PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

PSCLUB , NORTH TEAM...
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Φεβ 2008, 16:02:52    Θέμα δημοσίευσης: PSCLUB , NORTH TEAM... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νέα μελών σε αγώνες στη Βόρεια Ελλάδα...



Καλή αγωνιστική χρονιά και σε σας Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Φεβ 2008, 16:03:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η Αυτοκινητιστική Λέσχη Ξάνθης, την Κυριακή 2 Μαρτίου 2008, με τη βοήθεια της Νομαρχίας Ξάνθης διοργανώνει τον 1ο Αγώνα Sprint 2008 Βορείου Ελλάδος, στην Ορεινή περιοχή του Νομού Ξάνθης και συγκεκριμένα στον Δρόμο που ξεκινά από το 4ο χιλ. Ξάνθης � Εχίνου περνά από τα χωριά Σιρόκο και Στήριγμα, πηγαίνει προς το χωριό Γοργόνα, και τερματίζει πριν το χωριό Αιώρα μετά το οποίο ο δρόμος καταλήγει και πάλι στο δρόμο Ξάνθης

περισσότερα εδώ:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=12238 Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάρ 2008, 19:23:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"Το 12ο Σπριντ Κοζάνης θα διοργανωθεί στις 15-16 Μαρτίου 2008 στο φιλόξενο Βελβενδό σε μια μακρύτερη διαδρομή από τις προηγούμενες διοργανώσεις που ξεπερνάει τα 11 χλμ. Στον αγώνα έχουν δηλώσει συμμετοχή 47 πληρώματα ...

Το παρόν θα δώσουν και οι δικοί μας Κυπαρισσάς-Γκάλφας, στα πρώτα βήματα του Δημήτρη σαν οδηγό.

Καλή επιτυχία παιδιά Wink

περισσότερα εδώ:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=247209#247209


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Μάρ 2008, 17:02:55    Θέμα δημοσίευσης: α Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στην Βόρειο Ελλάδα στις 5-6 Απριλίου 2008 λαμβάνει χώρα η πρεμιέρα του Κυπέλλου Ασφάλτου με το 37ο Ράλλυ Θερμαϊκού που προσμετράει και στο Κύπελλο Β.Ελλάδος όπως επίσης και στο Μακεδονικό Κύπελλο ΣΟΑΑΒΕ. Οι ειδικές θα λάβουν μέρος στον πολυαγαπημένο Χολομώντα στην περιοχή της Χαλκιδικής.

3 πληρώματα από το PSClub λαμβάνουν μέρος σε αυτό τον αγώνα.
Οι Βραχάτης-Γαβριλάκης με το νεοαποκτηθέν και πολύ δυνατό Toyota Yaris Group A με την υποστήριξη της εταιρίας SIAMATRAS που αυτός ο αγώνας είναι η πρώτη ουσιαστική επαφή με το αυτοκίνητο και πάνε για το καλύτερο δυνατό (και ασφαλές) αποτέλεσμα μια και έχουν να σταθούν στο ύψος το περιστάσεων λόγω των υψηλών στάνταρ που έθεσαν με τις περσινές τους επιδόσεις.

Στην ίδια κατηγορία αλλά σε άλλη κλάση θα αγωνιστούν οι Κυπαρισσάς-Γκάλφας στον δεύτερο αγώνα (αλλά πρώτο ραλλύ) με το Peugeot 106 1.3 group A μετά τις θετικές εντυπώσεις που αποκόμισαν από τον αγώνα της Κοζάνης, να σημειωθεί ότι είναι ο πρώτος αγώνας ραλλύ για τον οδηγό αλλά και το πρώτο ραλλύ του Ν.Γκάλφα ως συνοδηγός. Σημαντική υποστήριξη του πληρώματος είναι η Σωληνουργία ΖΗΤΑ.

Την τριάδα κλείνει η η ομάδα Γαλάνης - Ζήκας όπου συμμετέχουν με 106 Rallye N/2 με αριθμό συμμετοχής 47. Χορηγός της ομάδας είναι ο καφές San Marino και η εταιρία catering Ελληνική Orexis.

