PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

1ο TOYO TIRES GTCC'08: 15 & 16 Μαρτίου 2008, Μέγαρα
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Μάρ 2008, 17:54:24    Θέμα δημοσίευσης: 1ο TOYO TIRES GTCC'08: 15 & 16 Μαρτίου 2008, Μέγαρα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

H αγωνιστική χρονιά ξεκινάει για το TOYO TIRES GTCC 2008, με την διεξαγωγή του 1ου από τους 5 αγώνες που θα διεξαχθούν συνολικά για το 2008. Το Σαββατοκύριακο 15 & 16 Μαρτίου 2008, πλήθος συμμετοχών που αντιπροσωπεύουν τα Clubs αυτοκινήτου που συμμετέχουν στον θεσμό, θα βρεθούν στα Μέγαρα αντιμέτωποι με τα χρονόμετρα. Ο αγώνας θα είναι διήμερος όπου το Σάββατο θα διαγωνιστούν οι κατηγορίες Η, Ε και Γ ενώ την Κυριακή οι κατηγορίες Ζ, Δ, Β, Α και S.

Αυτός, θα είναι και ο πρώτος από τους τρείς αγώνες που θα διεξαχθούν στα Μέγαρα ακριβώς μετά από το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας που διοργανώνονται από την StartLine, δίνοντας έτσι την ευκαιρία στους θεατές να παρακολουθήσουν διπλό θέαμα!

Μία ακόμη δυνατή χρονιά για το GTCC, που ξεκινά έχοντας και φέτος κύριο χορηγό τα ελαστικά TOYO, και χορηγό επικοινωνίας τα περιοδικά MaxPower, Εvo και Power Techniques.

Οι Αιτήσεις Συμμετοχής ξεκινάνε από την Τετάρτη 5 Μαρτίου 2008 και λήγουν την Πέμπτη 13 Μαρτίου 2008.
Μπορείτε να κατεβάσετε πατώντας εδώ την Αίτηση Συμμετοχής (αρχείο Αcrobat Reader)


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:
Οι διαγωνιζόμενοι θα πρέπει να βρίσκονται στον χώρο της εκδήλωσης από τις 10:30 π.μ. για την παραλαβή των αριθμών συμμετοχής. Στις 11:30 θα πραγματοποιηθεί η ενημέρωση των οδηγών και αμμέσως μετά θα γίνει ο Τεχνικός Ελεγχος. Το GTCC θα ξεκινήσει αμέσως μετά τον Αγώνα Ταχύτητος περίπου στις 12:30μ.μ. με 13:00μ.μ.
Το Σάββατο θα διαγωνιστούν οι κατηγορίες Η, Ε και Γ, ενώ την Κυριακή οι Κατηγορίες Ζ, Δ, Β, Α και S.

Μετά από απόφαση του συνόλου των Club που συμμετέχουν στον θεσμό, δεν υπάρχουν αλλαγές στις κατηγορίες ή τον κανονισμό για το 2008.

- ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
S. (Special) Aγωνιστικά και οχήματα που δεν ανήκουν στις υπόλοιπες κατηγορίες
Α. Πάνω από 3.000 cc / πάνω από 2.001cc με Τurbo
Β. Από 2.000cc έως 3.000cc / έως 2.000cc με Τurbo
Γ. Από 1.801cc έως 2.000cc / έως 1.800cc με Τurbo
Δ. Από 1.601cc έως 1.800cc / έως 1.600cc με Τurbo
Ε. Από 1.401cc έως 1.600cc / έως 1.400cc με Τurbo
Ζ. Από 1.151cc έως 1.400cc / έως 1.150cc με Τurbo
Η. Εως 1.150cc

- ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Η βαθμολογία για το 2008 έχει ως εξής:
Ο πρώτος 20 Βαθμούς, o δεύτερος 17 Βαθμούς, o τρίτος 15 Βαθμούς, o τέταρτος 13 Βαθμούς, o πέμπτος 11 Βαθμούς, o έκτος 9 Βαθμούς, o έβδομος 7 Βαθμούς, o όγδοος 5 Βαθμούς, o ένατος 3 Βαθμούς και ο δέκατος 1 Βαθμό.

Κύπελα θα απονέμονται στους 3 πρώτους κάθε κατηγορίας, ενώ μετάλλια θα απονέμονται στους 7 επόμενους που βαθμολογούνται.

Μπορείτε να κατεβάσετε πατώντας εδώ τον Ειδικό Κανονισμό του GTCC (αρχείο Αcrobat Reader)

Kαι το 2008 τα Club αυτοκινήτου προσπαθούν για ακόμη μία άψογη διοργάνωση, η οποία στον συγκεκριμένο αγώνα θα έχει και την υποστήριξη της StartLine.

