PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Τακάκια GT/Rallye (για 283mm δισκους)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Νοέ 2011, 03:06:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το θεμα ειναι ποση ποσοστιαία ειναι η μεταβολη
κοινώς
το λεμε οτι "θα εχεις δυνατότερο φρενο" ειναι τελειως σχετικό

γιατι αλλο μια βελτιωση του "+10%"
και αλλο μια του "+50%"
κλπ κλπ

μετρηση μπορειτε να κανετε στο αντιστοιχο φρενομετρο


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
rallakias22 (Κωστας)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 26 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 113
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Δεκ 2011, 15:53:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eγω που αλλαξα μια φορα στις 60000χιλ μπροστα και τωρα που κοντευω 120000 και θελω αλλαγη, αξιζει να βαλω κατι καλο η να βαλω τα απλα? Το μονο προβλημα που ειχα με αυτα ειναι οτι σφυριζουν λιγο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Δεκ 2011, 16:21:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ είμαι με 25000 χλμ και μου είπαν στο service ότι έχουν ακόμα 4-5000 χλμ. Αυτή η πόλη και η κίνηση μας έφαγε.. Smile Και εγώ την ίδια απορία έχω. Να βάλω τα μαμά ή κανένα άλλο. Είχα ακούσει ότι τα ferodo thermoquiet είναι καλούτσικα και δε σφυράνε και τόσο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Δεκ 2011, 17:59:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ενδιαφερουσα περιπτωση τα θερμοτετοια... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Δεκ 2011, 18:47:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

rallakias22 έγραψε:
Eγω που αλλαξα μια φορα στις 60000χιλ μπροστα και τωρα που κοντευω 120000 και θελω αλλαγη, αξιζει να βαλω κατι καλο η να βαλω τα απλα? Το μονο προβλημα που ειχα με αυτα ειναι οτι σφυριζουν λιγο.

εσυ αφου εβγαλες τοσα κμ με τα γνησια,παει να πει οτι δεν εχεις κ πολλες απαιτησεις απο τα φρενα,οποτε εγω στη θεση σου παλι τα ιδια θα εβαζα,που θα μου εβγαιναν κ πιο οικονομικα Wink



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Δεκ 2011, 19:20:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
rallakias22 έγραψε:
Eγω που αλλαξα μια φορα στις 60000χιλ μπροστα και τωρα που κοντευω 120000 και θελω αλλαγη, αξιζει να βαλω κατι καλο η να βαλω τα απλα? Το μονο προβλημα που ειχα με αυτα ειναι οτι σφυριζουν λιγο.

εσυ αφου εβγαλες τοσα κμ με τα γνησια,παει να πει οτι δεν εχεις κ πολλες απαιτησεις απο τα φρενα,οποτε εγω στη θεση σου παλι τα ιδια θα εβαζα,που θα μου εβγαιναν κ πιο οικονομικα Wink


Τα απλα τα ferodo πιο οικονομικα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Δεκ 2011, 11:28:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
ενδιαφερουσα περιπτωση τα θερμοτετοια... Wink



Μάνθο, τα είχα χρησιμοποιήσει από τα 55.000 έως τα 100.000km, με δίσκους Brembo μονομπλόκ σαν τους εργοστασιακούς μας (283mm) και υγρά RBF600, αλλά δεν είδα τόση διαφορά τελικά σε σχέση με το αρχικό, εργοστασιακό σετάπ. Βέβαια θα μου πεις, τότε δεν είχα άλογα να θέλουν σταμάτημα! Laughing

Η μόνη διαφορά είναι ότι τότε (2009) μου έβγαιναν περί τα 100€ και τα πήρα από Ντίνο στα 70€ περίπου, όταν τα εργοστασιακά κόστιζαν 55€, τα Premier 28€ και τα Valeo 25€ Sad


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Δεκ 2011, 11:36:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καποια πραγματα πανε "αναλογικα"
δηλαδη εχει σημασια ποσο πληρωνεις κάτι και τι ποσοστο βελτιωσης* βλεπεις
επισης εχει σημασία ποσο περισσότερο πρεπει να πληρωσεις για να δεις περισσότερο ποσοστο αυτου του ειδους βελτιωσης...


