PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Τακάκια GT/Rallye (για 283mm δισκους)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Ιούν 2008, 05:40:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
8500??

Θα με στείλετε αδιάβαστο...

50.000 χλμ με 3 χιλιοστά τακάκι... Rolling eyes

Ή είστε τσολιάδες (και τσαρουχώνετε τα φρένα με το παραμικρό) ή κουλοί και σε κάθε στροφή φρενάρετε Rolling eyes

Τί από τα 2?



Οντως....Και esp να πιανει σε τοσο λιγα χλμ απλα ειναι πολυ περιεργο να μην σου εχει μεινει τακακι...

Εμενα η πρωτη αλλαγη σε τακακια εγινε στα 55.000 μπροστα και πισω ακομα δεν εχουν αλαχτει....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
White_SK (Στέλιος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 05 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Θεσσαλλλλονίκη σε λέω και αν με δώσεις και κιμά σε κάνω και κεφτέδες !!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:08:28    Θέμα δημοσίευσης: !! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σε όλους σας..

Είμαι καινούργιος σε αυτήν την μεγάλη απο όσο φαίνετε παρέα (έκανα register μόλις χθες) . Πραγματικά πολλά μπράβο σε όλους εσάς που ψάχνετε και ενημερώνετε εμάς που ψαχνόμαστε χωρίς να έχουμε τις κατάλληλες γνώσεις καμιά φορα..Anyway ! Έχει περίπου 1 μήνα που απέκτησα το 207 Rallye και έχω να σας κάνω μια ερώτηση. Στον μπροστινό δεξιά τροχο ακούω έναν θόρυβο , κάτι σαν γρατζούνισμα.. Πήγα κατευθείαν στην Peugeot και το κάνανε μια βόλτα.. Μου είπανε δεν ακούσαμε τίποτα. Ο θόρυβος συνεχίζεται μέχρι και σήμερα. Άλλοι λένε είναι το τακάκι , άλλοι λένε είναι ο δίσκος. Μπορεί μήπως κάποιος να μου πεί κάτι παραπάνω ? Έστω απο προσωπική πείρα Very happy Σας ευχαριστώ προκαταβολικά ! Very happy Very happy

(παίζει καμιά συνάντηση θεσ/νίκη ή γενικότερα Β.Ελλάδα στα κοντά ? Wink )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:30:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμενα τωρα πχ. με τα νεα τακακια κανει θορυβο οταν τσουλαει το αμαξι σαν γρατζουνισμα κ σταματαει οταν παταω φρενο...πιο παλια εκανω σφυριγμα στα φρενα ...γενικα εχω δει οτι κανουν διαφορους ηχους τα γαλλικα στα φρενα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
White_SK (Στέλιος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 05 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Θεσσαλλλλονίκη σε λέω και αν με δώσεις και κιμά σε κάνω και κεφτέδες !!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:44:49    Θέμα δημοσίευσης: ! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό που πραγματικά με ενοχλεί είναι μερικές φορές η αδιαφορία κάποιων τεχνικών.. Λες κι εγώ γούσταρα να τραβιχτώ μέχρι την Λαιον.. Το θέμα είναι πως ο θόρυβος συνεχίζεται και δεν μπορώ να βρώ τι είναι... 1 μηνός αυτοκίνητο.. <<ελα>> ... (Γιατί όταν ακούω τέτοιες απαντήσεις ανησυχώ περισσότερο ? Smile Smile )


.. Μπράβο !! Είσαι ο κλασσικός έλληνας ευθειάκιας !
Έλα μην πλακώνεσαι στα φρένα πριν την στροφη.. Κρίμα είναι ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Αύγ 2008, 16:31:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα το παρεις κ συ αποφαση να ακους καποιον θορυβο...ξερεις δεν με ενοχλη γιατι τα φρενα μαμανε...αν ηταν για τα πανηγυρια θα με χαλαγε να ακουγοταν
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Αύγ 2008, 17:01:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντος περίμενα να βγάζω περισσότερα χλμ με τα τακάκια. Σήμερα τα άλλαξα 23.700χλμ χωρίς τπτ άγριες καταστάσεις και είχε μείνει ακόμα άντε για άλλα 1.000χλμ με χαλαρή οδήγηση. Τέλος πάντων όντως τα φρένα γ@@νε και σαν επίσημο μέλος 45.51€ τα μαμά τακάκια έδωσα και 15€ για τοποθέτηση(την άλλη φορά μόνος μου είναι πανεύκολο) οπότε δεν με πείραξε που χαλάσαν νωρίς Smile

