περασει 1 την γραμμη βλεπω gp πριν απο την δυναστια του ροσσι αλλα εντατικα τα τελευταια 6 χρονια ο ροσσι ειναι ροσσι αυτο δεν σημαινει οτι οταν ο γιατρος βγει στην συνταξει θα σταματισουμε να βλεπουμε κ να αγαπαμε το motogp
υγ γιατρε ελα στην suzuki κ θα σου κανω δωρο το ποιο ακριβω μπουζουκι


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιούλ 2010, 22:12:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό που θέλω να πω ρε Μιχάλη είναι ότι ξαφνικά φέτος σαν να έχουν χάσει οι υπόλοιποι την θέληση τους για νίκη Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Ιούλ 2010, 13:25:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Αυτό που θέλω να πω ρε Μιχάλη είναι ότι ξαφνικά φέτος σαν να έχουν χάσει οι υπόλοιποι την θέληση τους για νίκη Exclamation


οκ απλα καταλαβα οτι ενοουσες οτι δεν το αξιζει

κ για την ισορια το ποιο μουφα πρωταθλημα ολων των εποχων το ειχε παρει ο heyden αν θυμαμαι καλα με δυο νικες σε ολο το πρωταθλημα κ με εναν ροσσι να λιθοβολιτε απο τραμαυτισμους τουμπες κ μηχανικες βλαβες εκεινη την χρονια εμεινε κ απο βενζινα 1 γυρο πριν παρει σημαια


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Ιούλ 2010, 13:39:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αναλυτικά η λίστα όλων των πρωταθλητών:
2009 Βαλεντίνο Ρόσι (Ιταλία) Yamaha
2008 Βαλεντίνο Ρόσι (Ιταλία) Yamaha
2007 Kέισι Στόνερ (Αυστραλία) Ducati
2006 Νίκι Χέιντεν (ΗΠΑ) Honda
2005 Βαλεντίνο Ρόσι (Ιταλία) Yamaha
2004 Βαλεντίνο Ρόσι (Ιταλία) Yamaha
2003 Βαλεντίνο Ρόσι (Ιταλία) Honda
2002 Βαλεντίνο Ρόσι (Ιταλία) Honda
2001 Βαλεντίνο Ρόσι (Ιταλία) Honda
2000 Kένι Ρόμπερτς Τζούνιορ (ΗΠΑ) Suzuki
1999 Άλεξ Γκριβιγιέ (Ισπανία) Honda
1998 Μικ Ντούχαν (Αυστραλία) Honda
1997 Μικ Ντούχαν (Αυστραλία) Honda
1996 Μικ Ντούχαν (Αυστραλία) Honda
1995 Μικ Ντούχαν (Αυστραλία) Honda
1994 Μικ Ντούχαν (Αυστραλία) Honda
1993 Κέβιν Σβάντς (ΗΠΑ) Suzuki
1992 Γουέιν Ρέινι (ΗΠΑ) Yamaha
1991 Γουέιν Ρέινι (ΗΠΑ) Yamaha
1990 Γουέιν Ρέινι (ΗΠΑ) Yamaha
1989 Έντι Λόσον (ΗΠΑ) Honda
1988 Έντι Λόσον (HΠΑ) Yamaha
1987 Γουέιν Γκάρντνερ (Αυστραλία) Honda
1986 Έντι Λόσον (ΗΠΑ) Yamaha
1985 Φρέντι Σπένσερ (HΠΑ) Honda
1984 Έντι Λόσον (ΗΠΑ) Yamaha
1983 Φρέντι Σπένσερ (HΠΑ) Honda
1982 Φράνκο Ουντσίνι (Ιταλία) Suzuki
1981 Μάρκο Λουτσινέλι (Iταλία) Suzuki
1980 Κένι Ρόμπερτς (HΠΑ) Yamaha
1979 Κένι Ρόμπερτς (ΗΠΑ) Yamaha
1978 Κένι Ρόμπερτς (ΗΠΑ) Yamaha
1977 Μπάρι Σιν (M.Bρετανία) Suzuki
1976 Μπάρι Σιν (Μ.Βρετανία) Suzuki
1975 Τζιάκομο Αγκοστίνι (Ιταλία) Yamaha
1974 Φιλ Ριντ (M.Βρετανία) MV Agusta
1973 Φιλ Ριντ (Μ.Βρετανία) MV Agusta
1972 Τζιάκομο Αγκοστίνι (Ιταλία) MV Agusta
1971 Τζιάκομο Αγκοστίνι (Ιταλία) MV Agusta
1969 Τζιάκομο Αγκοστίνι (Ιταλία) MV Agusta
1968 Τζιάκομο Αγκοστίνι (Ιταλία) MV Agusta
1967 Τζιάκομο Αγκοστίνι (Ιταλία) MV Agusta
1966 Τζιάκομο Αγκοστίνι (Ιταλία) MV Agusta
1965 Mάικ Χέιλγουντ (Μ.Βρετανία) MV Agusta
1964 Mάικ Χέιλγουντ (Μ.Βρετανία) MV Agusta
1963 Mάικ Χέιλγουντ (Μ.Βρετανία) MV Agusta
1962 Mάικ Χέιλγουντ (Μ.Βρετανία) MV Agusta
1961 Γκάρι Χόκινγκ (Ροδεσία) MV Agusta
1960 Τζον Σέρτις (Μ.Βρετανία) MV Agusta
1959 Τζον Σέρτις (Μ.Βρετανία) MV Agusta
1958 Τζον Σέρτις (Μ.Βρετανία) MV Agusta
1957 Λίμπερο Λιμπεράτι (Ιταλία) Gilera
1956 Τζον Σέρτις (Μ.Βρετανία) MV Agusta
1955 Τζεφ Ντιούκ (M.Βρετανία) Gilera
1954 Tζεφ Ντιούκ (M.Βρετανία) Gilera
1953 Tζεφ Ντιούκ (Μ.Βρετανία) Gilera
1952 Ουμπέρτο Μασέτι (Ιταλία) Gilera
1951 Τζεφ Ντιούκ (Μ.Βρετανία) Norton
1950 Ουμπέρτο Μασέτι (Ιταλία) Gilera
1949 Λέσλι Γκρέιαμ (Μ.Βρετανία) AJ


