PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Τακάκια GT/Rallye (για 283mm δισκους)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
spyros_rallye (SPYROS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 20 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 361

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2012, 19:23:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχει παραγγειλει κανεις ποτε απο το http://www.streetandcircuit.gr/p307-valeo-peugeot-207-16t-150hp-2006-p-315801.html ?
Χρειαζομαι ενα σετ τακακια και δισκους μπροστα για 207rallye και εχει καλες τιμες βλεπω και το σκεφτομαι..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tolisgt (apostolos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 GT

Ένταξη: 15 Φεβ 2012
Δημοσιεύσεις: 25

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Απρ 2012, 21:15:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα λαστιχακια που αλλαζουμε οταν σφυρανε τα εμπρος φρενα εν κινηση χωρις να παταμε φρενο, εχουν κωδικο?? διαβασα πριν κατι σελιδες καποιος το περιεγραφε αλλα δεν καταλαβα, καντε ενα explanation γιατι απο εχθες κατι τσιριζει μπροστα σε πορεια ΚΑΙ ειδικα εαν κανω λιγο δεξια το τιμονι......τακακια εχω ferodo με λιγα χιλιομετρα τα ελενξα σημερα ειναι οκ ειπαν στην peugeot αλλα δεν βρηκαν το τι κανει τον θορυβο......ακουγετε σαν τακακι πανω σε δισκο παντος...


only jet fuel.....
Overloaded.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Ιαν 2015, 16:14:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλος με gt κλαιγεται οτι δε φρεναρει το αμαξι απο καινουργιο που το ειχε...
τι τακακια να βαλει για να σταματησει τη κλαψα?
εγω του ειπα 2500 αλλα οταν ειδαμε το 200αρι που τα πουλανε πλεον κλαψαμε μαζι...

κανα μιντεξ κλπ εχει δοκιμασει κανεις?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodorisls (thodoris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT (2008)

Ένταξη: 01 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 270
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Ιούλ 2016, 11:26:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξερει κανεις αν η ferodo εχει σταματησει την παραγωγη τον thermoquiet?δεν τα βρισκω πουθενα ελλαδα.


Image and video hosting by TinyPic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Φεβ 2017, 08:58:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καμία πρόταση για τακάκι με καλύτερη αίσθηση στο δάγκωμα; Δε με απασχολεί τόσο η αντοχή σε επαναλαμβανόμενο σκισιμο, όσο το καλύτερο δάγκωμα..



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Φεβ 2017, 21:30:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Καμία πρόταση για τακάκι με καλύτερη αίσθηση στο δάγκωμα; Δε με απασχολεί τόσο η αντοχή σε επαναλαμβανόμενο σκισιμο, όσο το καλύτερο δάγκωμα..


απου υγρα εξαερωση πως εισαι?Ποσο νυχι εχει η δισκοπλακα?θα πονεσει ο...... αν σου πω ds2500 Laughing υπαρχουν και τα ds performance αλλα δεν νομιζω να χουν σοβαρη διαφορα στην τιμη
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Φεβ 2017, 21:38:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
makis106 έγραψε:
Καμία πρόταση για τακάκι με καλύτερη αίσθηση στο δάγκωμα; Δε με απασχολεί τόσο η αντοχή σε επαναλαμβανόμενο σκισιμο, όσο το καλύτερο δάγκωμα..


απου υγρα εξαερωση πως εισαι?Ποσο νυχι εχει η δισκοπλακα?θα πονεσει ο...... αν σου πω ds2500 Laughing

υγρα θα αλλαχτουν, μαζι θα φυγουν και οι δισκοπλακες (ειναι 1η αλλαγη, 100000χλμ). Δε θελουμε να πονεσει τιποτα, με 60€ θα παρουμε δισκοπλακες TRW, μην τον πιουμε με τα τακακια! Laughing κανα συμβατικο με καλη παστα?

Με βλεπω παλι για TRW... Rolling eyes



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mathanas 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 rallye 2009

Ένταξη: 08 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 343

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2017, 18:29:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θελει καλη εξαερωση, κανε φυσικη δλδ αφηνεις να αδειαζει φυσικά και συμπληρωνεις απο πανω, καταναλωνει περισσοτερο υγρο ετσι αλλα ειναι καλύτερη (δε ξερω με το κυκλωμα του esp τι γινεται βεβαια). Παντως αυτο βοηθάει στο αρχικό δάγκωμα πολύ !

Επίσης και τ αμορτισερ μπροστά ! Αμα ειναι πεσμένα χαιρετα τα δε θα πετύχεις ποτε καλό δάγκωμα (το βλέπω με τα koni που ρυθμίζονται αυτό πως επηρεάζει το δάγκωμα στα φρένα...)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2017, 19:28:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
android έγραψε:
makis106 έγραψε:
Καμία πρόταση για τακάκι με καλύτερη αίσθηση στο δάγκωμα; Δε με απασχολεί τόσο η αντοχή σε επαναλαμβανόμενο σκισιμο, όσο το καλύτερο δάγκωμα..