(κείμενο tsosmoulis)

περισσότερα εδώ:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=12548


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Μάϊ 2008, 21:24:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και συνέχεια υπάρχει στο 14ο Ράλλυ Φίλιππος στην περιοχή της Βέροιας που θα έχει έντονο ενδιαφέρον σε όλες τις κατηγορίες.

Οι Βραχάτης-Γαβριλάκης με το yaris θα είναι παρόντες όπως και εγώ με νέο συνοδηγό τον Αλέξη Δημητρίου θα λάβουμε μέρος.

Καλό μας τερματισμό!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάϊ 2008, 14:37:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsosmoulis έγραψε:

......Οι Βραχάτης-Γαβριλάκης με το yaris θα είναι παρόντες όπως και εγώ με νέο συνοδηγό τον Αλέξη Δημητρίου θα λάβουμε μέρος.

Καλό μας τερματισμό!



Thumb right
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάϊ 2008, 17:25:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελπίζουμε ο Σάκης με το τρελό κρητικό να βρουν τον καλό εαυτό τους και να τερματίσουν ψηλά, κι εσυ Δημήτρη να δέσεις με το νέο συνοδηγο.

Καλό αγώνα Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Μάϊ 2008, 14:11:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολυ καλα τα παιδια....

www.ethe-live.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Μάϊ 2008, 17:03:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γύρισα απτο ραλι και γω...ειδα τα πληρώματα μας να τρεχουν το πολυδενδρι.
Ωραίος ο σακης/μανώλης αν και "αφησαν",δεν το περίμενα απτον τρελοσάκη Razz .
Ο μητσάκος πάλι πέρασε πάρα μα πάρα πολυ γρηγορα απο κει που καθομουν! αν και δεν μου ακουστηκε στην επομενη στροφή το μοτερ "δυνατό",αλλά καμια φορα σε μπερδευει ο ηχος... Rolling eyes
Ειχαμε και εξοδους/εγκαταλείψεις στον αγώνα.
Αναμένουμε τα νεα των παιδιών!!!

Υ.Γ. επιτέλους "σκάλωσα" και τον κυριο backlima Cool Cool Cool


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Μάϊ 2008, 21:49:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
γύρισα απτο ραλι και γω...ειδα τα πληρώματα μας να τρεχουν το πολυδενδρι.
Ωραίος ο σακης/μανώλης αν και "αφησαν",δεν το περίμενα απτον τρελοσάκη Razz .
Ο μητσάκος πάλι πέρασε πάρα μα πάρα πολυ γρηγορα απο κει που καθομουν! αν και δεν μου ακουστηκε στην επομενη στροφή το μοτερ "δυνατό",αλλά καμια φορα σε μπερδευει ο ηχος... Rolling eyes
Ειχαμε και εξοδους/εγκαταλείψεις στον αγώνα.
Αναμένουμε τα νεα των παιδιών!!!

Υ.Γ. επιτέλους "σκάλωσα" και τον κυριο backlima Cool Cool Cool


πού καθόσουν αλάνι μου? γενικά κάτι γινόταν σε αυτόν τον αγώνα.
Καταρχήν να πω ένα τεράστιο μπράβο στους αδερφούς μου Βραχάτη-Γαβριλάκη για την εξαιρετική εμφάνιση και την πρώτη νίκη τους στην Α/5 για φέτος. εαν το ραλλάκι μου ήταν ακόμα στην Α/5 θα τους πλαισίωνα στην 2η θέση αλλά είμα στην Ε/9 όπου ο ανταγωνισμός με έφερε στην 4η θέση, με την οποία βέβαια είμαι ευχαριστημένος δεδομένων κάποιων πραγματων, όπως το ότι ήταν ο πρώτος αγώνας με τον Δημητρίου και το η εντοπιότητα των τριών που ηγήθηκαν την κλάση μου αλλά και η απειρία μου που φάνηκε χωρίς τον Νίκο δίπλα μου. Χρειάστηκε να γράψω μόνος μου 2 από τις 3 ειδικές. Ας αφήσω τα μιζέρικα statements και ας πω κάτι όμορφο.