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Ιούλ 2010, 14:04:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1990 ρεινι....οουαου τοσο γερος ειμαι?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Ιούλ 2010, 18:21:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν μιλαμε για μουφα πρωταθληματα ρωτηστε τον Αγκοστινι να σας πει....Ειχε απλα το MV AGUSTA που ηταν 5 επιπεδα πιο μπροστα απο τον συναγωνισμο και τα επαιρνε για πλακα...Πρωταθλημα με @ρχιδι@ ηταν αυτο του Kevin Svantz κατα τη γνωμη μου Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιούλ 2010, 09:32:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos 206cc έγραψε:
Αν μιλαμε για μουφα πρωταθληματα ρωτηστε τον Αγκοστινι να σας πει....Ειχε απλα το MV AGUSTA που ηταν 5 επιπεδα πιο μπροστα απο τον συναγωνισμο και τα επαιρνε για πλακα...Πρωταθλημα με @ρχιδι@ ηταν αυτο του Kevin Svantz κατα τη γνωμη μου Cool


Τότε και μόνο που κατάφερνες να είσαι πάνω στην μοτοσυκλέτα ήταν άθλος.

Ας μην συγκρίνουμε εντελώς διαφορετικές εποχές απλά και μόνο επειδή βρίσκονται στην ίδια λίστα Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιούλ 2010, 20:26:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
nikos 206cc έγραψε:
Αν μιλαμε για μουφα πρωταθληματα ρωτηστε τον Αγκοστινι να σας πει....Ειχε απλα το MV AGUSTA που ηταν 5 επιπεδα πιο μπροστα απο τον συναγωνισμο και τα επαιρνε για πλακα...Πρωταθλημα με @ρχιδι@ ηταν αυτο του Kevin Svantz κατα τη γνωμη μου Cool


Τότε και μόνο που κατάφερνες να είσαι πάνω στην μοτοσυκλέτα ήταν άθλος.

Ας μην συγκρίνουμε εντελώς διαφορετικές εποχές απλά και μόνο επειδή βρίσκονται στην ίδια λίστα Exclamation