υ.γ. πάντως "τωρα" πρεπει να εισαι "οκ"... Laughing Laughing

(*υποκειμενικα και στον τομεα που σε ενδιαφερει)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Δεκ 2011, 11:51:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
καποια πραγματα πανε "αναλογικα"
δηλαδη εχει σημασια ποσο πληρωνεις κάτι και τι ποσοστο βελτιωσης* βλεπεις
επισης εχει σημασία ποσο περισσότερο πρεπει να πληρωσεις για να δεις περισσότερο ποσοστο αυτου του ειδους βελτιωσης...


υ.γ. πάντως "τωρα" πρεπει να εισαι "οκ"... Laughing Laughing

(*υποκειμενικα και στον τομεα που σε ενδιαφερει)



Τόσο που χαζοπατάω φρένο στο άσχετο! Πρέπει να αδειάσω και το πορτ-μπαγκάζ κάποια στιγμή γιατί καμιά μέρα θα με προσπεράσουν τα πράγματα! Laughing Laughing Laughing


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
rallakias22 (Κωστας)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 26 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 113
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Δεκ 2011, 13:15:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tα thermoquiet ποσο περιπου κοστιζουν?

Γιατι αυτα που μου ειχαν βαλει στην αντιπροσωπεια μου βγηκαν περιπου 70-80 ευρω δεν θυμαμαι ακριβως.

Τα ferodo primier που εχει εδω κανουν για το δικο μου?
http://www.rpc.gr/product_search.jsp?catId=07&rpc_catId=002004&qid=&spof=&fprd=&prdId2=&action1=SEARCH&extLang=&start=10
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
oustampas (Στέφανος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 le mans (χωρίς αυτοκόλητα)

Ένταξη: 14 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 64
Τόπος: Aνοιξη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Ιαν 2012, 17:39:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βάζω το ποστ μου εδώ μιας και στην προηγούμενη σελίδα ανέφερα ότι αγόρασα τα ds2500, 160 ευρώ με μεταφορικά περίπου.

Να πω εδώ, αν και λίγο off topic την ιστορία μου για να μην την πατήσει κανείς άλλος. Ούτε εγώ την πάτησα δηλαδή τελικά, αλλά παρολίγον.

Είχα δει λοιπόν πριν καιρο στο ebay τακάκια (χώρις πλήρη περιγραφή) δσ2500 για 207rc να πωλούνται έναντι 93 λιρών από μεγάλο αγγλικό μαγαζί-σαιτ. Τότε είχα επικοινωνήσει με το μαγαζί και είχα ζητήσει να με επιβεβαιώσουν ότι αναφέρονταν και στα 2 εμπρός τακάκια του rc μιας και η προσφορά μου φάνηκε ενδιαφέρον. Έτσι και έγινε, αφού πολύ ευγενικά μου επιβεβαίωσαν ότι πρόκειται για full set of both the front wheels of peugeot 207 gti(rc). Εκεί και άφησα αυτη τη συνομιλία. Μετά από καιρό, βασικά την μέρα που έγραψα το προηγούμενο ποστ στην προηγούμενη σελίδα έκανα την παραγγελία στο συγκεκριμένο προιόν αφού είχα μαζέψει τα απαιτούμενα χρήματα.

Την επόμενη μέρα, μού ήρθε mail από το κατάστημα από άλλον υπάλληλο, οπού μαζι με κάτι άλλα με ρώταγε αν τα πίσω τακάκια μου είναι σαν κι αυτά που φαίνονται στη φωτογραφία της αγγελίας που είχα αγοράσει.

Εγώ σίγουρος για την αγορά μου και παίζοντας και λίγο τον μαλ**α τον ρώτησα για ποια πίσω τακάκια μιλούσε και του είπα ότι αν το σετ περιείχε και πίσω τακάκια θα μπορούσα να κοιτάξω και να του πω αν είναι ίδια.

Μου απάντησε ότι φοβόταν(I am afraid) τα τακάκια που παρήγγειλα ήταν τα πίσω, αλλά ότι αν ήθελα και τα μπροστά θα μου τα άφηνε 145λίρες ως ένδειξη καλής θέλησης.