Ευχόμαστε σε όλους μια καλή αγωνιστική χρονιά!




If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Μάρ 2008, 18:24:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

cute...

για να βλέπω χεράκια...

2λιτρα κατά προτίμηση Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Μάρ 2008, 18:41:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλή αρχή σε διοργανωτές και συμμετέχοντες!
Για πειτε ποιοι θα τρέξετε να ρθουμε να σας υποστηρίξουμε!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Μάρ 2008, 19:57:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αντε να δουμε επιτελους....σημερα εμαθα στον apr οτι θα εχει και αγωνα ταχυτητας οπτε θα ερθω απο το πρωι να χαζεψω... Razz Razz Razz ....εγω αν εβαζα το μοτερ το 16ν...λεμε αν....σε ποια κατηγορια θα ετρεχα???γιατι νομιζω ειναι 1598 κυβικα... Rolling eyes

καθαρα και μονο για να δω στο μελλον σε ποια κατηγορια θα τρεχω...


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Μάρ 2008, 19:58:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στην Ε

το gtcc ειναι και Σάββατο και Κυριακή
διαβάστε πιο πάνω το πρόγραμμα Wink

Τάσο γράψε ενα σχετικό χρονοδιάγραμμα Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Μάρ 2008, 21:53:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τωρα ειδα τι εγραψα... Rolling eyes ... Embarassed ...


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάρ 2008, 01:15:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
cute...

για να βλέπω χεράκια...

2λιτρα κατά προτίμηση Laughing


esena?>????? Laughing
ή παλι θα καθαριζεις τη πιστα στο τελος................


εγω δυστυχως και να το εχω παρει θα στρωνω Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάρ 2008, 01:16:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

... Wink Wink Rolling eyes Rolling eyes ...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Panmilios (Παντελής)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 205 Rallye 1990

Ένταξη: 05 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 7
Τόπος: Ηλιούπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2008, 00:26:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω θα ειμαι μεσα με το 205 rallye μου...

Θα περασω την Τριτη για τα περαιτερω!!!!

Καλη επιτυχια σε ολους!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
RC_MANOS (ΜΑΝΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 24 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 64
Τόπος: ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2008, 14:48:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαι εγω θα ηθελα να παρω μερος μου φενεται καλη εμπειρια αλλα με φοβιζει λιγο το κοστος γιατι μενω κ μακρια(Καστορια-Θεσ/νικη).Καμια χρησιμη πληροφορια εχει να δωσει κανεις????


Aν και μικρός είμαι πολύ γρήγορος......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2008, 20:26:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

symmetoxes?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάρ 2008, 01:52:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RC_MANOS έγραψε:
Kαι εγω θα ηθελα να παρω μερος μου φενεται καλη εμπειρια αλλα με φοβιζει λιγο το κοστος γιατι μενω κ μακρια(Καστορια-Θεσ/νικη).Καμια χρησιμη πληροφορια εχει να δωσει κανεις????


Χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω.. εκτός από τα εξοδα, υπολογισε και μια πιθανή έξοδο.Όλα συμβαίνουν στους αγώνες.
Βάλε στο μυαλό σου τι ταλαιπωρεία θα τραβήξεις τόσο μακριά από το σπίτι σου.
Μιλάω από προσωπική άποψη όταν έσπασε το διαφορικό του 106 μετά απο αγώνα στο Καρτόδρομο και τράβηξα τα πάνδεινα να γυρίσω στα Χανιά.
(Δεν ξεχνώ Μάνθο,Λευτέρη,Δημήτρη κτλ.. τι βοήθεια μου είχανε δώσει τότε ... Wink )

Αν παρ'ολα αυτά νομίζεις πως θα πάς συνετά , βρές 2-3 μικρούς χορηγούς, μάζεψε ένα 200άρι και σου φτάνουν να κάνεις μια βόλτα μέχρι την Αθήνα και να κάνεις κι ένα προσεκτικό αγώνα Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάρ 2008, 09:06:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλο αγωνα παιδια

Wink Wink Wink Wink Wink Wink


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάρ 2008, 10:11:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@@αγώνα...
η μάνα μου δεν κάθεται στο μαγαζί γιατί "έτσι"......
και δεν μπορώ να φυγω πριν τις 1500 από εδώ......

Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάρ 2008, 10:12:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

se λιγο φευγω και εγω.
καλο αγωνα σε ολους
να γυρισετε ολοι ανεπαφοι πισω γιατι πρωτα απο ολα μετρα η χαρα της συμμετοχης

ΚΑΙ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΝΘΟ.... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάρ 2008, 20:16:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχώς εγώ δεν μπόρεσα να έρθω, μιας και μπορούσα να ξεκινήσω απο το σπίτι μου πριν τις 3... Sad
Αύριο όμως θα έρθω απο το πρωί. Τι κάνατε οι Αλέκος, Μιχάλης, Μάνθος (αν δεν ξεχνάω κάποιον...)? Αύριο θα κατέβει κανείς? επίσης το σιρκουί τι ωρα ξεκινάει, 10?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάρ 2008, 20:18:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπραβο στα παιδια...πηγαμε καλα σημερα

το ρημαδι του προεδρου για πρωτη φορα το ειδα να δουλευει υγιες Very happy (εστω και αν δε παει ακομα οπως πρεπει αλλα τουλαχιστον φαινοταν σωστο απεξω) και εστριβε καλα

ο μανθος καβαλα σε οτι κερμπ εβρικσε με τη τσεχοαναρτηση Laughing
αξιοπρεπεστατα και με καλη θεση στα διλιτρα

ο αλεκουκος πολυ καλα απεξω και με σωστες γραμμες Wink

μαικ και αυτος καλα αν και εφαγε τη κορινα Crying or Very sad

και εγω απεξω να κλαιω τη μοιρα μου Evil

λιγες συμμετοχες και ελπιζω επομενος αγωνας να ανακαμψει ο θεσμος για ακομα καλυτερα πραγματα Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάρ 2008, 21:05:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εντάξυ αφου τα καταφερα και πρόλαβα ολα οκ....
από μαγαζι μπόρεσα να φυγω στις 14:20++... και επρεπε να βάλω και βενζίνη στο δρόμο...
Πίστα εφτασα 5 λεπτά πριν μπούμε για τους αναγνωριστικούς γυρους... ελεος... Evil

τέλος πάντων

ωραία ηταν
για πρώτη φορά
η χάραξη θέλει εξικοίωση περισσότερο για να δεις σε πια σημεία εχει την τάση να γλυστήσει το αμάξι και που οχι, αλλα κατα τάλλα είναι ενδιαφέρουσα (αν και δεν εχει στροφές με πολλά χιλιόμετρα και αδρεναλίνη...)
σχετική προσοχή στις κορίνες για να περάσεις φιλερ χωρις να ακουμπήσεις και μετά να βρεις με πια ταχυτητα βολεύι να είσαι

ααα και να μην βάλεις 5η αντί για 3η ακριβώς πριν τις κορίνες.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

εκανα μπόλικα λάθη τα οποία εχω επισημάνει και θα προσπαθήσω να διορθώσω την επόμενη φορά.
ηταν και λίγο σα να οδηγω άλλο αμάξι
...με τις 20άρες που εβαλα πίσω δεν εχω εξικοιωθεί ακόμα και μου χει μείνει λίγο ο φόβος του ξεκολλήματος,
...δεν εχω συνηθίσει το γεγονός οτι πλέον εχω φρένα (μιας και η τελευταία σοβαρή επίσκεψη Μέγαρα ηταν με φρένα διαλυμένα)
...α και χωρίς τα καθίσματα το αμάξι αντιδρά λίγο διοαφορετικά, όμορφα διαφορετικά βέβαια αλλα γενικώς για να πιέσεις σοβαρα θ΄πελει εξικοίωση γενικώς

το πιο ωραίο θα ηταν να μπορέσουμε να πάμε κάνα πρωινό εκεί που να μην εχει κόσμο και να κάνουμε λίγη προπόνηση με αυτή την χάραξη

αυτά...

υ.γ.1 μου αρεσε το αμάξι του Τασου, δεν το ειδα στον αγώνα αλλά κάναμε μισό γυρο μετά για να μαζεψουμε κάτι από τα χρονόμετρα
υ.γ.2 μου αρεσε και το αμάξι του Μιχάλη αλλα κάτι πρέπει να κάνει με τα μούτρα...
υ.γ.3 ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΤΟΥ ΤΑΚΗ...Laughing Laughing Laughing Laughing

αυτά..... μπιουτιφουλ!!!!! Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάρ 2008, 21:20:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο στα παιδιά , και ειδικα στους πρωτάρηδες που σηκώσανε ψηλά τη σημαία Wink

Καλή συνεχεια αυριο , και κουράγιο στην άξια οργανωση...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάρ 2008, 21:21:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νερο και αλατι με οσα παιδια σχολιαζα....
Laughing παρακαλω να κοπουν τα σχολια απο το βιντεο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0781s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on