O.k να μην τις συγρινουμε..σιγουρα τα ηλεκτρονικα εχουν εξελιχθει σε απιστευτα επιπεδα στα gp ΑΛΛΑ τοτε ειχες να βαλεις κατω 130 αλογα σε μηχανακι 200 κιλων και τωρα 240(+) αλογα σε 140 κιλα...Δεν νομιζω να ειναι και ευκολο...να μου πεις για τις εποχες doohan οκ αλλα τωρα...ειδικα στα 990cc πριν 3-4 χρονια με 260 αλογα και τα ηλεκτρονικα να μην ειναι οπως τωρα τοσο εξελιγμενα Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Ιούλ 2010, 08:38:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos 206cc έγραψε:
COOL ALEXIS έγραψε:
nikos 206cc έγραψε:
Αν μιλαμε για μουφα πρωταθληματα ρωτηστε τον Αγκοστινι να σας πει....Ειχε απλα το MV AGUSTA που ηταν 5 επιπεδα πιο μπροστα απο τον συναγωνισμο και τα επαιρνε για πλακα...Πρωταθλημα με @ρχιδι@ ηταν αυτο του Kevin Svantz κατα τη γνωμη μου Cool


Τότε και μόνο που κατάφερνες να είσαι πάνω στην μοτοσυκλέτα ήταν άθλος.

Ας μην συγκρίνουμε εντελώς διαφορετικές εποχές απλά και μόνο επειδή βρίσκονται στην ίδια λίστα Exclamation


O.k να μην τις συγρινουμε..σιγουρα τα ηλεκτρονικα εχουν εξελιχθει σε απιστευτα επιπεδα στα gp ΑΛΛΑ [size=18]τοτε ειχες να βαλεις κατω 130 αλογα σε μηχανακι 200 κιλων και τωρα 240(+) αλογα σε 140 κιλα...Δεν νομιζω να ειναι και ευκολο...[/size]να μου πεις για τις εποχες doohan οκ αλλα τωρα...ειδικα στα 990cc πριν 3-4 χρονια με 260 αλογα και τα ηλεκτρονικα να μην ειναι οπως τωρα τοσο εξελιγμενα Wink


νικο επειδη ειχα την τιμη να καβαλισω ενα ενα rd 350 lc πιστεψε με οτι ηταν πολυ ποιο δυσκολο απο busa turbato τα λιγα αλογα που ειχαν τοτε πιστεψε οτι ηταν υπερβολικα για την εξελιξη τον τοτε ελαστικων αναρτησεων οσο για τα κιλα οσο ποιο ελαφρι τοσο καλυτερα σημετα απλα περνεις ενα ss κ κανεις την πλακα σου


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Ιούλ 2010, 10:27:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό ακριβώς ήθελα να πω κι εγώ. Ακόμα θυμάμαι ιστορίες από καπάκια που τρώγανε από δίχρονα εντούρο με γκάζι που περισσότερο έμοιαζε με διακόπτη on/off και με λάστιχα της πλάκας τεχνολογίας σημερινού ποδηλάτου. Για ανάρτηση ούτε συζήτηση.


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Ιούλ 2010, 15:56:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Αυτό ακριβώς ήθελα να πω κι εγώ. Ακόμα θυμάμαι ιστορίες από καπάκια που τρώγανε από δίχρονα εντούρο με γκάζι που περισσότερο έμοιαζε με διακόπτη on/off και με λάστιχα της πλάκας τεχνολογίας σημερινού ποδηλάτου. Για ανάρτηση ούτε συζήτηση.


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ......CR 500 και τα μυαλα στα μιξερ.... Laughing Συμφωνω απολυτα στις δυσκολιες που αντιμετωπιζαν οι οδηγοι τοτε..μια ακομη ηταν και οι πιστες που εμοιαζαν με τους δρομους στο χωριο μου....Αυτο που δεν πιστευω ειναι η αξια του Ago σαν αναβατη αφου ολοι συμφωνουσαν τοτε οτι η Agusta ηταν απλα 5 χρονια μπροστα απο το συναγωνισμο

Υ.Γ:Μιχαλη εγω ειχα την τυχη να ανεβω σε RG-Γ συνοδηγος και καταλαβαινω τι εννοεις Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Ιούλ 2010, 20:42:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://msfree.gr/ms.php?id=14986

Ελπίζω αυτή η "βιασύνη" να του βγει σε καλό Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιούλ 2010, 10:51:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
http://msfree.gr/ms.php?id=14986

Ελπίζω αυτή η "βιασύνη" να του βγει σε καλό Exclamation


αυτη δεν ειναι βιασυνη k@ula λεγεται χ0αχα0χ0


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιούλ 2010, 12:02:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ετσι ετσι...
αντε να δουμε... Twisted evil Twisted evil


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιούλ 2010, 22:59:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επιτελους!!!!Μαλλον λεει θα τρεξει αυριο...Αντε ρε Valeeeeee Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 2 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1573s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on