απου υγρα εξαερωση πως εισαι?Ποσο νυχι εχει η δισκοπλακα?θα πονεσει ο...... αν σου πω ds2500 Laughing

υγρα θα αλλαχτουν, μαζι θα φυγουν και οι δισκοπλακες (ειναι 1η αλλαγη, 100000χλμ). Δε θελουμε να πονεσει τιποτα, με 60€ θα παρουμε δισκοπλακες TRW, μην τον πιουμε με τα τακακια! Laughing κανα συμβατικο με καλη παστα?

Με βλεπω παλι για TRW... Rolling eyes


Εαν δεν παρεις καλες δισκοπλακες και οι trw δεν ειναι καλες ξεχνα το φρεναρισμα.Στο υπογραφω θα εισαι χειροτερα απ'οτι ησουν.
Δεν κοιτας μηπως βρεις κανα πακετακι φρενα rc να ξεμπερδευεις μια και καλη?
Για ριξε μια ματια
https://www.car.gr/parts/view/6295208/


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2017, 19:47:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπορεις να αλλάξει και τα σωληνακια των φρενων για καλητερη αισθηση και αμεσοτητα στο φρεναρισμα


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2017, 19:50:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
μπορεις να αλλάξει και τα σωληνακια των φρενων για καλητερη αισθηση και αμεσοτητα στο φρεναρισμα


Συμφωνω απολυτα,εχω ενα σετακι εμπρος καινουργια goodridge σε καλη τιμη για σενα δωρο..... Laughing
Eιχα παρει το σετ και χρησιμοποιησα μονο τα πισω.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2017, 19:59:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mathanas έγραψε:
Θελει καλη εξαερωση, κανε φυσικη δλδ αφηνεις να αδειαζει φυσικά και συμπληρωνεις απο πανω, καταναλωνει περισσοτερο υγρο ετσι αλλα ειναι καλύτερη (δε ξερω με το κυκλωμα του esp τι γινεται βεβαια). Παντως αυτο βοηθάει στο αρχικό δάγκωμα πολύ !
Thanks για το tip! Wink

JDROGAS έγραψε:
makis106 έγραψε:
android έγραψε:
makis106 έγραψε:
Καμία πρόταση για τακάκι με καλύτερη αίσθηση στο δάγκωμα; Δε με απασχολεί τόσο η αντοχή σε επαναλαμβανόμενο σκισιμο, όσο το καλύτερο δάγκωμα..


απου υγρα εξαερωση πως εισαι?Ποσο νυχι εχει η δισκοπλακα?θα πονεσει ο...... αν σου πω ds2500 Laughing

υγρα θα αλλαχτουν, μαζι θα φυγουν και οι δισκοπλακες (ειναι 1η αλλαγη, 100000χλμ). Δε θελουμε να πονεσει τιποτα, με 60€ θα παρουμε δισκοπλακες TRW, μην τον πιουμε με τα τακακια! Laughing κανα συμβατικο με καλη παστα?

Με βλεπω παλι για TRW... Rolling eyes


Εαν δεν παρεις καλες δισκοπλακες και οι trw δεν ειναι καλες ξεχνα το φρεναρισμα.Στο υπογραφω θα εισαι χειροτερα απ'οτι ησουν.
Δεν κοιτας μηπως βρεις κανα πακετακι φρενα rc να ξεμπερδευεις μια και καλη?
Για ριξε μια ματια
https://www.car.gr/parts/view/6295208/
Για φρενα RC το κοιταζω. Οι TRW δλδ ειναι χειρότερες και απο τις μαμα Bosch? ποιες θεωρεις καλες?

JDROGAS έγραψε:
MEMsound έγραψε:
μπορεις να αλλάξει και τα σωληνακια των φρενων για καλητερη αισθηση και αμεσοτητα στο φρεναρισμα


Συμφωνω απολυτα,εχω ενα σετακι εμπρος καινουργια goodridge σε καλη τιμη για σενα δωρο..... Laughing
Eιχα παρει το σετ και χρησιμοποιησα μονο τα πισω.
χμμμ Scratch Δεν ειναι απαραιτητο ομως να εχεις και τα 4 αλλαγμενα για να δουλεψει σωστα?