είμουν μπροστά σε αλλαγή τακάκια σε ένα EVO 600 τα μπροστά 400 τα πίσω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Αύγ 2008, 17:45:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

emena παντως δημητρη τα φρενα σου δε μου αρεσαν καθολου...
ειχαν μια χαλια αισθηση και νεκρη αρχικη διαδρομη που μου θυμηθσαν τα δικα μου 283 στην αρχη..

την αλλη φορα βαλε ds2500 και θα με θυμηθεις...το τακακι ειναι αλλου και απο οσο βλεπω σε μενα βγαζει και παραπανω χλμ.

παντως αμαξι με esp και τοσο βαρος να βγαλεις 25000χλμ πρεπει να εισαι τρελλος φλωρος στο δρομο Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Αύγ 2008, 18:36:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Very happy Very happy Very happy Very happy
Πολύ φλόρος τι να σου πώ Razz Razz
Για DS2500 πήγαινα ρώτησα Ελτρεκα και μου είπαν δεν έχουν τπτ ούτε καν απλό ferodo.
Μάλλον τα αδικείς τα φρένα (για μαμά) όταν κατεβαίναμε Δυόνυσο με Μάνθο ποτέ δεν έννοιωσα να με εγκαταλείπουν, φυσικά με ένα ds2500, υψιλής, και καλύτερα υγρά θα είναι απείρως καλύτερα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Οκτ 2008, 23:20:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
...τωρα με τα νεα τακακια κανει θορυβο οταν τσουλαει το αμαξι σαν γρατζουνισμα κ σταματαει οταν παταω φρενο...


Το αυτό και για μένα.
Τούμπανο μου τα'χει κάνει αυτός ο θόρυβος...
Από την αλλαγή και μετά ακούγεται σαν κάτι να τρίβεται. Μάλλον δεξί εμπρός τακάκι Evil
Δε μπορώ να προσδιορίσω ακριβώς τί είναι γιατί δεν ακούγεται συνέχεια...


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
booster (θανάσης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 15 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 167

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2008, 02:47:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτός ο θόρυβος δεν είναι τίποτα. Απλά ασύμμετρη φθορά στα τακάκια. Να πάτε να σας τα φάνε λίγο στις άκρες. Τώρα εάν αυτοί βαριούνται τόσο που ούτε τον τροχό δε λύνουν για 5 λεπτά δουλειά τι να πω...

Πάντως εμένα στις 7000 τακάκια μπροστά τέλος. Και σκεφτείτε ήταν τα πρώτα 7000 που το έστρωνα... Στη Λαϊον δεν το πιστεύαν. Έσπασα όλα τα ρεκόρ. Ζήτω το αντισπιν...(εάν και νομίζω πιο πολύ έφταιγε εκέινη η μέρα στον Άγιο Μερκούριο:))
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2008, 15:06:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

booster έγραψε:
Αυτός ο θόρυβος δεν είναι τίποτα. Απλά ασύμμετρη φθορά στα τακάκια. Να πάτε να σας τα φάνε λίγο στις άκρες. Τώρα εάν αυτοί βαριούνται τόσο που ούτε τον τροχό δε λύνουν για 5 λεπτά δουλειά τι να πω...