Του έκανα παράθεση λοιπόν τη συνομιλία μου με τον άλλον πωλητή, του τα χωσα λίγο, αλλά με ώραιο τρόπο και αφού κατάλαβε ότι θα γίνονταν βούκινο σ όλο το διαδίκτυο, μου ζήτησε πολύ ευγενικά συγνώμη για το λάθος του άλλου πωλητή και μου τα στειλε την ίδια μέρα με την τιμη των πίσω τακακίων και με παρακάλεσε να ξαναψωνίσω και να του κάνω positive feedback.

Σόρρυ για το τεράστιο ποστ. Δεν το υπολόγιζα έτσι, απλά όλα αυτά τα έγραψα για να μην την πατήσει κανείς άλλος εξαιτίας μου, γιατί στην ουσία η τιμή που έγραψα δεν ισχύει και γιατί πρέπει να θυμόμαστε ότι πριν κάνουμε αγορά μέσω ίντερνετ πρέπει να μαστε 100% σίγουροι για όλες τις λεπτομέρειες (τι έχουμε αγοράσει, μέχρι και το όνομα αυτού που θα μας το φέρει στην πόρτα Shocked Rolling eyes ).


"Στην πρωτη στροφή μπήκα τρένο..
Στη δεύτερη στροφή μπήκα πόρτες γιατί τσίμπησα το φρένο..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
rallakias22 (Κωστας)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 26 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 113
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Ιαν 2012, 16:05:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γνωριζει καποιος να μου πει ποσο χρεωνει τα τακακια τα μπροστα και τα πισω η peugeot για 207 rallye?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Ιαν 2012, 17:50:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

rallakias22 έγραψε:
Γνωριζει καποιος να μου πει ποσο χρεωνει τα τακακια τα μπροστα και τα πισω η peugeot για 207 rallye?


κανα 180αρη
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Ιαν 2012, 17:58:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τα πισω τουλάχιιστον που το εψαξα πριν καμοια 15ρια μερες υπολογιζεισ κανά 85άρι..... (Αυτό στην peugeot γιατί εξω τα βρήκα ακριβώς στην μισή τιμή)


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ParisMcridis (paris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(16v) & 207rc II

Ένταξη: 26 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 979

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Ιαν 2012, 19:06:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμεις πρεπει να βαλουμε omp carbon πισω γιανα σφυριζει λιγο ομοιομορφα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Ιαν 2012, 19:15:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

0000425489 ΣΕΤ ΤΑΚ.ΦΡΕΝΩΝ 80,46 EUR (ΜΠΡΟΣ)

1607083280 ΣΕΤ ΤΑΚ.ΦΡΕΝΩΝ 74,77 EUR (ΠΙΣΩ)

Συν.τιμή με ΦΠΑ 155,23 EUR

Απο servicebox.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
rallakias22 (Κωστας)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 26 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 113
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Ιαν 2012, 21:18:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω βρηκα κατι ferodo premier για μπροστα 50ευρω και αυτα θα βαλω και να ψαξω και για πισω γιατι ειμαι για αλλαγη. Ευχαριστω. Very happy Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Ιαν 2012, 23:30:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα ferodo thermoquiet δε λένε? Τουλάχιστον δε θα σφυράνε αν κρινω από το όνομα.. Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Ιαν 2012, 00:47:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ironman02 έγραψε:
Τα ferodo thermoquiet δε λένε? Τουλάχιστον δε θα σφυράνε αν κρινω από το όνομα.. Very happy



Σ'εμένα με δίσκους μονομπλόκ Brembo σφύριζαν.


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2012, 19:06:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πήρα σήμερα τα:

Ferodo Thermo Quiet: FQT1476 για μπροστά 57€

και τα Ferodo Premium: FDB1784 για πίσω 38€ .

Σύνολο 95€ .

Μια χαρα τιμές νομίζω είναι. Με βλέπω όμως να τα τοποθετώ στη Κύπρο γιατί την άλλη βδομάδα φεύγω.. Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Επόμενη
Σελίδα 14 από 16

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2281s (PHP: 88% - SQL: 12%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on