Οι ειδικές του Φίλιππος φέτος ήταν τέλειες. Το Πολυδένδρι που το χαρήκαμε μόνο μία φορά (λόγω εξόδου του Πάζη στο 1ο loop που ευτυώς δεν είχε παρατράγουδα απότι μάθαμε,τέλος καλό όλα καλα) έχει τα πάντα και είναι πραγματικά ΤΕΛΕΙΟ, ο Τρίλοφος που ήταν μικρή αλλά ζουμερή ειδική, έκαψε το γεφυράκι πολύ κόσμο.. και φυσικά το Σέλι που είναι αντρική ειδική για γερά νεύρα αλλά και φρένα!χαχα!με καπνούς από το φρένα τερματίσαμε αλλά το ραλλάκι δεν με πρόδωσε είχαμε φρένο μέχρι και την τελευταία στιγμή πριν το flying. ξετρελάθηκα με το πώς καθόταν το αυτοκίνητο και σε κάθε στροφή (κυριολεκτικά) και μετάνιωνα γιατί δεν μπήκα με περισσότερα.

Υπέροχο το το 14ο Ράλλυ Φιλιππος, ελπίζω για τους θεατές να ήταν το ίδιο όμορφο όσο και για εμένα. κρατάω μόνο τα καλά και όχι τα μελανα σημεία του.

Καλη συνέχεια σε όλους!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2008, 05:09:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια παιδιά!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2008, 08:22:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω με την σειρα μου θα δωσω τα συγχαρητηρια μου και σε Μητσο αλλα και σε Σακη. Very happy
Για να πω την κακια μου Embarassed του Σακη το Yaris δεν του εκατσε ακομα καλα... Confused Ελπιζω σε κατι πολυ καλυτερο κρινωντας απο τις επιδοσεις του με το 13αρι.

Απο εκει και περα ο αγωνας ηταν πολυ ωραιος με εξαιρετικα περασματα ιδιαιτερα το βραδυ αλλα και την μερα.
Το Σελι παλι "εφαγε" πολλα αυτοκινητα,ο Παζης ευτυχως δεν επαθε κατι και το Yaris την γλιτωσε με ενα αναλογικα μικρο χτυπημα μπροστα αριστερα.

Γενικα αξιζε! Very happy

Να και λιγες φωτο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2008, 08:23:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tsosmi

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2008, 08:24:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κωνσταντινου

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2008, 08:25:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εξαδακτυλος

[/url]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2008, 08:27:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και ενας πολυ καλος φιλος που τελικα το Σελι δεν τους εκανε την χαρη... Crying or Very sad
Μεχρι το Σελι παντως,ηταν 2οι F2 σε αποσταση αναπνοης απο τον Χριστοφορο.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2008, 10:00:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτό πάντως που έχω να υποσχεθώ είναι πολύ καλύτερα περάσματα στο μέλλον.άλλωστε ας μην ξεχνάμε ότι ακόμα είμαστε στο στάδιο εκμάθησης του ραλλύ αλλά και του yaris.

πάντως εχθές κατάλαβα τί αυτοκίνητο αγόρασα Cool Laughing


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2008, 11:05:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μητσο ετσι και σε ειχα προλαβει και επαιρνες του Μπροζου,εκει να δεις τι σημαινει 13αρι(απο στησιμο)...
Οχι λογο μοτερ(εγω προσωπικα θα το αλλαζα) αλλα λογο αναρτησης,κλπ...
Γενικα αν σου κατσει καμια Proflex ή Ohlins μην το σκεφτεις καθολου. Exclamation

Αντε,και αν πανε κατευχην τα πραγματα,σε δυο χρονακια ευελπιστω να σε "τρεχω" με 14αρι XSi Ε/9. Very happy
Θα ειναι καλη κοντριτσα(στην ευθεια Laughing καθως ειμαι γνωστος κουλος).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2008, 11:08:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υ.Γ. Εμαθα οτι πιθανοτατα απο του χρονου η Ε θα γινει ελευθερη για ολα τα αυτοκινητα οποτε θα δουμε και 13αρια με 16v μοτερ πιθανοτατα,οποτε στην Ε/9 θα εχουμε την χαρα των Weber και των 4πεταλουδων! Laughing
Εκτος και αν ισχυσει μονον για αναβασεις... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2008, 11:09:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συγχαρητηρια και από εμένα Cool και καλή συνέχεια


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2594s (PHP: 90% - SQL: 10%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on