Πάντως εμένα στις 7000 τακάκια μπροστά τέλος. Και σκεφτείτε ήταν τα πρώτα 7000 που το έστρωνα... Στη Λαϊον δεν το πιστεύαν. Έσπασα όλα τα ρεκόρ. Ζήτω το αντισπιν...(εάν και νομίζω πιο πολύ έφταιγε εκέινη η μέρα στον Άγιο Μερκούριο:))


τελικα πληρωνουμε τζαμπα κ μενα 8000 τελος τα μαμα δεν γινοντε αυτα....μας ποιασαν μλκς τωρα απο τοτε εχω κανει 9000 χλμ πιο αγρια κ οχι στρωτα κ ειναι πιο πανω απο την μεση ελεος...σε μαπα παρτιδα πεσαμε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2008, 15:08:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ή μάπα παρτίδα, ή μέχρι να μάθετε το αμάξι το esp δούλευε υπερωρίες;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2008, 15:14:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

16000km μέχρι τώρα και δεν έχει χρειασθεί τακάκια . . . μόνο οι πίσω δισκόπλακες έχουν κάνει δοντάκι, αλλά τπτ το ανησυχητικό !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2008, 19:40:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι πίσω??? Rolling eyes Απο τα χειρόφρενα Question Question Smile
Θα περίμενα να ακούσω (λογικά) ότι οι μπροστά έχουν κάνει δόντι, ενώ οι πίσω θα βγάλουν χρόνια...



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2008, 20:12:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειμαι σιγουρος οτι ετσι οπως οδηγεί ο φινος... (...ανεμελα στις στροφες... Razz Laughing Rolling eyes ) το esp ΠΙΣΩ... δουλευει υπερωρίες... γι αυτό και η περισσότερη φθορα πίσω...
(επίσης εμπρός εχει και το μπλοκέ = γενικώς λιγότερα μουτρα)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2008, 22:48:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε σεις, αισθάνομαι μειονεκτικά που κόντεψα 60.000 για να αλλάξω τακάκια...

Laughing Laughing Laughing


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2008, 23:01:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dimkeras έγραψε:
Ρε σεις, αισθάνομαι μειονεκτικά που κόντεψα 60.000 για να αλλάξω τακάκια...

Laughing Laughing Laughing


Εσύ θα αλλάζεις δίσκο από την αχρηστία και όχι τακάκια. Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Οκτ 2008, 06:01:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Ή μάπα παρτίδα, ή μέχρι να μάθετε το αμάξι το esp δούλευε υπερωρίες;


καλα αν εβλεπες στα 2α τακακια πως ηταν τα λαστιχα μου θα βλεπες οτι στα 2α δουλευε υπερωριες...οπως κ το αντισπιν...στα 1α τακακια τα λαστιχα ηταν πολυ καλα κ αργουσε πολυ το esp κ στα 8000χλμ τα 2000 τα πρωτα ειναι τελιως φλωρικα οποτε μιλαμε μονο για 6000χλμ. πολλα μοντελα νεα ειχαν τετοιο προβλημα γτ οχι τα δικα μας....αλλοι μεχρι κ δισκοπλακες ειχαν Laughing ασε που στα πρωτα τακακια ειχα βγαλει κ το esp οταν πηγενα ταπα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Νοέ 2008, 18:33:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα έριξα μια ματιά στο δοχείο υγρών φρένων του 207, η στάθμη προς μεγάλη μου έκπληξη είχε πέσει στο minimum και αναρωτιόμουν γιατί δεν μου αρέσει το φρενάρισμα του !
Λογικά αυτό σημαίνει ότι θέλω μπροστά τακάκια τουλάχιστον, έχει δοκιμάσει κανένας τπτ ? ή με κλειστά μάτια DS 2500 ? σε τι τιμή τα παίρνουμε volve ?

P.S. 17100 Km
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Νοέ 2008, 19:10:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τον Αύγουστο που άλλαξα εγώ ΕΛΤΡΕΚΑ δεν είχε τπτ. Οπότε μαμά και πάλι μαμά. Προσοχή έχει κανα δύο κωδικούς δώσε VIN του δικού σου για να πάρεις το σωστό. Από Κόνδορ παίζει και σχετική εκπτωση. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Επόμενη
Σελίδα 2 από 16

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1384s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on