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2017, 20:31:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν θα εχεις θεμα με τα εμπρος.
Παντως για μενα δεν αξιζει να πληρωσεις ξανα 283 φρενα.Ποσο υπολογιζεις να σου βγουνε?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2017, 20:36:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

JDROGAS έγραψε:
Δεν θα εχεις θεμα με τα εμπρος.
Παντως για μενα δεν αξιζει να πληρωσεις ξανα 283 φρενα.Ποσο υπολογιζεις να σου βγουνε?
το λέω γιατί αν δεν χάσεις ελαστικότητα από τα εμπρός σωληνάκια, λογικά θα τη χάσεις από τα πίσω, ίδιο κύκλωμα είναι. Δίσκους και τακάκια Bosch πχ βγαίνει στο 100ρικο...
Άποψη για δίσκους RC με αποστάτη στη δαγκάνα των 283; Αν και είμαι λίγο αρνητικός...



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2017, 20:39:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OXI! Wink
κοπος και κοστος χωρις ουσιαστικο λογο...

βαζεις του rc μαζι με σωληνακια και αρχιζεις να γουσταρεις φρεναρισματα...

και βαζεις μια αγγελια "να σκοτωσεις" οσο τα δικα σου σε καποιον ιδιοκτητη 106/206 που θελει να μεγαλωσει σε διασταση (μεγιστη διασταση για 15" ζαντα)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2017, 20:46:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστο ειναι αυτο που λες,αλλα στο λεω δεν θα εχεις θεμα και θα δεις μεγαλη διαφορα η ουσια ειναι εμπρος κατα 70%.
Τωρα φρενα rc θα βρεις με 250-300 κομπλε,βεβαια απο τα 100 που λες ειναι μεγαλη η διαφορα αλλα ειναι τιποτα μπροστα σε αυτο που θα παρεις,Δεν θα ξαναψαχτεις για φρενα.
Παντως bosch δισκους τακακια δεν θα επαιρνα.Σε δισκους ειδα ATE γυρω στα 110 αυτοι ειναι σιγουρα καλοι.Παντως δεν ξερω πως θα ακουστει αλλα το μαμα σετακι για μενα ειναι παντα ανωτερο απ'ολα.Εχω δοκιμασει σε αλλα αυτοκινητα και brembo και trw κολοκυθια με τη ριγανη σαν τα μαμα δεν ειναι κανενα.
Θεωρω οτι ειναι συνδυασμος δισκος-τακακι κατι που εμεις σιγουρα δεν μπορουμε να συνδυασουμε οταν παιρνουμε πχ bosch με mintex γιατι δεν γνωριζουμε σκληροτητες,υλικα κλπ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2017, 23:24:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

JDROGAS έγραψε:
MEMsound έγραψε:
μπορεις να αλλάξει και τα σωληνακια των φρενων για καλητερη αισθηση και αμεσοτητα στο φρεναρισμα


Συμφωνω απολυτα,εχω ενα σετακι εμπρος καινουργια goodridge σε καλη τιμη για σενα δωρο..... Laughing
Eιχα παρει το σετ και χρησιμοποιησα μονο τα πισω.

Γιαννη γιατι άλλαξες τα πισω?Υψηλής δεν έχουμε πίσω απο μαμά?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2017, 23:46:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

akis1976 έγραψε:
JDROGAS έγραψε:
MEMsound έγραψε:
μπορεις να αλλάξει και τα σωληνακια των φρενων για καλητερη αισθηση και αμεσοτητα στο φρεναρισμα


Συμφωνω απολυτα,εχω ενα σετακι εμπρος καινουργια goodridge σε καλη τιμη για σενα δωρο..... Laughing
Eιχα παρει το σετ και χρησιμοποιησα μονο τα πισω.

Γιαννη γιατι άλλαξες τα πισω?Υψηλής δεν έχουμε πίσω απο μαμά?


Oχι κανονικα εχουμε.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vagelis207 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 04 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 193
Τόπος: patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Φεβ 2017, 00:33:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνώ με τα παιδιά.Εχω βάλει εδώ και ενάμιση χρόνο περίπου φρένα από rc και πραγματικά έχουν μεγάλη διαφορά από τα 283.Τα είχα πάρει 230 ευρω.
Αν πάρεις ένα αξιοπρεπές σετ δίσκους τακάκια 283 θες κάνα 170αρι.Οποτε πιστεύω αξίζει τα παραπάνω χρήματα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Φεβ 2017, 00:43:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mακη σοβαρα τωρα για να μην σε παμε στο αλλο ακρο,αν εχεις δισκους για πεταμα υγρα απο του καποτε...με μια αλλαγη δισκο τακακι υγρα και φυσικα ενα καλο καθαρισμα γρασαρισμα δαγκανας, θα δεις αρκετο δαγκωμα,ενα τακακι κοντα στο μαμα με λιγο καλυτερη αισθηση ηταν το ferrodo thermoquiet δεν ξερω αν βγαινει ακομα στα 50-55 επαιζε παλια,για τους 283 βγαζει και brembo MAX δισκοπλακες τις ειχα παρει 110 πριν αρκετα χρονια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Επόμενη
Σελίδα 15 από 16

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3567s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on